Klára Seidlová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BC Benešov "B"
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
295
Procento vítězství
35.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BC Ben (mix-kv) 6 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BC Ben (mix-kv) 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX BC Ben "B" U11 (mix 29 - 1.9 0.9 0 0.1/0.5 28.6 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace nejmladších minižákyň o NF BC Ben U11 G (kv) 6 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G BenU11G 10 - 3.0 1.3 0 0.4/1.2 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B BenU11G 10 - 5.6 2.6 0 0.4/1.1 36.4 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BenU13G 26 - 1.7 0.7 0 0.3/1.4 18.9 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 4 - 6 místo BenU11G 4 - 8.8 4.3 0 0.3/2 12.5 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 4 - 6 místo "B" BenU11G 4 - 8.8 3.8 0 1.3/3.8 33.3 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G BenU11G 8 - 11.9 5.9 0 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G BenU13G 13 - 3.1 1.3 0.1 0.2/0.8 30.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11 G skupina B BenU11G 8 - 10.4 5.1 0 0.1/1.1 11.1 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Kvalifikace o Národní finále BCBenU11G(kv) 4 - 13.0 6.5 0 0/1 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Skupina 4-6 BenU11G 4 - 16.8 7.8 0 1.3/2.8 45.5 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" BA Říč U13G 10 - 7.1 2.6 0 1.9/5.2 36.5 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" BCBenU12G 8 - 14.9 6.8 0 1.1/2.6 42.9 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1" BCBenU12G 8 - 15.4 7.4 0 0.6/2.4 26.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 BA Říč U13G 10 - 5.6 2.5 0 0.6/2.5 24.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 G BC Benešov U12G (kv) 1 - 6.0 3 0 0/1 0.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 BCBenU12G 4 - 10.0 4 0 2/6 33.3 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) BCBenU12G 3 - 3.3 1.3 0 0.7/2 33.3 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 11-12 BA Říč U13G 2 - 9.0 3.5 0 2/2.5 80.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B BC Benešov 9 - 5.6 2.4 0 0.7/2 33.3 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B1 BC Benešov 9 - 3.9 1.4 0 1/3.6 28.1 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina B USK Praha 11 - 3.2 1.4 0 0.5/0.9 50.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B BC Benešov 10 - 10.6 3.8 0 3/6.1 49.2 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B1 BC Benešov 6 - 12.7 4.5 0 3.7/5.8 62.9 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A USK Praha 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A BC Benešov B 4 - 15.5 6 0 3.5/5.3 66.7 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A BC Benešov 3 - 9.0 2.3 0.7 2.3/3.3 70.0 - -
2021/22 ženy - základní část BC Benešov 14 9.2 1.1 0.4 /1.3 0.1 0/0 0.0 1.1 -0.6
2021/22 kadetky U17 - skupina C BC Benešov 13 - 8.3 3.2 0.3 1.1/3.2 33.3 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník BC Benešov 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
2021/22 kadetky U17 - play-out C BC Benešov 10 - 8.6 2.7 0.3 2.3/4.3 53.5 - -
2021/22 ženy - play-out BC Benešov 4 6.8 0.5 0.3 /0.8 0 0/0 0.0 0.8 -
2022/23 kadetky U17 - Skupina A BC Benešov 3 - 6.7 2.3 0.7 0/0.7 0.0 - -
2022/23 kadetky U17 - 2. kolo BC Benešov 2 - 6.5 1.5 1 0.5/1 50.0 - -
2022/23 kadetky U17 - Skupina B BC Benešov 8 - 8.9 3 0.3 2.1/4 53.1 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A BCBenU19G 5 - 6.4 2.2 0 2/3.8 52.6 - -
Průměr za kariéru 29.5 0.5 6.1 2.5 0.1 0.8/2.1 117.9 1.9 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Studánka Pardubice 23. 10. 2022
2B body 5 Loko Liberec 5. 11. 2022
3B body 2 Tygřice Louny 21. 5. 2022
Body 13 Loko Liberec 5. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Basket Říčany 14. 9. 2019 2019/20
2B body 14 BKBerU12G 2. 12. 2017 2017/18
3B body 2 Sokol H. Počernice 19. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 B. Jablonec n. N. 30. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 1 Sokol Nusle 11. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 6 B. Jablonec n. N. 30. 1. 2022 2021/22
Body 28 BKBerU12G 2. 12. 2017 2017/18
Užitečnost 9 B. Jablonec n. N. 30. 1. 2022 2021/22
Asistence 4 Studánka Pardubice 30. 4. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
21. 5. 2022 Skupina A USK Praha B 4 2 0 0/0 0
21. 5. 2022 Skupina A Tygřice Louny 12 3 2 0/0 0
22. 5. 2022 Skupina A Pandy Čelákovice 4 2 0 0/2 0.0
4. 6. 2022 2. kolo Slavoj BK Litoměřice 8 2 1 1/2 50.0
5. 6. 2022 2. kolo Slavoj BK Litoměřice 5 1 1 0/0 0
24. 9. 2022 Skupina B Sokol Nusle 10 5 0 0/0 0
25. 9. 2022 Skupina B BK Brandýs n.L. 7 2 1 0/0 0
1. 10. 2022 skupina A BC Slaný 4 2 0 0/0 0
8. 10. 2022 Skupina B BSK TJ Jičín 5 1 0 3/4 75.0
9. 10. 2022 Skupina B Bižuterie Jablonec n.N. 9 3 0 3/8 37.5
15. 10. 2022 skupina A SKB Česká Třebová 8 2 0 4/6 66.7
22. 10. 2022 Skupina B Sokol H. Králové B 13 4 1 2/2 100.0
23. 10. 2022 Skupina B Studánka Pardubice 12 3 0 6/9 66.7
5. 11. 2022 skupina A Loko Liberec 13 5 0 3/5 60.0
6. 11. 2022 skupina A Válečnice Děčín 3 1 0 1/4 25.0
12. 11. 2022 Skupina B Sojky Pelhřimov 9 4 0 1/3 33.3
13. 11. 2022 Skupina B Sojky Pelhřimov 6 2 0 2/6 33.3
20. 11. 2022 skupina A BC Slaný 4 1 0 2/4 50.0
Celkem 18 136 45 6 28/55 50.9
Průměr 18 7.6 2.5 0.3 1.6/3.1 50.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sojky Pelhřimov 7 0:00 11.9 4.9 0.0 0.1 0.0 1.7/3.7 46.2 3.0
Bra U12G 4 0:00 15.8 7.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.8
ŠSK Příb U12G 4 0:00 12.8 5.8 0.0 0.0 0.0 1.3/3.5 35.7 2.0
Basket Říčany 5 0:00 9.8 3.0 0.0 0.0 0.0 3.8/7.2 52.8 2.6
Sla U13G 6 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.7/3.2 21.1 2.3
BraU11G 6 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.5
BASlov U13 4 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.5/4.3 35.3 0.8
Žabiny Brno B 4 0:00 7.5 2.3 0.0 0.0 0.0 3.0/7.3 41.4 2.5
BK Stud.Pard.U11G 4 0:00 7.3 3.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.3
HBU13G(ms) 4 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
SK Bruntál 3 0:00 9.0 2.7 0.0 0.7 0.0 1.7/2.7 62.5 3.7
KlS U13G 8 0:00 3.1 1.3 0.0 0.0 0.0 0.6/2.1 29.4 2.0
Sad U12G 3 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 2.7
Sokol Horní Počernice 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.3
STRABAG Zlín 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/8.0 12.5 4.0
Loko Liberec 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
Sokol H. Králové B 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BK Havířov 4 0:00 3.3 0.8 0.0 0.5 0.0 0.3/0.3 100.0 2.3
Sokol Kladno 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice 2 0:00 6.5 1.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygřice Louny 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 12.0 3.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 4.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Bor 3 0:00 3.7 1.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
BC Ben (mix-kv) 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Kol U15 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 -
Bra U13G 8 0:00 1.1 0.3 0.0 0.0 0.0 0.6/2.3 27.8 0.9
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
Nobiles 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BC Slaný 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BA Sparta 2 16:24 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SKB Česká Třebová 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ČBrU13G 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
K2 Prostějov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Pod U13G(ms) 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
ŠBK Sadská U12G(kv) 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 7:54 2.5 0.5 25.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BSK TJ Jičín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
B. Jablonec n. N. 3 7:41 1.7 0.3 33.3 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Pandy Čelákovice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
HBU13G 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
ŠBK Sad U11G (kv) 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3
USK Praha B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Válečnice Děčín 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Nusle 2 4:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 4 5:32 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pečky 1 3:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK KP Brno 1 10:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Žabiny Brno B 1 12:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
VSP 1 7:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Havířov 1 18:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Aritma 1 1:58 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -