Tereza Dvořáčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 17 let
Aktuální klub
BA Sparta Praha
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
238
Procento vítězství
56.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 16 - 0.9 0.4 0 0/0.6 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 2 - 6.5 3 0 0.5/1 50.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2016/17 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 18 - 5.7 2.4 0 0.9/2.6 34.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo BA Sparta 12 - 0.6 0.2 0 0.3/0.5 50.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BA Sparta 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B BA Sparta Praha 3 - 2.3 1 0 0.3/1 33.3 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "A" BASpU12G 5 - 7.2 3.2 0 0.8/1.8 44.4 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G"A1" BASpU12G 5 - 5.6 2.8 0 0/0.8 0.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 11 - 1.1 0.4 0 0.4/1.5 25.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BA Sparta 14 - 6.1 2.7 0 0.6/1.4 47.4 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 BASpU12G 3 - 6.7 3 0 0.7/1.3 50.0 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Skupina 5-8 (B) BASpU12G 3 - 12.7 6.3 0 0/1 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B BA Sparta Praha 10 - 2.6 1.2 0 0.2/0.5 40.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Základní fáze BA Sparta B 3 - 5.7 2.7 0 0.3/2.3 14.3 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Základní fáze BA Sparta 14 - 6.3 2.4 0 1.6/3.3 47.8 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BA Sparta Praha 7 - 1.6 0.3 0 1/2.3 43.8 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina B BA Sparta Praha 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 3.0 -1.0
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BA Sparta Praha 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 14 - 1.1 0.3 0.1 0.4/1 35.7 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina D BA Sparta Praha 12 - 8.8 3.3 0 2.1/4.3 48.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga BA Sparta 10 - 0.3 0.1 0 0.1/0.2 50.0 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B BA Sparta Praha 6 - 9.3 3.3 0 2.7/4.5 59.3 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A BA Sparta 4 - 6.5 1.8 0.3 2.3/4.5 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A BA Sparta B 4 - 4.0 1.3 0.3 0.8/1.3 60.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část BA Sparta Praha 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část BA Sparta 19 6.6 0.9 0.1 /0.7 0.2 0.1/0.2 50.0 1.0 -0.3
2021/22 kadetky U17 - MČR BA Sparta 3 4.3 2.0 0 /0.3 0.7 0/0 0.0 1.0 0.7
2022/23 ženy - skupina A Sla 5 - 11.2 2.6 1.4 1.8/3.4 52.9 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina B BA Sparta Praha 4 7.5 1.0 0.5 /1.8 0 0/0.5 0.0 1.8 -1.8
2022/23 kadetky U17 - skupina A BA Sparta 12 26.9 6.3 1.8 /4.5 0.6 1.1/2.3 46.4 2.9 1.1
2022/23 kadetky U17 - nadstavba B BA Sparta 5 14.6 3.4 1 /3.2 0.2 0.8/1.2 66.7 2.4 0.2
2022/23 ženy - play-off A Sla 1 - 5.0 2 0 1/4 25.0 - -
2023/24 ženy - skupina A Sla 2 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2023/24 ženy - Český pohár žen Sla 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
Průměr za kariéru 26.4 2.4 3.9 1.4 0.1 0.7/1.6 119.3 1.4 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 SLUNETA Ústí n. L. 16. 9. 2023
2B body 1 BK Lvice Litoměřice 17. 9. 2023
Body 4 SLUNETA Ústí n. L. 16. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 5. 10. 2019 2019/20
2B body 7 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14. 2. 2020 2019/20
3B body 3 SLUNETA Ústí n. L. 22. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 7 Tygři Praha 22. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 SBŠ Ostrava 2. 4. 2023 2022/23
Doskoky celkem 7 Tygři Praha 22. 10. 2022 2022/23
Body 18 ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 16 BK Strakonice 13. 11. 2022 2022/23
Asistence 3 Tygři Praha 19. 1. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
16. 9. 2023 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 4 1 0 2/3 66.7
17. 9. 2023 skupina A BK Lvice Litoměřice 2 1 0 0/1 0.0
28. 9. 2023 Český pohár žen STR 2 1 0 0/0 0
Celkem 3 8 3 2/4 50.0
Průměr 3 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 11.5 3.8 0.0 0.0 0.0 4.0/9.5 42.1 1.8
Basket Slovanka 5 0:00 7.2 3.2 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 40.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Tygři Praha 5 18:54 4.6 0.4 25.0 1.2 31.6 0.2/0.4 50.0 2.2
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Strakonice 3 20:53 6.3 2.3 53.8 0.3 12.5 0.7/0.7 100.0 2.7
ŠSK Příb U12G 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 5 0:00 3.4 1.2 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.2
Studánka Pardubice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Basket Ostrava 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
DBaK 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Levhartice Chomutov 5 15:54 3.0 1.2 37.5 0.2 20.0 0.0/0.8 0.0 0.8
USK Praha 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.0 0.0 1.7/4.3 38.5 4.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
HB Basket 4 10:47 3.5 1.0 44.4 0.3 25.0 0.8/1.0 75.0 1.8
USK Praha 3 21:23 4.7 1.0 37.5 0.3 33.3 1.7/2.7 62.5 2.3
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Klatovy U15 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Bra U12G 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
USK Praha 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
USK Praha 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Žabiny Brno 1 0:00 10.0 2.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
HB Basket 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 0.7
Levhartice Chomutov B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 5.0
Tygři Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
SBŠ Ostrava 2 16:14 4.0 1.0 25.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Sokol Kladno 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Loko Karlovy Vary 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 2 5:23 3.0 0.0 0.0 1.0 66.7 0.0/0.0 0.0 2.5
Basket Slovanka 4 16:41 1.5 0.3 11.1 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
DBaK 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 3 13:52 1.7 0.3 16.7 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Strakonice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Loko Trutnov 3 4:12 1.3 0.7 40.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
K2 Prostějov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 0.7
Žabiny Brno 3 7:38 1.0 0.0 0.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.3
TJ Sokol Kladno 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Slaný 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
STR 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
PORG Basket 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SBŠ Ostrava 1 8:46 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Levhartice Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
DBaK 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 11:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Ostrava 1 2:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Sokol H. Počernice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0