Dominika Drábková

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
Ško-Energo MB
Výška
162 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
216
Procento vítězství
59.7%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Pas U12(mix) 10 - 1.5 0.7 0 0.1/0.4 25.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina B MB U12G (kv) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Finále o NF U12G MB U12G (kv) 4 - 0.5 0.3 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pas U13G 27 - 0.6 0.3 0 0/0.4 8.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR D Pas U13G 2 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C Pas MB U14 11 - 3.8 1.7 0 0.4/1 36.4 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Pas MB U14 10 - 6.1 2.9 0 0.3/1.2 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B Pastelka MB(ms) 14 - 2.7 1.3 0 0.1/0.4 33.3 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B Pastelka MB 6 - 3.0 0.8 0.2 0.8/1.5 55.6 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Pastelka MB(ms) 13 - 3.5 1.6 0 0.3/0.8 40.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A Pastelka MB 1 - 6.0 2 0 2/2 100.0 - -
2018/19 ženy - základní část Ško-Energo MB 11 1.0 0.1 0 /0.2 0 0.1/0.2 50.0 0.4 -0.1
2018/19 kadetky U17 - skupina B Pastelka MB 13 - 4.3 1.2 0.3 0.9/2.2 42.9 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out B Pastelka MB 10 - 7.2 2.9 0.2 0.8/2 40.0 - -
2018/19 ženy - play-off Ško-Energo MB 5 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 2 - 7.0 3.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - základní část Ško-Energo MB 16 6.3 1.5 0.5 /1.4 0 0.5/0.8 61.5 0.6 0.7
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 12 - 10.0 3.3 0.5 1.8/3.3 55.0 - -
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník Ško-Energo MB 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2019/20 juniorky U19 - play-out B Basket Pastelka MB 7 - 8.6 3.7 0.1 0.7/1.7 41.7 - -
2020/21 ženy - skupina A Ško-Energo MB 2 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 3 - 6.3 1.3 0.3 2.7/5.7 47.1 - -
2021/22 ženy - skupina A Ško-Energo MB 10 - 3.4 1.3 0.2 0.2/0.4 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 9 - 13.7 5.2 0.4 1.9/3.2 58.6 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out A Basket Pastelka MB 9 - 13.1 5.4 0.3 1.2/2.8 44.0 - -
2021/22 ženy - play-off 3. kolo Ško-Energo MB 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - skupina B Ško-Energo MB 4 - 2.3 0.8 0.3 0/0.5 0.0 - -
Průměr za kariéru 24.0 0.5 4.2 1.7 0.1 0.5/1.2 90.5 1.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 USK Praha B 18. 9. 2021 2021/22
2B body 11 Aritma Praha 19. 9. 2021 2021/22
3B body 2 BK Lvice Litoměřice 7. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 3 Žabiny Brno B 19. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 1 BSK KP Brno 22. 9. 2018 2018/19
Doskoky celkem 4 Žabiny Brno B 19. 1. 2020 2019/20
Body 26 Aritma Praha 19. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 6 Žabiny Brno B 19. 1. 2020 2019/20
Asistence 2 B. Jablonec n. N. 14. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 11.4 3.6 0.0 0.6 0.0 2.4/4.0 60.0 2.0
BK Brandýs n.L. 4 0:00 12.5 4.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
HB Basket B 4 0:00 12.5 5.5 0.0 0.3 0.0 0.8/2.3 33.3 2.3
DBaK 4 0:00 12.0 4.8 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha B 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.8 40.0 1.3
Loko Trutnov 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.8
Basket Říčany 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Válečnice Děčín 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.5
Sla 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Kladno 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
USK Praha 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 12.0 2.0 0.0 1.0 0.0 5.0/10.0 50.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
B. Jablonec n. N. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BCKol 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov B 3 0:00 2.0 1.0 300.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BA Sparta 2 3:33 3.0 1.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
B. Jablonec n. N. 5 3:23 0.8 0.2 33.3 0.0 0.0 0.4/0.6 66.7 0.8
Žabiny Brno B 2 6:43 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Basket Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 2 1:27 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Nusle 2 4:40 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Studánka Pardubice 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
KlS U13G 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Bra U12G 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Havířov 3 0:53 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 -
HB Aritma 3 2:53 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 -
Pod U13G(ms) 4 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.3
BA Říč U13G 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 4 0:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BSK KP Brno 2 5:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
VSP 5 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pečky 2 1:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Vlčice Žďár 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -