Daniela Jochová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Studánka Pardubice
Výška
166 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
136
Procento vítězství
35.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Studánka Pardubice 6 - 0.7 0.2 0 0.3/1 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina D Studánka Pardubice 12 - 1.7 0.7 0 0.3/0.9 36.4 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B Studánka Pardubice 13 - 1.2 0.5 0 0.3/0.8 36.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga Studánka Pardubice 10 - 0.2 0.1 0 0/0.4 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina D Studánka Pardubice 4 - 3.3 1.3 0.3 0/0.3 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina B Studánka Pardubice 12 - 3.9 1.1 0.5 0.3/1 25.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B BK Přelouč 10 - 4.3 1.3 0.2 1.1/3.1 35.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B Studánka Pardubice 6 - 6.5 2 0.8 0/0.5 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část Studánka Pardubice 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out Studánka Pardubice 3 12.0 1.0 0.3 /2.3 0 0.3/0.7 50.0 3.3 -5.3
2019/20 kadetky U17 - o postup do extraligy Studánka Pardubice 3 - 0.3 0 0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 11 7.8 0.4 0.2 /0.9 0 0/0 0.0 1.1 -2.3
2019/20 kadetky U17 - skupina C Studánka Pardubice 14 - 4.7 1 0.8 0.4/0.6 62.5 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out C Studánka Pardubice 5 - 5.8 1.4 0.8 0.6/1.6 37.5 - -
2021/22 ženy - základní TJ Pardubičky 10 - 9.0 2.9 0.8 0.8/1.1 72.7 - -
2021/22 ženy - základní část Studánka Pardubice 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Studánka Pardubice 7 9.9 1.0 0.3 /1 0.1 0/0 0.0 0.6 1.4
2022/23 ženy - základní TJ Pardubičky 7 - 10.6 1.9 1.4 2.6/4 64.3 - -
Průměr za kariéru 22.5 1.4 3.4 0.9 0.4 0.4/1.0 83.9 1.6 -0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BSK TJ Jičín 2. 10. 2022
2B body 4 BK NAPOS Vysoká n.L. 4. 12. 2022
3B body 3 BSK TJ Jičín 2. 10. 2022
Body 20 BSK TJ Jičín 2. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 BSK TJ Jičín 2. 10. 2022 2022/23
2B body 6 BSK TJ Jičín 15. 1. 2022 2021/22
3B body 4 OSK Olomouc 18. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 BK Havířov 7. 5. 2019 2018/19
Útočné doskoky 1 BK Havířov 7. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 5 BK Havířov 7. 5. 2019 2018/19
Body 20 BSK TJ Jičín 2. 10. 2022 2022/23
Užitečnost 7 B. Jablonec n. N. 18. 9. 2021 2021/22
Asistence 1 BA Sparta Praha 26. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2022 základní Sokol Nová Paka 8 1 1 3/4 75.0
2. 10. 2022 základní BSK TJ Jičín 20 2 3 7/8 87.5
14. 10. 2022 základní SŠB Pardubice 9 1 2 1/2 50.0
5. 11. 2022 základní BK Loko Trutnov "B" 0 0 0 0/0 0
6. 11. 2022 základní Kanonýři Josefov 11 1 2 3/4 75.0
19. 11. 2022 základní TJ Sokol Stěžery 17 4 2 3/8 37.5
20. 11. 2022 základní Sokol Hradec "B" 7 1 1 2/4 50.0
4. 12. 2022 základní BK NAPOS Vysoká n.L. 11 4 1 0/0 0
Celkem 8 83 14 12 19/30 63.3
Průměr 8 10.4 1.8 1.5 2.4/3.8 63.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SŠB Pardubice 3 0:00 11.0 3.3 0.0 1.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 16.0 4.0 0.0 1.5 0.0 3.5/4.0 87.5 2.0
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 14.5 4.0 0.0 1.5 0.0 2.0/5.0 40.0 -
OSK Olomouc 3 0:00 8.7 2.0 0.0 1.3 0.0 0.7/1.0 66.7 0.3
Kanonýři Josefov 2 0:00 12.5 2.5 0.0 1.5 0.0 3.0/3.5 85.7 0.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 6.3 1.7 0.0 1.0 0.0 0.0/1.3 0.0 2.7
Žabiny Brno B 3 0:00 6.0 1.0 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SŠB Pardubice 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BK Loko Trutnov "B" 2 0:00 7.0 0.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
K2 Prostějov 2 0:00 6.5 0.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Basket Ostrava 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 3.3
Sojky Pelhřimov 2 0:00 5.0 0.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
BK Ústí nad Orlicí 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Hradec "B" 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Nová Paka 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Basket Říčany 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 3 0:00 2.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 2.3 0.3 0.0 0.3 0.0 0.7/1.7 40.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Havířov 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
KP Brno 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
FM 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Havířov 1 16:21 3.0 1.0 14.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol H. Králové 3 12:32 1.0 0.0 0.0 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SŠMH Handicap Brno 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Panter Javorník 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
B. Jablonec n. N. 1 8:19 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BA Sparta Praha 3 7:45 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Strakonice 3 4:33 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 3 14:15 0.7 0.3 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SŠMH Handicap Brno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Strakonice 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK Praha 3 0:00 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
Loko Trutnov 1 6:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava U14 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pečky 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BKHAV 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA K. Vary 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
OSK Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levhartice Chomutov 1 8:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 1 7:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nusle 1 7:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 3 6:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3