Tereza Potáčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
SBŠ Ostrava
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
192
Procento vítězství
35.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina F SBŠ Ostrava B 11 - 2.6 1.1 0.0 0 0.0 0.5/2.9 15.6 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. D SBŠ Ostrava B 5 - 3.8 1.8 0.0 0 0.0 0.2/0.6 33.3 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 2 14.5 0.0 0 /1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina C SBŠ Ostrava 13 - 7.6 2.5 0.0 0.2 0.0 2/3.7 54.2 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. C SBŠ Ostrava 3 - 5.3 2.7 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C SBŠ Ostrava 5 - 14.0 3.6 0.0 1 0.0 3.8/6.6 57.6 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina F SBŠ Ostrava 7 - 6.3 2.6 0.0 0 0.0 1.1/2.3 50.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B SBŠ Ostrava 14 - 4.8 1.9 0.0 0 0.0 0.9/1.9 48.1 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina F SBŠ Ostrava 12 - 12.5 5.2 0.0 0.1 0.0 1.9/3.4 56.1 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B SBŠ Ostrava 5 - 9.2 3.8 0.0 0.2 0.0 1/4 25.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 23 21.7 3.5 0.4 /2.4 16.4 0.5 21.1 1.2/1.9 61.4 2.1 -0.5
2021/22 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 26 25.7 5.5 1.3 /4.8 26.4 0.4 12.2 1.8/2.9 62.7 3.0 0.8
2022/23 juniorky U19 - skupina B SBŠ Ostrava 12 17.3 1.9 0.3 /1.8 19.0 0.3 16.7 0.5/0.8 60.0 1.8 -1.8
2022/23 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava 12 28.8 9.3 2 /4.8 42.1 1.1 22.4 2.1/2.8 73.5 3.1 5.5
2022/23 juniorky U19 - nadstavba B SBŠ Ostrava 3 24.3 6.3 0.3 /2.3 14.3 1.7 33.3 0.7/1.7 40.0 3.0 0.3
2022/23 kadetky U17 - nadstavba B SBŠ Ostrava 6 32.2 8.5 1.7 /6.8 24.4 1.2 17.1 1.7/4.3 38.5 2.2 1.5
2022/23 juniorky U19 - play-off SBŠ Ostrava 1 26.0 5.0 0 /2 0.0 1 20.0 2/2 100.0 1.0 4.0
2022/23 kadetky U17 - play-off SBŠ Ostrava 2 23.5 5.0 0.5 /4.5 11.1 1 28.6 1/2 50.0 2.5 -3.5
2023/24 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 17 24.8 5.7 1.1 /3.8 29.2 0.9 29.1 0.6/1.9 34.4 2.3 0.6
2023/24 ženy - skupina B SBŠ Ostrava B 13 - 5.1 1.2 0.0 0.5 0.0 1/1.6 61.9 - -
Průměr za kariéru 21.3 13.1 6.0 1.7 20.3 0.4 22.3 1.3/2.5 102.5 2.1 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Brandýs n.L. 16. 9. 2023
2B body 5 BA Sparta Praha 28. 1. 2024
3B body 3 Loko Trutnov 13. 1. 2024
Obranné doskoky 5 HB Basket 18. 2. 2024
Útočné doskoky 4 HB Basket 18. 2. 2024
Doskoky celkem 9 HB Basket 18. 2. 2024
Body 18 Sokol H. Králové 23. 9. 2023
Užitečnost 13 HB Basket 18. 2. 2024
Asistence 4 HB Basket 18. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Basket Ostrava 1. 5. 2022 2021/22
2B body 7 Basket Valmez 5. 10. 2019 2019/20
3B body 4 BK Strakonice 4. 2. 2023 2022/23
Obranné doskoky 6 Sokol H. Králové 19. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 5 BK Strakonice 14. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 9 HB Basket 18. 2. 2024 2023/24
Body 25 Basket Ostrava 27. 9. 2020 2020/21
Užitečnost 19 Basket Ostrava 1. 5. 2022 2021/22
Asistence 6 BA Sparta Praha 18. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 4 0 0.0 0 0.0 4/4 100.0
17. 9. 2023 skupina B Pod 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0
23. 9. 2023 základní část Sokol H. Králové 27:16 18 3 75.0 3 60.0 3/4 75.0
24. 9. 2023 základní část Loko Trutnov 19:28 3 1 50.0 0 0.0 1/1 100.0
7. 10. 2023 základní část BA Sparta Praha 28:16 3 1 25.0 0 0.0 1/4 25.0
8. 10. 2023 základní část Tygři Praha 26:16 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina B Ško-Energo MB 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2023 skupina B Loko Trutnov B 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 základní část HB Basket 13:19 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2023 základní část BK Strakonice 28:16 6 1 25.0 1 14.3 1/2 50.0
11. 11. 2023 základní část USK Praha 23:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2023 základní část KP Brno 0:00 6 0 0.0 2 100.0 0/4 0.0
19. 11. 2023 skupina B Vlčice Žďár 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/3 100.0
18. 11. 2023 skupina B SK Renocar Podolí 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
6. 12. 2023 skupina B Basket Ostrava 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
8. 12. 2023 skupina B Basket Ostrava 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/2 0.0
16. 12. 2023 základní část Žabiny Brno 23:25 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
17. 12. 2023 základní část Žabiny Brno 18:04 2 1 16.7 0 0.0 0/0 0
6. 1. 2024 skupina B Pod 0:00 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2024 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
13. 1. 2024 základní část Loko Trutnov 27:21 12 0 0.0 3 50.0 3/4 75.0
14. 1. 2024 základní část Sokol H. Králové 32:58 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina B BCKol 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/4 50.0
27. 1. 2024 základní část Tygři Praha 28:22 4 2 50.0 0 0.0 0/4 0.0
28. 1. 2024 základní část BA Sparta Praha 25:49 13 5 62.5 1 50.0 0/3 0.0
31. 1. 2024 základní část Levhartice Chomutov 34:22 8 1 11.1 2 40.0 0/2 0.0
10. 2. 2024 skupina B Loko Trutnov B 0:00 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
11. 2. 2024 skupina B Ško-Energo MB 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
17. 2. 2024 základní část BK Strakonice 29:15 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
18. 2. 2024 základní část HB Basket 35:31 11 1 25.0 3 60.0 0/0 0
Celkem 30 421:20 163 35 53.8 23 41.8 24/53 45.3
Průměr 30 14:02 5.4 1.2 53.8 0.8 41.8 0.8/1.8 45.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Ostrava 10 0:00 6.1 2.6 0.0 0.1 0.0 0.6/2.3 26.1 1.5
Basket Ostrava 4 29:49 13.8 3.5 51.9 0.5 12.5 5.3/6.3 84.0 3.5
SK Bruntál 5 0:00 8.0 3.6 0.0 0.0 0.0 0.8/2.4 33.3 1.6
BK Strakonice 4 33:09 9.3 1.0 19.0 1.5 26.1 2.8/4.8 57.9 2.0
OSK Olomouc 4 0:00 8.8 4.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 11.1 0.8
Žabiny Brno 6 24:54 5.7 1.2 20.0 0.8 23.8 0.8/1.3 62.5 2.3
Loko Trutnov 4 26:38 8.3 2.3 37.5 0.8 12.0 1.5/2.5 60.0 3.8
BK Havířov 8 0:00 4.1 1.8 0.0 0.0 0.0 0.6/2.5 25.0 1.1
Sokol H. Králové 3 0:00 9.7 2.7 0.0 0.0 0.0 4.3/6.0 72.2 2.0
ŠBK P-H Sadská 4 25:50 7.0 1.5 37.5 1.0 30.8 1.0/1.5 66.7 2.8
Loko Trutnov 6 19:30 4.5 0.5 27.3 0.8 21.7 1.0/1.5 66.7 2.5
BA Sparta Praha 6 24:05 4.3 1.5 39.1 0.2 11.1 0.8/2.5 33.3 2.5
Tygři Praha 4 28:48 6.5 1.3 27.8 0.8 12.0 1.8/3.3 53.8 2.5
Sokol H. Králové 6 23:45 4.3 0.7 21.1 0.7 50.0 1.0/1.3 75.0 1.7
KP Brno 4 27:42 6.3 0.8 18.8 0.8 14.3 2.5/3.3 76.9 2.5
Basket Ostrava 1 0:00 25.0 6.0 0.0 3.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
BA Sparta 4 27:25 5.8 1.3 20.8 1.0 36.4 0.3/2.0 12.5 3.3
BSK TJ Jičín 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.5
B. Jablonec n. N. 2 32:38 10.0 1.0 22.2 1.5 27.3 3.5/6.0 58.3 3.0
Sokol H. Králové 4 26:21 5.0 1.3 50.0 0.5 15.4 1.0/2.0 50.0 3.8
OSK Olomouc 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/8.0 25.0 3.0
Loko Trutnov B 2 0:00 8.5 1.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
HB Basket 4 16:06 4.0 0.5 28.6 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 3 30:12 5.3 0.0 0.0 1.3 40.0 1.3/2.7 50.0 1.7
KP Brno 3 15:54 4.7 0.0 0.0 1.3 25.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Žabiny Brno 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 2.8
KP Brno 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.0
Studánka Pardubice 2 23:13 6.0 2.0 80.0 0.5 25.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
HB Basket 2 24:58 5.5 2.0 28.6 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 4.0
Levhartice Chomutov 2 26:41 5.5 0.5 9.1 1.0 28.6 1.5/3.0 50.0 1.5
Žabiny Brno 6 19:52 1.8 0.3 7.1 0.2 7.1 0.7/1.0 66.7 2.7
BK Strakonice 3 26:45 3.3 0.7 25.0 0.3 11.1 1.0/2.0 50.0 2.0
BKHAV 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
KP Brno 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Basket Ostrava 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK Praha 3 20:25 3.0 0.0 0.0 0.7 25.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 2 20:41 4.5 0.5 25.0 1.0 25.0 0.5/1.5 33.3 3.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.5 0.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
USK Praha 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Basket Slovanka 3 21:16 2.7 0.7 25.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 2.3
USK Praha 3 22:16 2.7 1.0 25.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.3
Levhartice Chomutov 2 25:21 4.0 0.5 10.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.0
Pod 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Vlčice Žďár 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
SK Renocar Podolí 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Praha 2 27:19 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Ško-Energo MB 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 5.0
BCKol 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
K2 Prostějov 2 10:45 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0