Laura Barthová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Loko Liberec
Výška
155 cm

Kariéra

Sezony
3
Zápasy
68
Procento vítězství
32.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 Starší minižákyně U13 - starší minižákyně U13, otevřená soutěž Lokomotiva Liberec 12 5.5 2.5 0 0.5/2 25.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina C Lokomotiva Liberec I 10 7.3 3 0 1.3/4.7 27.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina C Biž. Jablonec n. N. 9 3.3 1.3 0 0.7/1.7 40.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Lokomotiva Liberec 6 1.0 0.5 0 0/0.2 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Lokomotiva Liberec I 5 10.8 4.8 0 1.2/3.4 35.3 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A Bižuterie Jablonec n.N. 2 2.5 1 /1 0 0.5/3 16.7 3.5 -3.5
2021/22 kadetky U17 - skupina A Bižuterie Jablonec n.N. 12 6.8 2.8 0 1.3/3.3 40.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B Loko Liberec 5 7.6 2.2 0.4 2/3.6 55.6 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Loko Liberec 7 14.3 5.1 0.4 2.7/7.1 38.0 - -
Průměr za kariéru 22.7 6.7 2.7 0.1 1.1/3.2 92.8 1.9 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Slavoj BK Litoměřice 24. 10. 2021
2B body 9 BK Teplice 21. 11. 2021
3B body 1 Slavoj BK Litoměřice 24. 10. 2021
Body 22 BK Teplice 21. 11. 2021
Užitečnost -2 K2 Prostějov 19. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Slavoj BK Litoměřice 24. 10. 2021 2021/22
2B body 9 Válečnice Děčín 25. 11. 2018 2018/19
3B body 1 Slavoj BK Litoměřice 24. 10. 2021 2021/22
Body 22 BK Teplice 21. 11. 2021 2021/22
Užitečnost -2 K2 Prostějov 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
19. 6. 2021 skupina A ŠBK P-H Sadská 3 1 100.0 0 1/6 16.7
19. 6. 2021 skupina A K2 Prostějov 2 1 100.0 0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 9 3 0.0 0 3/8 37.5
26. 9. 2021 skupina A DBaK 1 0 0.0 0 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina A USK Praha B 6 2 0.0 0 2/2 100.0
10. 10. 2021 skupina A Sokol Nusle 11 5 0.0 0 1/2 50.0
24. 10. 2021 skupina B Slavoj BK Litoměřice 20 6 0.0 1 5/8 62.5
6. 11. 2021 skupina B TJ Sokol Stěžery 10 3 0.0 0 4/8 50.0
5. 11. 2021 skupina B Slovan Varnsdorf 18 7 0.0 0 4/15 26.7
13. 11. 2021 skupina B BKj. Kralupy n.V. 2 1 0.0 0 0/2 0.0
13. 11. 2021 skupina A BKDěč U17G 14 6 0.0 0 2/2 100.0
14. 11. 2021 skupina A BKDěč U17G 4 2 0.0 0 0/2 0.0
20. 11. 2021 skupina B ASK Lovosice 10 4 0.0 0 2/2 100.0
21. 11. 2021 skupina B BK Teplice 22 9 0.0 0 4/7 57.1
23. 11. 2021 skupina A HB Basket B 7 3 0.0 0 1/8 12.5
28. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 6 2 0.0 0 2/3 66.7
11. 12. 2021 skupina B Slavoj BK Litoměřice 15 4 0.0 1 4/4 100.0
11. 12. 2021 skupina A Sokol Nusle 1 0 0.0 0 1/2 50.0
12. 12. 2021 skupina A USK Praha B 9 4 0.0 0 1/2 50.0
14. 12. 2021 skupina A Loko Karlovy Vary 5 2 0.0 0 1/4 25.0
17. 12. 2021 skupina B SLUNETA Ústí n. L. B 3 1 0.0 0 1/4 25.0
18. 12. 2021 skupina B Válečnice Děčín 8 1 0.0 1 3/3 100.0
8. 1. 2022 skupina B TJ Sokol Kladno 7 3 0.0 0 1/6 16.7
9. 1. 2022 skupina B BKj. Kralupy n.V. 16 6 0.0 1 1/8 12.5
9. 1. 2022 skupina A HB Basket B 9 4 0.0 0 1/3 33.3
16. 1. 2022 skupina B TJ Sokol Stěžery 7 2 0.0 1 0/1 0.0
Celkem 26 225 82 4.100.0 5 46/114 40.4
Průměr 26 8.7 3.2 4.100.0 0.2 1.8/4.4 40.4
Soupeř Z B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Slavoj BK Litoměřice 2 17.5 5.0 0.0 1.0 4.5/6.0 75.0 3.0
Válečnice Děčín 2 13.5 6.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BK Teplice 1 22.0 9.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
BKDěč U17G 2 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BKj. Kralupy n.V. 2 9.0 3.5 0.0 0.5 0.5/5.0 10.0 1.5
Slovan Varnsdorf 1 18.0 7.0 0.0 0.0 4.0/15.0 26.7 2.0
TJ Sokol Stěžery 2 8.5 2.5 0.0 0.5 2.0/4.5 44.4 2.5
HB Basket B 2 8.0 3.5 0.0 0.0 1.0/5.5 18.2 3.5
BK Klatovy 2 7.5 2.5 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.5
USK Praha B 2 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Loko Trutnov 2 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BSK Jičín 2 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Nusle 2 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
ASK Lovosice 1 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
SLUNETA Ústí nad Labem 2 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Pastelka MB(ms) 2 4.0 1.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Válečnice Děčín 1 8.0 1.0 0.0 1.0 3.0/3.0 100.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kladno 1 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
AŠ Mladá Boleslav 1 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Loko Karlovy Vary 1 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BK Chomutov 2 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Studánka Pardubice 2 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. B 1 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 1 3.0 1.0 100.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
Tygři Praha B 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Počernice 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
K2 Prostějov 1 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
DBaK 1 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
TJ Slovan Litoměřice 4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -