Tereza Králová

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
KARA Trutnov
Výška
182 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
323
Procento vítězství
42.7%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Kos 26 - 15.1 7.2 0 0.7/1.2 58.1 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Kos 26 - 8.7 3.8 0 1.1/2 55.8 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - finále Kol U13G 5 - 11.0 4.4 0.6 0.4/0.8 50.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina C BC Kolín 12 - 6.1 1.5 0.6 1.3/3.1 43.2 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - liga sk. B BC Kolín 8 - 9.5 3.1 0.3 2.5/4.6 54.1 - -
2014/15 starší žákyně U15 - Krajský přebor starších žákyň U15 Kol U15 19 - 18.8 6.3 1 3.3/5.1 64.9 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina B BC Kolín 22 - 19.1 5.8 0.9 4.8/7 68.2 - -
2015/16 starší žákyně U15 - liga sk. B Loko Trutnov 7 - 21.1 8 0.4 3.9/4.7 81.8 - -
2015/16 kadetky U17 - play-out B BC Kolín 6 - 24.0 6.7 1.7 5.7/8 70.8 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina D BC Kolín 2 - 19.0 4 2.5 3.5/5.5 63.6 - -
2016/17 kadetky U17 - 2. kolo BC Kolín 2 - 10.5 3 0.5 3/3.5 85.7 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 5 11.2 3.2 0.6 /2.2 0.6 0.2/0.4 50.0 1.8 -0.2
2016/17 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 19 22.5 11.4 3.3 /7.5 0.9 2.2/2.9 74.5 1.9 9.6
2016/17 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 2 11.0 6.0 3 /3.5 0 0/0 0.0 2.0 3.5
2016/17 kadetky U17 - play-out Loko Trutnov 6 22.7 14.7 3.5 /8 1.5 3.2/4 79.2 3.3 14.0
2017/18 juniorky U19 - skupina B BC Kolín 2 - 32.5 8 2 10.5/12.5 84.0 - -
2017/18 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 13 21.2 12.2 3 /7 1.5 1.5/1.9 80.0 1.7 11.9
2017/18 kadetky U17 - základní část Loko Trutnov 15 25.0 14.3 3.7 /9.9 1.1 3.7/4.6 79.7 2.4 13.7
2017/18 ženy - Základní část TRU 5 10.0 2.2 0.6 /3.2 0.2 0.4/0.4 100.0 1.0 -2.0
2017/18 ženy - základní část TRU 1 25.0 4.0 2 /9 0 0/0 0.0 2.0 6.0
2017/18 juniorky U19 - play-off Loko Trutnov 1 24.0 11.0 2 /7 1 4/4 100.0 4.0 4.0
2017/18 kadetky U17 - play-off Loko Trutnov 5 24.2 14.4 4 /9.4 1.4 2.2/2.4 91.7 3.0 12.0
2017/18 ženy - Play out TRU 2 11.5 3.0 1.5 /3 0 0/0 0.0 1.5 2.0
2017/18 kadetky U17 - Mistrovství ČR Loko Trutnov 2 24.0 8.5 2 /9 0.5 3/3.5 85.7 3.0 4.0
2018/19 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 14 22.8 11.6 3 /7.1 1.1 2.2/2.9 77.5 2.3 12.9
2018/19 ženy - Základní část TRU 13 8.1 2.8 0.5 /1.8 0.5 0.3/0.5 57.1 1.3 0.5
2018/19 juniorky U19 - play-out Loko Trutnov 4 24.5 13.8 3.5 /6.3 1.8 1.5/1.8 85.7 0.5 17.5
2019/20 juniorky U19 - základní část Loko Trutnov 18 21.1 12.5 3.2 /6.9 1.4 2/2.4 83.7 1.6 12.8
2019/20 ženy - Základní část TRU 13 12.8 4.1 1.2 /3.6 0.3 0.8/1.1 78.6 1.2 1.7
2019/20 ženy - skupina B TRU 4 16.5 8.0 3.5 /6.5 0.3 0.3/0.5 50.0 1.0 4.5
2020/21 ženy - základní část TRU 17 20.0 7.9 1.8 /5.4 1 1.4/1.9 75.0 2.0 4.8
2020/21 ženy - Český pohár žen TRU 2 23.5 12.5 4.5 /6.5 0.5 2/2.5 80.0 2.0 10.0
2020/21 ženy - Play off TRU 1 20.0 12.0 2 /3 2 2/2 100.0 2.0 8.0
2020/21 ženy - O 5.-8. MÍSTO TRU 2 27.0 17.0 3.5 /6 3 1/1.5 66.7 2.5 11.5
2021/22 ženy - základní část TRU 16 21.3 9.8 2.1 /5.6 1.2 2.1/2.6 80.5 1.7 7.9
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník TRU 1 3.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 2.0 -6.0
2021/22 ženy - o 9. místo TRU 5 27.0 11.8 2.4 /5.8 1.6 2.2/2.2 100.0 3.0 10.4
Průměr za kariéru 29.4 11.3 11.9 3.7 0.8 2.1/2.9 223.3 2.1 4.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 17 Lokomotiva Liberec 27. 5. 2017 2017/18
2B body 16 SlaB 3. 12. 2011 2011/12
3B body 5 OSK Olomouc 10. 4. 2016 2015/16
Obranné doskoky 14 Sokol Nusle 24. 11. 2018 2018/19
Útočné doskoky 6 Studánka Pardubice 25. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 18 Studánka Pardubice 25. 11. 2018 2018/19
Body 36 Lokomotiva Liberec 27. 5. 2017 2017/18
Užitečnost 37 KP Brno 4. 11. 2017 2017/18
Asistence 4 BA Sparta 27. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol ZVUS H. Králové 11 18:59 12.9 3.6 52.6 1.0 30.6 2.6/3.5 74.4 2.5
STR 12 21:58 10.4 2.3 43.1 1.3 34.8 1.8/1.9 91.3 1.8
BK Frýdek-Místek U19 4 0:00 26.8 7.0 0.0 2.0 0.0 6.8/8.3 81.8 3.5
Sokol Nusle 8 21:39 12.4 3.0 43.6 1.8 35.0 1.1/1.4 81.8 1.8
KP Brno 5 21:02 17.4 5.0 52.1 2.0 47.6 1.4/2.2 63.6 2.0
OSK Olomouc 4 0:00 21.3 6.8 0.0 1.5 0.0 3.3/4.5 72.2 3.5
KP Brno 8 17:29 10.4 2.1 45.9 1.4 40.7 2.0/2.6 76.2 1.4
Jiskra Kyjov 4 0:00 19.5 6.0 0.0 0.5 0.0 6.0/9.5 63.2 2.5
HB Basket Praha 5 24:04 14.8 3.8 50.0 1.4 33.3 3.0/4.0 75.0 3.6
SLO 9 18:47 8.1 2.6 42.6 0.2 6.3 2.3/2.8 84.0 1.7
USK Praha 8 18:25 8.9 2.5 40.8 1.0 44.4 0.9/1.4 63.6 2.0
CHO 9 19:28 7.8 2.0 43.9 1.0 23.7 0.8/1.2 63.6 2.0
SBŠ Ostrava 4 27:45 16.8 3.5 35.0 1.5 30.0 5.3/5.8 91.3 2.3
Studánka Pardubice 5 22:45 12.8 3.0 60.0 1.6 34.8 2.0/3.0 66.7 2.4
SŠMH Handicap Brno 7 19:57 8.9 1.9 30.2 1.4 33.3 0.9/0.9 100.0 1.7
OVA 9 15:41 6.2 1.6 37.8 0.8 25.9 0.8/0.8 100.0 1.7
BK Havířov 3 23:40 17.3 3.7 40.7 2.3 36.8 3.0/3.3 90.0 2.3
Basket Slovanka 4 24:04 12.8 3.3 43.3 0.8 17.6 4.0/6.0 66.7 2.0
USK 9 17:16 5.4 1.2 29.7 0.8 22.6 0.7/0.7 100.0 1.9
BSK TJ Jičín 2 0:00 23.5 6.5 0.0 1.0 0.0 7.5/10.5 71.4 2.0
ZAB 5 17:41 9.0 2.6 43.3 0.8 36.4 1.4/2.4 58.3 1.8
SLA 8 15:02 5.6 1.0 29.6 0.9 29.2 1.0/1.5 66.7 1.3
BK Havířov 3 23:12 15.0 5.3 51.6 0.7 20.0 2.3/3.7 63.6 2.0
KPB 7 13:51 6.4 1.3 26.5 1.0 38.9 0.9/1.0 85.7 2.1
BA Sparta 4 23:51 10.8 3.0 38.7 0.8 27.3 2.5/2.5 100.0 3.0
Basket Slovanka 4 21:12 10.5 3.3 50.0 1.0 28.6 1.0/1.3 80.0 2.0
HKR 7 15:32 5.6 1.0 25.9 0.9 33.3 1.0/1.4 70.0 1.0
Žabiny Brno B 2 0:00 18.5 6.0 0.0 0.0 0.0 6.5/9.0 72.2 3.5
BK Strakonice 4 19:39 9.3 1.8 28.0 1.0 50.0 2.8/3.3 84.6 1.8
BA Sparta Praha 3 22:21 12.0 3.3 45.5 0.7 25.0 3.3/4.0 83.3 2.3
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 18.0 6.5 0.0 0.0 0.0 5.0/6.5 76.9 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 17.5 6.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Valosun KP Brno 2 0:00 17.0 5.5 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.5
BK Strakonice 4 20:20 8.3 3.0 48.0 0.3 8.3 1.5/1.8 85.7 1.8
BK Litomyšl 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.5 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
HBU13G 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SŠMH Brno 2 0:00 15.0 4.0 0.0 1.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
FM 1 0:00 26.0 10.0 0.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
Ben U15 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/7.5 46.7 2.5
Loko Krnov 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
SBŠ Ostrava 2 27:32 11.5 3.0 28.6 0.5 11.1 4.0/4.5 88.9 3.0
Valosun KP Brno 2 0:00 11.5 2.0 0.0 1.5 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
SKB Tišnov U19 2 0:00 10.5 3.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.5 85.7 4.5
Sokol Nilfisk H. Králové 1 29:00 21.0 4.0 80.0 3.0 42.9 4.0/4.0 100.0 -
B. Jablonec n. N. 1 23:37 20.0 9.0 64.3 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Měl U12 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
Studánka Pardubice 3 20:35 6.3 2.3 31.8 0.3 33.3 0.7/1.3 50.0 2.3
SŠMH Handicap Brno 2 25:55 9.5 2.5 22.7 0.5 8.3 3.0/3.0 100.0 1.0
USK Praha 2 23:14 8.0 1.5 18.8 0.5 10.0 3.5/3.5 100.0 4.5
Basket Ostrava 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Studánka Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 3:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0

články