Dominika Drábková

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Basket Pastelka MB
Výška
162 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
197
Procento vítězství
59.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Pas U12(mix) 10 - 1.5 0.7 0 0.1/0.4 25.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina B MB U12G (kv) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Finále o NF U12G MB U12G (kv) 4 - 0.5 0.3 0 0/0.5 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Pas U13G 27 - 0.6 0.3 0 0/0.4 8.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR D Pas U13G 2 - 0.0 0 0 0/2 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C Pas MB U14 11 - 3.8 1.7 0 0.4/1 36.4 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Pas MB U14 10 - 6.1 2.9 0 0.3/1.2 25.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B Pastelka MB(ms) 14 - 2.7 1.3 0 0.1/0.4 33.3 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B Pastelka MB 6 - 3.0 0.8 0.2 0.8/1.5 55.6 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Pastelka MB(ms) 13 - 3.5 1.6 0 0.3/0.8 40.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A Pastelka MB 1 - 6.0 2 0 2/2 100.0 - -
2018/19 ženy - základní část Ško-Energo MB 11 1.0 0.1 0 /0.2 0 0.1/0.2 50.0 0.4 -0.1
2018/19 kadetky U17 - skupina B Pastelka MB 13 - 4.3 1.2 0.3 0.9/2.2 42.9 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out B Pastelka MB 10 - 7.2 2.9 0.2 0.8/2 40.0 - -
2018/19 ženy - play-off Ško-Energo MB 5 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 2 - 7.0 3.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - základní část Ško-Energo MB 16 6.3 1.5 0.5 /1.4 0 0.5/0.8 61.5 0.6 0.7
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 12 - 10.0 3.3 0.5 1.8/3.3 55.0 - -
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník Ško-Energo MB 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2019/20 juniorky U19 - play-out B Basket Pastelka MB 7 - 8.6 3.7 0.1 0.7/1.7 41.7 - -
2020/21 ženy - skupina A Ško-Energo MB 2 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 3 - 6.3 1.3 0.3 2.7/5.7 47.1 - -
2021/22 ženy - skupina A Ško-Energo MB 7 - 3.1 1 0.3 0.3/0.6 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 7 - 14.6 5.3 0.6 2.3/3.9 59.3 - -
Průměr za kariéru 24.6 0.6 3.8 1.5 0.1 0.5/1.2 96.4 1.2 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 USK Praha B 18. 9. 2021
2B body 11 Aritma Praha 19. 9. 2021
3B body 1 BK Brandýs n.L. 6. 11. 2021
Body 26 Aritma Praha 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 USK Praha B 18. 9. 2021 2021/22
2B body 11 Aritma Praha 19. 9. 2021 2021/22
3B body 2 Slovan Litoměřice 7. 12. 2019 2019/20
Obranné doskoky 3 Žabiny Brno B 19. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 1 KP Brno junior 22. 9. 2018 2018/19
Doskoky celkem 4 Žabiny Brno B 19. 1. 2020 2019/20
Body 26 Aritma Praha 19. 9. 2021 2021/22
Užitečnost 6 Žabiny Brno B 19. 1. 2020 2019/20
Asistence 2 B. Jablonec n. N. 14. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina B USK Praha B 14 4 0 6/8 75.0
19. 9. 2021 skupina B Aritma Praha 26 11 1 1/1 100.0
24. 9. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0 0 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 3 1 0 1/2 50.0
2. 10. 2021 skupina B HB Basket B 7 3 0 1/4 25.0
3. 10. 2021 skupina B DBaK 11 4 0 3/4 75.0
23. 10. 2021 skupina A Sla 11 4 1 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A Levhartice Chomutov B 0 0 0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 17 6 1 2/2 100.0
7. 11. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 19 7 1 2/6 33.3
14. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 7 2 1 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B USK Praha B 8 2 1 1/2 50.0
27. 11. 2021 skupina A SKB Strakonice 1 0 0 1/2 50.0
28. 11. 2021 skupina A BK Strakonice B 0 0 0 0/0 0
Celkem 14 124 44 6 18/31 58.1
Průměr 14 8.9 3.1 0.4 1.3/2.2 58.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n.L. 4 0:00 12.5 4.8 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
Slovan Litoměřice 3 0:00 12.0 2.7 0.0 1.0 0.0 3.7/5.3 68.8 2.3
USK Praha B 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.8 40.0 1.3
Basket Slovanka B 5 0:00 6.8 2.6 0.0 0.0 0.0 1.6/2.8 57.1 2.2
Loko Trutnov 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.8
Aritma Praha 1 0:00 26.0 11.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Basket Říčany 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
USK Praha B 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
Lokomotiva Liberec I 4 0:00 5.5 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.3
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.7 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
Sojky Pelhřimov 4 0:00 3.5 1.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 1.0
Basket Říčany 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 12.0 2.0 0.0 1.0 0.0 5.0/10.0 50.0 4.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
B. Jablonec n. N. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
DBaK 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sla 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov B 3 0:00 2.0 1.0 300.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BA Sparta 2 3:33 3.0 1.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BSK Jičín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
B. Jablonec n. N. 4 4:14 1.0 0.3 33.3 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
Žabiny Brno B 2 6:43 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Studánka Pardubice 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BA K. Vary 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Nusle 2 4:40 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Bra U13G 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
KlS U13G 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Pří U13G 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Bra U12G(kv) 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Aritma Praha 3 2:53 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 -
Havířov 3 0:53 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 -
SKB Strakonice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Bra U12G 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Pečky 2 1:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Říč U13G 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Studánka Pardubice 4 0:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 2:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VSP 5 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno junior 2 5:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -