Barbora Míčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Slovan Litoměřice
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
145
Procento vítězství
48.3%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B Slovan Litoměřice 6 - 2.3 1.2 0 0/0.7 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina B Slovan Litoměřice 7 - 4.1 1.6 0 1/1.4 70.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A Slovan Litoměřice 2 - 6.0 2.5 0 1/1 100.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Slovan Litoměřice 11 - 9.3 4.3 0 0.7/2.1 34.8 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B Slovan Litoměřice 9 - 8.6 3.6 0 1.4/3.7 39.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A Slovan Litoměřice 2 - 6.5 3 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Slovan Litoměřice 8 - 11.5 5.4 0 0.8/2.5 30.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out A Slovan Litoměřice 4 - 4.0 1.3 0 1.5/2.8 54.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Slovan Litoměřice 12 - 13.3 5.5 /5.5 0 2.3/4.1 55.1 2.1 9.3
2018/19 kadetky U17 - skupina B Slovan Litoměřice 10 - 7.0 2.7 0 1.6/3.7 43.2 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga Slovan Litoměřice 16 - 7.4 2.7 /2.7 0 2.1/4.8 43.4 1.1 3.6
2018/19 kadetky U17 - play-out B Slovan Litoměřice 10 - 10.3 4.8 0 0.7/1.4 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 15 10.5 1.6 0.5 /2.2 0 0.5/0.9 57.1 1.0 2.3
2019/20 juniorky U19 - skupina B Slovan Litoměřice 7 - 7.0 2.9 0 1.3/2.7 47.4 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Slovan Litoměřice 4 - 7.8 3.5 0 0.8/1.5 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Slovan Litoměřice 3 - 7.3 3 0 1.3/4.7 28.6 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out B Slovan Litoměřice 4 - 8.5 3.5 0 1.5/2.8 54.5 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Slovan Litoměřice 1 - 4.0 2 0 0/1 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Slovan Litoměřice 4 - 5.8 2.5 /2.5 0 0.8/1 75.0 1.0 4.5
2021/22 ženy - ženy, oblastní přebor Slovan Litoměřice 3 - 13.7 6 0 1.7/3.7 45.5 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Slovan Litoměřice 7 - 8.7 4 0 0.7/0.9 83.3 - -
Průměr za kariéru 20.7 1.1 7.6 3.2 0.0 1.2/2.5 144.5 1.4 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Slavoj Litoměřice 23. 10. 2021
2B body 10 Levhartice Chomutov "C" 2. 10. 2021
Body 20 Levhartice Chomutov "C" 2. 10. 2021
Užitečnost 11 DBaK 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Lokomotiva Trutnov 16. 9. 2018 2018/19
2B body 11 BSK TJ Jičín 30. 9. 2018 2018/19
Obranné doskoky 4 HB Basket 5. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 5 USK Praha 17. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 7 HB Basket 5. 10. 2019 2019/20
Body 24 BSK TJ Jičín 30. 9. 2018 2018/19
Užitečnost 19 BSK TJ Jičín 30. 9. 2018 2018/19
Asistence 3 Basket Slovanka 15. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
12. 6. 2021 skupina A B. Jablonec n. N. 4 2 100.0 0 0/0 0
12. 6. 2021 skupina A Levhartice Chomutov 4 2 100.0 0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A DBaK 11 4 100.0 0 3/3 100.0
13. 6. 2021 skupina A Sluneta Ústí n.L. 4 2 100.0 0 0/1 0.0
18. 9. 2021 skupina A Sokol Nusle 8 4 0.0 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A Basket Slovanka B 8 4 0.0 0 0/0 0
2. 10. 2021 ženy, oblastní přebor Levhartice Chomutov "C" 20 10 0.0 0 0/1 0.0
16. 10. 2021 skupina A Sokol Kladno 7 3 0.0 0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 10 5 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2021 ženy, oblastní přebor Slavoj Litoměřice 11 4 0.0 0 3/4 75.0
7. 11. 2021 skupina A Sluneta Ústí n.L. 12 5 0.0 0 2/2 100.0
12. 11. 2021 ženy, oblastní přebor Válečnice Děčín 10 4 0.0 0 2/6 33.3
8. 11. 2021 skupina A Sluneta Ústí n.L. 10 4 0.0 0 2/2 100.0
21. 11. 2021 skupina A Sokol Nusle 6 3 0.0 0 0/0 0
Celkem 14 125 56 560.0 13/21 61.9
Průměr 14 8.9 4.0 560.0 0.0 0.9/1.5 61.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
BKj. Kralupy n.V. 5 0:00 10.4 4.4 0.0 0.0 1.6/3.2 50.0 0.8
USK Praha B 7 0:00 6.6 2.7 0.0 0.0 1.1/2.3 50.0 1.4
Basket Říčany 4 0:00 8.5 4.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 7.3 3.0 600.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.3
Basket Slovanka 2 0:00 14.0 6.5 100.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
SLUNETA Ústí nad Labem 6 0:00 4.7 1.7 0.0 0.0 1.3/2.8 47.1 2.0
HB Basket 2 0:00 12.0 4.5 100.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
BSK TJ Jičín 1 0:00 24.0 11.0 100.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 12.0 4.0 100.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
B. Jablonec n. N. 3 0:00 7.7 3.0 450.0 0.0 1.7/2.3 71.4 1.3
SBŠ Ostrava 2 0:00 11.0 3.5 100.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 11.0 4.5 100.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
USK Praha 2 0:00 10.5 4.5 100.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 20.0 8.0 100.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Levhartice Chomutov "C" 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 2.3
Basket Slovanka B 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BK Chomutov 2 0:00 9.0 2.5 100.0 0.0 4.0/7.5 53.3 1.0
Sokol Nusle 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
BKHAV 2 0:00 8.5 3.0 100.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
USK Praha 4 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.5
BA Tygřice Louny 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 3 0:00 4.7 2.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 3.0
KP Brno 2 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Basket Pastelka MB 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
DBaK 1 0:00 11.0 4.0 100.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BC Slaný 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 5.5 2.0 100.0 0.0 1.5/5.0 30.0 0.5
Basket Slovanka 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Tygři Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKDěč U17G 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Válečnice Děčín 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 -
Žabiny Brno 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.5/4.5 11.1 1.0
Basket Slovanka 2 20:53 4.0 1.0 18.2 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Sokol Kladno 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 7.0 1.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
BK Strakonice 1 9:46 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava 1 14:44 4.0 1.0 33.3 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Levhartice Chomutov 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 1 16:42 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BA Sparta 1 5:34 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Studánka Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
HB Basket 1 12:58 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 13:38 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 19:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 1 21:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -