Lucie Bolardtová

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 22 let
Aktuální klub
Sokol H. Králové
Výška
179 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
560
Procento vítězství
66.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší minižáci - SOP mladšího minižactva - Sever Sokol Hradec Králové 20 - 11.3 5.2 0 0.9/1.8 47.2 - -
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Jih Sokol Hradec Králové "B" 22 - 19.3 9 0 1.4/2.6 53.4 - -
2010/11 Kvalifikace o účast na MČR mladších minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR mladších minižákyň Sokol HK 8 - 11.0 4.6 0 1.8/2.9 60.9 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR nejml. minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR nejmladších minižákyň Sokol HK 6 - 10.0 4.5 0 1/1.3 75.0 - -
2010/11 mladší minižáci - Ml.mini o 9. -11. místo Sokol Hradec Králové 4 - 17.8 8.3 0 1.3/3 41.7 - -
2010/11 nejmladší minižáci - o 5. - 8. místo Sokol Hradec Králové "B" 1 - 25.0 12 0 1/2 50.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - základní část Sokol Hradec Králové 21 - 5.2 2.3 0 0.6/1.5 40.6 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - sever Sokol Hradec Králové 14 - 13.8 6.3 0 1.2/2.5 48.6 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - play-off Sokol Hradec Králové 4 - 11.5 4.5 0 2.5/5.5 45.5 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - základní část Sokol ZVUS Hradec Kr 6 - 6.3 2.8 0 0.7/1 66.7 - -
2011/12 mladší minižákyň U12 - základní část Sokol Nilfisk Hradec Králové 6 - 14.8 6.2 0 2.5/3.3 75.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - o 5.-8. místo Sokol Hradec Králové 4 - 13.5 6.8 0 0/0.8 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - o 5.-6. místo Sokol Hradec Králové 4 - 18.3 8 0 2.3/3.3 69.2 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - předkolo B Sokol ZVUS Hradec Kr 3 - 5.7 2.7 0 0.3/1.7 20.0 - -
2011/12 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR Sokol ZVUS Hradec Kr 5 - 3.8 1.4 0 1/2 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - základní Sokol Hradec Králové 12 - 13.2 5.6 0.2 1.5/3.8 40.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina C Sokol ZVUS H. Králové 14 - 13.9 5.6 0 2.8/4.2 66.1 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga B Sokol ZVUS H. Králové 8 - 12.0 4.9 0 2.3/4.4 51.4 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - kvalifikace o MČR MČR 6 - 8.7 3.8 0.2 0.5/1.5 33.3 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 3 - 7.3 3 0 1.3/2 66.7 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - předkolo A MČR 3 - 8.0 3.3 0 1.3/2.3 57.1 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR Sokol ZVUS H. Králové 5 - 10.8 3.6 0.6 1.8/3.6 50.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR skupina A MČR 3 - 11.3 4 0.7 1.3/2.7 50.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - MČR 1. - 4. místo MČR 2 - 10.0 4 0 2/2.5 80.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina B Sokol ZVUS H. Králové 14 - 11.2 3.4 0.9 1.6/2.4 64.7 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina C Sokol ZVUS H. Králové 12 - 18.9 6.2 1.1 3.3/5.6 59.7 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga Sokol ZVUS H. Králové 9 - 8.3 2.3 0.6 2/3.8 52.9 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B Sokol ZVUS H. Králové 6 - 18.0 6.3 0.8 2.8/5.3 53.1 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR sk. A Sokol ZVUS H. Králové 3 - 13.7 5 0.3 2.7/5.7 47.1 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 - 15.5 5 0.5 4/5.5 72.7 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. B Sokol ZVUS H. Králové 3 24.3 11.0 2.7 1 2.7/3 88.9 3.0 7.3
2013/14 starší žákyně U15 - Mistrovství o 5.-8. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 25.5 17.0 4 1.5 4.5/6 75.0 3.0 12.5
2014/15 kadetky U17 - základní část Sokol H. Králové 10 - 4.4 0.8 0.6 1/1.7 58.8 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina B Sokol ZVUS H. Králové 12 - 17.8 4.5 2.2 2.3/3.4 68.3 - -
2014/15 starší žákyně U15 - extraliga Sokol ZVUS H. Králové 16 - 17.0 3.7 2.2 3.1/4.1 74.2 - -
2014/15 kadetky U17 - play-out Sokol H. Králové 6 - 8.0 1.5 1.5 0.5/1.3 37.5 - -
2014/15 starší žákyně U15 - MČR-skupina A Sokol ZVUS H. Králové 3 20.3 9.3 2.7 0.7 2/2.7 75.0 3.3 4.7
2014/15 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 34.0 17.5 5 0.5 6/6.5 92.3 3.5 17.5
2015/16 kadetky U17 - skupina B Sokol ZVUS H. Králové 18 - 18.5 4.9 2.1 2.6/3.5 73.0 - -
2015/16 juniorky U19 - základní část Sokol ZVUS H. Králové 10 18.3 6.9 0.8 /2.9 1.6 0.5/0.8 62.5 2.2 3.8
2015/16 juniorky U19 - skupina B Sokol ZVUS H. Králové B 13 - 16.3 3.8 2 2.6/3.7 70.8 - -
2015/16 juniorky U19 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 4 17.8 7.3 0.5 /2.3 1.5 1.8/2.5 70.0 1.3 5.8
2015/16 juniorky U19 - play-off B Sokol ZVUS H. Králové B 1 - 16.0 3 2 4/6 66.7 - -
2015/16 juniorky U19 - play-off Sokol ZVUS H. Králové B 2 - 15.5 4 1.5 3/5 60.0 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 1 - 10.0 4 0 2/2 100.0 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A Sokol ZVUS H. Králové 2 - 11.0 3 0 5/5 100.0 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část Sokol ZVUS H. Králové 19 20.8 11.0 2.5 /5.3 1.5 1.5/2.2 68.3 1.6 7.6
2016/17 kadetky U17 - základní část Sokol ZVUS H. Králové 17 17.2 12.3 2.3 /5.2 1.6 2.9/3.9 74.6 1.2 10.8
2016/17 juniorky U19 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 3 21.0 11.3 1.3 /4.3 1.3 4.7/5.3 87.5 2.0 6.3
2016/17 kadetky U17 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 3 22.0 5.7 1.3 /6.3 0.7 1/2.7 37.5 1.7 -0.3
2017/18 juniorky U19 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 18 23.6 10.6 2.8 /6.6 1.2 1.3/1.8 75.0 1.4 6.4
2017/18 juniorky U19 - play-off Sokol Nilfisk H. Králové 3 18.0 8.7 3.7 /8.7 0 1.3/1.3 100.0 1.3 7.7
2018/19 juniorky U19 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 19 20.5 12.9 3.3 /6.7 1.5 1.8/2.3 79.5 1.4 10.8
2018/19 ženy - Základní část HKR 8 10.3 0.8 0.1 /1.9 0 0.5/0.6 80.0 0.8 -0.5
2018/19 ženy - Final 4 HKR 2 4.5 1.5 0 /0.5 0.5 0/1 0.0 0.5 1.0
2018/19 ženy - Play off HKR 3 7.0 1.3 0.7 /1 0 0/0 0.0 0.3 1.3
2018/19 juniorky U19 - play-off Sokol Nilfisk H. Králové 3 24.7 13.0 2.3 /4.3 1.7 3.3/4.3 76.9 1.0 13.3
2019/20 ženy - základní část Ško-Energo MB 11 20.5 6.5 1.5 /4.2 0.7 1.2/1.6 72.2 1.5 4.6
2019/20 ženy - Základní část HKR 15 10.0 2.2 0.5 /1.3 0.1 0.9/1.1 81.3 0.4 3.3
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník HKR 1 18.0 9.0 1 /3 2 1/2 50.0 2.0 6.0
2019/20 ženy - skupina A HKR 3 5.3 2.0 0.3 /1 0.3 0.3/0.7 50.0 0.3 1.0
2020/21 ženy - základní část HKR 12 10.7 2.6 0.5 /1.3 0.5 0.1/0.2 50.0 1.0 2.8
2020/21 ženy - Český pohár žen HKR 1 17.0 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 1.0 -5.0
2020/21 ženy - Play off HKR 8 7.8 2.9 0.5 /1 0.5 0.4/0.5 75.0 0.4 1.9
2021/22 ženy - základní část HKR 15 12.1 4.3 0.7 /2.1 0.7 0.9/1.3 73.7 1.4 2.9
2021/22 ženy - play-off HKR 10 7.8 1.8 0.3 /1.6 0.3 0.3/0.3 100.0 1.6 -1.3
2021/22 ženy - základní část BK Brandýs n.L. 13 19.7 9.8 2.9 /5.7 1.1 0.7/1.4 50.0 1.8 5.8
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník BK Brandýs n.L. 1 15.0 8.0 4 /5 0 0/0 0.0 - 10.0
2021/22 ženy - play-off BK Brandýs n.L. 2 19.0 10.0 3 /7.5 0.5 2.5/2.5 100.0 2.0 8.5
2022/23 ženy - základní část HKR 8 16.3 4.1 0.9 /1.5 0.6 0.5/0.5 100.0 2.3 3.9
Průměr za kariéru 41.1 6.9 10.6 3.4 0.7 1.6/2.5 326.4 1.7 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 SLO 8. 10. 2022
2B body 3 OVA 5. 10. 2022
3B body 2 ZAB 12. 10. 2022
Obranné doskoky 4 STR 14. 10. 2022
Útočné doskoky 2 SLO 8. 10. 2022
Doskoky celkem 5 STR 14. 10. 2022
Body 10 OVA 5. 10. 2022
Užitečnost 11 OVA 5. 10. 2022
Asistence 3 USK 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 DBaK 18. 1. 2015 2014/15
2B body 20 SŠB Pardubice 22. 1. 2011 2010/11
3B body 6 BA Sparta 1. 2. 2015 2014/15
Obranné doskoky 9 HB Basket Praha 23. 10. 2016 2016/17
Útočné doskoky 4 STR 10. 10. 2018 2018/19
Doskoky celkem 10 BA Sparta 18. 11. 2016 2016/17
Body 40 SŠB Pardubice 22. 1. 2011 2010/11
Užitečnost 25 BK Havířov 29. 9. 2018 2018/19
Asistence 7 BK Strakonice 18. 2. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
5. 10. 2022 základní část OVA 18:19 10 3 75.0 1 50.0 1/1 100.0
8. 10. 2022 základní část SLO 18:13 6 2 66.7 0 0.0 2/2 100.0
12. 10. 2022 základní část ZAB 18:00 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
14. 10. 2022 základní část STR 16:02 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
19. 10. 2022 základní část CHO 16:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 základní část USK 21:37 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
29. 10. 2022 základní část SLA 12:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2022 základní část TRU 9:10 6 1 100.0 1 50.0 1/1 100.0
Celkem 8 130:19 33 7 58.3 5 41.7 4/4 100.0
Průměr 8 16:17 4.1 0.9 58.3 0.6 41.7 0.5/0.5 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK Týniště nad Orlicí 6 0:00 20.8 10.2 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.2
BA Sparta Praha 13 19:35 8.5 1.1 29.2 1.3 37.0 2.4/2.9 81.6 1.6
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 26.8 13.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 1.3
Žabiny Brno 9 19:57 11.3 3.3 42.9 1.1 27.0 1.3/1.4 92.3 1.4
Valosun KP Brno 5 0:00 17.8 6.2 0.0 0.6 0.0 3.6/5.6 64.3 2.0
SBŠ Ostrava 6 25:23 14.3 3.0 45.0 2.0 33.3 2.3/3.3 70.0 2.0
KT 6 0:00 14.2 6.3 0.0 0.0 0.0 1.5/3.7 40.9 2.5
Basket Slovanka 10 19:38 8.5 2.0 54.1 1.0 25.6 1.5/2.0 75.0 1.4
BK KARA Trutnov 8 0:00 10.3 4.3 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 2.4
Studánka Pardubice 6 0:00 13.2 4.2 0.0 0.3 0.0 3.8/5.7 67.6 3.0
BA Sparta 5 0:00 15.6 4.6 0.0 1.2 0.0 2.8/3.4 82.4 3.0
BSK TJ Jičín 4 0:00 18.0 4.3 0.0 2.5 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
BK Havířov 3 21:03 23.3 6.7 80.0 2.3 43.8 3.0/4.0 75.0 2.3
BK Brno 5 0:00 14.0 3.8 0.0 1.6 0.0 1.6/3.4 47.1 3.4
DBaK 4 0:00 17.3 3.3 0.0 2.3 0.0 4.0/5.0 80.0 1.5
SBŠ Ostrava U14 4 0:00 17.0 6.3 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 2.8
OSK Olomouc 4 0:00 16.8 5.3 0.0 0.5 0.0 4.8/6.8 70.4 2.5
BSK TJ Jičín 3 0:00 21.7 5.3 0.0 1.7 0.0 6.0/7.0 85.7 3.7
BK Česká Lípa 5 0:00 13.0 2.4 0.0 2.0 0.0 2.2/3.0 73.3 2.4
BK Strakonice 6 21:47 10.3 1.3 30.8 2.0 33.3 1.7/2.2 76.9 1.2
BK Vividbooks Pardub 8 0:00 7.6 3.1 0.0 0.0 0.0 1.4/3.6 37.9 1.9
Basket Slovanka 4 0:00 14.8 4.3 0.0 1.3 0.0 2.5/3.8 66.7 3.0
Sokol Nusle 4 17:17 14.3 3.3 46.4 2.3 39.1 1.0/1.0 100.0 2.3
VALOSUN Brno 5 22:07 11.2 3.2 47.1 1.0 33.3 1.8/2.4 75.0 0.8
BK Havířov 3 0:00 18.0 6.7 0.0 0.3 0.0 3.7/8.3 44.0 3.0
TJ Sokol Stěžery 4 0:00 13.5 6.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.8 0.0 1.5
USK Praha 6 21:02 8.8 3.0 45.0 0.5 20.0 1.3/1.8 72.7 1.2
Jiskra Kyjov 2 0:00 26.0 5.5 0.0 3.0 0.0 6.0/9.0 66.7 0.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 17.3 3.7 0.0 2.0 0.0 4.0/5.3 75.0 2.7
B. Jablonec n. N. 5 19:49 10.2 2.8 56.0 1.2 23.1 1.0/1.6 62.5 2.4
KARA Trutnov 5 21:28 10.2 2.4 42.9 1.4 36.8 1.2/2.4 50.0 1.6
Studánka Pardubice 4 0:00 12.3 3.0 0.0 1.0 0.0 3.3/5.5 59.1 2.5
Studánka Pardubice 7 14:02 6.7 1.4 34.5 1.0 41.2 0.9/1.7 50.0 0.9
HB Basket 3 0:00 15.0 3.7 0.0 2.0 0.0 1.7/2.0 83.3 3.0
SŠMH Brno 5 0:00 8.6 1.4 0.0 1.2 0.0 2.2/3.6 61.1 2.6
Loko Trutnov 5 0:00 8.4 3.2 0.0 0.2 0.0 1.4/1.8 77.8 3.2
USK Praha 2 0:00 21.0 6.0 0.0 1.5 0.0 4.5/6.0 75.0 1.5
HB Basket Praha 3 0:00 13.7 4.7 0.0 0.0 0.0 4.3/5.0 86.7 1.7
OSK Olomouc 3 0:00 13.3 5.0 0.0 0.3 0.0 2.3/3.0 77.8 3.3
Havířov 4 16:33 10.0 2.5 43.5 1.0 33.3 2.0/2.8 72.7 2.0
OSK Olomouc 2 0:00 20.0 6.0 0.0 2.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
CHO 14 9:47 2.8 0.4 27.3 0.5 31.8 0.4/0.6 75.0 1.1
BK Litomyšl 2 0:00 19.0 4.5 0.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
OVA 8 11:33 4.5 0.8 42.9 0.6 22.7 1.1/1.1 100.0 1.1
STR 9 16:05 4.0 0.9 36.4 0.4 33.3 0.9/1.1 80.0 1.4
SBŠ Ostrava 3 15:03 11.7 1.3 36.4 2.3 38.9 2.0/2.7 75.0 0.7
Žabiny Brno B 4 19:54 8.8 2.3 33.3 1.0 25.0 1.3/1.3 100.0 1.8
Basket Slovanka 2 32:08 16.5 3.5 53.8 2.5 25.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BK Frýdek-Místek U19 2 0:00 16.0 4.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Studánka Pardubice 5 18:21 6.4 1.6 36.4 0.6 20.0 1.4/1.8 77.8 1.6
Sokol Pečky 3 22:25 10.7 3.3 50.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 1.7
Studánka Pardubice 3 22:55 10.3 2.3 43.8 1.7 41.7 0.7/1.0 66.7 2.0
USK Praha 2 0:00 15.0 3.0 200.0 1.5 300.0 4.5/6.5 69.2 3.0
BSK Jičín 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.0
SLO 8 12:28 3.6 0.8 28.6 0.5 33.3 0.6/1.0 62.5 1.0
USK Praha 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
BK Studánka Pardubic 3 0:00 9.7 4.7 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.7
TRU 9 11:46 3.2 0.6 38.5 0.6 41.7 0.4/0.6 80.0 0.6
Sokol Nusle 3 16:27 9.3 4.0 66.7 0.3 20.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Basket Říčany 1 0:00 28.0 6.0 0.0 5.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
USK 15 8:24 1.9 0.5 36.8 0.1 25.0 0.5/0.8 66.7 0.7
BA Sparta 3 15:39 9.3 1.0 42.9 1.3 28.6 3.3/5.0 66.7 1.7
BK Žďár n. S. 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.0
BK Studánka Pardubic 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
Sokol Hradec Králové 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 12.0 4.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 12.0 1.5 0.0 1.5 0.0 4.5/4.5 100.0 2.5
VALOSUN Brno 3 5:35 8.0 1.3 80.0 1.3 80.0 1.3/1.7 80.0 0.3
ZAB 17 4:58 1.4 0.2 40.0 0.3 35.7 0.0/0.0 0.0 0.8
Sokol Nová Paka 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.8
KARA Trutnov 3 0:00 7.3 2.3 116.7 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 1.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
BVK Holice 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
BK Havířov 2 16:19 9.5 2.0 30.8 1.0 22.2 2.5/3.5 71.4 0.5
SLA 12 6:12 1.6 0.2 28.6 0.3 80.0 0.3/0.5 50.0 0.7
BC Kolín 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 3 4:18 6.0 1.3 50.0 0.7 50.0 1.3/3.0 44.4 1.0
Žabiny Brno B 1 0:00 17.0 2.0 0.0 3.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
BSK KP Brno 3 15:36 5.0 1.7 45.5 0.3 16.7 0.7/1.3 50.0 1.0
SŠMH Brno 3 2:18 5.0 0.7 100.0 1.0 100.0 0.7/1.0 66.7 1.0
HB Basket Praha 2 17:26 7.5 2.0 36.4 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.0
HB Basket Praha 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
VSP 2 22:58 5.5 1.5 37.5 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.0
B. Jablonec n. N. 2 16:50 5.5 2.0 57.1 0.5 100.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Sokol Nusle 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BK Žďár n. S. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Aritma 1 26:43 7.0 3.0 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
KPB 16 3:35 0.4 0.0 0.0 0.1 11.1 0.2/0.2 100.0 0.7
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BA Sparta 1 17:31 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 5.0
BaK Alkal Plzeň 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Bra U13G 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 21:42 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články