Andrea Michňová

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Výška
173 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
346
Procento vítězství
39.9%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší minižačky - Společná soutěž SBŠ OV B 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2010/11 - Oblastní přebor nejmladších minižáků a minižákyň SBŠ A 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - Základní část SBŠ B 2 - 4.5 2 0 0.5/2 25.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina D SBŠ Ostrava U13 14 - 2.4 0.9 0 0.6/2.4 23.5 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - liga B SBŠ Ostrava U13 8 - 3.0 1.3 0 0.5/0.8 66.7 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - předkolo B SBŠ Ostrava 3 - 6.7 2.7 0 1.3/3.7 36.4 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR skupina A SBŠ Ostrava 3 - 4.3 1.7 0.3 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR o 5. - 8. místo SBŠ Ostrava 2 - 8.0 3 0 2/3 66.7 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina D SBŠ Ostrava U14 13 - 7.7 3.3 0.2 0.6/1.5 42.1 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B SBŠ Ostrava U14 8 - 4.8 1.9 0 1/2 50.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-out B SBŠ Ostrava B 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 4 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava B 16 - 6.3 2.2 0.5 0.4/1 43.8 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina C SBŠ Ostrava 10 - 7.9 2.3 0.8 0.9/1.6 56.3 - -
2014/15 starší žákyně U15 - extraliga SBŠ Ostrava 14 - 6.7 2.1 0.6 0.9/2.3 37.5 - -
2014/15 kadetky U17 - play-out B SBŠ Ostrava B 5 - 9.2 2.4 1.2 0.8/2 40.0 - -
2015/16 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 10 - 0.6 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 1.3 -0.7
2015/16 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava B 17 - 9.2 3.4 0.6 0.8/1.7 44.8 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina B SBŠ Ostrava B 18 - 3.8 1.1 0.4 0.4/0.9 50.0 - -
2015/16 juniorky U19 - play-out B SBŠ Ostrava B 6 - 6.3 1.8 0.8 0.2/0.5 33.3 - -
2015/16 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 - 3.3 1.2 /1.2 0.3 0/0 0.0 1.2 2.2
2016/17 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava B 10 - 11.5 3.6 1.3 0.4/1.1 36.4 - -
2016/17 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 22 21.3 4.7 1.2 /4.4 0.6 0.3/0.5 58.3 2.7 -2.4
2016/17 juniorky U19 - play-out C SBŠ Ostrava B 8 - 7.5 2.3 0.8 0.8/1.6 46.2 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 25.0 2.7 1 /3.8 0.2 0.2/0.3 50.0 4.0 -1.5
2017/18 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 21 7.9 1.9 0.5 /1.2 0.2 0.1/0.3 50.0 1.3 0.4
2017/18 juniorky U19 - skupina C SBŠ Ostrava B 6 - 6.7 2.2 0.5 0.8/1.3 62.5 - -
2017/18 ženy - základní část OVA 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 juniorky U19 - play-out C SBŠ Ostrava B 7 - 6.4 2 0.4 1.1/1.4 80.0 - -
2017/18 juniorky U19 - play-off SBŠ Ostrava 3 1.0 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.3 -0.7
2017/18 ženy - Play out OVA 1 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 juniorky U19 - Mistrovství ČR SBŠ Ostrava 2 5.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2018/19 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 22 20.5 3.7 0.9 /3.8 0.6 0.1/0.3 50.0 2.5 -2.5
2018/19 ženy - skupina B SBŠ Ostrava B 13 - 6.7 1.6 1.2 0/0.1 0.0 - -
2018/19 ženy - Základní část OVA 1 19.0 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 - -3.0
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník OVA 1 - 4.0 2 /2 0 0/0 0.0 3.0 1.0
2018/19 juniorky U19 - play-out C SBŠ Ostrava B 4 - 5.8 1 1.3 0/0 0.0 - -
2018/19 ženy - skupina B2 SBŠ Ostrava B 5 - 9.2 2.2 1.6 0/0.4 0.0 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out SBŠ Ostrava 4 11.5 3.3 0.5 /1.8 0.8 0/0 0.0 1.5 0.3
2019/20 ženy - skupina B BK Příbor 12 - 3.5 1.3 0.3 0.3/0.8 30.0 - -
2019/20 ženy - finálová skupina BK Příbor 4 - 3.5 1 0.3 0.8/1 75.0 - -
2020/21 ženy - skupina B BK Příbor SBŠ 2 - 5.0 1.5 0.5 0.5/2 25.0 - -
2021/22 ženy - skupina B SBŠ Ostrava B 16 - 2.3 0.4 0.4 0.1/0.4 33.3 - -
2021/22 ženy - play-off B SBŠ Ostrava B 2 - 2.5 0.5 0.5 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - skupina B Basket Ostrava 1 - 9.0 0 3 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 28.4 3.9 4.9 1.5 0.5 0.4/0.9 101.1 2.2 -0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
3B body 3 BCKol 9. 10. 2022
Body 9 BCKol 9. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 OSK Olomouc 17. 3. 2018 2017/18
2B body 8 BK Frýdek-Místek U19 22. 2. 2015 2014/15
3B body 4 Lokomotiva Krnov 18. 9. 2014 2014/15
Obranné doskoky 5 Basket Slovanka 25. 11. 2018 2018/19
Útočné doskoky 4 HB Basket Praha 8. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 8 Žabiny Brno 27. 10. 2018 2018/19
Body 22 BK Frýdek-Místek U19 22. 2. 2015 2014/15
Užitečnost 9 Studánka Pardubice 6. 11. 2016 2016/17
Asistence 5 Studánka Pardubice 6. 11. 2016 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
9. 10. 2022 skupina B BCKol 9 0 3 0/0 0
Celkem 1 9 3 / 0.0
Průměr 1 9.0 0.0 3.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Žabiny Brno B 6 0:00 8.5 2.8 0.0 0.8 0.0 0.3/1.0 33.3 2.0
Studánka Pardubice 10 7:49 4.7 1.3 86.7 0.7 87.5 0.0/0.1 0.0 1.8
BK Frýdek-Místek U19 4 0:00 10.8 4.5 0.0 0.5 0.0 0.3/2.0 12.5 2.0
BK Havířov 7 3:25 5.7 1.4 250.0 0.7 125.0 0.7/1.1 62.5 2.6
Vlčice Žďár 8 0:00 4.8 1.4 0.0 0.6 0.0 0.1/0.5 25.0 2.9
Sokol H. Králové 5 10:37 7.6 1.8 112.5 1.0 38.5 1.0/2.2 45.5 2.4
Jiskra Kyjov 4 0:00 9.0 3.5 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 62.5 2.0
Basket Ostrava 4 0:00 7.0 2.3 0.0 0.8 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
OSK Olomouc 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 1.3
BK Strakonice 5 16:26 4.8 1.0 29.4 0.8 36.4 0.4/0.8 50.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 11.5 2.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 5.8 2.0 0.0 0.5 0.0 0.3/0.5 50.0 3.0
BK Havířov 4 0:00 5.8 1.8 0.0 0.5 0.0 0.8/2.0 37.5 2.8
OLM 7 0:00 3.1 0.7 0.0 0.4 0.0 0.4/0.9 50.0 2.6
VALOSUN Brno 6 12:23 3.7 1.2 46.7 0.3 18.2 0.3/0.7 50.0 2.7
BK Frýdek-Místek 3 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
SŠMH Brno B 3 0:00 6.3 2.0 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
KP Brno 4 11:35 4.8 1.0 57.1 0.8 33.3 0.5/1.0 50.0 1.3
BK Havířov 6 9:28 3.0 1.0 37.5 0.3 16.7 0.0/0.2 0.0 1.8
ADFORS Basket Litomyšl 4 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
BA Sparta 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
Loko Trutnov 6 12:43 2.7 0.8 33.3 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 5 16:39 3.2 1.0 35.7 0.4 14.3 0.0/0.0 0.0 2.2
BSK TJ Jičín 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
OSK Olomouc 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
BK Česká Lípa 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
OSK Olomouc 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Litomyšl 2 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 4.0
Basket Slovanka 3 11:32 4.3 1.3 33.3 0.3 25.0 0.7/1.0 66.7 1.7
Studánka Pardubice 3 14:51 4.3 0.7 25.0 1.0 60.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Žďár n. S. 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.5
KARA Trutnov 7 14:21 1.7 0.9 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
Pod 4 0:00 3.0 0.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
HB Basket Praha 4 21:15 3.0 0.8 16.7 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 3.8
BK Strakonice 3 19:24 3.7 1.7 31.3 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
BK Strakonice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/9.0 44.4 3.0
Valosun KP Brno 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 15:43 3.3 0.3 50.0 0.7 33.3 0.7/0.7 100.0 1.3
Basket Ostrava 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCKol 1 0:00 9.0 0.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
DBaK 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
MČR 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 5 11:36 1.6 0.4 25.0 0.2 9.1 0.2/0.4 50.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Loko Krnov 4 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Brno 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
USK Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SŠMH Brno 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BC Kolín 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Nusle 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
Žabiny Brno 4 12:33 1.3 0.3 14.3 0.3 12.5 0.0/0.0 0.0 1.3
DBaK 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SŠMH Handicap Brno 2 16:33 2.5 0.5 14.3 0.5 14.3 0.0/0.0 0.0 3.5
Basket Slovanka 4 15:03 1.3 0.3 10.0 0.3 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 4 7:53 1.0 0.5 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
B. Jablonec n. N. 1 7:52 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Basket Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 5 11:55 0.8 0.0 0.0 0.2 12.5 0.2/0.4 50.0 1.4
Valosun KP Brno 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Lokomotiva Liberec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Lokomotiva Krnov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
STR 2 1:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ZAB 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 4 12:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 1 19:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KPB 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -