Barbora Čmejrková

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 25 let
Aktuální klub
B. Jablonec n. N.
Výška
174 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
551
Procento vítězství
56.6%
Počet klubů
9

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší dorostenky - skupina A Biž. Jablonec n.N. 21 - 9.7 3 0.2 3.1/4.5 68.4 - -
2010/11 mladší žákyně - skupina B Sokol ZVUS H. Králové 4 - 9.5 4 0 1.5/3 50.0 - -
2010/11 mladší žákyně - play-off Sokol ZVUS H. Králové 1 - 33.0 11 0 11/16 68.8 - -
2010/11 mladší žákyně - Mistrovství ČR Sokol ZVUS H. Králové 1 - 21.0 9 0 3/7 42.9 - -
2011/12 kadetky U17 - skupina A Biž. Jablonec n.N. 22 - 9.6 3 0.5 2/3.8 52.4 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina B SK-EKO Sokol H. Králové 6 - 7.2 1.8 0.2 3/5.2 58.1 - -
2011/12 starší žákyně U15 - extraliga SK-EKO Sokol H. Králové 14 - 5.1 0.9 0.6 1.4/2.2 61.3 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off Biž. Jablonec n.N. 4 - 7.0 1.5 0.8 1.8/4 43.8 - -
2011/12 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR SK-EKO Sokol H. Králové 2 - 5.5 1 0.5 2/6.5 30.8 - -
2011/12 starší žákyně U15 - MČR zákl. sk. B SK-EKO Sokol H. Králové 2 - 6.0 2 0 2/5.5 36.4 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část KARA Trutnov 4 - 2.8 0.8 0.3 0.5/0.8 66.7 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina A Biž. Jablonec n.N. 18 - 11.4 3.5 0.7 2.4/3.3 71.7 - -
2012/13 juniorky U19 - skupina A B. Jablonec n. N. 23 - 9.0 3 0.4 1.7/2.7 60.3 - -
2012/13 juniorky U19 - play-off B. Jablonec n. N. 3 - 11.0 3 1 2/3 66.7 - -
2012/13 kadetky U17 - play-off Biž. Jablonec n.N. 3 - 5.3 1.3 0 2.7/3.3 80.0 - -
2013/14 ženy - skupina A B. Jablonec n. N. 7 - 4.4 0.9 0.7 0.6/1.9 30.8 - -
2013/14 juniorky U19 - skupina A B. Jablonec n. N. 22 - 9.4 2.5 0.9 1.9/2.5 74.5 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 18 - 4.9 1.1 0.5 1.2/1.7 67.7 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina A Biž. Jablonec n.N. 5 - 16.6 2.4 3 2.8/3.8 73.7 - -
2013/14 ženy - play-out A B. Jablonec n. N. 1 - 2.0 0 0 2/2 100.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka 2 - 4.5 0.5 1 0.5/1 50.0 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off Biž. Jablonec n.N. 4 - 11.0 2.8 0.8 3.3/4.5 72.2 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off B. Jablonec n. N. 4 - 8.5 2.3 0.5 2.5/3.5 71.4 - -
2014/15 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 22 20.2 5.1 0.7 /3 0.8 1.3/1.8 72.5 2.7 -1.0
2014/15 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 22 23.4 7.3 1.3 /4.6 1.1 1.5/2.3 66.0 2.7 -0.1
2014/15 ženy - play-out B. Jablonec n. N. 6 21.7 9.8 2.2 /5.8 1 2.5/3.8 65.2 2.2 4.3
2014/15 juniorky U19 - play-out B. Jablonec n. N. 6 24.5 10.2 1.7 /5.8 1.7 1.8/2.5 73.3 3.7 2.2
2015/16 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 21 23.4 8.7 1.4 /4.9 1.4 1.7/2.3 72.9 2.3 3.2
2015/16 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 22 32.1 11.9 2.1 /6 1.4 3.5/4.7 74.0 3.0 6.2
2015/16 ženy - play-out B. Jablonec n. N. 6 20.5 6.7 1.3 /4.3 1 1/1.7 60.0 3.0 0.7
2015/16 ženy - Play out SLO 2 9.0 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 1.5 -3.0
2016/17 ženy - skupina A B. Jablonec n. N. 15 - 12.6 2.8 1.9 1.2/1.6 75.0 - -
2016/17 ženy - Základní část SLA 8 3.9 0.8 0.1 /0.8 0.1 0.1/0.3 50.0 1.4 -1.9
2016/17 ženy - finálová skupina B. Jablonec n. N. 8 - 11.5 2.3 1.6 2.1/2.5 85.0 - -
2017/18 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 22 28.0 5.9 1 /3.1 1 1/1.3 79.3 2.7 2.4
2017/18 ženy - skupina A Ško-Energo MB 4 - 5.5 1.8 0.3 1.3/1.5 83.3 - -
2017/18 ženy - Základní část SLO 6 10.2 2.3 0.2 /0.8 0.5 0.5/0.7 75.0 0.7 -0.3
2017/18 ženy - finálová skupina Ško-Energo MB 1 - 1.0 0 0 1/2 50.0 - -
2017/18 ženy - play-off B. Jablonec n. N. 6 29.8 7.7 1.2 /4.2 1.2 1.8/2.7 68.8 2.2 4.2
2018/19 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 21 29.1 7.6 1.6 /4.2 1 1.2/1.7 72.2 3.2 2.3
2018/19 ženy - Základní fáze BLC Sparta 13 - 13.3 2.9 1.6 2.6/3.2 81.0 - -
2018/19 ženy - play-off B. Jablonec n. N. 3 30.7 9.7 2.3 /6.3 1 2/2 100.0 1.7 3.7
2019/20 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 22 30.2 9.6 1.6 /6 1.4 2.3/2.8 82.0 2.9 2.7
2019/20 ženy - Základní část CHO 14 6.9 1.0 0.2 /1.4 0.1 0.1/0.1 100.0 0.6 -0.6
2019/20 ženy - Český pohár žen - XXV. ročník CHO 1 7.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 3.0 -4.0
2019/20 ženy - skupina B CHO 2 10.0 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 1.5 3.0
2020/21 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 2 33.0 7.0 1.5 /6 1 1/1 100.0 4.0 -1.5
2020/21 ženy - základní část CHO 13 7.5 1.8 0.2 /1 0.3 0.4/0.5 71.4 1.2 -0.5
2020/21 ženy - Český pohár žen CHO 3 6.7 0.7 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 1.0 -0.7
2020/21 ženy - Play off CHO 3 9.7 1.0 0 /0.3 0.3 0/0 0.0 2.0 -3.0
2020/21 ženy - O 5.-8. MÍSTO CHO 2 3.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2021/22 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 21 34.1 10.3 1.9 /5.4 1.5 2/2.9 71.7 2.3 5.6
2021/22 ženy - play-out B. Jablonec n. N. 6 31.7 12.0 2.3 /6.2 1.7 2.3/3.3 70.0 2.5 8.5
2022/23 ženy - skupina B B. Jablonec n. N. 12 - 13.3 3.1 1.5 2.7/3.2 84.2 - -
Průměr za kariéru 38.9 12.0 8.1 1.8 0.9 1.7/2.5 252.4 2.4 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Ško-Energo MB 22. 1. 2023
2B body 7 Basket Ostrava 22. 10. 2022
3B body 3 ADFORS Basket Litomyšl 24. 9. 2022
Body 22 Ško-Energo MB 8. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Basket Slovanka B 6. 10. 2012 2012/13
2B body 9 Basket Slovanka 2. 4. 2011 2010/11
3B body 5 Sokol Nusle 13. 10. 2013 2013/14
Obranné doskoky 7 OLM 19. 3. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 VALOSUN Brno 26. 10. 2014 2014/15
Doskoky celkem 9 OLM 19. 3. 2016 2015/16
Body 29 Sokol Nusle 13. 10. 2013 2013/14
Užitečnost 26 BK Brandýs n.L. 12. 12. 2021 2021/22
Asistence 8 Žabiny Brno B 18. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 15 1 3 4/4 100.0
25. 9. 2022 skupina B Vlčice Žďár 10 1 2 2/4 50.0
8. 10. 2022 skupina B Ško-Energo MB 22 5 3 3/4 75.0
9. 10. 2022 skupina B BK Brandýs n.L. 15 5 1 2/2 100.0
22. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 18 7 1 1/2 50.0
12. 11. 2022 skupina B BC Benešov 11 1 2 3/3 100.0
13. 11. 2022 skupina B BCKol 17 4 2 3/3 100.0
3. 12. 2022 skupina B Lokomotiva Liberec 11 2 1 4/5 80.0
7. 1. 2023 skupina B Vlčice Žďár 16 4 2 2/3 66.7
8. 1. 2023 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 4 2 0 0/0 0
21. 1. 2023 skupina B BK Brandýs n.L. 13 3 1 4/4 100.0
22. 1. 2023 skupina B Ško-Energo MB 8 2 0 4/4 100.0
Celkem 12 160 37 18 32/38 84.2
Průměr 12 13.3 3.1 1.5 2.7/3.2 84.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Nusle 17 26:56 8.2 1.5 30.1 1.0 23.9 2.3/2.9 78.0 2.2
BSK KP Brno 15 27:48 8.5 1.7 35.6 1.2 24.3 1.4/1.9 75.0 2.5
Žabiny Brno B 16 28:05 7.6 0.9 17.9 1.4 29.9 1.4/2.1 66.7 2.6
HB Aritma 10 33:11 10.0 2.3 46.0 1.4 28.6 1.2/1.8 66.7 2.7
OLM 10 27:17 9.2 1.7 37.8 1.5 25.0 1.3/2.1 61.9 2.3
Studánka Pardubice 13 28:14 7.0 1.3 33.3 0.9 25.0 1.6/2.2 75.0 3.0
VSP 11 31:31 7.9 1.9 41.2 0.9 24.4 1.4/1.5 88.2 2.1
BC Benešov 8 16:48 9.8 1.8 48.3 1.5 46.2 1.8/2.4 73.7 2.6
Sokol Nusle 7 0:00 11.1 2.3 0.0 1.0 0.0 3.6/5.6 64.1 2.1
BK Brandýs n.L. 6 12:23 12.8 3.2 158.3 1.2 77.8 3.0/3.3 90.0 2.3
Sokol Pečky 10 23:59 7.5 1.5 28.8 0.9 27.3 1.8/1.9 94.7 3.0
Havířov 7 32:46 10.1 0.9 24.0 2.1 34.1 2.0/3.1 63.6 3.6
KARA Trutnov 6 27:10 10.3 1.7 29.4 2.0 27.9 1.0/1.7 60.0 2.7
Basket Slovanka B 6 0:00 10.2 2.0 0.0 0.7 0.0 4.2/5.5 75.8 3.0
BA Sparta 6 0:00 9.8 2.8 0.0 0.0 0.0 4.2/7.0 59.5 3.2
Ško-Energo MB 6 17:58 9.5 2.0 70.6 1.2 43.8 2.0/2.3 85.7 3.3
BaK Plzeň 4 0:00 14.3 4.3 0.0 1.3 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Sparta 9 25:50 6.1 1.3 26.7 0.7 12.0 1.4/2.2 65.0 2.8
BK Lvice Litoměřice 7 10:08 7.1 0.9 50.0 1.4 66.7 1.1/1.6 72.7 3.3
USK Praha 4 29:10 12.5 1.3 29.4 2.3 50.0 3.3/5.0 65.0 3.3
Basket Slovanka 4 21:03 11.8 2.3 37.5 1.3 38.5 3.5/4.0 87.5 3.0
BA Sparta Praha 4 27:55 11.8 3.0 50.0 1.0 22.2 2.8/3.5 78.6 4.0
SBŠ Ostrava 6 23:04 7.8 1.5 40.9 0.7 16.0 2.8/4.5 63.0 2.7
DBaK 4 0:00 11.8 2.8 0.0 1.5 0.0 1.8/1.8 100.0 0.5
Sokol H. Králové 4 29:16 11.5 2.3 42.9 1.5 23.1 2.5/3.5 71.4 2.8
BK Strakonice 4 29:29 11.0 2.0 33.3 1.5 18.2 2.5/2.8 90.9 2.8
Jiskra Kyjov 4 0:00 11.0 2.8 0.0 0.8 0.0 3.3/4.5 72.2 2.0
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 10.0 2.0 0.0 0.8 0.0 3.8/5.0 75.0 2.3
VALOSUN Brno 4 31:02 9.8 1.8 22.6 1.3 19.2 2.5/3.8 66.7 3.8
Basket Slovanka 4 0:00 9.5 2.8 0.0 0.8 0.0 1.8/3.0 58.3 2.8
Basket Slovanka 3 0:00 11.7 4.0 0.0 0.0 0.0 3.7/6.0 61.1 3.0
SŠMH Brno B 4 0:00 8.5 2.3 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 2.5
Loko Trutnov 4 0:00 8.3 2.0 0.0 0.5 0.0 2.8/5.3 52.4 2.8
Sokol Kladno 3 0:00 10.7 4.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
BaK Plzeň 3 0:00 10.3 3.0 0.0 1.0 0.0 1.3/1.7 80.0 2.7
BK Žďár n. S. 6 0:00 5.2 1.0 0.0 0.5 0.0 1.7/3.5 47.6 2.5
SŠMH Brno 4 30:39 7.5 1.3 20.8 1.0 19.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Sokol Nusle 4 0:00 6.8 2.0 0.0 0.5 0.0 1.3/2.0 62.5 4.0
Vlčice Žďár 2 0:00 13.0 2.5 0.0 2.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
BK Žďár n. S. 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.7 80.0 0.7
Stavební fakulta 1 0:00 26.0 8.0 0.0 2.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/4.0 87.5 3.5
TJ ČZU Praha 2 0:00 12.5 2.0 0.0 2.0 0.0 2.5/2.5 100.0 0.5
Basket Říčany 2 0:00 12.5 3.5 0.0 0.5 0.0 4.0/4.0 100.0 2.5
BK Klatovy 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Klatovy 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 5.0
Loko Karlovy Vary 4 0:00 5.3 1.0 0.0 0.5 0.0 1.8/2.5 70.0 2.3
BK Strakonice 2 0:00 10.5 2.5 0.0 0.5 0.0 4.0/4.0 100.0 3.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol Kladno 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Benešov 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 2.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 9.5 1.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Pirelli A 2 0:00 9.5 2.0 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Aritma Praha B 1 0:00 18.0 2.0 0.0 2.0 0.0 8.0/11.0 72.7 2.0
Basket Ostrava 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Pod 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Babynec 1 0:00 18.0 2.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Lokomotiva Liberec 3 18:34 6.0 0.7 40.0 0.3 50.0 3.7/4.3 84.6 3.0
BK Strakonice B 2 21:58 9.0 2.0 40.0 1.0 40.0 2.0/3.5 57.1 3.0
BCKol 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK Strakonice 2 0:00 8.5 1.0 0.0 2.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
STR 8 7:47 2.1 0.5 50.0 0.1 14.3 0.8/0.9 85.7 1.1
BA Sparta Praha 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.0 0.0 3.5/8.5 41.2 3.5
SŠB Pardubice 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 5.7 0.3 0.0 0.7 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Nilfisk Hradec Králové "B" 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.0 0.0 2.7/3.3 80.0 1.0
VALOSUN Brno 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
USK Praha B 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Valosun Brno 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 13.0 2.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
DSK Basketball B 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
KARA Trutnov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Prosek A 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
TRU 10 3:33 1.0 0.2 33.3 0.2 40.0 0.0/0.0 0.0 0.6
HKR 8 6:44 1.3 0.3 25.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.1
Valosun Brno 3 0:00 3.0 0.3 0.0 0.7 0.0 0.3/2.7 12.5 2.3
BC Libo 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
HAN 6 4:17 1.3 0.2 33.3 0.3 40.0 0.0/0.0 0.0 0.7
SŠMH Brno 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
SLA 6 5:49 1.0 0.0 0.0 0.3 66.7 0.0/0.0 0.0 0.5
OVA 9 1:05 0.7 0.0 0.0 0.2 100.0 0.0/0.0 0.0 0.1
Sokol H. Králové 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
KPB 7 9:53 0.6 0.1 33.3 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
USK 6 7:46 0.3 0.2 12.5 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.3
SLO 5 2:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4