Tereza Potáčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
SBŠ Ostrava
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
141
Procento vítězství
38.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina F SBŠ Ostrava U13 11 - 2.6 1.1 0.0 0 0.0 0.5/2.9 15.6 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. D SBŠ Ostrava U13 5 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.2/0.6 33.3 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina F SBŠ Ostrava U14 7 - 6.3 2.6 0.0 0 0.0 1.1/2.3 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B SBŠ Ostrava U14 14 - 4.8 1.9 0.0 0 0.0 0.9/1.9 48.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C SBŠ Ostrava 13 - 7.6 2.5 0.0 0.2 0.0 2/3.7 54.2 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina F SBŠ Ostrava U14 12 - 12.5 5.2 0.0 0.1 0.0 1.9/3.4 56.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. C SBŠ Ostrava 3 - 5.3 2.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B SBŠ Ostrava U14 5 - 9.2 3.8 0.0 0.2 0.0 1/4 25.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C SBŠ Ostrava 5 - 14.0 3.6 0.0 1 0.0 3.8/6.6 57.6 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 2 14.5 0.0 0 /1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 23 21.7 3.5 0.4 /2.4 16.4 0.5 21.1 1.2/1.9 61.4 2.1 -0.5
2021/22 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 26 25.7 5.5 1.3 /4.8 26.4 0.4 12.2 1.8/2.9 62.7 3.0 0.8
2022/23 juniorky U19 - skupina B SBŠ Ostrava 9 15.3 1.9 0.2 /1.6 14.3 0.3 21.4 0.4/0.7 66.7 1.3 -1.0
2022/23 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava 6 25.3 7.0 1.2 /3.2 36.8 1 28.6 1.7/2 83.3 3.0 4.7
Průměr za kariéru 23.5 10.5 5.8 1.8 15.7 0.3 13.9 1.3/2.5 102.3 2.1 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Loko Trutnov 22. 10. 2022
2B body 2 Loko Trutnov 22. 10. 2022
3B body 2 ŠBK P-H Sadská 9. 10. 2022
Obranné doskoky 5 Sokol H. Králové 2. 10. 2022
Útočné doskoky 3 ŠBK P-H Sadská 9. 10. 2022
Doskoky celkem 8 ŠBK P-H Sadská 9. 10. 2022
Body 11 ŠBK P-H Sadská 9. 10. 2022
Užitečnost 13 ŠBK P-H Sadská 9. 10. 2022
Asistence 3 Sokol H. Králové 23. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Basket Ostrava 1. 5. 2022 2021/22
2B body 7 Basket Valmez 5. 10. 2019 2019/20
3B body 3 Basket Ostrava 27. 9. 2020 2020/21
Obranné doskoky 6 Sokol H. Králové 19. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 5 BK Strakonice 14. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 Levhartice Chomutov 21. 4. 2022 2021/22
Body 25 Basket Ostrava 27. 9. 2020 2020/21
Užitečnost 19 Basket Ostrava 1. 5. 2022 2021/22
Asistence 6 BA Sparta Praha 18. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina B KP Brno 25:21 8 0 0.0 2 50.0 2/2 100.0
25. 9. 2022 skupina B Žabiny Brno 27:32 4 1 16.7 0 0.0 2/2 100.0
28. 9. 2022 skupina B BK Havířov 13:10 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
1. 10. 2022 skupina B Loko Trutnov 14:49 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
2. 10. 2022 skupina B Sokol H. Králové 12:54 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina B ŠBK P-H Sadská 29:36 11 2 66.7 2 40.0 1/2 50.0
16. 10. 2022 skupina B Žabiny Brno 17:03 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2022 skupina B K2 Prostějov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B Loko Trutnov 27:38 10 2 40.0 1 20.0 3/4 75.0
23. 10. 2022 skupina B Sokol H. Králové 21:54 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B BA Sparta Praha 16:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina B Basket Ostrava 20:07 7 1 50.0 1 25.0 2/2 100.0
17. 11. 2022 skupina B BK Havířov 24:15 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
19. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 27:39 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
20. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 11:19 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 15 290:09 59 9 27.3 9 25.7 14/18 77.8
Průměr 15 19:20 3.9 0.6 27.3 0.6 25.7 0.9/1.2 77.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Ostrava 10 0:00 6.1 2.6 0.0 0.1 0.0 0.6/2.3 26.1 1.5
Loko Krnov 4 0:00 10.8 3.3 0.0 0.0 0.0 4.3/4.5 94.4 1.3
Basket Ostrava 3 28:16 13.0 3.0 47.4 0.3 9.1 6.0/7.0 85.7 3.7
K2 Prostějov 3 0:00 12.3 4.0 0.0 0.3 0.0 3.3/6.7 50.0 3.3
OSK Olomouc 4 0:00 8.8 4.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 11.1 0.8
BK Havířov 8 0:00 4.1 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/2.5 25.0 1.1
Sokol H. Králové 3 0:00 9.7 2.7 0.0 0.0 0.0 4.3/6.0 72.2 2.0
Basket Ostrava 1 0:00 25.0 6.0 0.0 3.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BC Vysočina 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
BSK Jičín 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.5
B. Jablonec n. N. 2 32:38 10.0 1.0 22.2 1.5 27.3 3.5/6.0 58.3 3.0
Loko Trutnov 3 23:34 6.3 2.0 35.3 0.3 7.7 1.3/2.0 66.7 3.7
ŠBK P-H Sadská 3 24:25 6.3 1.3 33.3 1.0 30.0 0.7/1.3 50.0 2.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/8.0 25.0 3.0
OSK Olomouc 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Žabiny Brno 3 23:10 5.0 1.0 15.8 0.7 25.0 1.0/1.3 75.0 2.7
KP Brno 3 25:54 4.7 0.3 11.1 0.7 15.4 2.0/2.3 85.7 2.3
KP Brno 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.0
Žabiny Brno 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.8
BK Strakonice 2 30:50 6.5 0.5 14.3 1.0 40.0 2.5/2.5 100.0 2.5
Studánka Pardubice 2 23:13 6.0 2.0 80.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Tygři Praha 2 26:12 6.0 0.5 16.7 1.0 25.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Loko Trutnov 4 17:34 3.0 0.5 28.6 0.5 15.4 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Havířov 4 18:45 2.8 0.0 0.0 0.8 37.5 0.5/0.5 100.0 1.3
HB Basket 2 24:58 5.5 2.0 28.6 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 4.0
BA Sparta 2 25:14 5.0 1.0 22.2 1.0 40.0 0.0/1.0 0.0 3.5
BKHAV 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
USK Praha 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
KP Brno 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol H. Králové 3 26:03 3.0 1.0 60.0 0.3 10.0 0.0/0.7 0.0 3.7
KP Brno 2 23:51 4.0 0.0 0.0 1.0 14.3 1.0/1.0 100.0 2.0
USK Praha 3 22:16 2.7 1.0 25.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.3
Basket Slovanka 3 21:16 2.7 0.7 25.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
Levhartice Chomutov 2 25:21 4.0 0.5 10.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.0
Žabiny Brno 3 18:56 2.3 0.3 7.7 0.3 14.3 0.7/0.7 100.0 2.3
Basket Slovanka 2 29:25 3.0 0.0 0.0 0.5 33.3 1.5/3.0 50.0 1.5
Tygři Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 5.0
Sokol H. Králové 4 20:35 1.3 0.3 7.7 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.3
BA Sparta Praha 3 21:25 1.7 0.3 16.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
USK Praha 1 11:28 4.0 0.0 0.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 1.0
HB Basket 2 7:48 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Žabiny Brno 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Levhartice Chomutov 1 19:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Strakonice 1 22:46 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
K2 Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0