Karolína Červinková

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Ško-Energo MB
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
205
Procento vítězství
57.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižákyně U12 - Soutěž Pas U12(mix) 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o Národní finále MB U12G (kv) 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Pas U12(mix) 3 - 4.0 2 0 0/0.7 0.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - řípravná soutěž mladších minižákyň U12 (3na3) Pas U12(mix) 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze Basket Slovanka 14 - 3.4 1.6 0 0.1/0.3 25.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - Krajský přebor mladších žákyň U14 Pas MB U14 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A Basket Slovanka 18 - 3.7 1.7 0 0.3/1.1 31.6 - -
2015/16 starší žákyně U15 - skupina C Pas MB U14 9 - 1.8 0.8 0 0.2/1.1 20.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - Skupina C + USK"B" Pas MB U14 4 - 3.0 1.5 0 0/1.5 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Předkolo MČR C Basket Slovanka 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR skupina A Basket Slovanka 3 - 1.3 0.7 0 0/1.3 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR o 5.-8. místo Basket Slovanka 1 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Slovanka 13 - 4.4 2 0 0.4/1.4 27.8 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 4 7.8 0.0 0 /0.8 0 0/0.5 0.0 0.3 1.5
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga Basket Slovanka 15 - 2.5 1.1 0 0.2/0.4 50.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR skupina A Basket Slovanka 3 - 1.3 0.7 0 0/2 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo Basket Slovanka 2 - 1.0 0 0 1/1 100.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B Basket Slovanka B 12 - 4.6 2.1 0 0.4/0.9 45.5 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out B Basket Slovanka B 10 - 2.3 1 0 0.3/1.3 23.1 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A Pastelka MB 2 - 4.5 2 0 0.5/5 10.0 - -
2018/19 ženy - základní část Ško-Energo MB 8 2.6 0.4 0 /0.6 0 0.4/0.5 75.0 0.3 0.1
2018/19 kadetky U17 - skupina B Pastelka MB 12 - 6.0 2.5 0 1/2 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out B Pastelka MB 8 - 2.9 1.3 0 0.4/1.6 23.1 - -
2018/19 ženy - play-off Ško-Energo MB 10 0.7 0.1 0 /0.1 0 0.1/0.4 25.0 0.1 -0.1
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - základní část Ško-Energo MB 12 3.5 0.7 0.3 /0.8 0 0.2/0.6 28.6 0.7 -0.1
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 12 - 3.9 1.8 0 0.3/1.5 16.7 - -
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník Ško-Energo MB 1 - 2.0 1 /1 0 0/2 0.0 1.0 -1.0
2019/20 juniorky U19 - play-out B Basket Pastelka MB 7 - 8.6 3.9 0 0.9/2.9 30.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Basket Pastelka MB 3 - 0.0 0 0 0/0.7 0.0 - -
2021/22 ženy - skupina A Ško-Energo MB 3 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 20.5 0.5 2.8 1.3 0.0 0.3/1.0 58.1 1.5 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 4 Sla 23. 10. 2021
Body 8 Sla 23. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Basket Severočesko 17. 11. 2018 2018/19
2B body 11 Lokomotiva Trutnov 13. 11. 2016 2016/17
Obranné doskoky 4 SBŠ Ostrava 15. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 2 SBŠ Ostrava 15. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 6 SBŠ Ostrava 15. 1. 2017 2016/17
Body 22 Lokomotiva Trutnov 13. 11. 2016 2016/17
Užitečnost 5 SBŠ Ostrava 15. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
10. 10. 2021 skupina A TB Č. Budějovice 0 0 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A Sla 8 4 0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0 0 0 0/0 0
Celkem 3 8 4 / 0.0
Průměr 3 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 0.5
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.3
Basket Říčany 6 0:00 3.7 1.8 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.5
Basket Slovanka B 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/3.5 14.3 1.0
ADFORS Basket Litomyšl 4 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 3.0
USK Praha B 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 3.3
Sokol Nusle 4 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.7
BC Slaný 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BC Kolín 3 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.0
SBŠ Ostrava 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
Biž. Jablonec n. N. 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BA Sparta 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BKHAV 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Slovan Litoměřice 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 3.0
Sla 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.0
Basket Říčany 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
AŠ MB U12 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
B. Jablonec n. N. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n.L. 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
HB Basket 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
HB Basket Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
HB Basket Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SŠMH Handicap Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
B. Jablonec n. N. 2 5:39 2.0 0.5 50.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.7
Aritma Praha 4 2:37 0.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 0.5
BA K. Vary 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BSK Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 1 12:06 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BK Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Levhartice Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Studánka Pardubice 7 0:35 0.1 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 0.1
Bra U12G(kv) 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Bra U12G 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TB Č. Budějovice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno junior 1 4:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Havířov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 3:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 2 3:39 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSP 5 0:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
SBŠ Ostrava 1 11:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SŠMH Handicap Brno 1 8:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 10:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pastelka MB(ms) 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Havířov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0