Kateřina Gregarová

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Aktuální klub
Vlčice Žďár
Výška
162 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
329
Procento vítězství
60.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší žákyně - skupina B BK Žďár n. S. 21 - 4.0 1.7 0 0.6/1.2 48.0 - -
2010/11 mladší žákyně - play-off BK Žďár n. S. 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2010/11 mladší žákyně - Mistrovství ČR BK Žďár n. S. 3 - 2.7 1 0 0.7/2 33.3 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina C Vlčice BK Žďár n. S. 12 - 3.8 1.8 0 0.3/1 25.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina C BK Žďár n. S. 14 - 8.1 3.6 0 0.9/2.1 41.4 - -
2011/12 starší žákyně U15 - extraliga Vlčice BK Žďár n. S. 13 - 2.2 1.1 0 0.1/0.3 25.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - extraliga B BK Žďár n. S. 8 - 5.1 1.9 0 1.4/2.3 61.1 - -
2011/12 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR Vlčice BK Žďár n. S. 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - MČR zákl. sk. B Vlčice BK Žďár n. S. 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina B BK Žďár n. S. 15 - 4.7 1.5 0.1 1.2/2.3 51.4 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina C Vlčice BK Žďár n. S. 14 - 7.6 3.1 0 1.4/2.8 51.3 - -
2012/13 starší žákyně U15 - extraliga Vlčice BK Žďár n. S. 16 - 7.3 2.3 0.3 2/3.3 61.5 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off BK Žďár n. S. 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. B Vlčice BK Žďár n. S. 2 - 6.0 2.5 0 1/1 100.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - MČR o konečné pořadí Vlčice BK Žďár n. S. 2 - 7.5 1.5 0.5 3/4 75.0 - -
2013/14 juniorky U19 - skupina B BK Žďár n. S. 21 - 9.4 3.1 0.6 1.3/2.5 52.8 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část BK Žďár n. S. 22 - 8.3 2.7 0.6 1/2.3 44.0 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off B BK Žďár n. S. 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off BK Žďár n. S. 3 - 12.3 2.3 1.7 2.7/6 44.4 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off BK Žďár n. S. 3 - 8.0 2 0.7 2/3.7 54.5 - -
2014/15 kadetky U17 - základní část VALOSUN Brno 20 - 3.0 0.5 0.5 0.5/1.2 39.1 - -
2014/15 juniorky U19 - skupina B BK Žďár n. S. 17 - 7.2 1.6 0.9 1.4/2.6 53.3 - -
2014/15 kadetky U17 - play-off VALOSUN Brno 2 - 2.5 0 0.5 1/2 50.0 - -
2014/15 juniorky U19 - play-off BK Žďár n. S. 3 - 9.7 1.3 1 4/5 80.0 - -
2015/16 juniorky U19 - základní TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 - 14.1 4.8 0.8 1.9/3.3 57.6 - -
2015/16 juniorky U19 - základní část BK Žďár n. S. 21 21.1 5.6 1 /4.2 1 0.7/1.3 53.6 2.9 -0.6
2015/16 juniorky U19 - play-out BK Žďár n. S. 6 22.8 11.8 1.8 /4 2 2.2/3.5 61.9 2.7 7.5
2015/16 juniorky U19 - final-four TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 - 14.0 7 0 0/0 0.0 - -
2015/16 juniorky U19 - o 1.místo TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 - 10.0 3 1 1/4 25.0 - -
2016/17 ženy - skupina B Žďár nad Sáz 13 - 7.4 1.5 1.2 0.8/1.6 52.4 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část BK Žďár n. S. 19 24.2 4.9 1 /4.4 0.8 0.5/0.9 55.6 3.0 -1.3
2016/17 ženy - skupina o udržení Žďár nad Sáz 6 - 9.3 3.3 0.7 0.7/1.3 50.0 - -
2016/17 juniorky U19 - play-out BK Žďár n. S. 6 29.0 11.0 2.5 /7 1.7 1/1.8 54.5 3.5 6.5
2021/22 ženy - skupina B Vlčice Žďár 14 - 5.9 1.6 0.5 1.1/1.7 62.5 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Vlčice Žďár 2 - 6.0 1 /1 0.5 2.5/4 62.5 2.5 2.0
2021/22 ženy - play-off B Vlčice Žďár 1 - 8.0 3 0 2/2 100.0 - -
Průměr za kariéru 41.1 3.7 6.7 2.0 0.5 1.1/2.0 203.3 2.3 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BK Brandýs n.L. 4. 4. 2015 2014/15
2B body 9 Lokomotiva Krnov 30. 11. 2013 2013/14
3B body 5 SKB Tišnov 11. 1. 2014 2013/14
Obranné doskoky 7 KP Brno 19. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 5 SBŠ Ostrava 29. 10. 2016 2016/17
Doskoky celkem 11 SBŠ Ostrava 29. 10. 2016 2016/17
Body 28 SKB Tišnov 11. 1. 2014 2013/14
Užitečnost 18 Basket Slovanka 12. 3. 2016 2015/16
Asistence 8 SBŠ Ostrava 16. 4. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basket Slovanka 7 24:34 10.9 2.3 38.1 1.4 24.4 2.0/3.0 66.7 3.3
B. Jablonec n. N. 6 26:14 10.2 1.3 24.2 2.3 29.2 0.5/1.0 50.0 2.5
SŠMH Brno 9 0:00 6.6 1.2 0.0 0.8 0.0 1.8/3.8 47.1 2.0
BK Brandýs n.L. 6 0:00 8.8 1.7 0.0 0.8 0.0 3.0/4.3 69.2 3.5
SBŠ Ostrava 6 18:15 7.3 1.0 35.3 1.5 24.3 0.8/1.3 62.5 3.8
Valosun Brno 7 0:00 5.6 2.1 0.0 0.1 0.0 0.9/1.9 46.2 3.3
Basket Slovanka 4 0:00 9.3 2.3 0.0 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Strakonice 6 27:22 6.2 1.0 18.8 1.2 25.9 0.7/1.3 50.0 3.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Frisco Brno 5 0:00 5.8 2.6 0.0 0.0 0.0 0.6/1.6 37.5 2.4
Loko Trutnov 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 2.5
Panter Javorník 4 0:00 6.8 2.5 0.0 0.0 0.0 1.8/3.3 53.8 2.3
SBŠ Ostrava 3 0:00 8.7 4.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.7
Pod 4 0:00 6.3 1.8 0.0 0.3 0.0 2.0/2.8 72.7 1.5
DBaK 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/3.5 85.7 2.5
BK Strakonice 4 0:00 5.8 1.8 0.0 0.5 0.0 0.8/2.0 37.5 2.0
SBŠ Ostrava 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
Žabiny Brno 4 21:31 5.5 1.5 30.0 0.5 12.5 1.0/1.8 57.1 1.5
Frisco Sika Brno 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 0.8
BK Klatovy 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Basket Slovanka 5 0:00 4.2 1.2 0.0 0.2 0.0 1.2/2.4 50.0 0.4
USK Praha 4 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.3
SBŠ Ostrava U14 4 0:00 4.8 2.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.5
Sokol H. Králové 4 0:00 4.8 1.0 0.0 0.8 0.0 0.5/0.8 66.7 2.8
BA Sparta 4 0:00 4.5 1.5 0.0 0.3 0.0 0.8/2.3 33.3 2.3
BA Sparta Praha 3 25:34 6.0 1.7 38.5 0.7 33.3 0.7/0.7 100.0 4.3
KARA Trutnov 4 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.8
USK Praha 4 24:32 4.3 1.0 18.2 0.8 17.6 0.0/0.8 0.0 3.5
Loko Trutnov 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 3.0
Studánka Pardubice 4 0:00 4.0 0.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.8
SŠMH Brno B 4 0:00 4.0 1.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 3.3
BK Havířov 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.0
Slovan Litoměřice 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 3.5
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
SK-EKO Sokol H. Králové 5 0:00 3.0 0.8 0.0 0.2 0.0 0.8/1.8 44.4 0.4
VALOSUN Brno 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Havířov 2 0:00 7.0 1.5 300.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Havířov 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BK Litomyšl 2 0:00 7.0 1.0 200.0 1.0 200.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Studánka Pardubice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 19:59 3.0 0.8 23.1 0.5 9.5 0.0/1.0 0.0 2.5
Basket Ostrava 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
FM 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 5 0:00 2.4 0.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 40.0 1.4
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.3
Valosun Brno 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 2.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.5 33.3 4.0
Studánka Pardubice 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BC Benešov 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Sokol Kladno 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VALOSUN Brno 4 24:15 2.5 0.8 15.8 0.3 6.7 0.3/0.5 50.0 2.8
Lokomotiva Krnov 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
KARA Trutnov 2 23:05 4.5 0.0 0.0 1.0 22.2 1.5/2.0 75.0 4.5
Studánka Pardubice 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
OLM 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BK Frýdek-Místek U19 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
OSK Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
OSK Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -