Sára Iris Lišková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
175 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
357
Procento vítězství
72%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 15 - 2.0 0.9 0.0 0 0.0 0.3/1.1 25.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 7 - 3.0 1.1 0.0 0 0.0 0.7/1.6 45.5 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 18 - 5.2 2.2 0.0 0 0.0 0.8/2.4 34.9 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 16 - 6.4 2.9 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.7 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 18 - 20.2 9.2 0.0 0 0.0 1.7/6.1 28.4 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 HBU13G 16 - 3.3 1.4 0.0 0 0.0 0.4/2.3 18.9 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A HB Basket Praha 1 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 15 - 5.9 2.5 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 16 - 12.4 5.4 0.0 0 0.0 1.7/3.6 47.4 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G HBB U12G(MS) 1 - 17.0 8 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" HBB U12G(MS) 1 - 18.0 8 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G HBU13G 20 - 10.1 4.5 0.0 0 0.0 1.2/3.7 32.4 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR B HB Basket Praha 3 - 8.7 4 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina B HB Basket Praha 3 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/2 16.7 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 1.-4. místo HB Basket Praha 2 - 6.5 2.5 0.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 5 - 9.8 4.2 0.0 0 0.0 1.4/4.6 30.4 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo HB Basket Praha 6 - 4.8 2.2 0.0 0 0.0 0.5/1.7 30.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket Praha 6 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/1.2 28.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina A HB Basket Praha 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket Praha 2 - 3.5 1.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 12 - 6.7 2.3 0.0 0.2 0.0 1.7/3.7 45.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket 12 - 20.2 8.8 0.0 0.1 0.0 2.3/5.7 39.7 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket 9 - 16.1 6.6 0.0 0.1 0.0 2.7/6.4 41.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 9 - 5.9 2.1 0.0 0.1 0.0 1.3/2.7 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina A HB Basket 3 - 8.7 2.7 0.0 0 0.0 3.3/6.7 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket 2 - 3.0 1 0.0 0 0.0 1/3.5 28.6 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 13 - 16.5 7.1 /7.1 100.0 0.1 100.0 2.2/5.8 36.8 1.8 11.1
2018/19 kadetky U17 - základní část HB Basket 11 24.1 8.0 2.8 /6.9 40.8 0.4 33.3 1.3/3.4 37.8 1.6 6.5
2018/19 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 2 - 11.0 4.5 0.0 0.5 0.0 0.5/3 16.7 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 11 - 15.6 6.1 /6.1 100.0 0.1 100.0 3.2/7.5 42.2 1.7 9.5
2018/19 kadetky U17 - play-off HB Basket 3 18.7 4.3 1.7 /4.7 35.7 0 0.0 1/1.7 60.0 0.3 4.7
2018/19 starší žákyně U15 - MČR HB Basket 3 29.3 11.0 3.3 /11.7 28.6 0 0.0 4.3/8 54.2 1.0 15.3
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR HB Basket 2 20.0 7.5 3 /7.5 40.0 0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0 6.5
2019/20 juniorky U19 - základní část Sokol Nusle 7 21.1 8.0 2.9 /6.3 45.5 0.3 28.6 1.4/3.9 37.0 0.4 7.7
2019/20 kadetky U17 - základní část HB Basket 7 17.3 10.4 4.1 /7.9 52.7 0.1 16.7 1.7/3.9 44.4 1.3 9.1
2020/21 ženy - základní část Studánka Pardubice 3 16.7 7.0 2 /5 40.0 0 0.0 3/5.7 52.9 0.7 5.0
2020/21 kadetky U17 - skupina A Tygři Praha 2 - 16.5 6.5 0.0 1 0.0 0.5/2 25.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 2 - 7.5 3 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - základní část Studánka Pardubice 12 22.6 10.3 3.3 /7 46.4 0.5 25.0 2.3/3 75.0 1.6 8.3
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 24 25.5 10.7 3.8 /8.3 46.2 0.4 16.4 1.9/3.2 58.4 1.5 10.3
2021/22 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 4 - 5.5 2 0.0 0.5 0.0 0/0.8 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina Tygři Praha 1 - 17.0 5 0.0 1 0.0 4/9 44.4 - -
2021/22 ženy - play-out Studánka Pardubice 4 22.0 16.0 5.5 /8.5 64.7 1 36.4 2/4.8 42.1 2.3 14.8
2022/23 ženy - základní část STR 8 25.4 5.5 1.8 /6.6 26.4 0 0.0 2/3.5 57.1 1.6 3.0
2022/23 juniorky U19 - skupina A Tygři Praha 9 29.0 14.3 5.4 /10.1 53.8 0.4 23.5 2.1/3.9 54.3 2.0 16.2
Průměr za kariéru 31.7 6.3 9.5 3.8 65.5 0.1 34.5 1.4/3.5 169.0 1.2 3.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Strakonice 16. 10. 2022
2B body 10 HB Basket 1. 12. 2022
3B body 1 Sluneta Ústí n.L. 19. 11. 2022
Obranné doskoky 8 Levhartice Chomutov 20. 11. 2022
Útočné doskoky 6 Sluneta Ústí n.L. 2. 10. 2022
Doskoky celkem 11 Levhartice Chomutov 20. 11. 2022
Body 23 HB Basket 1. 12. 2022
Užitečnost 25 HB Basket 1. 12. 2022
Asistence 4 TRU 7. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SBŠ Ostrava 16. 2. 2019 2018/19
2B body 16 Basket Slovanka 18. 10. 2014 2014/15
3B body 2 HB Basket 3. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 8 Levhartice Chomutov 20. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 10 B. Jablonec n. N. 16. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 16 B. Jablonec n. N. 16. 1. 2022 2021/22
Body 33 Basket Slovanka 18. 10. 2014 2014/15
Užitečnost 33 Levhartice Chomutov 5. 10. 2019 2019/20
Asistence 4 Studánka Pardubice 21. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
28. 9. 2022 skupina A Basket Slovanka 27:30 9 4 36.4 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2022 základní část SLA 25:01 7 3 50.0 0 0.0 1/1 100.0
2. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 32:25 19 7 53.8 1 25.0 2/5 40.0
7. 10. 2022 základní část TRU 26:21 5 2 22.2 0 0.0 1/2 50.0
12. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 31:51 10 4 66.7 0 0.0 2/5 40.0
14. 10. 2022 základní část HKR 26:53 8 2 28.6 0 0.0 4/4 100.0
16. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 31:58 22 7 87.5 1 50.0 5/7 71.4
19. 10. 2022 základní část KPB 23:34 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
21. 10. 2022 základní část CHO 25:22 6 3 30.0 0 0.0 0/1 0.0
29. 10. 2022 základní část ZAB 25:34 6 2 28.6 0 0.0 2/8 25.0
4. 11. 2022 základní část USK 18:58 6 1 33.3 0 0.0 4/4 100.0
6. 11. 2022 skupina A USK Praha 30:25 6 2 28.6 0 0.0 2/4 50.0
17. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 27:04 14 5 50.0 1 50.0 1/4 25.0
19. 11. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 25:34 11 4 28.6 1 100.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 25:39 15 6 54.5 0 0.0 3/5 60.0
23. 11. 2022 základní část OVA 30:52 4 1 33.3 0 0.0 2/4 50.0
1. 12. 2022 skupina A HB Basket 28:05 23 10 90.9 0 0.0 3/3 100.0
Celkem 17 463:06 173 63 43.8 4 22.2 35/63 55.6
Průměr 17 27:14 10.2 3.7 43.8 0.2 22.2 2.1/3.7 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
DBaK 5 0:00 14.0 5.8 0.0 0.0 0.0 2.4/6.4 37.5 1.4
BA Sparta 6 0:00 11.2 5.0 0.0 0.0 0.0 1.2/5.3 21.9 1.3
USK Praha 10 0:00 6.2 2.5 0.0 0.0 0.0 1.2/2.7 44.4 1.3
Loko Karlovy Vary 3 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 1.7
DBaK 4 0:00 13.0 4.3 141.7 0.5 200.0 3.0/6.0 50.0 1.0
BA Sparta 5 0:00 10.2 4.0 200.0 0.0 0.0 2.2/4.8 45.8 2.4
Basket Slovanka 4 28:46 12.5 5.3 45.7 0.5 16.7 0.5/1.5 33.3 2.3
HB Basket 3 18:04 16.3 5.7 70.8 0.7 66.7 3.0/3.7 81.8 1.7
Basket Slovanka 3 25:47 15.7 6.0 60.0 0.7 33.3 1.7/5.7 29.4 2.3
BKHAV 3 0:00 15.0 5.7 113.3 0.0 0.0 3.7/8.3 44.0 2.7
Sokol Nilfisk H. Králové 5 0:00 9.0 3.2 145.5 0.0 0.0 2.6/5.0 52.0 2.2
USK Praha 4 0:00 11.3 4.8 190.0 0.0 0.0 1.8/4.8 36.8 1.5
BK Strakonice 3 25:22 14.7 5.3 69.6 0.3 25.0 3.0/4.7 64.3 0.7
BA Sparta 5 0:00 8.6 3.0 0.0 0.0 0.0 2.6/5.4 48.1 0.8
TJ Sokol Nusle 2 0:00 21.0 9.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BK Strakonice 4 0:00 10.5 4.8 158.3 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
BK Chomutov 3 10:39 14.0 5.3 72.7 0.0 0.0 3.3/6.7 50.0 1.0
BSK KP Brno 2 26:02 21.0 6.5 61.9 1.5 42.9 3.5/4.0 87.5 1.0
BK Klatovy 2 0:00 20.5 9.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
Levhartice Chomutov 4 27:19 9.8 3.0 42.9 0.3 20.0 3.0/4.8 63.2 1.8
KP Brno 4 0:00 9.8 3.8 136.4 0.0 0.0 2.3/5.3 42.9 1.3
B. Jablonec n. N. 2 22:46 19.5 7.0 73.7 1.5 42.9 1.0/3.0 33.3 3.0
USK Praha 6 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.3
BK Strakonice 5 0:00 7.4 3.0 0.0 0.0 0.0 1.4/3.6 38.9 1.0
Sokol Kladno 2 0:00 18.5 9.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Žabiny Brno 5 5:37 7.2 2.8 56.0 0.2 50.0 1.0/3.0 33.3 1.2
SBŠ Ostrava 2 0:00 18.0 5.0 100.0 0.5 100.0 6.5/13.0 50.0 2.5
KP Brno 4 25:57 9.0 3.8 50.0 0.3 6.7 0.8/4.3 17.6 1.0
USK Praha 6 0:00 5.7 2.5 0.0 0.0 0.0 0.7/2.5 26.7 1.3
Žabiny Brno 3 22:50 11.3 2.7 42.1 1.0 75.0 3.0/5.7 52.9 0.7
BA Sparta Praha 2 0:00 17.0 6.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
Sluneta Ústí n.L. 3 19:19 11.3 4.3 48.1 0.7 40.0 0.7/1.7 40.0 0.7
BSK Jičín 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 2.0
Basket Slovanka 6 0:00 5.2 1.8 0.0 0.0 0.0 1.5/3.7 40.9 0.7
B. Jablonec n. N. 2 26:58 14.5 6.0 48.0 0.5 25.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sokol Nilfisk H. Králové 3 22:41 9.7 3.3 41.7 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.7
Basket Slovanka 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 0.8
Sluneta Ústí n.L. 3 9:24 9.3 3.0 81.8 0.0 0.0 3.3/5.7 58.8 1.3
BK Havířov 2 27:00 14.0 5.0 52.6 0.0 0.0 4.0/7.5 53.3 2.0
BA Sparta Praha 3 26:02 9.0 3.7 45.8 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 1.0
BC Benešov 2 22:03 13.5 5.0 55.6 0.5 25.0 2.0/2.5 80.0 1.0
KP Brno 4 21:10 6.5 2.3 42.9 0.3 25.0 1.3/2.8 45.5 0.5
BA Sparta 6 0:00 4.3 1.5 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.2
DBaK 1 0:00 24.0 10.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
USK Praha 3 30:24 8.0 2.7 32.0 0.3 14.3 1.7/3.7 45.5 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 1 0:00 23.0 8.0 0.0 0.0 0.0 7.0/14.0 50.0 3.0
Levhartice Chomutov 1 22:55 23.0 9.0 81.8 1.0 100.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Bra U13G 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
BA Sparta 2 24:35 11.0 3.5 50.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.5
Sokol Pečky 2 28:48 10.5 3.0 33.3 0.5 25.0 3.0/4.5 66.7 1.5
BenU13G 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
KlS U13G 6 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 1.5
SBŠ Ostrava 2 28:08 9.5 3.0 37.5 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 1.5
Studánka Pardubice 2 19:25 9.5 4.0 38.1 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Pod U13G(ms) 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 0.5
Sokol Nusle 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
USK Praha 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/8.0 12.5 3.0
VSP 2 22:48 8.5 2.0 26.7 0.5 25.0 3.0/4.5 66.7 1.0
BA K. Vary 2 0:00 8.0 3.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 0.5
Loko Trutnov 2 25:18 8.0 4.0 53.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 2 21:17 7.5 2.5 45.5 0.5 12.5 1.0/1.0 100.0 2.0
HB Aritma 4 13:29 3.8 1.0 40.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 1.3
Loko Trutnov 3 25:14 4.3 1.3 22.2 0.3 50.0 0.7/1.0 66.7 1.3
Sokol H. Králové 2 15:56 5.0 1.5 33.3 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Nusle 1 18:09 10.0 4.0 57.1 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
SBŠ Ostrava 1 13:51 10.0 4.0 50.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
USK Praha 3 15:07 3.3 1.7 38.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/3.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
HKR 1 26:53 8.0 2.0 28.6 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Sla U13G 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SLA 1 25:01 7.0 3.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
CHO 1 25:22 6.0 3.0 30.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
ZAB 1 25:34 6.0 2.0 28.6 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 1.0
USK 1 18:58 6.0 1.0 33.3 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Studánka Pardubice 1 17:55 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
TRU 1 26:21 5.0 2.0 22.2 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kladno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
OVA 1 30:52 4.0 1.0 33.3 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 1 18:36 3.0 1.0 14.3 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
KPB 1 23:34 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Kralupy junior 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 7:30 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
SŠMH Handicap Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0