Klaudie Kelerová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 18 let
Aktuální klub
Basket Ostrava
Výška
174 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
186
Procento vítězství
60.2%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina F Basket Ostrava 9 - 14.1 6.1 0 1.9/4.3 43.6 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. D Basket Ostrava 8 - 20.8 9 0 2.8/5.1 53.7 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina F Basket Ostrava 12 - 19.6 7.9 0.3 3/5 60.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Basket Ostrava 4 - 13.5 4.5 0.5 3/4.3 70.6 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C Basket Ostrava 3 - 16.7 5 1 3.7/5.7 64.7 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina F Basket Ostrava 4 - 22.8 10.3 0 2.3/3.5 64.3 - -
2019/20 starší žákyně U15 - 1.-6. místo StM a SM Basket Ostrava 6 - 21.3 8.3 0.7 2.7/5.7 47.1 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina C Basket Ostrava 4 - 14.8 5.8 0.5 1.8/3.5 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina C Basket Ostrava 10 - 15.7 4.7 1.6 1.5/2.9 51.7 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Basket Ostrava 26 25.9 14.0 3 /6.2 2.2 1.4/2.3 61.0 2.4 8.0
2021/22 juniorky U19 - play-out B Basket Ostrava 12 - 12.3 3.2 1.6 1.3/1.8 68.2 - -
2022/23 juniorky U19 - Skupina C Basket Ostrava 12 - 18.6 3.4 3.3 1.8/2.3 77.8 - -
2022/23 kadetky U17 - skupina B Basket Ostrava 12 26.2 18.5 3.5 /8.5 3.1 2.3/3.4 65.9 2.0 11.4
2022/23 juniorky U19 - finálová skupina Basket Ostrava 10 - 17.7 3.9 2.7 1.8/2.5 72.0 - -
2022/23 kadetky U17 - nadstavba A Basket Ostrava 8 25.8 20.3 3.5 /8.4 3.4 3.1/4.8 65.8 2.1 16.6
2022/23 kadetky U17 - MČR Basket Ostrava 3 28.3 26.3 4.7 /8.7 3 8/9 88.9 1.7 26.3
2023/24 juniorky U19 - kvalifikace o extraligu Basket Ostrava 2 26.0 9.0 2 /7 1.5 0.5/1 50.0 2.5 2.5
2023/24 juniorky U19 - Skupina C Basket Ostrava 6 - 23.5 4.3 4 2.8/3.2 89.5 - -
2023/24 ženy - skupina B Basket Ostrava 13 - 20.5 3.5 3.6 2.8/3.6 76.6 - -
2023/24 ženy - Český pohár žen Basket Ostrava 1 - 8.0 0 /0 2 2/4 50.0 1.0 5.0
2023/24 juniorky U19 - základní část KP Brno 11 24.0 13.5 2.3 /4.5 2.4 1.8/2.2 83.3 2.3 9.4
2023/24 juniorky U19 - finálová skupina Basket Ostrava 8 - 24.6 4.1 4 4.4/6.4 68.6 - -
2023/24 ženy - play-off B Basket Ostrava 1 - 21.0 2 5 2/4 50.0 - -
Průměr za kariéru 23.1 8.6 17.5 4.5 2.1 2.3/3.5 184.2 2.0 3.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 12 Basket Slovanka 12. 4. 2024
2B body 8 Ško-Energo MB 15. 10. 2023
3B body 7 Sokol Nusle 14. 4. 2024
Obranné doskoky 5 HB Basket 3. 12. 2023
Útočné doskoky 2 Sluneta Ústí n.L. 13. 1. 2024
Doskoky celkem 6 HB Basket 3. 12. 2023
Body 39 Basket Slovanka 12. 4. 2024
Užitečnost 25 Žabiny Brno 11. 11. 2023
Asistence 4 HB Basket 3. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 USK Praha 6. 5. 2023 2022/23
2B body 19 Loko Krnov 17. 11. 2019 2019/20
3B body 7 BCKol 30. 9. 2023 2023/24
Obranné doskoky 7 SBŠ Ostrava 5. 1. 2023 2022/23
Útočné doskoky 4 SBŠ Ostrava 12. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 10 SBŠ Ostrava 12. 11. 2022 2022/23
Body 39 Basket Slovanka 12. 4. 2024 2023/24
Užitečnost 43 Basket Slovanka 7. 5. 2023 2022/23
Asistence 4 BK Strakonice 13. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 5. 2023 kvalifikace o extraligu KP Brno 29:24 8 2 40.0 1 20.0 1/2 50.0
21. 5. 2023 kvalifikace o extraligu Basket Slovanka 22:52 10 2 22.2 2 40.0 0/0 0
16. 9. 2023 skupina B Pod 0:00 21 3 0.0 4 0.0 3/5 60.0
17. 9. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 12 3 0.0 2 0.0 0/0 0
23. 9. 2023 základní část Levhartice Chomutov 23:36 16 4 44.4 1 25.0 5/6 83.3
24. 9. 2023 Skupina C Sokol Hradec Králové B 0:00 24 3 0.0 6 0.0 0/0 0
30. 9. 2023 skupina B BCKol 0:00 37 6 0.0 7 0.0 4/4 100.0
1. 10. 2023 skupina B BK Sojky Pelhřimov 0:00 21 3 0.0 5 0.0 0/0 0
7. 10. 2023 Skupina C K2 Prostějov 0:00 30 6 0.0 4 0.0 6/7 85.7
8. 10. 2023 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 27 6 0.0 4 0.0 3/4 75.0
11. 10. 2023 Český pohár žen Havířov 0:00 8 0 0.0 2 100.0 2/4 50.0
14. 10. 2023 skupina B Loko Trutnov B 0:00 19 1 0.0 5 0.0 2/4 50.0
15. 10. 2023 skupina B Ško-Energo MB 0:00 28 8 0.0 4 0.0 0/0 0
21. 10. 2023 základní část Tygři Praha 24:45 20 4 100.0 4 40.0 0/0 0
22. 10. 2023 základní část BA Sparta Praha 29:57 16 2 100.0 3 30.0 3/4 75.0
11. 11. 2023 základní část Žabiny Brno 36:13 27 6 66.7 4 44.4 3/3 100.0
12. 11. 2023 základní část SBŠ Ostrava 0:00 17 4 100.0 3 100.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina B Vlčice Žďár 0:00 26 3 0.0 6 0.0 2/2 100.0
3. 12. 2023 základní část HB Basket 30:34 7 0 0.0 1 9.1 4/4 100.0
6. 12. 2023 skupina B SBŠ Ostrava B 0:00 18 3 0.0 3 0.0 3/6 50.0
8. 12. 2023 skupina B SBŠ Ostrava B 0:00 11 2 0.0 1 0.0 4/4 100.0
16. 12. 2023 základní část USK Praha 22:21 6 1 25.0 0 0.0 4/5 80.0
16. 12. 2023 Skupina C Žabiny Brno B 0:00 15 4 0.0 2 0.0 1/1 100.0
17. 12. 2023 Skupina C K2 Prostějov 0:00 27 4 0.0 5 0.0 4/4 100.0
6. 1. 2024 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 16 3 0.0 2 0.0 4/4 100.0
5. 1. 2024 Skupina C Sokol Hradec Králové B 0:00 18 3 0.0 3 0.0 3/3 100.0
7. 1. 2024 skupina B Pod 0:00 9 2 0.0 1 0.0 2/2 100.0
13. 1. 2024 základní část Sluneta Ústí n.L. 25:45 12 0 0.0 4 50.0 0/0 0
14. 1. 2024 základní část Levhartice Chomutov 21:03 10 0 0.0 3 60.0 1/2 50.0
18. 1. 2024 základní část BK Strakonice 23:40 11 4 66.7 1 16.7 0/0 0
21. 1. 2024 skupina B BCKol 0:00 24 2 0.0 5 0.0 5/6 83.3
27. 1. 2024 finálová skupina Žabiny Brno B 0:00 20 4 0.0 3 0.0 3/7 42.9
28. 1. 2024 základní část Loko Trutnov 25:43 6 0 0.0 2 33.3 0/0 0
17. 2. 2024 finálová skupina Sokol Nusle 0:00 32 4 0.0 6 0.0 6/8 75.0
18. 2. 2024 finálová skupina BK Klatovy 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/3 33.3
2. 3. 2024 finálová skupina BSK TJ Jičín 0:00 17 2 0.0 4 0.0 1/2 50.0
17. 3. 2024 skupina B Vlčice Žďár 0:00 23 4 0.0 4 0.0 3/4 75.0
16. 3. 2024 skupina B SK Renocar Podolí 0:00 23 5 0.0 3 0.0 4/6 66.7
24. 3. 2024 finálová skupina Žabiny Brno B 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
6. 4. 2024 play-off B Loko Trutnov B 0:00 21 2 0.0 5 0.0 2/4 50.0
12. 4. 2024 finálová skupina Basket Slovanka 0:00 39 6 0.0 5 0.0 12/16 75.0
14. 4. 2024 finálová skupina Sokol Nusle 0:00 38 7 0.0 7 0.0 3/4 75.0
13. 4. 2024 finálová skupina BK Klatovy 0:00 36 6 0.0 5 0.0 9/11 81.8
Celkem 43 315:53 821 138 219.0 144 160.0 113/151 74.8
Průměr 43 7:20 19.1 3.2 219.0 3.3 160.0 2.6/3.5 74.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Žabiny Brno B 10 0:00 16.6 4.1 0.0 2.3 0.0 1.5/2.4 62.5 1.3
Sokol Nusle 6 0:00 22.2 3.8 0.0 3.8 0.0 3.0/3.7 81.8 1.8
ŠBK P-H Sadská 4 24:04 26.0 4.5 56.3 5.0 57.1 2.0/2.3 88.9 2.8
Basket Slovanka 5 25:58 20.2 4.8 49.0 2.0 32.3 4.6/6.2 74.2 1.6
K2 Prostějov 4 0:00 25.0 5.8 0.0 3.3 0.0 3.8/4.5 83.3 1.8
USK Praha 5 24:31 19.0 3.6 58.1 2.8 37.8 3.4/4.4 77.3 3.2
SBŠ Ostrava 5 0:00 17.8 5.6 0.0 0.6 0.0 4.8/7.8 61.5 2.0
BK Frýdek-Místek 4 0:00 21.3 10.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 2.3
Levhartice Chomutov 5 27:48 15.4 3.2 41.0 2.4 35.3 1.8/3.0 60.0 2.2
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 18.5 4.5 0.0 2.5 0.0 2.0/3.3 61.5 3.5
Loko Trutnov 4 26:20 17.8 3.3 50.0 3.3 38.2 1.5/2.0 75.0 1.8
SBŠ Ostrava 4 28:06 15.8 4.3 43.6 2.0 22.2 1.3/3.0 41.7 1.3
BCKol 2 0:00 30.5 4.0 0.0 6.0 0.0 4.5/5.0 90.0 1.0
HB Basket 4 26:19 15.3 2.8 45.8 2.5 37.0 2.3/4.8 47.4 2.3
KP Brno 5 5:52 12.0 2.0 200.0 2.2 220.0 1.4/2.4 58.3 2.8
Žabiny Brno 4 26:09 14.3 2.5 31.3 2.3 32.1 2.5/3.5 71.4 2.0
BK Havířov 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 2.8
KP Brno 4 27:00 12.5 1.8 31.8 2.0 28.6 3.0/3.8 80.0 1.8
Basket Slovanka 2 11:26 24.5 4.0 88.9 3.5 140.0 6.0/8.0 75.0 1.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 24.5 3.5 0.0 5.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Vlčice Žďár 2 0:00 24.5 3.5 0.0 5.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BK Klatovy 2 0:00 24.0 5.0 0.0 3.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.5
BK Strakonice 2 31:21 23.0 3.5 43.8 5.0 47.6 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol H. Králové 4 20:09 11.5 2.5 47.6 1.8 30.4 1.3/1.5 83.3 2.5
Sokol Hradec Králové B 2 0:00 21.0 3.0 0.0 4.5 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 20.5 8.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 1.5
SK Bruntál 2 0:00 20.5 8.0 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
Loko Trutnov B 2 0:00 20.0 1.5 0.0 5.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
FASTAV Zlín 1 0:00 38.0 18.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BA Sparta 2 23:35 15.0 3.0 40.0 2.5 50.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Pod 2 0:00 15.0 2.5 0.0 2.5 0.0 2.5/3.5 71.4 3.0
SBŠ Ostrava B 2 0:00 14.5 2.5 0.0 2.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
Ško-Energo MB 1 0:00 28.0 8.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 1 0:00 28.0 7.0 0.0 3.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
DBaK 2 0:00 14.0 3.0 0.0 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 14.0 3.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Žabiny Brno 1 36:13 27.0 6.0 66.7 4.0 44.4 3.0/3.0 100.0 3.0
Tygři Praha 2 32:19 13.0 2.0 36.4 2.5 55.6 1.5/2.0 75.0 4.0
Levhartice Chomutov 2 22:19 13.0 2.0 30.8 2.0 44.4 3.0/4.0 75.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 12.0 1.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
SK Renocar Podolí 1 0:00 23.0 5.0 0.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Sojky Pelhřimov 1 0:00 21.0 3.0 0.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KP Brno 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Tygři Praha 1 24:45 20.0 4.0 100.0 4.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKHAV 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 17.0 2.0 0.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 17.0 4.0 100.0 3.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 1 29:57 16.0 2.0 100.0 3.0 30.0 3.0/4.0 75.0 4.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 25:45 12.0 0.0 0.0 4.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 1 23:40 11.0 4.0 66.7 1.0 16.7 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Havířov 1 0:00 8.0 0.0 0.0 2.0 100.0 2.0/4.0 50.0 1.0
HB Basket 1 30:34 7.0 0.0 0.0 1.0 9.1 4.0/4.0 100.0 2.0
USK Praha 1 22:21 6.0 1.0 25.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Loko Trutnov 1 25:43 6.0 0.0 0.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
Žabiny Brno 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0

články