Adéla Krejčová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 21 let
Aktuální klub
SLUNETA Ústí n. L.
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
259
Procento vítězství
57.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B SLUNETA Ústí nad Labem 12 3.4 1.5 0 0.4/1.3 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A SLUNETA Ústí nad Labem 11 6.7 2.9 0.1 0.6/2 31.8 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 14 4.1 1.1 0.2 1.2/2.4 50.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out A SLUNETA Ústí n. L. 10 7.9 2.1 0.5 2.2/3.8 57.9 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 14 7.9 3.1 0.4 0.6/1.7 37.5 - -
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 10 5.9 2.6 0.1 0.4/0.7 57.1 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. 11 7.3 2.9 0.3 0.6/0.9 70.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina SLUNETA Ústí n. L. 3 6.3 2 0.3 1.3/1.3 100.0 - -
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy SLUNETA Ústí n. L. 3 3.0 1 0 1/1.3 75.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A Sluneta Ústí n.L. 14 6.6 2.1 0.3 1.4/2.2 64.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Sluneta Ústí n.L. 14 12.7 4.4 0.4 2.7/4.6 58.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 3 9.0 4.3 0 0.3/2 16.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - 2. kolo Sluneta Ústí n.L. 2 8.0 4 0 0/1 0.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 15 12.3 4.5 0.5 2/4.4 45.5 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B Sluneta Ústí n.L. 14 5.6 2.1 0.4 0.3/1 28.6 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Sluneta Ústí n.L. 4 8.5 1.8 1.3 1.3/3.3 38.5 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 3 6.3 1.3 1 0.7/1.3 50.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Sluneta Ústí n.L. 4 7.3 2.3 0.3 2/3.5 57.1 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A SLUNETA Ústí n. L. B 4 16.0 5.8 0.8 2.3/3.3 69.2 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 4 5.0 2 /2 0 1/1 100.0 0.8 4.3
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sluneta Ústí n.L. 9 7.8 2.8 0.1 1.9/3 63.0 - -
2021/22 ženy - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 17 6.9 2.8 0.1 1/2.3 43.6 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B SLUNETA Ústí n. L. B 7 10.1 4.4 0.1 0.9/1.6 54.5 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Sluneta Ústí n.L. 9 8.4 3.2 0.2 1.3/2.6 52.2 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B1 SLUNETA Ústí n. L. B 3 15.0 6.3 0.3 1.3/2.3 57.1 - -
2021/22 ženy - play-off A SLUNETA Ústí n. L. 3 4.7 1.7 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2022/23 ženy - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 14 7.4 3.1 0.1 0.6/1.5 42.9 - -
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník SLUNETA Ústí n. L. 1 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 3.0 1.0
2022/23 ženy - play-off A SLUNETA Ústí n. L. 2 10.0 4 0.5 0.5/1 50.0 - -
2023/24 ženy - skupina A SLUNETA Ústí n. L. 18 5.9 2 0.3 1.1/1.5 74.1 - -
2023/24 ženy - Základní fáze HB Basket B 5 7.4 3.2 0 1/2 50.0 - -
2023/24 ženy - play-off A SLUNETA Ústí n. L. 2 5.5 2 0 1.5/2 75.0 - -
Průměr za kariéru 21.6 7.5 2.8 0.3 1.1/2.2 137.8 1.8 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Lvice Litoměřice 10. 12. 2023
2B body 7 Sla 16. 9. 2023
3B body 1 BK Loko Karlovy Vary 1. 10. 2023
Body 17 Sla 16. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Horejsek Děčín 15. 3. 2018 2017/18
2B body 10 Wizards P10 20. 1. 2019 2018/19
3B body 3 Válečnice Děčín 21. 3. 2019 2018/19
Body 23 Wizards P10 20. 1. 2019 2018/19
Užitečnost 9 BK Lvice Litoměřice 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina A Sla 17 7 1 0/0 0
17. 9. 2023 skupina A Sokol Kladno 6 1 1 1/2 50.0
30. 9. 2023 skupina A DBaK 0 0 0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina A BK Loko Karlovy Vary 11 4 1 0/0 0
14. 10. 2023 skupina A Tigers Basketball ČB 6 3 0 0/0 0
15. 10. 2023 skupina A BC Benešov 6 3 0 0/0 0
5. 11. 2023 skupina A Slovanka Roudnice 10 4 0 2/4 50.0
18. 11. 2023 skupina A Lokomotiva Liberec 5 2 0 1/2 50.0
19. 11. 2023 skupina A B. Jablonec n. N. 3 1 0 1/2 50.0
9. 12. 2023 skupina A BK Lvice Litoměřice 2 0 0 2/2 100.0
10. 12. 2023 skupina A BK Lvice Litoměřice 9 1 1 4/4 100.0
6. 1. 2024 skupina A Sokol Kladno 4 2 0 0/0 0
7. 1. 2024 skupina A Sla 6 0 1 3/4 75.0
20. 1. 2024 skupina A BK Loko Karlovy Vary 2 0 0 2/2 100.0
1. 2. 2024 Základní fáze DDM Praha 10 4 2 0 0/1 0.0
20. 2. 2024 Základní fáze Sokol Michle 8 3 0 2/4 50.0
24. 2. 2024 skupina A Slovanka Roudnice 6 2 0 2/3 66.7
9. 3. 2024 skupina A Tigers Basketball ČB 7 3 0 1/1 100.0
14. 3. 2024 Základní fáze TJ Sokol Jinonice 8 3 0 2/2 100.0
16. 3. 2024 skupina A B. Jablonec n. N. 2 1 0 0/0 0
17. 3. 2024 skupina A Lokomotiva Liberec 5 2 0 1/1 100.0
21. 3. 2024 Základní fáze Porg Basket 9 4 0 1/2 50.0
6. 4. 2024 play-off A DBaK 6 3 0 0/0 0
7. 4. 2024 play-off A DBaK 5 1 0 3/4 75.0
9. 4. 2024 Základní fáze VSK Iuridica 8 4 0 0/1 0.0
Celkem 25 155 56 5 28/41 68.3
Průměr 25 6.2 2.2 0.2 1.1/1.6 68.3
Soupeř Z B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Válečnice Děčín 8 10.1 3.4 0.0 0.8 1.1/2.4 47.4 1.1
Sla 6 11.8 4.7 0.0 0.5 1.0/2.0 50.0 2.2
DBaK 9 7.3 2.6 0.0 0.3 1.2/2.7 45.8 2.1
BK Lvice Litoměřice 6 10.3 3.2 475.0 0.8 1.5/2.7 56.3 2.5
BKj. Kralupy n.V. 6 7.2 1.8 0.0 0.5 2.0/3.7 54.5 1.8
BK Brandýs n.L. 6 6.8 2.3 0.0 0.3 1.2/2.0 58.3 2.2
TJ Sokol Kladno 4 10.0 2.8 0.0 0.8 2.3/3.5 64.3 1.0
Basket Říčany 4 10.0 3.5 0.0 0.8 0.8/1.0 75.0 1.8
BK Strakonice 4 8.8 3.3 0.0 0.3 1.5/2.5 60.0 3.5
Levhartice Chomutov B 5 6.4 3.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 2.0
Tygři Praha 4 7.3 3.0 0.0 0.3 0.5/1.0 50.0 2.3
BK Brandýs n.L. 4 6.8 2.8 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.3
USK Praha B 7 3.7 1.3 0.0 0.1 0.7/1.3 55.6 1.0
BK Lvice Litoměřice 7 3.7 1.3 0.0 0.0 1.1/2.0 57.1 1.4
BK Horejsek Děčín 2 11.5 2.5 0.0 1.0 3.5/5.5 63.6 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 10.5 3.5 0.0 0.5 2.0/2.5 80.0 1.0
BK Brandýs n. L. 2 10.0 3.5 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.5
BK Lvice Litoměřice 4 4.8 1.3 0.0 0.3 1.5/1.5 100.0 4.3
Slovan Litoměřice 4 4.8 2.3 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 0.8
BK Strakonice 3 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.3
B. Jablonec n. N. 3 5.7 2.0 600.0 0.3 0.7/0.7 100.0 3.0
Ško-Energo MB 3 5.7 2.3 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 3.3
Sokol Nusle 3 5.7 1.7 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 1.0
DBaK 3 5.7 1.7 0.0 0.7 0.3/1.3 25.0 1.0
Slovanka Roudnice 2 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Lokomotiva Liberec 4 4.0 1.8 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
Loko Karlovy Vary 4 3.5 1.3 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 1.3
Sokol Kladno 2 7.0 2.5 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
K2 Prostějov 2 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
BK Loko Karlovy Vary 2 6.5 2.0 0.0 0.5 1.0/1.0 100.0 2.5
DBaK 2 6.5 1.5 0.0 1.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Tigers Basketball ČB 2 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 1 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Slaný 1 11.0 2.0 0.0 1.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 2 5.5 2.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Kladno 2 5.0 1.5 0.0 0.5 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Kladno 1 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Porg Basket 1 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Praha 1 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 4.5 1.5 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
VSK Iuridica 1 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
TJ Sokol Jinonice 1 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Michle 1 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
DBaK 1 8.0 3.0 100.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
OSK Olomouc 2 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
BC Benešov 1 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
B. Jablonec n. N. 2 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
USK Praha 3 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.7
DDM Praha 10 1 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
HB Basket 2 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod 1 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 1 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
SBŠ Ostrava 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levhartice Chomutov 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -