Tereza Strýčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Loko Trutnov
Výška
182 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
191
Procento vítězství
50.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina F Basket Ostrava 10 - 5.2 2.3 0.0 0 0.0 0.6/1.6 37.5 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. D Basket Ostrava 5 - 6.4 3 0.0 0 0.0 0.4/2.4 16.7 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina F Basket Ostrava 12 - 14.7 6.5 0.0 0.1 0.0 1.4/2.8 50.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Basket Ostrava 6 - 13.3 6.3 0.0 0 0.0 0.7/3 22.2 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C Basket Ostrava 3 - 12.3 5.3 0.0 0 0.0 1.7/5 33.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina F Basket Ostrava 5 - 11.2 5.2 0.0 0 0.0 0.8/1.6 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - 1.-6. místo StM a SM Basket Ostrava 7 - 17.9 7.9 0.0 0.1 0.0 1.7/3.7 46.2 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C Basket Ostrava 4 - 12.3 4.8 0.0 0 0.0 2.8/5.5 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina C Basket Ostrava 8 - 11.6 4.3 0.0 0.1 0.0 2.8/3.9 71.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Basket Ostrava 24 28.7 10.4 3.4 /9 38.1 0.3 23.5 2.5/4.4 57.5 1.5 9.1
2021/22 juniorky U19 - play-out B Basket Ostrava 9 - 7.8 2.2 0.0 0.7 0.0 1.3/2.9 46.2 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina C Basket Ostrava 12 - 12.6 4.6 0.0 0.3 0.0 2.4/3.6 67.4 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina B Basket Ostrava 12 28.0 11.8 3.5 /8.3 42.0 1.1 44.8 1.5/2.7 56.3 1.8 11.2
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina Basket Ostrava 9 - 12.1 3.8 0.0 0.9 0.0 1.9/2.8 68.0 - -
2022/23 kadetky U17 - nadstavba A Basket Ostrava 8 30.4 9.1 3.3 /9.5 34.2 0.3 9.5 1.9/2.6 71.4 1.3 7.3
2022/23 kadetky U17 - MČR Basket Ostrava 3 33.7 9.7 3.3 /11.7 28.6 0 0.0 3/5.7 52.9 1.3 8.3
2023/24 juniorky U19 - kvalifikace o extraligu Basket Ostrava 2 29.0 15.5 6.5 /15 43.3 0.5 16.7 1/2.5 40.0 2.0 10.5
2023/24 ženy - skupina B Loko Trutnov B 12 - 10.4 3.4 0.0 0.8 0.0 1.3/2 66.7 - -
2023/24 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 20 30.9 11.3 3.3 /7.9 41.1 0.7 26.5 2.8/4 70.0 1.9 11.0
2023/24 ženy - základní část TRU 8 5.8 0.3 0.1 /0.5 25.0 0 0.0 0/0 0.0 0.1 -
2023/24 ženy - Český pohár žen TRU 2 1.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.5
Průměr za kariéru 22.6 11.6 10.5 3.8 31.5 0.4 15.1 1.8/3.1 121.7 1.3 3.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 Žabiny Brno 23. 9. 2023
2B body 10 KP Brno 19. 5. 2023
3B body 4 Ško-Energo MB 10. 12. 2023
Obranné doskoky 9 BA Sparta Praha 3. 12. 2023
Útočné doskoky 5 SBŠ Ostrava 13. 1. 2024
Doskoky celkem 11 Sluneta Ústí n.L. 17. 2. 2024
Body 27 KP Brno 28. 1. 2024
Užitečnost 31 KP Brno 28. 1. 2024
Asistence 3 KP Brno 7. 10. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Žabiny Brno 23. 9. 2023 2023/24
2B body 13 K2 Prostějov 15. 2. 2020 2019/20
3B body 4 Ško-Energo MB 10. 12. 2023 2023/24
Obranné doskoky 11 SBŠ Ostrava 8. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 6 Sokol H. Králové 22. 10. 2022 2022/23
Doskoky celkem 13 SBŠ Ostrava 8. 1. 2022 2021/22
Body 28 K2 Prostějov 15. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 31 KP Brno 28. 1. 2024 2023/24
Asistence 3 KP Brno 7. 10. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu KP Brno 38:43 25 10 43.5 1 20.0 2/3 66.7
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Basket Slovanka 19:01 6 3 42.9 0 0.0 0/2 0.0
16. 9. 2023 skupina B BCKol 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
17. 9. 2023 skupina B BK Sojky Pelhřimov 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/1 0.0
23. 9. 2023 základní část Žabiny Brno 32:55 22 2 25.0 2 40.0 12/14 85.7
24. 9. 2023 základní část SBŠ Ostrava 40:00 15 4 33.3 1 16.7 4/8 50.0
29. 9. 2023 základní část USK 10:34 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina B SK Renocar Podolí 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 základní část KP Brno 36:33 13 5 71.4 0 0.0 3/6 50.0
7. 10. 2023 základní část SLA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2023 základní část USK Praha 24:34 6 2 28.6 0 0.0 2/3 66.7
15. 10. 2023 skupina B SBŠ Ostrava B 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 10. 2023 základní část Levhartice Chomutov 35:15 13 5 38.5 1 100.0 0/0 0
22. 10. 2023 základní část Sluneta Ústí n.L. 33:46 13 3 27.3 1 20.0 4/5 80.0
29. 10. 2023 základní část KPB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 11. 2023 základní část SLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2023 základní část BK Strakonice 23:49 7 2 33.3 0 0.0 3/4 75.0
12. 11. 2023 základní část HB Basket 24:46 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2023 základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 11. 2023 Český pohár žen Pod 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 11. 2023 základní část ZAB 1:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2023 základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 12. 2023 základní část Tygři Praha 34:04 15 4 44.4 1 25.0 4/6 66.7
3. 12. 2023 základní část BA Sparta Praha 33:31 12 3 33.3 0 0.0 6/6 100.0
8. 12. 2023 základní část SLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 12. 2023 skupina B Ško-Energo MB 0:00 16 6 0.0 0 0.0 4/5 80.0
10. 12. 2023 skupina B Ško-Energo MB 0:00 23 4 0.0 4 0.0 3/4 75.0
16. 12. 2023 základní část Sokol H. Králové 30:58 15 7 63.6 0 0.0 1/2 50.0
16. 12. 2023 základní část USK 10:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 12. 2023 základní část Sokol H. Králové 36:36 9 3 33.3 1 25.0 0/0 0
5. 1. 2024 základní část SLA 3:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina B BCKol 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
9. 1. 2024 Český pohár žen KPB 3:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 1. 2024 základní část BRA 2:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 základní část SBŠ Ostrava 31:40 10 2 33.3 0 0.0 6/8 75.0
14. 1. 2024 základní část Žabiny Brno 25:34 11 2 40.0 1 100.0 4/8 50.0
19. 1. 2024 základní část CHO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina B SK Renocar Podolí 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/5 60.0
21. 1. 2024 skupina B Vlčice Žďár 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/4 25.0
27. 1. 2024 základní část USK Praha 25:19 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
28. 1. 2024 základní část KP Brno 38:33 27 7 77.8 3 60.0 4/5 80.0
3. 2. 2024 základní část KPB 11:16 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 2. 2024 skupina B SBŠ Ostrava B 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 2. 2024 skupina B Basket Ostrava 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 2. 2024 základní část OVA 0:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 2. 2024 základní část ZAB 4:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 základní část Sluneta Ústí n.L. 27:43 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 základní část Levhartice Chomutov 26:15 5 1 11.1 1 33.3 0/0 0
23. 2. 2024 základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 2. 2024 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 14 6 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 2. 2024 skupina B Pod 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 3. 2024 skupina A2 CHO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 3. 2024 základní část HB Basket 27:51 5 2 28.6 0 0.0 1/1 100.0
3. 3. 2024 základní část BK Strakonice 28:41 13 4 66.7 1 50.0 2/4 50.0
Celkem 54 725:14 389 123 64.1 23 40.4 74/110 67.3
Průměr 54 13:25 7.2 2.3 64.1 0.4 40.4 1.4/2.0 67.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
KP Brno 7 16:15 14.6 5.0 89.7 1.0 53.8 1.6/2.6 61.1 2.3
Loko Trutnov 4 31:41 16.3 5.5 48.9 1.3 55.6 1.5/3.3 46.2 1.8
Levhartice Chomutov 5 30:02 12.4 4.4 36.7 0.2 12.5 3.0/4.4 68.2 1.0
HB Basket 4 31:25 15.0 5.0 48.8 0.3 14.3 4.3/6.5 65.4 1.5
Žabiny Brno B 5 0:00 10.2 4.2 0.0 0.0 0.0 1.8/4.2 42.9 1.4
SBŠ Ostrava 4 31:12 12.3 4.3 40.5 0.8 25.0 1.5/4.0 37.5 2.3
BK Havířov 4 0:00 11.5 4.8 0.0 0.3 0.0 1.3/2.5 50.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 4 25:59 11.0 3.3 54.2 1.0 50.0 1.5/2.3 66.7 1.8
Basket Slovanka 4 31:59 10.5 3.5 35.0 0.3 11.1 2.8/4.8 57.9 1.3
SBŠ Ostrava 6 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 47.1 1.7
KP Brno 4 29:41 10.0 3.8 40.5 0.5 40.0 1.0/1.8 57.1 1.0
Ško-Energo MB 2 0:00 19.5 5.0 0.0 2.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
USK Praha 5 30:25 7.6 2.4 27.3 0.0 0.0 2.8/4.2 66.7 1.4
OSK Olomouc 2 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 8.5 2.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Žabiny Brno 2 29:14 16.5 2.0 30.8 1.5 50.0 8.0/11.0 72.7 1.5
Studánka Pardubice 2 0:00 16.0 6.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Bruntál 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
Sokol H. Králové 3 17:59 9.7 2.3 30.4 1.0 33.3 2.0/2.7 75.0 1.3
K2 Prostějov 1 0:00 28.0 13.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
DBaK 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.5 85.7 0.5
SBŠ Ostrava 2 35:50 12.5 3.0 33.3 0.5 16.7 5.0/8.0 62.5 2.0
Žabiny Brno 4 27:44 6.3 1.8 25.0 0.3 50.0 2.0/3.8 53.3 1.3
Sokol Nusle 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
SK Renocar Podolí 2 0:00 12.0 3.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Sokol H. Králové 2 33:47 12.0 5.0 50.0 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BKHAV 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/3.5 100.0 3.0
BK Strakonice 2 26:15 10.0 3.0 50.0 0.5 33.3 2.5/4.0 62.5 3.5
Sluneta Ústí n.L. 2 30:44 9.5 3.0 35.3 0.5 20.0 2.0/2.5 80.0 3.5
BA Sparta 2 31:18 9.0 2.5 22.7 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.5
Levhartice Chomutov 2 30:45 9.0 3.0 27.3 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Žabiny Brno B 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
BK Strakonice 2 22:38 8.5 3.0 35.3 0.5 20.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 34:04 15.0 4.0 44.4 1.0 25.0 4.0/6.0 66.7 1.0
SBŠ Ostrava B 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
FASTAV Zlín 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BCKol 2 0:00 7.0 1.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
TJ Šumperk 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 3.0
Basket Ostrava 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 1 33:31 12.0 3.0 33.3 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 2.0
Žabiny Brno 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
HB Basket 2 26:18 5.5 2.5 45.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
USK Praha 2 24:56 4.0 1.5 27.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
BK Sojky Pelhřimov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 19:01 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Vlčice Žďár 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Tygři Praha 2 32:10 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
USK 2 10:45 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLO 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KPB 3 4:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
ZAB 2 3:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLA 2 1:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRA 1 2:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
CHO 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 2 0:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -