1. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
BK Brandýs nad Labem
Bižuterie Jablonec n.N.
11. 12. 2021
11:00
Sportcentrum Ivo Melichárek
Tomáš Tejček
67
58
22
19
34
35
54
49
Review
základní část 1. kolo 4
BC Benešov
Sokol Nusle
11. 12. 2021
11:30
SH Benešov Michal Kocián
Petr Šmůla
53
76
15
11
30
28
41
56
Review
základní část 1. kolo 5
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
11. 12. 2021
11:30
hala Sportovní gymnázium Bára Nováková
Michaela Bubeníčková
57
89
17
10
25
41
38
73
Review
základní část 1. kolo 3
BA Sparta
HB Aritma
11. 12. 2021
13:00
Hala Kuncova Matěj Barták
Jan Musil
63
68
15
20
33
31
52
51
Review
základní část 1. kolo 6
USK Praha B
TJ Sokol Pečky
11. 12. 2021
13:00
SH Královka Ondřej Koc
Jan Hejnic
57
35
17
7
31
18
50
27
Review
základní část 1. kolo 1
BSK KP Brno
Žabiny Brno B
11. 12. 2021
13:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Martin Veis
Natálie Karabínová
82
81
17
24
28
42
56
68
Review
základní část 2. kolo 9
BK Brandýs nad Labem
BK Studánka Pardubice
25. 9. 2021
11:00
Sportcentrum Michal Kocián
Patricie-Anna Reitzová
76
58
24
10
40
27
61
42
Review
základní část 2. kolo 10
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Havířov
25. 9. 2021
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Štěpán Scholze
Michaela Bubeníčková
74
82
26
11
40
37
55
56
Review
základní část 2. kolo 7
BSK KP Brno
USK Praha B
25. 9. 2021
17:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Ota Baďura
Filip Hudec
56
75
7
21
23
44
44
60
Review
základní část 2. kolo 11
BA Sparta
BC Benešov
14. 3. 2022
17:00
Hala Kuncova Jan Musil
Miloslav Jon
80
48
18
14
45
33
67
39
Review
základní část 2. kolo 12
HB Aritma
Sokol Nusle
25. 9. 2021
18:00
SK Aritma Praha Jaroslav Pazourek
Jan Lejčko
54
57
15
12
27
28
42
45
Review
základní část 2. kolo 8
Žabiny Brno B
TJ Sokol Pečky
25. 9. 2021
19:00
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Lenka Křičková
58
47
14
8
35
24
48
35
Review
základní část 3. kolo 14
Žabiny Brno B
USK Praha B
26. 9. 2021
08:00
SH Rosnička Brno Robin Petrák
Pavel Nehoda
64
81
13
14
25
34
44
61
Review
základní část 3. kolo 13
BSK KP Brno
TJ Sokol Pečky
26. 9. 2021
10:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Ota Baďura
Filip Hudec
72
66
9
14
33
23
49
42
Review
základní část 3. kolo 16
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Studánka Pardubice
26. 9. 2021
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Roman Kejklíček
55
87
13
29
36
49
43
69
Review
základní část 3. kolo 18
HB Aritma
BC Benešov
26. 9. 2021
10:30
SK Aritma Praha Matěj Záruba
Jan Jeřáb
80
54
21
12
46
27
65
38
Review
základní část 3. kolo 15
BK Brandýs nad Labem
BK Havířov
26. 9. 2021
11:00
Sportcentrum Lukáš Ulrych
Patricie-Anna Reitzová
71
73
15
18
35
32
51
51
Review
základní část 3. kolo 17
BA Sparta
Sokol Nusle
26. 9. 2021
11:00
Hala Kuncova Jan Hendrych
Klaudia Karwowska
60
44
13
8
17
19
32
31
Review
základní část 4. kolo 24
Žabiny Brno B
Bižuterie Jablonec n.N.
9. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Dominik Krčmář
75
42
20
13
37
24
57
33
Review
základní část 4. kolo 19
USK Praha B
BC Benešov
9. 10. 2021
15:00
SH Královka Marek Vondráček
Ondřej Koc
58
36
14
5
32
20
49
30
Review
základní část 4. kolo 22
BK Havířov
HB Aritma
9. 10. 2021
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Pavel Nehoda
Ondřej Veselý
86
55
20
15
31
25
61
35
Review
základní část 4. kolo 20
TJ Sokol Pečky
Sokol Nusle
9. 10. 2021
16:00
Městská sportovní hala Roman Kejklíček
František Syrovátka
55
75
13
18
29
40
41
59
Review
základní část 4. kolo 21
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
9. 10. 2021
16:00
hala Sportovní gymnázium Michaela Scholzová
Roman Mareš
73
67
18
23
34
38
55
50
Review
základní část 4. kolo 23
BSK KP Brno
BK Brandýs nad Labem
9. 10. 2021
16:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Ondřej Zatloukal
Linda Vildová
44
76
8
13
19
35
34
57
Review
základní část 5. kolo 28
BK Havířov
BA Sparta
10. 10. 2021
09:00
Městská SH ZŠ Žákovská Pavel Nehoda
Ondřej Veselý
79
61
15
14
36
30
51
39
Review
základní část 5. kolo 26
TJ Sokol Pečky
BC Benešov
10. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala Roman Kejklíček
Tomáš Tejček
79
48
21
11
40
26
60
38
Review
základní část 5. kolo 27
BK Studánka Pardubice
HB Aritma
10. 10. 2021
10:00
hala Sportovní gymnázium Ivo Melichárek
Roman Mareš
56
53
9
10
20
28
31
35
Review
základní část 5. kolo 29
BSK KP Brno
Bižuterie Jablonec n.N.
10. 10. 2021
11:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Ivor Matějek
Linda Vildová
61
47
16
9
30
19
45
36
Review
základní část 5. kolo 25
USK Praha B
Sokol Nusle
10. 10. 2021
12:30
SH Královka Marek Vondráček
Ondřej Koc
79
55
20
7
36
22
63
39
Review
základní část 5. kolo 30
Žabiny Brno B
BK Brandýs nad Labem
10. 10. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Dominik Krčmář
78
51
19
11
44
25
59
37
Review
základní část 6. kolo 31
BK Brandýs nad Labem
USK Praha B
23. 10. 2021
11:00
Sportcentrum Roman Kejklíček
Linda Bendová
48
80
4
2
20
45
32
65
Review
základní část 6. kolo 33
BA Sparta
BSK KP Brno
23. 10. 2021
13:00
Hala Kuncova Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař
69
75
20
16
36
38
46
57
Review
základní část 6. kolo 35
BC Benešov
BK Studánka Pardubice
23. 10. 2021
16:00
SH Benešov Matěj Záruba
František Syrovátka
65
72
18
26
29
41
45
58
Review
základní část 6. kolo 32
Bižuterie Jablonec n.N.
TJ Sokol Pečky
3. 12. 2021
17:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Tomáš Mašek
46
56
8
14
18
25
40
43
Review
základní část 6. kolo 36
Sokol Nusle
BK Havířov
23. 10. 2021
17:00
TJ Sokol Nusle Lucie Peterková
Jan Hošek
60
54
12
19
30
32
49
41
Review
základní část 6. kolo 34
HB Aritma
Žabiny Brno B
23. 10. 2021
18:00
SK Aritma Praha Jakub Petrák
Jakub Vampola
51
56
10
10
33
27
39
39
Review
základní část 7. kolo 40
HB Aritma
BSK KP Brno
24. 10. 2021
10:30
SK Aritma Praha Jakub Petrák
Jakub Vampola
70
82
14
24
38
36
47
61
Review
základní část 7. kolo 37
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol Pečky
24. 10. 2021
11:00
Sportcentrum Roman Kejklíček
Linda Bendová
48
55
19
18
30
37
35
42
Review
základní část 7. kolo 39
BA Sparta
Žabiny Brno B
24. 10. 2021
11:00
Hala Kuncova Patricie-Anna Reitzová
Michal Tesař
62
68
23
11
42
36
49
53
Review
základní část 7. kolo 41
BC Benešov
BK Havířov
24. 10. 2021
12:00
SH Benešov Jan Hošek
František Syrovátka
50
82
7
20
21
44
37
59
Review
základní část 7. kolo 42
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
24. 10. 2021
13:00
TJ Sokol Nusle Petr Blahout
Lucie Peterková
68
57
19
12
36
26
52
40
Review
základní část 7. kolo 38
Bižuterie Jablonec n.N.
USK Praha B
10. 12. 2021
17:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Dominik Výborný
Jaroslav Poživil
36
91
9
25
15
45
26
68
Review
základní část 8. kolo 45
BSK KP Brno
BC Benešov
13. 2. 2022
10:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Jan Špaček
Marek Vaníček
89
53
14
22
35
32
67
38
Review
základní část 8. kolo 43
USK Praha B
BK Studánka Pardubice
13. 11. 2021
13:00
SH Královka Jan Musil
Patricie-Anna Reitzová
86
57
13
8
46
27
69
44
Review
základní část 8. kolo 44
TJ Sokol Pečky
BK Havířov
13. 11. 2021
14:00
Městská sportovní hala Dominik Výborný
Daniel Čížek
71
67
18
13
32
36
56
54
Review
základní část 8. kolo 46
Žabiny Brno B
Sokol Nusle
13. 11. 2021
14:00
SH Rosnička Brno Michal Kubiš
Michal Škaroupka
77
64
26
10
40
26
54
42
Review
základní část 8. kolo 48
Bižuterie Jablonec n.N.
HB Aritma
13. 11. 2021
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Dominik Barták
Štěpán Scholze
84
87
25
16
37
30
57
46
72
72
77
77
Review
základní část 8. kolo 47
BK Brandýs nad Labem
BA Sparta
13. 11. 2021
18:00
Sportcentrum Jaroslav Pazourek
Jan Lejčko
74
54
18
18
37
27
59
41
Review
základní část 9. kolo 49
USK Praha B
BK Havířov
14. 11. 2021
10:00
SH Královka Patricie-Anna Reitzová
Jan Lejčko
92
64
28
7
58
36
77
52
Review
základní část 9. kolo 51
BSK KP Brno
Sokol Nusle
14. 11. 2021
10:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Lenka Křičková
Václav Dolejš
73
76
22
16
39
27
53
52
Review
základní část 9. kolo 54
Bižuterie Jablonec n.N.
BA Sparta
14. 11. 2021
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Dominik Barták
Štěpán Scholze
45
70
7
22
26
33
40
56
Review
základní část 9. kolo 53
BK Brandýs nad Labem
HB Aritma
14. 11. 2021
11:00
Sportcentrum Petr Blahout
Matej Kovačovič
81
64
16
24
39
37
57
49
Review
základní část 9. kolo 52
Žabiny Brno B
BC Benešov
12. 2. 2022
15:00
SH Rosnička Brno Natálie Karabínová
Martin Račanský
65
43
18
9
32
28
44
37
Review
základní část 9. kolo 50
TJ Sokol Pečky
BK Studánka Pardubice
11. 11. 2021
18:15
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Michal Vyhlídal
79
56
18
10
36
31
55
50
Review
základní část 10. kolo 60
BK Havířov
Žabiny Brno B
27. 11. 2021
09:30
Městská SH ZŠ Žákovská Natálie Karabínová
Adam Giecek
78
71
17
13
34
32
56
52
Review
základní část 10. kolo 57
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
27. 11. 2021
10:30
SH Benešov Jan Musil
Michal Bakajsa
63
80
7
25
22
37
30
64
Review
základní část 10. kolo 55
BA Sparta
USK Praha B
27. 11. 2021
13:00
Hala Kuncova Dominik Barták
Pavel Theodor
64
72
15
17
44
35
52
53
Review
základní část 10. kolo 58
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
27. 11. 2021
17:00
TJ Sokol Nusle Michal Tesař
Jiří Šlaj
60
54
9
10
28
24
39
44
Review
základní část 10. kolo 56
HB Aritma
TJ Sokol Pečky
27. 11. 2021
18:00
SK Aritma Praha Štěpán Pokorný
Michal Horník
50
69
8
12
22
20
30
39
Review
základní část 10. kolo 59
BK Studánka Pardubice
BSK KP Brno
16. 3. 2022
18:45
hala Sportovní gymnázium Lukáš Hartig
Roman Mareš
53
52
14
19
30
28
38
39
Review
základní část 11. kolo 62
HB Aritma
USK Praha B
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
20
0
*
Review
základní část 11. kolo 64
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
28. 11. 2021
11:30
TJ Sokol Nusle Michal Tesař
Jiří Šlaj
67
76
20
21
38
37
48
56
Review
základní část 11. kolo 65
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno B
28. 11. 2021
11:30
hala Sportovní gymnázium Dominik Štancl
Roman Mareš
81
77
8
15
22
34
38
51
69
69
Review
základní část 11. kolo 63
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
30. 1. 2022
15:00
SH Benešov Jan Hošek
Jakub Vampola
75
59
16
22
35
33
54
47
Review
základní část 11. kolo 66
BK Havířov
BSK KP Brno
11. 3. 2022
17:15
Městská SH ZŠ Žákovská Adam Giecek
Vojtěch Ščurek
85
71
21
18
42
34
63
60
Review
základní část 11. kolo 61
BA Sparta
TJ Sokol Pečky
24. 2. 2022
17:30
Hala Kuncova Pavel Bohata
Matěj Barták
53
54
23
13
33
27
45
40
Review
základní část 12. kolo 70
Sokol Nusle
BC Benešov
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle Pavel Bohata
Jan Lejčko
20
0
*
Review
základní část 12. kolo 69
HB Aritma
BA Sparta
12. 12. 2021
10:30
SK Aritma Praha Roman Kejklíček
Michal Kocián
71
63
21
16
39
34
59
54
Review
základní část 12. kolo 72
TJ Sokol Pečky
USK Praha B
12. 12. 2021
10:30
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Bára Nováková
55
73
7
24
26
45
49
61
Review
základní část 12. kolo 67
Žabiny Brno B
BSK KP Brno
12. 12. 2021
11:00
SH Rosnička Brno Jakub Válek
Václav Dolejš
71
77
22
26
44
41
56
59
Review
základní část 12. kolo 71
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
12. 12. 2021
11:30
Městská SH ZŠ Žákovská Petr Opletal
Tomáš Nevřela
105
44
29
19
55
34
77
36
Review
základní část 12. kolo 68
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Brandýs nad Labem
12. 12. 2021
14:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Tomáš Mašek
71
61
20
8
34
26
49
50
Review
základní část 13. kolo 77
Sokol Nusle
BA Sparta
8. 1. 2022
12:00
TJ Sokol Nusle Petr Blahout
Michal Bakajsa
63
53
8
11
25
27
47
44
Review
základní část 13. kolo 73
TJ Sokol Pečky
BSK KP Brno
8. 1. 2022
14:00
Městská sportovní hala Michaela Scholzová
Pavel Theodor
68
69
9
27
27
34
43
54
Review
základní část 13. kolo 75
BK Havířov
BK Brandýs nad Labem
8. 1. 2022
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Adam Giecek
74
72
22
13
41
34
51
58
Review
základní část 13. kolo 74
USK Praha B
Žabiny Brno B
3. 3. 2022
16:00
SH Královka Lukáš Hartig
Jakub Petrák
93
42
32
6
52
16
73
27
Review
základní část 13. kolo 78
BC Benešov
HB Aritma
8. 1. 2022
17:00
SH Benešov Roman Kejklíček
Dennis Billík
81
66
26
16
44
37
67
50
Review
základní část 13. kolo 76
BK Studánka Pardubice
Bižuterie Jablonec n.N.
9. 3. 2022
18:30
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Dominik Štancl
72
52
18
14
44
25
58
39
Review
základní část 14. kolo 82
BK Havířov
Bižuterie Jablonec n.N.
Bude upřesněno
-
Městská SH ZŠ Žákovská Jan Menšík
Adam Giecek
20
0
*
Review
základní část 14. kolo 81
BK Studánka Pardubice
BK Brandýs nad Labem
9. 1. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium Jan Špaček
Dominik Štancl
68
69
15
15
28
25
50
46
59
59
Review
základní část 14. kolo 84
Sokol Nusle
HB Aritma
9. 1. 2022
10:00
TJ Sokol Nusle Jan Jeřáb
Michal Bakajsa
67
63
17
11
34
30
45
51
Review
základní část 14. kolo 80
TJ Sokol Pečky
Žabiny Brno B
9. 1. 2022
10:30
Městská sportovní hala Michaela Scholzová
Pavel Theodor
70
62
10
18
29
33
53
47
Review
základní část 14. kolo 83
BC Benešov
BA Sparta
9. 1. 2022
14:30
SH Benešov Lukáš Ulrych
Dennis Billík
30
115
5
20
11
52
24
86
Review
základní část 14. kolo 79
USK Praha B
BSK KP Brno
7. 3. 2022
15:00
SH Královka Dennis Billík
Jakub Hejduk
92
55
27
16
47
27
66
42
Review
základní část 15. kolo 88
BA Sparta
BK Havířov
22. 1. 2022
14:00
Hala Kuncova Lukáš Kalabza
Michal Vyhlídal
72
82
18
18
32
37
49
45
67
67
Review
základní část 15. kolo 85
Sokol Nusle
USK Praha B
22. 1. 2022
17:00
TJ Sokol Nusle Martin Svoboda
Michal Kult
56
72
19
18
31
35
44
57
Review
základní část 15. kolo 89
Bižuterie Jablonec n.N.
BSK KP Brno
22. 1. 2022
17:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Jan Hejnic
79
59
23
11
44
30
65
41
Review
základní část 15. kolo 87
HB Aritma
BK Studánka Pardubice
8. 3. 2022
18:50
SK Aritma Praha Veronika Vávrová
Michal Bakajsa
54
67
17
16
26
29
36
51
Review
základní část 15. kolo 86
BC Benešov
TJ Sokol Pečky
4. 3. 2022
19:00
SH Benešov Michal Vyhlídal
Petr Havlíček
62
52
18
20
38
34
47
44
Review
základní část 15. kolo 90
BK Brandýs nad Labem
Žabiny Brno B
7. 3. 2022
19:30
Sportcentrum Dominik Výborný
Martin Koudela
60
61
15
15
30
33
44
47
Review
základní část 16. kolo 94
HB Aritma
BK Havířov
23. 1. 2022
10:30
SK Aritma Praha Matej Kovačovič
Jan Hejnic
65
59
18
17
32
35
48
49
Review
základní část 16. kolo 91
BC Benešov
USK Praha B
23. 1. 2022
15:00
SH Benešov Jan Lejčko
Fedor Lysov
45
92
12
28
27
57
40
82
Review
základní část 16. kolo 96
Bižuterie Jablonec n.N.
Žabiny Brno B
25. 2. 2022
18:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Vitaliy Shumskyy
64
56
15
18
33
32
49
46
Review
základní část 16. kolo 93
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
11. 3. 2022
19:00
Hala Kuncova Jonáš Kavan
Jiří Šlaj
79
48
20
8
40
18
54
34
Review
základní část 16. kolo 95
BK Brandýs nad Labem
BSK KP Brno
22. 2. 2022
19:00
Sportcentrum Marek Vondráček
Martin Koudela
84
57
24
10
34
24
64
36
Review
základní část 16. kolo 92
Sokol Nusle
TJ Sokol Pečky
8. 3. 2022
19:15
TJ Sokol Nusle Jaroslav Pazourek
Jiří Šlaj
68
53
18
11
29
21
46
36
Review
základní část 17. kolo 102
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
5. 2. 2022
12:00
hala Sportovní gymnázium Petr Mynarčík
Michal Kubeš
33
66
7
22
16
34
26
44
Review
základní část 17. kolo 98
USK Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
5. 2. 2022
13:00
SH Královka Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
65
36
20
9
29
14
50
20
Review
základní část 17. kolo 100
BSK KP Brno
HB Aritma
5. 2. 2022
13:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Petr Nejezchleb
Dominik Holaň
53
65
17
11
30
31
47
49
Review
základní část 17. kolo 101
BK Havířov
BC Benešov
5. 2. 2022
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Tomáš Nevřela
88
62
23
19
48
34
66
45
Review
základní část 17. kolo 97
TJ Sokol Pečky
BK Brandýs nad Labem
10. 3. 2022
18:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Michaela Scholzová
80
63
19
17
38
29
61
45
Review
základní část 17. kolo 99
Žabiny Brno B
BA Sparta
5. 2. 2022
18:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Ondřej Josefus
55
68
17
16
30
39
45
56
Review
základní část 18. kolo 106
Žabiny Brno B
HB Aritma
6. 2. 2022
09:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Ondřej Josefus
77
52
15
4
34
23
54
37
Review
základní část 18. kolo 107
BK Studánka Pardubice
BC Benešov
6. 2. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium Petr Mynarčík
Michal Kubeš
47
65
13
13
29
41
33
55
Review
základní část 18. kolo 108
BK Havířov
Sokol Nusle
6. 2. 2022
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Tomáš Nevřela
62
72
11
18
44
35
53
60
Review
základní část 18. kolo 105
BSK KP Brno
BA Sparta
6. 2. 2022
11:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Petr Nejezchleb
Martin Račanský
51
63
12
23
32
40
43
52
Review
základní část 18. kolo 104
TJ Sokol Pečky
Bižuterie Jablonec n.N.
6. 2. 2022
12:30
Městská sportovní hala Patricie-Anna Reitzová
Pavel Šenk
70
60
16
16
36
31
58
48
Review
základní část 18. kolo 103
USK Praha B
BK Brandýs nad Labem
1. 3. 2022
16:00
SH Královka Pavel Šenk
Daniel Čížek
72
38
18
10
34
20
54
28
Review
základní část 19. kolo 113
HB Aritma
BK Brandýs nad Labem
26. 2. 2022
11:00
SK Aritma Praha Lukáš Hartig
Karel Anton
69
78
16
24
36
46
56
65
Review
základní část 19. kolo 110
BK Studánka Pardubice
TJ Sokol Pečky
26. 2. 2022
13:00
hala Sportovní gymnázium Dominik Výborný
Petr Znamínko
51
49
17
13
27
28
37
41
Review
základní část 19. kolo 111
Sokol Nusle
BSK KP Brno
26. 2. 2022
14:00
TJ Sokol Nusle Matěj Barták
Patricie-Anna Reitzová
80
45
24
16
45
26
65
37
Review
základní část 19. kolo 109
BK Havířov
USK Praha B
26. 2. 2022
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Dominik Holaň
79
72
12
19
32
39
59
57
Review
základní část 19. kolo 114
BA Sparta
Bižuterie Jablonec n.N.
26. 2. 2022
15:00
Hala Kuncova Lukáš Hartig
Karel Anton
68
56
16
12
36
26
48
45
Review
základní část 19. kolo 112
BC Benešov
Žabiny Brno B
26. 2. 2022
17:00
SH Benešov Jan Lejčko
Michal Dub
48
63
11
18
20
29
32
42
Review
základní část 20. kolo 115
BK Studánka Pardubice
USK Praha B
27. 2. 2022
10:00
hala Sportovní gymnázium Dominik Výborný
Petr Znamínko
32
68
10
24
23
31
25
50
Review
základní část 20. kolo 116
BK Havířov
TJ Sokol Pečky
27. 2. 2022
10:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Dominik Holaň
64
58
18
16
36
33
49
48
Review
základní část 20. kolo 117
BC Benešov
BSK KP Brno
27. 2. 2022
10:00
SH Benešov Daniel Čížek
Michal Dub
49
69
14
11
28
35
42
52
Review
základní část 20. kolo 118
Sokol Nusle
Žabiny Brno B
27. 2. 2022
10:00
TJ Sokol Nusle Matěj Barták
Patricie-Anna Reitzová
107
61
28
13
58
23
79
48
Review
základní část 20. kolo 120
HB Aritma
Bižuterie Jablonec n.N.
27. 2. 2022
10:30
SK Aritma Praha Jakub Hejduk
Klaudia Karwowska
70
69
14
19
28
31
46
46
Review
základní část 20. kolo 119
BA Sparta
BK Brandýs nad Labem
25. 2. 2022
19:15
Hala Kuncova Jaroslav Pazourek
Lukáš Kalabza
53
55
10
10
27
32
39
44
Review
základní část 21. kolo 126
BSK KP Brno
BK Havířov
12. 3. 2022
12:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Kamil Karafiát
Petr Mynarčík
72
81
18
16
36
45
46
61
Review
základní část 21. kolo 122
USK Praha B
HB Aritma
12. 3. 2022
13:00
SH Královka Matěj Záruba
Ondřej Svejkovský
92
40
37
10
66
19
76
28
Review
základní část 21. kolo 123
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
12. 3. 2022
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Matěj Barták
František Syrovátka
42
61
15
16
23
32
34
42
Review
základní část 21. kolo 125
Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
12. 3. 2022
16:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Martin Račanský
78
49
23
6
42
17
61
35
Review
základní část 21. kolo 124
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
12. 3. 2022
18:00
Sportcentrum Marek Vondráček
Jakub Vampola
81
59
32
14
47
35
59
50
Review
základní část 21. kolo 121
TJ Sokol Pečky
BA Sparta
12. 3. 2022
19:30
Městská sportovní hala Michal Horník
Miloslav Jon
36
51
8
15
14
28
26
40
Review
základní část 22. kolo 131
BSK KP Brno
BK Studánka Pardubice
13. 3. 2022
09:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Michal Komprs
Jiří Krejčiřík
84
57
17
15
44
33
60
48
Review
základní část 22. kolo 127
USK Praha B
BA Sparta
13. 3. 2022
10:00
SH Královka Matěj Záruba
Michal Vyhlídal
64
74
23
16
36
37
47
58
Review
základní část 22. kolo 130
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
13. 3. 2022
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Michal Horník
Miloslav Jon
72
100
10
25
26
49
45
74
Review
základní část 22. kolo 132
Žabiny Brno B
BK Havířov
13. 3. 2022
11:00
SH Rosnička Brno Lenka Křičková
Natálie Karabínová
73
67
29
17
49
40
62
53
Review
základní část 22. kolo 128
TJ Sokol Pečky
HB Aritma
13. 3. 2022
13:00
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Simona Jindřichová
63
73
14
18
34
44
47
54
Review
základní část 22. kolo 129
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
13. 3. 2022
14:00
Sportcentrum Marek Vondráček
Jakub Vampola
72
38
13
5
31
15
51
27
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
24 Michaela Drtilová Havířov 31 26 33.2 15.5 4.8/9.9 48.4 1.2/4.8 25.4 2.2/2.9 76.3 0.6 2.2 2.8 3.3 2.0 3.7 0.0 2.6 2.3 11.0
12 Lucie Milaniaková Sokol Pečky 28 25 27.6 14.8 4.2/10.8 39.1 0.9/4.0 23.2 3.6/5.2 68.5 2.2 3.6 5.8 1.6 2.0 2.2 0.0 3.4 3.1 11.3
Eliška Hálová BC Benešov 22 16 32.1 21.8 8.5/17.1 49.8 0.4/1.4 0.0* 3.5/4.4 80.0 3.1 5.6 8.8 1.4 1.7 3.8 0.0 5.0 2.9 22.2
23 Gabriela Busková Havířov 24 25 28.0 13.1 3.9/7.7 50.8 1.1/3.2 33.3 2.0/3.4 60.7 1.7 3.8 5.6 1.7 1.6 1.5 0.0 2.8 2.8 13.4
5 Adéla Smutná Havířov 24 20 28.8 16.1 4.9/8.9 54.8 1.1/2.7 40.7 3.1/3.9 79.5 2.4 4.8 7.2 0.8 2.8 1.6 0.0 3.3 2.0 20.9
Leeza Chanel Burdgess BK Brandýs n.L. 33 27 26.5 11.9 4.9/8.5 57.2 0.0 0.0* 2.1/4.0 54.2 5.5 8.3 13.8 1.3 0.9 2.4 0.0 3.4 2.7 20.8
Anna Merhautová VSP 23 25 27.1 12.4 3.8/7.8 49.0 1.2/4.0 29.3 1.4/2.2 61.8 1.6 3.9 5.4 2.4 2.5 1.8 0.1 2.3 2.4 13.3
16 Jana Čermáková HB Aritma 40 21 25.8 14.5 5.2/9.9 52.4 0.1/0.1 0.0* 3.9/4.7 82.7 2.1 4.8 6.9 0.5 0.9 0.8 0.0 3.3 1.6 18.6
Ofir Lavy BK Brandýs n.L. 27 27 29.4 10.9 3.0/6.5 45.5 1.0/3.7 27.3 2.0/3.0 66.7 0.4 2.9 3.3 4.5 1.5 2.7 0.1 3.7 1.6 12.4
Barbora Čmejrková B. Jablonec n. N. 27 27 34.6 10.7 2.0/5.6 35.3 1.6/5.6 27.8 2.1/3.0 71.3 0.5 2.7 3.3 2.6 0.7 3.6 0.0 3.3 2.4 6.2
Kateřina Zeithammerová VSP 22 17 27.4 16.9 6.0/10.1 59.6 1.2/4.6 26.9 1.2/1.9 0.0* 0.7 3.2 3.9 4.9 3.0 2.5 0.1 2.9 1.1 20.3
18 Karolína Filipová Sokol Pečky 30 22 29.7 12.9 5.7/11.0 51.9 0.0/0.4 0.0* 1.5/2.0 71.1 2.4 6.9 9.3 1.1 1.4 2.3 0.0 1.9 2.0 17.1
15 Iva Podlipná HB Aritma 37 24 26.5 11.8 4.8/10.3 47.0 0.1/0.4 0.0* 1.8/2.6 69.8 3.3 5.2 8.4 1.1 0.8 2.1 0.0 2.6 3.0 13.6
Karolína Fadrhonsová BSK KP Brno 27 18 30.3 15.4 3.6/8.7 41.0 1.3/5.3 25.3 4.3/5.4 79.6 0.8 6.1 6.9 3.9 1.9 3.7 0.1 5.4 2.6 17.1
Petra Pospíšilová Sokol Nusle 40 28 29.4 9.7 2.1/5.0 43.2 0.7/2.5 27.1 3.4/4.8 70.1 1.3 5.9 7.1 2.0 1.8 1.8 0.0 3.8 1.5 15.3
Lucie Jirchářová B. Jablonec n. N. 21 25 25.8 10.5 4.5/10.8 41.6 0.0/0.1 0.0* 1.6/2.8 54.9 2.0 4.5 6.5 0.6 0.7 2.5 0.0 2.9 2.2 10.1
21 Tereza Pilařová HB Aritma 25 24 28.4 10.9 3.3/7.3 44.6 0.9/3.0 31.0 1.7/2.9 58.0 1.3 2.1 3.4 0.9 0.8 1.4 0.0 2.1 2.8 6.7
7 Tereza Barnetová Sokol Nusle 32 24 25.0 10.8 3.6/7.2 50.0 0.4/1.8 0.0* 2.4/3.2 75.0 2.4 6.8 9.3 1.4 1.3 2.3 0.0 3.0 3.0 16.3
19 Anna Hrušková Sokol Pečky 29 22 28.8 11.7 4.5/10.1 44.6 0.0/1.5 0.0* 2.5/4.6 54.9 1.4 4.8 6.2 1.6 1.5 3.2 0.0 4.2 2.8 11.0
Anna Rosecká BA Sparta 23 24 25.9 10.7 1.6/4.3 37.5 1.8/5.2 33.9 2.2/3.1 69.3 0.5 2.8 3.4 1.6 1.2 1.8 0.0 3.2 2.1 9.1
Luisa Vydrová BA Sparta 20 24 22.5 10.6 4.4/7.8 56.1 0.3/0.9 0.0* 0.9/1.1 0.0* 2.0 2.6 4.5 1.2 1.3 2.0 0.0 1.5 2.0 11.2
Natálie Budilová BC Benešov 23 27 30.8 9.3 3.0/8.2 37.1 0.3/1.2 0.0* 2.4/3.4 69.6 1.8 4.1 5.9 2.0 2.5 3.6 0.0 3.0 1.7 10.7
Charlotte Lulu Semgady Sokol Nusle 23 19 23.4 12.0 4.9/10.8 45.4 0.2/0.6 0.0* 1.7/3.1 55.9 2.6 2.8 5.4 1.2 1.1 2.1 0.0 2.4 1.2 11.5
Adéla Moravcová Sokol Nusle 25 25 23.8 9.0 2.8/6.5 42.6 0.6/2.1 28.3 1.7/2.6 65.2 0.5 1.4 1.9 1.3 1.0 2.2 0.0 2.3 1.2 6.0
11 Karolína Kuthanová HB Aritma 29 27 32.1 8.3 1.9/5.0 38.8 1.0/3.7 25.7 1.5/2.0 75.9 0.5 2.4 2.9 1.9 1.0 2.2 0.0 2.0 2.1 5.5
Monika Fučíková BC Benešov 22 14 33.6 15.8 4.9/9.5 51.9 0.9/3.7 23.1 3.4/4.2 79.7 1.3 5.5 6.8 1.9 1.7 3.3 0.0 3.6 2.0 16.4
Adéla Morávková BSK KP Brno 29 23 29.9 9.2 2.5/6.1 40.7 0.8/4.0 20.9 1.8/3.2 55.4 0.9 2.6 3.5 2.1 1.3 2.9 0.0 2.7 1.0 6.8
Barbora Soukupová BA Sparta 20 19 24.9 11.0 2.4/6.0 39.5 0.9/3.0 29.8 3.6/4.5 79.1 0.9 2.2 3.1 1.4 1.1 1.8 0.0 3.9 0.6 11.4
Anna Paťorková BSK KP Brno 23 21 25.3 9.6 3.2/6.8 47.9 0.5/1.9 0.0* 1.6/2.3 68.8 2.8 3.7 6.5 1.5 1.1 1.9 0.0 2.6 1.3 12.7
Kristýna Lačná BC Benešov 24 23 29.7 8.7 2.7/8.4 32.5 0.6/3.3 18.2 1.4/2.2 66.0 0.8 2.9 3.7 1.3 1.1 3.0 0.0 2.4 2.6 2.8
12 Kristýna Menšíková Havířov 23 26 33.8 7.6 1.5/3.8 40.0 1.0/3.1 31.3 1.7/2.0 81.1 1.0 2.2 3.1 3.1 1.9 2.3 0.1 2.0 2.2 8.8
Tereza Lančová Žabiny Brno B 29 17 25.8 11.5 3.3/5.6 58.9 0.9/3.4 26.3 2.3/3.0 76.5 1.2 3.7 4.9 1.8 1.3 2.2 0.0 2.6 1.6 13.2
Tereza Pogányová Žabiny Brno B 23 24 27.3 8.0 2.8/8.6 33.0 0.4/2.1 18.0 1.2/2.8 43.9 1.7 4.9 6.6 1.1 0.8 2.2 0.0 2.3 1.5 6.2
19 Zuzana Pěchová Havířov 20 25 17.5 7.6 1.6/3.2 49.4 1.1/3.0 37.3 1.1/1.6 0.0* 0.9 1.6 2.6 0.3 0.5 0.9 0.0 1.4 1.4 6.2
Sára Iris Lišková Studánka Pardubice 20 16 23.4 11.7 3.8/7.4 51.7 0.6/2.2 28.6 2.2/3.4 63.6 1.4 2.0 3.4 0.9 1.2 2.2 0.0 2.9 1.8 9.9
Kristýna Herinková B. Jablonec n. N. 26 24 27.6 7.7 3.0/7.1 42.7 0.0/0.4 0.0* 1.6/2.9 55.7 1.9 2.0 3.9 1.0 0.7 1.6 0.0 2.3 1.6 6.7
Iva Jedovnická BSK KP Brno 22 21 25.5 8.7 2.8/6.5 43.4 0.6/2.5 23.1 1.4/2.2 61.7 1.2 2.7 3.9 2.3 1.5 3.0 0.0 2.1 3.3 6.0
Nikola Zdeňková VSP 20 19 25.6 9.4 2.7/5.7 48.1 1.3/4.0 31.6 0.1/0.1 0.0* 0.4 2.9 3.4 2.1 0.8 1.9 0.1 0.4 1.6 7.0
7 Aneta Krobová HB Aritma 32 25 27.6 7.0 1.7/3.6 47.3 1.0/4.1 25.2 0.4/0.6 0.0* 0.8 1.6 2.4 1.6 0.6 1.4 0.0 0.6 1.8 4.0
Eliška Misíková BC Benešov 24 25 32.6 6.8 1.7/3.8 43.8 0.9/2.7 34.3 0.7/0.9 0.0* 0.6 2.8 3.4 1.9 1.6 3.0 0.0 1.8 2.3 6.3
Barbora Froňková Sokol Nusle 23 25 21.0 6.8 1.5/3.8 39.6 0.8/2.4 35.0 1.3/2.1 60.4 0.7 1.7 2.4 1.8 0.9 2.9 0.0 2.8 1.7 5.7
Pavlína Tabačková Studánka Pardubice 23 18 26.2 9.4 3.5/7.7 45.7 0.3/1.0 0.0* 1.4/2.2 65.0 1.7 2.7 4.4 0.6 0.9 1.2 0.0 1.8 2.1 8.7
Karolina Šotolová Studánka Pardubice 24 7 33.6 24.3 6.7/12.4 54.0 2.7/7.0 38.8 2.7/3.6 76.0 1.6 3.9 5.4 2.9 3.4 2.6 0.2 3.1 1.7 24.6
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 21 25 18.1 6.7 2.4/4.3 54.6 0.4/1.9 0.0* 0.9/1.2 0.0* 1.0 1.5 2.5 1.2 1.2 2.0 0.0 1.1 1.7 5.5
Tereza Rosůlková BSK KP Brno 21 25 25.3 6.6 2.6/6.7 38.7 0.1/0.3 0.0* 1.2/2.2 55.6 2.1 5.4 7.6 0.8 1.0 1.6 0.0 2.2 2.4 9.6
Jitka Pilařová Sokol Nusle 21 24 21.3 6.8 2.4/5.1 46.3 0.3/1.1 0.0* 1.1/2.0 54.2 1.3 2.0 3.3 0.8 0.9 1.1 0.0 1.3 1.4 6.5
Andrea Ondroušková BK Brandýs n.L. 23 13 24.5 12.5 3.5/7.8 44.6 1.1/5.2 20.6 2.3/3.3 69.8 1.5 3.8 5.3 0.9 1.2 1.4 0.1 3.5 1.5 11.3
Tereza Ješkeová B. Jablonec n. N. 25 13 27.5 12.2 5.2/12.4 41.6 0.0/0.2 0.0* 1.9/4.2 46.3 3.8 8.0 11.8 2.1 2.5 2.2 0.1 3.2 1.8 18.8
Zuzana Šitancová Studánka Pardubice 23 14 26.8 11.4 1.8/5.1 35.2 2.1/4.8 43.3 1.6/2.3 68.8 0.4 1.6 2.0 0.6 0.9 2.2 0.0 1.8 1.2 6.6
Klára Stloukalová Žabiny Brno B 21 19 24.4 8.2 2.4/5.6 42.5 0.7/2.2 31.0 1.4/2.3 61.4 1.0 2.7 3.7 1.1 0.5 1.7 0.0 1.8 1.4 7.3
Jana Maršíková BK Brandýs n.L. 33 27 24.3 5.8 2.3/6.2 37.1 0.2/1.0 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.4 2.2 3.6 0.7 0.5 1.3 0.0 1.0 3.4 1.9
Štěpánka Ježková B. Jablonec n. N. 22 10 32.6 15.2 6.2/9.7 63.9 0.3/1.5 0.0* 1.9/2.8 67.9 1.5 2.7 4.2 1.9 1.0 2.9 0.1 2.3 1.6 14.7
Timotea Najbrtová BA Sparta 19 18 18.3 8.4 3.1/5.2 59.1 0.1/0.8 0.0* 2.2/3.7 59.1 1.3 2.7 4.0 0.5 1.8 1.7 0.0 2.9 1.8 10.0
15 Kateřina Nováková Sokol Pečky 34 18 25.6 8.4 3.2/7.9 40.6 0.4/1.9 0.0* 0.8/1.2 0.0* 2.3 3.7 6.0 2.1 0.9 2.4 0.0 1.3 1.7 8.2
Adéla Šedová BA Sparta 20 24 19.8 6.2 2.5/6.0 41.0 0.1/0.5 0.0* 0.9/1.5 0.0* 1.4 2.7 4.0 0.4 0.9 2.0 0.0 1.6 1.7 5.3
Veronika Koppová BSK KP Brno 20 20 24.8 7.5 1.6/3.6 43.7 1.2/4.2 27.4 0.9/1.3 0.0* 1.2 0.7 1.9 0.8 1.4 1.3 0.0 1.1 1.6 4.4
Lucie Bolardtová BK Brandýs n.L. 24 15 20.7 9.8 2.9/5.9 49.4 1.0/3.3 30.0 0.9/1.5 0.0* 1.3 1.7 3.0 0.6 0.9 1.5 0.0 1.0 1.8 6.2
Marie Žílová VSP 21 25 21.7 5.9 2.0/5.0 39.7 0.4/2.0 20.0 0.7/1.1 0.0* 1.2 2.8 4.0 3.0 1.3 2.2 0.1 1.5 1.4 7.2
Tea Samouk VSP 22 19 19.3 7.7 3.3/6.4 51.6 0.1/0.2 0.0* 0.9/1.3 0.0* 2.1 2.2 4.3 0.8 0.7 1.2 0.0 1.6 1.3 9.2
Barbora Hájková BC Benešov 28 26 25.7 5.6 1.4/4.3 32.7 0.2/0.9 0.0* 2.0/2.7 74.6 1.3 2.2 3.5 0.8 0.7 2.5 0.0 2.3 2.8 3.4
Anna Chromá VSP 21 17 20.6 8.4 3.8/6.5 59.1 0.1/0.2 0.0* 0.6/1.0 0.0* 2.2 2.0 4.2 1.4 1.2 1.2 0.1 1.1 1.8 10.6
Natálie Horsáková BA Sparta 22 22 19.0 6.3 2.5/5.1 47.8 0.1/0.6 0.0* 1.1/1.8 0.0* 1.9 3.8 5.6 0.9 1.1 1.6 0.0 1.6 2.8 7.5
Anna Jedličková Žabiny Brno B 20 18 20.9 7.6 1.8/3.9 45.1 0.8/2.6 29.8 1.7/2.4 69.8 0.3 2.4 2.7 1.7 0.8 2.8 0.0 2.0 2.4 5.0
Terezie Křenková BSK KP Brno 21 15 24.9 9.1 3.7/7.3 50.5 0.1/1.3 0.0* 1.3/1.8 0.0* 2.0 3.1 5.1 1.2 0.9 2.0 0.0 2.0 1.8 9.4
Monika Novotná Studánka Pardubice 35 17 28.2 7.9 3.5/6.9 50.0 0.3/0.5 0.0* 0.1/0.3 0.0* 1.8 2.5 4.3 0.5 1.4 0.8 0.0 1.3 1.8 9.2
Tereza Halátková VSP 22 15 24.3 8.9 2.3/4.3 54.7 0.9/2.9 30.2 1.7/2.3 73.5 1.0 7.5 8.5 3.1 3.5 1.9 0.1 2.5 2.5 18.1
Adéla Buřtová Žabiny Brno B 23 15 25.0 8.9 2.3/4.9 46.6 1.0/2.9 34.9 1.4/2.3 60.0 1.2 3.0 4.2 2.1 1.1 1.7 0.1 2.6 2.3 9.7
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 21 16 24.1 8.3 2.5/6.3 40.0 0.4/1.6 0.0* 2.0/3.1 65.3 0.6 2.1 2.7 1.1 0.7 1.4 0.1 2.3 2.3 5.5
Ludmila Dudáčková BSK KP Brno 24 7 27.9 18.9 5.0/9.3 53.8 1.1/2.1 53.3 5.4/7.0 77.6 2.3 4.6 6.9 0.9 1.4 3.0 0.0 4.7 2.1 21.1
Sára Špelinová VSP 21 20 19.0 6.5 3.1/5.1 60.4 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.6 0.0* 1.2 2.1 3.3 1.1 0.4 0.7 0.1 0.7 0.9 8.5
Alžběta Levínská Studánka Pardubice 23 9 33.1 14.3 5.4/11.2 48.5 0.1/0.7 0.0* 3.1/4.4 70.0 2.9 4.6 7.4 0.8 1.1 1.8 0.0 3.3 2.0 15.6
11 Veronika Szabó Havířov 21 24 24.9 5.3 1.5/3.5 42.9 0.7/2.5 27.9 0.2/0.5 0.0* 0.7 2.7 3.3 1.3 1.0 1.2 0.0 1.0 1.3 5.5
Hana Kolegarová BA Sparta 23 21 21.4 6.0 2.0/4.5 44.7 0.2/1.1 0.0* 1.3/2.0 0.0* 1.2 2.6 3.8 1.0 1.7 1.9 0.0 2.2 1.6 7.8
Natália Zvancigerová BA Sparta 20 21 16.2 6.0 1.8/4.7 38.8 0.3/1.4 0.0* 1.4/2.1 68.2 0.9 0.6 1.5 0.8 0.6 1.6 0.0 1.2 1.5 2.5
17 Veronika Švrdlíková Sokol Pečky 32 23 21.7 5.3 1.3/2.6 50.8 0.6/2.0 27.7 1.0/1.2 0.0* 1.0 1.3 2.3 1.7 0.9 1.3 0.1 1.4 2.0 5.4
Lucie Kůželová VSP 25 26 15.5 4.5 1.6/4.2 38.2 0.1/0.2 0.0* 1.0/1.1 0.0* 1.1 1.3 2.5 0.5 1.0 0.9 0.0 0.7 1.2 4.4
Julie Nekolná VSP 20 16 17.3 7.2 3.0/5.8 51.6 0.1/0.1 0.0* 0.8/1.4 0.0* 2.8 2.3 5.1 0.6 0.6 0.4 0.1 1.2 0.8 10.4
19 Veronika Aulichová HB Aritma 26 9 34.8 12.6 4.1/7.2 56.9 0.3/1.4 0.0* 3.3/4.7 71.4 0.9 4.9 5.8 4.0 2.2 1.9 0.2 4.6 2.1 19.7
Tereza Šandová Havířov 20 22 16.7 5.0 1.1/2.5 42.9 0.7/2.0 35.6 0.6/0.8 0.0* 0.9 1.7 2.5 1.9 1.0 1.3 0.1 1.0 1.5 5.8
Markéta Šoltysová B. Jablonec n. N. 23 21 29.0 5.0 1.4/3.6 40.0 0.3/1.0 0.0* 1.2/1.7 0.0* 0.5 3.5 4.0 1.6 1.2 1.0 0.1 2.6 1.3 8.9
Kateřina Ebenhöhová Žabiny Brno B 20 18 16.1 5.8 2.2/4.6 48.2 0.2/1.2 0.0* 0.7/1.2 0.0* 1.7 3.1 4.8 0.4 0.7 1.2 0.0 1.2 1.7 7.2
Andrea Buldrová Sokol Nusle 39 20 26.3 5.2 1.3/3.3 40.0 0.8/3.7 21.6 0.2/0.4 0.0* 0.8 2.7 3.5 2.3 1.4 2.0 0.1 0.8 2.7 3.5
8 Martina Flašíková Sokol Pečky 28 20 27.6 5.2 1.2/4.2 28.9 0.7/3.0 23.3 0.7/1.4 0.0* 1.3 2.1 3.3 2.2 2.2 2.4 0.0 1.8 2.5 3.9
Tereza Vojtová Studánka Pardubice 20 18 19.1 5.4 1.8/4.2 42.7 0.3/1.6 0.0* 0.8/1.3 0.0* 1.2 1.7 2.8 0.8 0.7 2.2 0.0 1.4 1.4 3.4
Veronika Šípová VSP 25 7 25.1 13.7 4.4/8.3 53.4 0.4/1.3 0.0* 3.6/4.4 80.6 3.4 6.3 9.7 2.4 2.7 1.7 0.2 3.1 1.4 23.6
4 Ivana Kršková HB Aritma 24 25 21.3 3.8 1.4/3.3 43.4 0.1/0.9 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.8 1.6 2.4 0.7 0.3 0.8 0.0 1.1 1.7 2.8
9 Alena Bačová Havířov 21 12 23.4 7.8 1.6/4.3 36.5 0.8/2.5 30.0 2.4/2.9 82.9 0.9 1.5 2.4 1.1 1.2 1.1 0.1 1.7 1.1 7.2
Gabriela Voláková Sokol Pečky 27 22 18.2 4.3 1.5/4.2 37.0 0.1/0.8 0.0* 0.8/0.9 0.0* 0.7 1.5 2.2 0.5 0.4 1.2 0.0 0.7 1.5 2.2
Tereza Pavlíčková Studánka Pardubice 23 28 28.3 3.3 1.1/3.7 30.8 0.0/0.4 0.0* 0.9/1.1 0.0* 0.6 2.6 3.2 1.2 0.9 1.9 0.0 1.6 1.4 3.8
Karolína Melichárková Sokol Nusle 32 21 19.5 4.4 1.1/3.2 35.8 0.5/1.9 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.0 2.4 3.5 0.7 1.4 0.8 0.0 1.2 1.5 5.5
14 Daniela Pokorná HB Aritma 36 16 18.0 5.5 2.4/6.9 34.2 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.5 0.0* 2.1 2.8 4.9 0.9 0.7 1.0 0.1 1.3 2.0 5.0
Petra Janderová B. Jablonec n. N. 23 27 21.0 3.3 1.3/3.9 33.7 0.1/0.7 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.6 0.8 1.4 0.9 0.6 1.9 0.0 0.8 1.3 0.3
Babeta Loučková Žabiny Brno B 20 24 18.1 3.7 1.2/2.6 46.0 0.3/0.8 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.8 1.2 0.8 0.0 1.3 1.2 4.2
Anežka Kopecká Žabiny Brno B 24 5 29.6 17.2 5.2/10.2 51.0 1.8/5.2 34.6 1.4/2.6 53.8 2.6 7.2 9.8 1.2 1.6 0.8 0.3 2.2 3.6 18.2
Veronika Pondělíčková BK Brandýs n.L. 27 12 17.6 7.2 1.7/4.1 40.8 0.8/3.3 25.6 1.3/1.9 0.0* 0.8 1.7 2.4 0.6 1.0 1.6 0.0 1.8 2.1 4.0
Natálie Lukačková BA Sparta 22 13 17.7 6.4 0.9/2.9 31.6 1.3/3.8 34.7 0.6/1.1 0.0* 0.5 1.5 2.1 0.4 0.6 1.0 0.0 1.0 1.3 3.3
Veronika Vojtíková BA Sparta 19 16 18.9 5.2 1.2/2.6 46.3 0.9/4.3 20.3 0.2/0.3 0.0* 0.3 1.5 1.8 1.1 1.5 1.6 0.0 0.7 2.8 1.1
13 Irena Dudová HB Aritma 42 11 17.2 7.5 2.9/6.8 42.7 0.0 0.0* 1.6/2.1 78.3 1.5 1.6 3.1 0.5 0.5 0.8 0.1 1.7 1.8 6.3
Laura Mikšíková Žabiny Brno B 21 8 27.5 10.1 2.6/4.8 55.3 1.3/4.0 31.3 1.1/1.5 0.0* 1.0 3.4 4.4 1.9 0.9 1.8 0.1 1.6 2.3 10.0
Sarah Švagerová Žabiny Brno B 24 17 20.3 4.7 1.6/4.2 38.9 0.2/1.6 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.0 2.2 3.2 1.4 0.8 2.0 0.0 1.5 1.6 3.7
Zuzana Křížová Žabiny Brno B 19 15 19.9 5.2 1.4/3.8 36.8 0.7/2.5 27.0 0.4/0.7 0.0* 1.2 3.0 4.2 1.5 0.5 1.3 0.1 1.3 1.7 5.2
Jana Sombergová Studánka Pardubice 21 20 15.6 3.9 1.1/3.4 32.8 0.1/0.5 0.0* 1.4/2.4 56.3 0.3 1.1 1.3 0.7 0.2 1.8 0.0 1.9 1.3 1.3
Veronika Martínková BK Brandýs n.L. 21 22 15.6 3.5 1.2/3.3 37.0 0.2/0.5 0.0* 0.5/0.9 0.0* 1.5 3.0 4.4 0.5 0.4 0.5 0.0 0.7 1.0 5.5
Nikola Šafránková Studánka Pardubice 20 7 27.6 11.0 4.0/10.3 38.9 0.7/2.3 31.3 0.9/1.1 0.0* 0.0 2.4 2.4 0.9 0.9 1.7 0.1 1.4 2.4 4.4
Kristýna Šotolová Studánka Pardubice 25 15 28.3 4.9 1.0/3.7 26.8 0.7/2.3 32.4 0.7/1.1 0.0* 0.9 2.5 3.5 1.6 1.1 1.3 0.1 1.7 2.3 4.6
Kateřina Strossová BK Brandýs n.L. 31 17 19.1 4.3 1.6/4.4 37.8 0.1/1.7 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.4 1.6 3.1 0.8 0.8 0.9 0.1 1.2 1.4 3.1
Emma Medová Studánka Pardubice 20 15 18.5 4.7 1.3/2.8 45.2 0.5/1.8 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.5 1.3 1.8 0.3 0.6 1.8 0.0 1.5 1.6 2.3
Liana Užovičová Žabiny Brno B 20 11 22.0 6.4 1.5/4.5 34.7 0.8/3.5 23.7 0.8/1.0 0.0* 1.1 2.8 3.9 1.9 2.1 2.4 0.1 1.0 1.9 5.4
Magdaléna Černá Studánka Pardubice 20 18 18.2 3.9 1.6/3.6 43.8 0.1/0.4 0.0* 0.6/1.4 0.0* 1.2 1.3 2.6 0.4 0.5 1.4 0.0 1.3 1.8 2.3
Monika Satoranská Sokol Nusle 31 9 20.4 7.8 2.1/6.7 31.7 0.3/1.1 0.0* 2.6/2.7 95.8 1.9 3.4 5.3 1.2 1.3 1.1 0.1 2.4 1.7 10.0
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 22 25 17.1 2.8 0.9/2.8 33.3 0.3/1.4 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.4 1.4 1.8 0.3 0.8 1.3 0.0 0.5 1.1 0.8
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 20 14 16.9 4.9 1.5/3.4 43.8 0.4/0.7 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.7 1.4 2.1 1.1 0.8 1.4 0.1 1.7 1.6 5.0
Martina Šubrtová Žabiny Brno B 22 9 31.0 7.6 3.1/6.7 46.7 0.1/0.7 0.0* 1.0/1.6 0.0* 3.4 6.6 10.0 1.3 0.9 2.4 0.1 1.8 1.8 13.9
Klára Jirchářová B. Jablonec n. N. 21 24 17.3 2.8 0.9/2.7 34.4 0.3/1.3 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.4 3.0 3.4 0.4 0.3 1.0 0.0 0.5 1.5 2.0
Vendula Rohlenová Studánka Pardubice 21 16 16.6 4.1 1.4/3.7 37.3 0.1/0.6 0.0* 1.2/2.2 54.3 0.8 1.0 1.8 0.4 0.8 0.9 0.0 1.8 1.4 2.9
Lucie Ceralová BK Brandýs n.L. 20 11 18.5 5.9 2.5/5.4 45.8 0.0/0.1 0.0* 1.0/1.3 0.0* 2.1 2.9 5.0 0.3 0.2 0.8 0.0 1.4 1.4 7.3
Kristýna Vlášková Studánka Pardubice 22 19 18.9 3.3 1.5/4.8 30.4 0.0/0.2 0.0* 0.3/0.8 0.0* 2.1 2.2 4.3 0.5 0.7 1.6 0.0 1.1 1.4 2.7
33 Anna Mutlová Havířov 26 15 18.3 4.1 1.5/4.9 30.1 0.0/0.4 0.0* 1.1/1.7 0.0* 3.2 3.1 6.3 1.1 1.0 1.3 0.1 1.6 3.0 5.5
Terezie Vondrášková Sokol Nusle 30 23 17.5 2.7 0.8/2.4 34.5 0.2/0.9 0.0* 0.3/0.6 0.0* 1.0 1.4 2.4 1.2 0.5 1.4 0.0 0.8 2.7 1.0
Lucie Baško Sokol Nusle 33 12 17.7 5.0 0.6/2.8 20.6 0.9/2.7 34.4 1.1/1.7 0.0* 0.3 1.9 2.3 0.7 1.0 1.3 0.0 1.0 2.3 1.8
Veronika Matiášková Sokol Nusle 24 22 11.8 2.6 0.9/1.9 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.5 0.9 1.5 0.5 0.4 0.8 0.0 0.7 1.4 1.8
Barbora Schambergerová BA Sparta 24 21 16.8 2.7 0.8/2.5 32.1 0.1/0.5 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.1 1.7 2.9 0.8 0.8 1.7 0.0 1.0 1.4 2.7
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 21 20 14.8 2.8 0.9/2.9 29.3 0.3/1.2 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.1 1.1 1.1 0.7 0.5 1.3 0.0 0.8 1.1 0.4
17 Eliška Bělicová Havířov 21 19 15.9 2.9 0.9/2.4 37.8 0.2/0.8 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.8 1.8 2.6 0.8 0.5 0.6 0.1 0.8 1.9 2.8
Anastasiia Kovtun VSP 21 12 16.3 4.5 2.0/4.7 42.9 0.0 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.8 3.3 4.1 0.3 0.3 0.5 0.1 0.9 0.8 6.5
4 Valentýna Daňková Sokol Pečky 25 20 22.0 2.6 1.0/2.2 44.2 0.2/1.6 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.6 1.0 1.5 1.5 1.2 1.7 0.0 0.5 1.7 1.2
Tereza Jenková VSP 19 17 9.9 3.0 0.5/1.2 0.0* 0.6/2.0 29.4 0.3/0.4 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.8 0.6 0.8 0.1 0.2 1.2 1.2
Miriam Ištoňová BSK KP Brno 22 15 20.3 3.4 1.4/2.9 48.8 0.1/1.5 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.8 1.2 2.0 2.5 2.7 2.5 0.1 0.9 1.3 4.1
Michaela Pitrová BA Sparta 24 24 24.3 2.0 0.8/3.3 25.3 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.0 3.9 4.9 1.3 0.7 1.0 0.1 0.8 1.5 5.5
Adéla Kynclová BK Brandýs n.L. 26 17 8.7 2.8 1.1/2.0 52.9 0.0 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.8 1.8 2.6 0.1 0.1 1.1 0.0 1.1 2.3 2.1
Zuzana Máchová Žabiny Brno B 23 7 21.9 6.7 0.9/3.3 26.1 1.3/2.9 45.0 1.1/2.3 50.0 0.4 1.3 1.7 1.4 1.0 1.7 0.1 2.0 1.4 4.7
Jana Kofroňová Sokol Nusle 23 19 9.9 2.4 0.8/2.3 34.9 0.0/0.1 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.8 0.8 1.6 0.4 0.4 0.4 0.1 0.6 1.0 2.1
Anna Hranáčová VSP 21 12 15.8 3.8 1.2/3.4 34.1 0.2/0.8 0.0* 0.9/1.0 0.0* 1.0 1.4 2.4 1.0 1.0 2.1 0.0 1.0 1.3 2.9
Pavlína Budská BSK KP Brno 20 12 11.9 3.8 0.5/1.7 0.0* 0.8/1.8 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.1 0.3 1.0 0.0 0.7 1.7 0.3
Michaela Kumi BSK KP Brno 22 21 16.2 1.9 0.8/2.2 36.2 0.0/0.2 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.9 1.3 2.2 0.7 1.0 1.2 0.0 0.3 1.1 2.0
5 Michaela Urbanová HB Aritma 28 3 29.7 12.7 1.7/3.3 50.0 2.3/5.3 43.8 2.3/2.3 100.0 0.3 3.3 3.7 2.0 0.7 1.3 0.5 2.7 2.3 13.3
Kristýna Helebrantová BA Sparta 22 13 20.6 2.8 0.8/3.2 26.8 0.3/1.4 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.2 2.5 3.7 1.0 0.5 1.5 0.1 1.2 1.5 2.5
Klára Votrubová BK Brandýs n.L. 24 23 11.4 1.6 0.3/1.2 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.1 0.3 0.7 0.0 0.3 0.9 -0.3
Lenka Bočková BC Benešov 24 11 16.9 3.3 1.5/3.8 38.1 0.0/0.5 0.0* 0.4/0.4 0.0* 1.5 1.5 3.0 0.6 0.8 1.2 0.0 0.5 1.3 3.0
Kateřina Matějková BK Brandýs n.L. 41 21 12.8 1.7 0.3/1.0 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.9/1.3 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.4 0.3 1.3 0.0 1.4 2.2 0.3
Markéta Jedličková Studánka Pardubice 35 12 21.9 2.5 0.9/2.1 44.0 0.2/0.9 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.8 2.9 3.8 0.8 0.7 0.9 0.1 1.3 1.8 3.9
Sabina Mlčkovská BK Brandýs n.L. 29 13 15.3 2.2 0.6/1.5 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3 0.2 0.5 0.2 0.1 0.5 0.0 0.2 1.8 -1.3
12 Hana Hybášková HB Aritma 21 19 15.4 1.5 0.5/1.8 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.7 1.1 1.8 0.7 0.2 0.9 0.0 1.1 1.1 1.6
21 Anna Kubíčková Havířov 25 3 24.3 9.7 3.0/7.0 42.9 0.7/3.0 22.2 1.7/2.0 83.3 0.7 4.0 4.7 0.7 0.7 0.3 0.7 2.3 3.0 8.3
Monika Němcová HB Aritma 24 4 19.5 7.3 3.5/6.5 53.8 0.0 0.0* 0.3/0.8 0.0* 2.0 1.5 3.5 0.3 1.0 0.5 0.1 0.8 2.5 6.3
Kristýna Vighová Sokol Nusle 25 11 12.6 2.5 0.7/2.4 30.8 0.4/1.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.3 0.5 1.0 0.0 0.3 1.2 0.5
Vendula Krausová BA Sparta 18 4 16.5 6.8 2.5/4.3 58.8 0.3/1.5 0.0* 1.0/1.5 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.8 1.5 1.8 0.1 1.5 1.3 5.8
Simona Sklenářová VSP 24 2 26.0 13.5 6.0/9.5 63.2 0.0/2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5 2.5 3.0 3.0 1.5 2.5 0.6 2.5 2.0 13.0
Petra Pajkrtová VSP 20 15 8.7 1.7 0.7/1.3 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.6 0.5 0.3 0.1 0.1 0.3 1.7
Marie Anna Machytková VSP 21 13 13.5 2.0 0.6/2.6 23.5 0.0/0.7 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.8 1.6 2.4 0.3 0.5 1.2 0.0 0.8 1.4 0.9
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 19 12 8.1 2.1 0.8/1.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.4 0.3 0.7 0.1 0.0 0.4 0.0 0.2 0.6 0.8
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 21 10 15.7 2.5 0.9/1.9 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.2 1.7 1.9 0.2 0.3 0.6 0.0 0.3 1.8 0.9
13 Petra Junková HB Aritma 39 3 26.0 7.3 1.7/7.7 21.7 0.7/1.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.7 2.3 3.0 0.7 0.3 2.0 0.1 1.0 2.0 4.0
Anna Benešová BSK KP Brno 20 14 16.1 1.5 0.4/1.6 0.0* 0.2/1.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 1.0 1.2 1.1 1.1 1.8 0.0 0.3 1.3 -0.5
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 20 16 12.6 1.3 0.4/1.1 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.1 1.4 1.4 0.5 0.4 0.9 0.0 0.9 2.3 -0.2
Radka Šedivá BC Benešov 26 3 18.0 6.3 1.3/1.7 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.7/1.3 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.7 4.3 0.0 1.0 1.3 2.3
Klára Seidlová BC Benešov 18 18 9.7 1.0 0.3/1.2 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.9 1.1 0.3 0.4 0.8 0.0 0.1 1.1 -0.4
Hana Krupková Sokol Nusle 20 8 6.8 2.1 0.9/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.6 1.0 1.6 0.1 0.5 0.5 0.0 0.4 0.8 2.6
6 Karolína Robová HB Aritma 28 10 18.3 1.6 0.4/2.1 19.0 0.0/0.4 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.6 1.7 2.3 0.7 1.0 2.0 0.0 1.3 1.4 1.1
23 Michaela Dvořáková Sokol Pečky 22 4 21.5 4.0 1.5/2.5 60.0 0.3/4.5 5.6 0.3/0.3 0.0* 1.5 2.8 4.3 1.0 1.0 0.5 0.5 0.5 1.3 3.8
Andrea Foltýnová BSK KP Brno 22 16 10.1 1.0 0.1/0.6 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.6 0.3 0.6 0.1 0.0 0.3 0.8
Simona Nerudová Žabiny Brno B 21 6 10.3 2.3 1.0/2.0 50.0 0.0/0.2 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.8 0.8 1.7 0.5 0.7 1.0 0.1 0.7 1.0 2.5
Nela Nétková Žabiny Brno B 20 4 13.0 3.3 1.5/3.5 42.9 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.0 1.3 2.3 0.0 0.3 1.3 0.0 0.5 1.8 1.8
6 Magdaléna Jarošová Sokol Pečky 21 22 6.1 0.6 0.1/0.9 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.2 0.1 0.6 0.0 0.4 0.4 -0.9
Natálie Dvořáková Studánka Pardubice 32 4 19.8 3.0 0.5/4.0 12.5 0.5/2.5 20.0 0.5/0.5 0.0* 0.3 1.5 1.8 1.8 0.8 1.3 0.4 1.0 1.8 -0.3
Natálie Benešová Žabiny Brno B 20 1 28.0 11.0 5.0/10.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 1.0/4.0 25.0 2.0 2.0 4.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0 2.0 7.0
Kateřina Michalová Žabiny Brno B 23 5 12.6 2.2 0.8/2.2 36.4 0.0/1.4 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 1.8 -2.8
9 Eva Dujsíková Sokol Pečky 37 3 15.7 3.7 1.0/5.0 20.0 0.0 0.0* 1.7/2.7 62.5 2.7 2.0 4.7 1.7 0.3 2.7 0.2 2.0 2.7 2.0
Julie Konečná Havířov 21 6 8.0 1.7 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 1.2 0.7
Tereza Bočková BC Benešov 20 21 11.1 0.5 0.2/1.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.2 0.2 0.4 0.0 0.3 0.7 0.0
Eliška Prokýšková BSK KP Brno 21 5 9.6 1.6 0.2/1.0