Alžběta Matasová

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Tygři Praha
Výška
171 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
324
Procento vítězství
67.6%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BŠP U11(mix) 3 - 3.3 1.7 0.0 0 0.0 0/1.3 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BŠP U11(mix) 3 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BŠP U11(mix) 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 14 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/1 28.6 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BŠ Pha U12 (mix) 22 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0.1/0.5 30.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 4.8 2.1 0.0 0 0.0 0.6/1.3 45.8 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 9.7 4.6 0.0 0 0.0 0.5/1.7 30.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 2 - 11.5 5 0.0 0 0.0 1.5/3.5 42.9 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 2 - 6.5 3 0.0 0 0.0 0.5/2 25.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 5 - 4.0 1.8 0.0 0 0.0 0.4/2 20.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 8 - 5.5 2.6 0.0 0 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 3 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 1 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - F - 1.-4. místo BŠ-Tygři Praha 6 - 5.7 2.7 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BŠ-Tygři Praha 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BŠ Tygři Praha 11 - 4.5 1.9 0.0 0.1 0.0 0.5/2.3 20.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B Basketbalová škola - Tygři Praha 4 - 5.3 2.3 0.0 0 0.0 0.8/1.8 42.9 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 5.1 2.3 0.0 0 0.0 0.4/1.4 26.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BŠ Tygři Praha 6 - 5.8 2.2 0.0 0.2 0.0 1/1.5 66.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Basketbalová škola - Tygři Praha 3 - 8.7 3.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 12 - 4.4 1.7 /1.7 100.0 0.3 100.0 0.3/1.2 28.6 1.9 1.7
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina C BŠ Tygři Praha 11 - 8.9 3.1 0.0 0.5 0.0 1.1/2.8 38.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 11 - 6.6 2.2 /2.2 100.0 0.3 100.0 1.5/2.6 55.2 1.7 3.7
2018/19 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A BŠ Tygři Praha 11 - 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.6 70.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR skupina A BŠ Tygři Praha 3 - 9.0 3 100.0 0.7 100.0 1/3 33.3 3.7 3.3
2018/19 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo BŠ Tygři Praha 2 - 10.5 3 0.0 0.5 0.0 3/8 37.5 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 8.7 3.7 0.0 0 0.0 1.3/3.7 36.4 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Skupina A Tygři Praha 13 - 8.5 2.4 0.0 0.3 0.0 2.8/3.9 70.6 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 9 - 9.4 4 0.0 0.1 0.0 1.1/2 55.6 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Extraliga Tygři Praha 3 - 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Tygřice Louny 2 - 10.0 4 0.0 0.5 0.0 0.5/2 25.0 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 3 - 6.7 2.3 0.0 0 0.0 2/4 50.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2021/22 kadetky U17 - skupina B Tygři Praha 2 20.5 15.5 5.5 /10 55.0 1 100.0 1.5/2.5 60.0 3.0 7.5
2021/22 kadetky U17 - 2. kolo Tygři Praha 1 - 4.0 1 /1 100.0 0 0.0 2/2 100.0 1.0 3.0
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 16 23.1 8.1 2.9 /7.9 37.3 0.3 13.3 1.5/2.9 52.2 2.2 4.1
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 8 - 12.8 4.4 0.0 0.6 0.0 2.1/5.1 41.5 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část Tygři Praha 22 24.3 11.0 3.6 /9.2 38.9 0.6 25.5 2/4 50.6 2.6 8.4
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Tygři Praha 1 - 13.0 4 0.0 0 0.0 5/9 55.6 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR Tygři Praha 3 21.3 10.7 2.7 /10.7 25.0 0.3 12.5 4.3/9 48.1 2.7 2.3
2022/23 ženy - základní část STR 13 15.4 3.8 0.8 /4.6 16.7 0.4 26.3 1.1/1.8 58.3 1.9 -1.3
2022/23 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 12 25.3 11.8 3 /9.7 31.0 0.8 23.3 3.3/6.8 49.4 3.3 6.7
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník STR 1 20.0 9.0 2 /3 66.7 0 0.0 5/8 62.5 4.0 9.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A Tygři Praha 2 22.0 9.5 2 /9 22.2 0.5 12.5 4/5 80.0 4.0 1.5
Průměr za kariéru 32.4 4.9 6.7 2.5 69.3 0.2 51.3 1.1/2.4 185.5 1.5 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 USK Praha 6. 11. 2022
2B body 5 HB Basket 1. 12. 2022
3B body 4 BK Strakonice 4. 1. 2023
Obranné doskoky 6 BK Strakonice 4. 1. 2023
Útočné doskoky 5 Basket Slovanka 28. 9. 2022
Doskoky celkem 10 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Body 20 BK Strakonice 4. 1. 2023
Užitečnost 26 BK Strakonice 4. 1. 2023
Asistence 5 HB Basket 15. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BA Sparta Praha 23. 2. 2019 2018/19
2B body 10 BA Sparta 14. 11. 2015 2015/16
3B body 4 BK Strakonice 4. 1. 2023 2022/23
Obranné doskoky 8 KP Brno 23. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 5 Basket Slovanka 28. 9. 2022 2022/23
Doskoky celkem 11 Levhartice Chomutov 13. 3. 2022 2021/22
Body 22 Sokol Kladno 6. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 26 BK Strakonice 4. 1. 2023 2022/23
Asistence 9 ŠBK P-H Sadská 22. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 9. 2022 skupina A Basket Slovanka 23:45 14 3 30.0 0 0.0 8/12 66.7
1. 10. 2022 základní část SLA 12:45 6 1 25.0 1 33.3 1/2 50.0
2. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 30:16 13 3 21.4 0 0.0 7/14 50.0
7. 10. 2022 základní část TRU 23:10 4 0 0.0 0 0.0 4/6 66.7
12. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 24:08 9 2 22.2 0 0.0 5/10 50.0
14. 10. 2022 základní část HKR 20:59 4 1 12.5 0 0.0 2/4 50.0
16. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 19:12 7 2 50.0 0 0.0 3/4 75.0
19. 10. 2022 základní část KPB 16:22 8 1 9.1 2 100.0 0/0 0
21. 10. 2022 základní část CHO 14:07 6 2 33.3 0 0.0 2/2 100.0
29. 10. 2022 základní část ZAB 9:02 4 0 0.0 1 100.0 1/2 50.0
4. 11. 2022 základní část USK 18:47 5 2 25.0 0 0.0 1/3 33.3
6. 11. 2022 skupina A USK Praha 17:40 17 3 37.5 1 33.3 8/10 80.0
16. 11. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník DSK Brandýs 19:28 9 2 66.7 0 0.0 5/8 62.5
17. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 25:37 5 1 10.0 1 20.0 0/2 0.0
19. 11. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 18:33 12 4 50.0 1 20.0 1/2 50.0
20. 11. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 26:28 15 4 36.4 1 20.0 4/13 30.8
23. 11. 2022 základní část OVA 18:38 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
1. 12. 2022 skupina A HB Basket 31:49 14 5 55.6 1 33.3 1/6 16.7
21. 12. 2022 základní část SLO 1:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 1. 2023 skupina A BK Strakonice 28:18 20 3 33.3 4 50.0 2/4 50.0
7. 1. 2023 základní část HKR 14:04 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 1. 2023 základní část KPB 16:48 7 2 50.0 0 0.0 3/3 100.0
14. 1. 2023 skupina A USK Praha 26:07 12 4 28.6 1 33.3 1/3 33.3
15. 1. 2023 skupina A HB Basket 30:40 4 2 20.0 0 0.0 0/1 0.0
20. 1. 2023 základní část CHO 10:57 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 1. 2023 základní část ZAB 23:29 5 1 20.0 1 20.0 0/0 0
28. 1. 2023 nadstavba A Žabiny Brno 25:51 12 3 23.1 0 0.0 6/8 75.0
29. 1. 2023 nadstavba A BA Sparta Praha 17:46 7 1 20.0 1 33.3 2/2 100.0
Celkem 28 565:53 219 52 26.4 16 22.9 67/123 54.5
Průměr 28 20:12 7.8 1.9 26.4 0.6 22.9 2.4/4.4 54.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sluneta Ústí n.L. 4 12:12 14.5 4.3 77.3 0.5 22.2 4.5/8.8 51.4 3.8
BA Sparta 6 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Basket Slovanka 4 23:33 10.5 3.0 27.3 0.8 23.1 2.3/4.0 56.3 2.0
BK Strakonice 3 27:03 13.3 3.3 40.0 1.3 26.7 2.7/4.7 57.1 2.7
HB Basket 4 0:00 9.8 3.5 233.3 0.5 200.0 1.3/2.8 45.5 1.5
BA Sparta 3 23:45 12.0 3.7 39.3 0.3 16.7 3.7/7.3 50.0 2.3
BA Sparta 4 0:00 8.3 2.5 200.0 0.5 200.0 1.8/2.5 70.0 1.8
Basket Slovanka 3 25:53 11.0 2.3 31.8 1.0 30.0 3.3/6.7 50.0 2.3
BA Sparta Praha 2 0:00 16.5 4.5 0.0 0.5 0.0 6.0/11.0 54.5 3.0
USK Praha 3 18:41 10.7 2.7 34.8 0.7 28.6 3.3/5.7 58.8 3.0
BA K. Vary 5 0:00 6.4 2.0 200.0 0.0 0.0 2.4/3.8 63.2 1.6
Sokol H. Králové 3 21:51 10.3 3.3 40.0 1.0 50.0 0.7/2.0 33.3 3.0
DBaK 6 0:00 5.0 1.5 900.0 0.2 100.0 1.5/2.2 69.2 2.5
DBaK 4 4:45 7.5 2.3 112.5 0.5 200.0 1.5/3.0 50.0 2.3
Sokol Kladno 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
BA Sparta 5 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.2/1.4 14.3 0.8
Basket Slovanka 4 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
HB Basket 2 25:05 13.5 4.5 47.4 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 4.0
Loko Trutnov 2 18:10 13.5 5.5 52.4 0.5 25.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BA Sparta 5 0:00 5.4 2.4 0.0 0.0 0.0 0.6/1.4 42.9 0.6
KP Brno 2 23:30 13.0 4.5 42.9 0.5 20.0 2.5/3.0 83.3 3.0
Levhartice Chomutov 3 22:49 8.7 2.3 29.2 0.3 12.5 3.0/7.7 39.1 3.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 4 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 3.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 12.5 2.5 0.0 1.0 0.0 4.5/5.5 81.8 2.0
USK Praha 2 25:45 12.0 3.5 38.9 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 3.5
Žabiny Brno 3 26:44 8.0 3.0 23.7 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.3
Basket Slovanka 3 0:00 8.0 3.7 0.0 0.0 0.0 0.7/4.0 16.7 1.3
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 0.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 -
BK Strakonice 2 22:46 11.0 4.0 42.1 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov 2 27:53 10.5 3.0 22.2 1.0 40.0 1.5/3.5 42.9 3.0
BK Chomutov 4 0:00 5.3 1.0 200.0 0.5 0.0 1.8/2.5 70.0 2.5
Basket Slovanka 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.8
BK Brandýs n.L. 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/2.5 0.0 1.0
Studánka Pardubice 1 21:33 20.0 8.0 66.7 1.0 100.0 1.0/1.0 100.0 3.0
DBaK 1 0:00 20.0 8.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 0:00 6.3 1.3 0.0 0.3 0.0 2.7/5.7 47.1 1.3
HB Basket Praha 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 0.8
USK Praha 5 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.0
HB Basket 2 31:14 9.0 3.5 36.8 0.5 20.0 0.5/3.5 14.3 3.0
SBŠ Ostrava 2 23:00 9.0 3.0 50.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
Basket Slovanka 3 0:00 5.3 2.0 150.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
HB Basket 5 0:00 3.0 1.2 0.0 0.0 0.0 0.6/1.8 33.3 0.8
KPB 2 16:35 7.5 1.5 20.0 1.0 100.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Nusle 2 0:00 7.5 2.0 0.0 0.5 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
SBŠ Ostrava 1 27:47 14.0 5.0 55.6 1.0 33.3 1.0/6.0 16.7 3.0
Sokol Horní Počernice 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Ben (mix-kv) 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Basket Ostrava 1 26:29 14.0 5.0 27.8 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 5.0
ŠBK P-H Sadská 2 20:23 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Kralupy junior 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Strakonice 3 0:00 3.7 1.7 500.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.7
B. Jablonec n. N. 1 19:58 11.0 5.0 71.4 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 5.0
KP Brno 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BS Č. Brod 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/12.0 41.7 1.0
ZAB 2 16:15 4.5 0.5 16.7 1.0 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
DSK Brandýs 1 19:28 9.0 2.0 66.7 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BA Sparta Praha 2 18:45 4.0 0.5 16.7 0.5 33.3 1.5/2.0 75.0 4.5
BK Havířov 1 33:58 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
USK Praha 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BC Slaný 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 17:15 7.0 2.0 28.6 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
USK Praha 5 0:00 1.4 0.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.4
Žabiny Brno 1 24:16 7.0 1.0 9.1 1.0 33.3 2.0/4.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 1 22:30 6.0 0.0 0.0 1.0 25.0 3.0/4.0 75.0 3.0
CHO 2 12:32 3.0 1.0 22.2 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
SLA 1 12:45 6.0 1.0 25.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Bor 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
USK 1 18:47 5.0 2.0 25.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
KP Brno 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
KP Brno 1 26:13 5.0 1.0 10.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
DBaK 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TRU 1 23:10 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
HKR 2 17:31 2.0 0.5 10.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
K2 Prostějov 1 0:00 4.0 1.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BANymU12 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BSK Jičín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
HB Basket Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
Bra U12G 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Kol U12G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SKla U12G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 1 18:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SLO 1 1:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -