Tereza Slavíková

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
DBaK
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
96
Procento vítězství
58.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A DBaK 6 - 2.3 1.2 /1.2 0 0/0.2 0.0 0.5 1.7
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina A DBaK 11 - 6.3 2.7 0.1 0.5/2.7 20.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina A DBaK B 1 - 7.0 2 0 3/4 75.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A DBaK 5 - 4.0 1.8 /1.8 0 0.4/1.2 33.3 0.4 2.8
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A DBaK 12 - 3.8 1.3 0.3 0.3/1.4 23.5 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A DBaK 12 - 8.9 3 0.7 0.9/2.5 36.7 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A DBaK 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A DBaK B 6 - 7.5 3.2 0.3 0.2/0.8 20.0 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga DBaK 10 - 9.0 2.7 0.9 0.9/2.4 37.5 - -
2019/20 kadetky U17 - sk. A 5. - 8. místo DBaK B 1 - 20.0 10 0 0/0 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A DBaK 3 - 6.3 2.7 0 1/1.3 75.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A DBaK 4 - 6.3 2.8 0 0.8/2 37.5 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B DBaK 2 18.5 7.0 3 /8 0 1/3 33.3 1.5 4.0
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo DBaK 2 - 7.5 2 /2 1 0.5/1 50.0 3.0 4.0
2021/22 juniorky U19 - skupina B DBaK 4 - 4.5 1.5 0.3 0.8/1 75.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina A DBaK 13 - 12.3 3.8 1.2 1.2/2.6 44.1 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out A DBaK 1 - 10.0 5 0 0/0 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - finálová skupina DBaK 2 - 9.0 4 0 1/2.5 40.0 - -
Průměr za kariéru 24.0 0.4 7.3 2.7 0.4 0.7/1.9 150.2 2.0 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Bižuterie Jablonec n.N. 26. 9. 2021
2B body 9 Loko Karlovy Vary 12. 12. 2021
3B body 3 HB Basket B 11. 12. 2021
Obranné doskoky 3 Studánka Pardubice 19. 6. 2021
Útočné doskoky 1 Tygři Praha 19. 6. 2021
Doskoky celkem 4 Tygři Praha 19. 6. 2021
Body 24 HB Basket B 11. 12. 2021
Užitečnost 13 ŠBK P-H Sadská 27. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Loko Karlovy Vary 4. 11. 2018 2018/19
2B body 10 ASK Lovosice 1. 3. 2020 2019/20
3B body 3 BA Sparta 23. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 3 Tygři Praha 19. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 Tygři Praha 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 4 Tygři Praha 19. 6. 2021 2021/22
Body 24 HB Basket B 11. 12. 2021 2021/22
Užitečnost 13 ŠBK P-H Sadská 27. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 17:24 7 3 42.9 0 0.0 1/4 25.0
19. 6. 2021 skupina B Studánka Pardubice 19:52 7 3 33.3 0 0.0 1/2 50.0
25. 6. 2021 2. kolo ŠBK P-H Sadská 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 6. 2021 2. kolo ŠBK P-H Sadská 0:00 15 4 100.0 2 100.0 1/2 50.0
25. 9. 2021 skupina A BKDěč U17G 0:00 22 6 0.0 3 0.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina A Bižuterie Jablonec n.N. 0:00 14 2 0.0 2 0.0 4/8 50.0
2. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B Basket Pastelka MB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A Loko Karlovy Vary 0:00 18 5 0.0 2 0.0 2/4 50.0
10. 10. 2021 skupina A HB Basket B 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/4 50.0
23. 10. 2021 skupina A Sokol Nusle 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/1 0.0
24. 10. 2021 skupina A USK Praha B 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/2 0.0
13. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina B Basket Pastelka MB 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/4 75.0
5. 12. 2021 skupina B BK Brandýs n.L. 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A HB Basket B 0:00 24 7 0.0 3 0.0 1/2 50.0
12. 12. 2021 skupina A Loko Karlovy Vary 0:00 22 9 0.0 1 0.0 1/2 50.0
6. 1. 2022 skupina A BKDěč U17G 0:00 21 7 0.0 2 0.0 1/2 50.0
7. 1. 2022 skupina A Sokol Nusle 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 1. 2022 skupina A USK Praha B 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/3 33.3
15. 1. 2022 play-out A Sokol Kladno 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 1. 2022 finálová skupina K2 Prostějov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/1 0.0
23. 1. 2022 finálová skupina STRABAG Zlín 0:00 18 8 0.0 0 0.0 2/4 50.0
Celkem 24 37:16 235 79 395.0 18 600.0 23/51 45.1
Průměr 24 1:33 9.8 3.3 395.0 0.8 600.0 1.0/2.1 45.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Loko Karlovy Vary 3 0:00 15.3 5.7 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
HB Basket B 3 0:00 14.7 5.3 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.3
BKDěč U17G 2 0:00 21.5 6.5 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BA K. Vary 5 0:00 8.6 4.2 233.3 0.0 0.0 0.2/1.2 16.7 1.2
BA Sparta 4 0:00 8.5 1.8 700.0 1.3 0.0 1.3/2.8 45.5 2.8
Loko Karlovy Vary 4 0:00 7.3 1.3 0.0 1.3 0.0 1.0/4.0 25.0 1.3
BK Levhartice Chomutov 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
Basket Slovanka 3 0:00 6.3 2.3 175.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
STRABAG Zlín 1 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Nusle 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/2.3 42.9 3.7
Jiskra Kyjov 1 0:00 17.0 5.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 7.5 2.0 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
USK Praha 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Bižuterie Jablonec n.N. 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
USK Praha B 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
KP Brno 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Tygři Praha 2 8:42 6.5 3.0 85.7 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Basket Slovanka 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 0.5
HB Basket B 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol H. Králové 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
Sokol Kladno 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 1.5
BK Strakonice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.5
Slovan Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Studánka Pardubice 1 19:52 7.0 3.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.5
HB Basket 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygřice Louny 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Pastelka MB 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BK Klatovy 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
HB Basket 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
K2 Prostějov 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK M. Lázně 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
K2 Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0