Klára Bodláková

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L.
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
241
Procento vítězství
66%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 Sp Čel U12 26 - 13.6 6.3 0 1/2.7 37.7 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G Bra U13G 18 - 4.8 2.1 0 0.6/1.3 41.7 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B BK Brandýs n.L. 12 - 4.8 2.2 0 0.5/0.8 60.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BK Brandýs n.L. 8 - 8.3 3.8 0 0.8/1.6 46.2 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B BK Brandýs n. L. 14 - 8.4 3.5 0.4 0.4/1.4 25.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B BK Brandýs n.L. 12 - 9.5 3.6 0.5 0.8/1.3 66.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A BK Brandýs n. L. 14 - 12.1 4.6 0.4 1.5/2.4 61.8 - -
2017/18 kadetky U17 - finálová skupina BK Brandýs n.L. 8 - 8.6 3 0.5 1.1/1.3 90.0 - -
2018/19 ženy - Středočeská basketbalová liga žen BA Čel 4 - 14.0 5.8 0.3 1.8/3.5 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 19.1 6.3 1.1 3.1/5 62.9 - -
2018/19 kadetky U17 - finálová skupina BK Brandýs n.L. 10 - 13.4 3.9 1.5 1.1/1.5 73.3 - -
2018/19 ženy - Final4 semifinále BA Čel 1 - 23.0 9 0 5/9 55.6 - -
2018/19 ženy - Final4 finále BA Čel 1 - 14.0 4 1 3/4 75.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 13 - 9.5 3.3 0.5 1.3/2 65.4 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B BK Brandýs n.L. 14 - 12.4 4.6 0.6 1.6/2.2 71.0 - -
2019/20 ženy - Středočeská basketbalová liga žen BA Čel 1 - 24.0 9 1 3/6 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina BK Brandýs n.L. 4 - 9.3 3.3 0.5 1.3/3 41.7 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out B BK Brandýs n.L. 4 - 13.0 4.8 0 3.5/5 70.0 - -
2020/21 ženy - základní část BK Brandýs n.L. 4 20.8 9.8 3.3 /5.8 0.5 1.8/4 43.8 1.3 7.8
2020/21 juniorky U19 - skupina C BK Brandýs n.L. 4 - 12.8 3.5 1.3 2/3 66.7 - -
2021/22 ženy - základní část BK Brandýs n.L. 22 17.7 7.3 2.6 /4.8 0.4 0.9/1.1 76.0 1.8 5.9
2021/22 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 21 18.9 6.7 2.5 /5.2 0.2 1/1.6 64.7 1.8 6.9
2021/22 juniorky U19 - skupina B BK Brandýs n.L. 2 - 15.5 5 1.5 1/1 100.0 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník BK Brandýs n.L. 4 8.5 5.3 1.8 /3.8 0.3 1/1.3 80.0 0.8 4.0
2021/22 ženy - play-off BK Brandýs n.L. 3 12.7 2.7 0.7 /1 0 1.3/1.7 80.0 0.7 2.7
2021/22 juniorky U19 - MČR Basket Slovanka 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - skupina B BK Brandýs n.L. 1 - 12.0 4 1 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 26.8 3.9 10.0 3.8 0.4 1.2/2.1 178.4 1.6 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BC Benešov 28. 9. 2022
2B body 4 BC Benešov 28. 9. 2022
3B body 1 BC Benešov 28. 9. 2022
Body 12 BC Benešov 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Basket Severočesko 6. 10. 2018 2018/19
2B body 16 SKla U12G 24. 1. 2015 2014/15
3B body 4 USK Praha B 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 8 BK Havířov 21. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 5 B. Jablonec n. N. 19. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 10 BK Havířov 21. 11. 2021 2021/22
Body 32 SKla U12G 24. 1. 2015 2014/15
Užitečnost 31 Žabiny Brno B 7. 3. 2022 2021/22
Asistence 4 Studánka Pardubice 25. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 9. 2022 skupina B BC Benešov 12 4 1 1/2 50.0
Celkem 1 12 4 1 1/2 50.0
Průměr 1 12.0 4.0 1.0 1.0/2.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha B 5 0:00 16.4 6.0 0.0 1.0 0.0 1.4/2.6 53.8 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 13.5 4.0 0.0 1.3 0.0 1.5/3.2 47.4 2.0
Kol U12G 4 0:00 18.8 8.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.3 52.9 1.5
SKla U12G 4 0:00 17.0 8.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 12.0 3.4 0.0 1.0 0.0 2.2/3.0 73.3 0.6
B. Jablonec n. N. 5 9:35 9.8 3.0 125.0 0.8 57.1 1.4/2.6 53.8 3.4
Žabiny Brno B 6 17:39 8.0 2.7 59.3 0.5 23.1 1.2/1.5 77.8 0.7
OSK Olomouc 3 0:00 16.0 4.0 0.0 1.7 0.0 3.0/3.7 81.8 2.3
BK Klatovy 4 0:00 11.0 3.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Žďár n. S. 4 0:00 10.3 3.0 0.0 0.8 0.0 2.0/2.3 88.9 0.8
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 18.0 6.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 17.5 4.0 0.0 2.0 0.0 3.5/6.0 58.3 3.0
Basket Říčany 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.3 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
BC Benešov 3 14:31 11.0 4.3 108.3 0.7 50.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BSK KP Brno 3 16:04 10.7 4.3 72.2 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.7
BraB 2 0:00 14.0 4.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 0.5
HB Aritma 2 15:36 13.5 5.0 90.9 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 1.5
HB Basket 3 5:29 9.0 3.3 100.0 0.3 0.0 1.3/2.3 57.1 1.7
KlS U13G 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Strakonice 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
DBaK 2 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA K. Vary 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 0.5
BA Sparta Praha 2 29:43 11.0 4.0 66.7 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 3.0
BK Strakonice 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Nusle 3 20:03 7.3 2.7 40.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.3
Slovan Litoměřice 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Pečky 3 22:28 6.7 2.0 50.0 0.7 18.2 0.7/1.3 50.0 2.3
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
B. Jablonec n. N. 2 16:14 9.0 3.0 54.5 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BCKol 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 21:33 8.5 3.0 33.3 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
HB Basket B 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SBŠ Ostrava 2 12:12 6.5 2.5 100.0 0.5 50.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BK Havířov 2 13:08 6.0 3.0 54.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bra U12G 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
VSP 3 19:07 3.7 1.0 21.4 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
USK Praha 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
PodB 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BC Kolín 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Levhartice Chomutov 2 22:38 5.0 2.5 41.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 20:16 5.0 1.0 25.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.5
Levhartice Chomutov B 1 0:00 9.0 3.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 2 21:29 4.5 1.5 50.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Loko Trutnov 2 15:22 3.5 1.0 28.6 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Žabiny Brno 2 10:52 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Strakonice 1 23:36 5.0 2.0 22.2 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Studánka Pardubice 2 13:02 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Havířov 2 8:18 2.0 0.5 25.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Slovanka B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pod U13G(ms) 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 9:57 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HBU13G 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol H. Králové 2 5:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TRU 1 3:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 2:30 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -