Melánie Štréblová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
SLUNETA Ústí n. L. B
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
186
Procento vítězství
62.9%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 8 - 7.1 3.4 0 0.4/0.9 42.9 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 11 - 10.8 5.1 0 0.6/1.9 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 4 - 8.8 4 0 0.8/2 37.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - 2. kolo Sluneta Ústí n.L. 2 - 15.0 7 0 1/1 100.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A Sluneta Ústí n.L. 14 - 9.2 3.4 0.5 1/1.3 77.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 5 - 20.4 8.8 0.4 1.6/2 80.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 10 - 12.4 4.9 0.1 2.3/3.5 65.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Sluneta Ústí n.L. 11 - 15.8 6.1 0.3 2.8/3.5 79.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 3 - 9.7 3 1 0.7/2 33.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - MČR o 5. - 8. místo SLUNETA Ústí nad Labem 2 - 11.5 3 1 2.5/2.5 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Sluneta Ústí n.L. 13 - 15.5 6.2 /6.2 0.6 1.4/1.9 72.0 2.7 12.3
2018/19 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 12 - 16.0 6.1 0.7 1.8/2.5 73.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga Sluneta Ústí n.L. 13 - 12.9 4.1 /4.1 1 1.8/2.4 74.2 2.6 9.7
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 9 - 9.1 3.2 0.7 0.7/0.9 75.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - MČR Sluneta Ústí n.L. 3 28.0 9.0 2.3 /6.7 1 1.3/1.7 80.0 1.7 11.3
2019/20 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 3 - 16.0 6.3 0.7 1.3/2 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy SLUNETA Ústí n. L. 3 - 9.7 3 0.3 2.7/3.3 80.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B Sluneta Ústí n.L. 13 - 13.0 4.4 0.6 2.4/3.2 75.6 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 14 - 14.4 5.1 0.7 2.1/2.6 80.6 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. B 1 - 14.0 7 0 0/0 0.0 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Sluneta Ústí n.L. 1 - 3.0 0 1 0/0 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Sluneta Ústí n.L. 3 - 12.7 5.3 0 2/3 66.7 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 2 - 13.5 5 0.5 2/2.5 80.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 4 - 6.5 2.8 /2.8 0.3 0.3/0.5 50.0 1.0 5.3
2021/22 ženy - skupina A Sluneta Ústí n. L. 8 - 12.4 4 0.9 1.8/2.4 73.7 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 9 - 10.4 4 0.4 1.1/1.4 76.9 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. B 4 - 18.0 6.3 1.3 1.8/2.8 63.6 - -
Průměr za kariéru 30.8 0.5 12.5 4.7 0.5 1.5/2.2 289.7 2.6 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Basket Slovanka B 18. 9. 2021
2B body 10 BK Brandýs n/L B 11. 1. 2022
3B body 4 ASK Lovosice 18. 12. 2021
Body 26 BK Brandýs n/L B 11. 1. 2022
Užitečnost 13 Slovan Litoměřice 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BKj. Kralupy n.V. 7. 10. 2018 2018/19
2B body 16 Basketbalová škola - Tygři Praha 26. 1. 2018 2017/18
3B body 4 Žabiny Brno 30. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 5 BA Sparta 3. 5. 2019 2018/19
Útočné doskoky 1 HB Basket 4. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 5 BA Sparta 3. 5. 2019 2018/19
Body 34 Basketbalová škola - Tygři Praha 26. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 22 Žabiny Brno 30. 3. 2019 2018/19
Asistence 6 KP Brno 5. 5. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina A DBaK 10 5 100.0 0 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 13 5 100.0 1 100.0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Levhartice Chomutov 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
13. 6. 2021 skupina A B. Jablonec n. N. 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Basket Slovanka B 22 8 0.0 0 0.0 6/8 75.0
19. 9. 2021 skupina A Sokol Nusle 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A SKB Strakonice 21 3 0.0 3 0.0 6/8 75.0
10. 10. 2021 skupina A BK Strakonice B 8 3 0.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Kladno 17 5 0.0 1 0.0 4/4 100.0
24. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 17 6 0.0 1 0.0 2/2 100.0
23. 10. 2021 skupina A DBaK 14 5 0.0 1 0.0 1/2 50.0
31. 10. 2021 skupina B BŠ Tygři Praha C 14 7 0.0 0 0.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 6 3 0.0 0 0.0 0/1 0.0
8. 11. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Nusle 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 skupina A Basket Slovanka B 19 8 0.0 1 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Sla 12 6 0.0 0 0.0 0/1 0.0
28. 11. 2021 skupina A Levhartice Chomutov B 11 3 0.0 1 0.0 2/2 100.0
1. 12. 2021 skupina B Válečnice Děčín 11 5 0.0 0 0.0 1/1 100.0
15. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 12. 2021 skupina B ASK Lovosice 25 6 0.0 4 0.0 1/2 50.0
17. 12. 2021 skupina B Loko Liberec 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 1. 2022 skupina A Lokomotiva Liberec 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
9. 1. 2022 skupina A Ško-Energo MB 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 1. 2022 skupina B BK Brandýs n/L B 26 10 0.0 1 0.0 3/6 50.0
Celkem 26 305 111 1.009.1 17 1.700.0 32/45 71.1
Průměr 26 11.7 4.3 1.009.1 0.7 1.700.0 1.2/1.7 71.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n.L. 6 0:00 14.2 4.8 0.0 1.0 0.0 1.5/2.2 69.2 1.8
Basket Slovanka B 4 0:00 17.8 6.5 0.0 0.3 0.0 4.0/5.0 80.0 1.3
USK Praha B 4 0:00 16.8 6.5 0.0 0.8 0.0 1.5/2.0 75.0 3.3
Slovan Litoměřice 6 0:00 10.5 4.2 500.0 0.5 300.0 0.7/1.2 57.1 0.8
BA K. Vary 5 0:00 11.6 4.6 0.0 0.2 0.0 1.8/2.6 69.2 2.8
Basket Říčany 4 0:00 12.5 3.8 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.8
Slovan Litoměřice 4 0:00 12.5 5.5 0.0 0.3 0.0 0.8/2.0 37.5 3.3
Žabiny Brno 2 0:00 22.5 6.0 100.0 3.0 100.0 1.5/2.0 75.0 2.5
BK Strakonice 6 0:00 7.0 2.7 177.8 0.2 0.0 1.2/1.5 77.8 2.8
DBaK 2 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
KP Brno 3 8:21 12.7 4.0 80.0 1.0 37.5 1.7/2.3 71.4 2.7
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 18.5 6.5 0.0 0.5 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BA Sparta 5 5:37 7.4 2.6 144.4 0.4 66.7 1.0/1.2 83.3 2.8
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 17.5 8.0 100.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
BA Sparta Praha 3 0:00 10.7 4.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.0 100.0 4.7
BKDěč U17G 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 15.5 5.0 100.0 1.5 100.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Basket Pastelka MB 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 4.0
Basket Říčany 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.5
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 15.0 6.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Válečnice Děčín 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
USK Praha 2 0:00 14.0 5.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Strakonice 3 0:00 9.0 3.0 0.0 0.7 0.0 1.0/3.3 30.0 3.7
BK Brandýs n/L B 1 0:00 26.0 10.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
USK Praha 4 0:00 6.3 1.5 0.0 0.3 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
HB Basket 4 7:42 6.3 2.0 72.7 0.3 25.0 1.5/1.5 100.0 3.0
ASK Lovosice 1 0:00 25.0 6.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BKHAV 1 0:00 24.0 9.0 100.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 23.0 10.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BSK Jičín 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
HB Basket 1 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
BK Klatovy 2 0:00 10.5 3.0 0.0 1.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 10.5 4.0 100.0 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 3.0
SKB Strakonice 1 0:00 21.0 3.0 0.0 3.0 0.0 6.0/8.0 75.0 4.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 20.0 7.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
B. Jablonec n. N. 3 0:00 6.3 1.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
BC Slaný 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
Tygři Praha 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Aritma Praha 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
BK Chomutov 2 0:00 9.0 2.5 100.0 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
BK Strakonice 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 3.3
USK Praha B 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BŠ Tygři Praha C 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
DBaK B 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Pastelka MB(ms) 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
Sla 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 5.0
Sokol Nusle 3 0:00 4.0 1.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 12.0 3.0 100.0 2.0 100.0 0.0/2.0 0.0 5.0
Levhartice Chomutov B 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
KP Brno 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
DBaK 1 0:00 10.0 5.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Loko Liberec 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Strakonice B 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Ško-Energo MB 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0