Adéla Smutná

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
SBŠ Ostrava
Výška
183 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Největší individuální úspěchy:

- zlato z ME U16 - 2015

 

Reprezentace:

- U16

 

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
442
Procento vítězství
47.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižákyně U13 - předkolo A SBŠ OV A 3 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/2.7 12.5 - -
2012/13 starší žákyně U15 - Základní část SBŠ Ostrava C 2 - 21.0 8.5 0.0 0 0.0 4/8 50.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina C SBŠ Ostrava 14 - 11.5 4.9 0.0 0 0.0 1.8/3.8 47.2 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina D SBŠ Ostrava 14 - 20.3 8.7 0.0 0 0.0 2.9/6 47.6 - -
2012/13 starší žákyně U15 - liga skupina B SBŠ Ostrava 10 - 10.3 4.3 0.0 0 0.0 1.7/3.1 54.8 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga B SBŠ Ostrava 8 - 18.9 8.1 0.0 0 0.0 2.6/4.5 58.3 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - play-off SBŠ Ostrava 3 - 23.0 9 0.0 0 0.0 5/7 71.4 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - Mistrovství ČR SBŠ Ostrava 5 - 14.2 4.6 0.0 0 0.0 5/8.4 59.5 - -
2013/14 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 22 - 14.0 4 0.0 1.2 0.0 2.2/3.2 67.6 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina B SBŠ Ostrava B 15 - 14.8 5.9 0.0 0.3 0.0 2.1/3.7 56.4 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina C SBŠ Ostrava 14 - 17.4 6.6 0.0 0.6 0.0 2.6/4.1 63.2 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga SBŠ Ostrava 16 - 18.2 7 0.0 0.4 0.0 2.9/4.1 69.7 - -
2013/14 kadetky U17 - play-out SBŠ Ostrava 6 - 14.3 4.5 0.0 0.7 0.0 3.3/4.2 80.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Mistrovství ČR sk. A SBŠ Ostrava 3 37.3 16.3 4.3 37.1 0.3 8.3 6.7/8 83.3 3.7 19.0
2013/14 starší žákyně U15 - Mistrovství o 5.-8. místo SBŠ Ostrava 1 12.0 16.0 5 100.0 2 100.0 0/0 0.0 1.0 21.0
2014/15 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 22 - 9.6 2.5 0.0 1 0.0 1.9/2.6 70.7 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 20 13.3 5.4 1.1 /2.5 44.0 0.8 45.5 1/1.5 63.3 1.5 4.7
2014/15 ženy - Základní část OVA 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 0.5
2014/15 juniorky U19 - play-off SBŠ Ostrava 1 14.0 0.0 0 /2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 3.0
2014/15 kadetky U17 - play-off SBŠ Ostrava 5 - 14.0 2.4 0.0 1.4 0.0 5/6.4 78.1 - -
2015/16 ženy - Základní část OVA 9 10.4 5.1 0.3 /1 33.3 1.2 57.9 0.8/1.3 58.3 0.7 4.7
2015/16 kadetky U17 - základní část SBŠ Ostrava 20 - 17.3 4.4 /4.4 100.0 1.5 100.0 4.1/5.2 78.8 2.1 14.1
2015/16 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 22 25.8 8.5 1.4 /4.3 31.9 1.3 27.2 2/2.5 80.0 2.0 7.4
2015/16 juniorky U19 - play-out SBŠ Ostrava 6 34.3 19.8 4.8 /9.8 49.2 2.5 50.0 2.7/3.2 84.2 2.2 21.5
2015/16 ženy - Play out OVA 3 9.7 3.0 1 /1.7 60.0 0.3 20.0 0/0 0.0 1.0 -
2016/17 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 22 33.5 16.5 3.8 /8.5 44.7 1.9 32.1 3.2/4.3 73.7 1.7 13.9
2016/17 ženy - Základní část OVA 21 13.3 2.9 1 /2.4 42.0 0.1 8.3 0.4/0.6 75.0 1.0 1.6
2016/17 juniorky U19 - play-off SBŠ Ostrava 3 32.7 17.0 3.7 /7.3 50.0 2.3 33.3 2.7/3 88.9 1.7 18.3
2016/17 ženy - Play out OVA 6 32.0 11.0 2.2 /4.8 44.8 1.5 25.7 2.2/3 72.2 1.7 11.7
2016/17 juniorky U19 - Mistrovství ČR SBŠ Ostrava 2 37.0 19.5 5 /12.5 40.0 0.5 5.6 8/8.5 94.1 1.5 13.0
2017/18 juniorky U19 - základní část SBŠ Ostrava 21 30.0 14.9 3.4 /7.4 45.5 1.9 35.1 2.6/3.2 79.4 1.8 15.4
2017/18 ženy - Základní část OVA 22 21.3 5.4 0.7 /2.1 31.9 1 27.7 0.9/0.9 95.0 1.8 2.6
2017/18 ženy - základní část OVA 2 12.0 9.0 3.5 /5 70.0 0.5 50.0 0.5/0.5 100.0 0.5 8.0
2017/18 juniorky U19 - play-off SBŠ Ostrava 3 21.3 8.7 1 /2 50.0 1.7 55.6 1.7/2 83.3 1.0 10.3
2017/18 ženy - Play out OVA 6 21.7 9.8 2 /3 66.7 1.5 32.1 1.3/1.7 80.0 1.2 9.7
2017/18 juniorky U19 - Mistrovství ČR SBŠ Ostrava 2 23.0 5.5 0.5 /4.5 11.1 1 16.7 1.5/4 37.5 3.0 -4.5
2018/19 ženy - skupina B SBŠ Ostrava B 5 - 14.0 4 0.0 1.6 0.0 1.2/1.4 85.7 - -
2018/19 ženy - Základní část OVA 19 16.5 5.1 0.6 /1.8 34.3 0.9 28.1 0.9/1.3 75.0 2.1 2.4
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník OVA 2 14.0 7.5 2 /3.5 57.1 0.5 20.0 2/3 66.7 0.5 6.0
2018/19 ženy - skupina B2 SBŠ Ostrava B 2 - 15.0 3.5 0.0 1.5 0.0 3.5/4.5 77.8 - -
2018/19 ženy - Play out OVA 4 17.5 6.0 0.8 /2.3 33.3 1 33.3 1.5/1.5 100.0 1.5 8.3
2021/22 ženy - základní část OVA 12 12.1 3.2 0.9 /2.5 36.7 0.2 11.8 0.8/0.8 100.0 1.8 1.8
2021/22 ženy - play-off OVA 1 27.0 2.0 0 /3 0.0 0 0.0 2/2 100.0 1.0 -1.0
2021/22 ženy - základní část Havířov 15 26.9 15.2 4.9 /8.1 60.3 0.9 40.6 2.9/3.8 75.4 2.2 19.9
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Havířov 1 9.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -
2021/22 ženy - play-off Havířov 3 26.7 18.0 4 /9.7 41.4 2 66.7 4/4.7 85.7 1.7 25.0
2021/22 ženy - o 5. - 8. místo OVA 4 18.8 5.3 2 /4 50.0 0.3 11.1 0.5/1.3 40.0 0.8 8.3
2021/22 ženy - final4 Havířov 2 36.5 20.0 6 /13.5 44.4 1.5 23.1 3.5/3.5 100.0 1.0 22.0
Průměr za kariéru 47.3 12.4 11.6 3.4 145.5 0.9 107.3 2.1/3.1 346.7 2.0 5.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 BK Havířov 12. 12. 2015 2015/16
2B body 16 ŠBK P-H Sadská 29. 9. 2013 2013/14
3B body 5 BK Strakonice 25. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 11 TSB 24. 3. 2017 2016/17
Útočné doskoky 6 Sokol Nusle 30. 4. 2022 2021/22
Doskoky celkem 14 BK Žďár n. S. 3. 4. 2016 2015/16
Body 38 Jiskra Kyjov 4. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 43 BK Žďár n. S. 5. 2. 2017 2016/17
Asistence 6 Sokol Nusle 15. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
USK Praha 12 2:59 13.8 3.3 177.3 1.3 228.6 3.3/4.3 76.5 2.4
Studánka Pardubice 10 0:00 15.6 4.1 136.7 1.4 140.0 3.2/4.2 76.2 2.8
VALOSUN Brno 11 26:54 12.5 2.2 46.2 2.0 44.9 2.2/2.5 88.9 1.4
Basket Slovanka 10 27:51 12.8 3.7 56.1 1.3 34.2 1.5/1.9 78.9 1.6
BK Strakonice 8 0:00 14.5 3.9 387.5 1.4 550.0 2.6/3.5 75.0 2.4
USK Praha 11 26:05 9.7 2.3 45.5 0.7 16.0 3.0/3.6 82.5 1.9
BK Strakonice 8 23:03 13.3 3.1 38.5 1.6 28.3 2.1/2.5 85.0 1.4
Sokol H. Králové 8 31:14 13.0 3.0 38.7 1.8 33.3 1.8/2.6 66.7 1.8
VALOSUN Brno 6 0:00 16.8 4.7 155.6 1.3 0.0 3.5/3.8 91.3 2.8
BA Sparta Praha 8 26:42 12.4 1.6 28.3 1.5 32.4 4.6/6.5 71.2 2.1
BA Sparta 7 4:48 14.1 3.9 150.0 1.1 57.1 3.0/4.6 65.6 2.1
BSK KP Brno 5 28:58 19.2 4.4 45.8 2.0 62.5 4.4/5.4 81.5 1.8
SŠMH Brno 9 28:00 10.6 1.9 32.7 1.1 23.8 3.4/4.0 86.1 2.6
FM 6 0:00 14.3 5.8 0.0 0.2 0.0 2.2/3.8 56.5 3.3
KARA Trutnov 8 0:00 10.3 2.3 450.0 1.4 366.7 1.6/2.0 81.3 2.6
SŠMH Brno 6 0:00 13.2 4.0 200.0 1.0 150.0 2.2/3.5 61.9 1.5
STR 16 15:51 4.7 1.1 44.7 0.5 20.0 1.1/1.2 89.5 1.4
KARA Trutnov 8 28:55 9.1 2.0 31.4 1.0 27.6 2.1/3.9 54.8 2.0
B. Jablonec n. N. 7 20:33 10.0 2.4 48.6 1.3 27.3 1.3/1.7 75.0 1.9
BK Havířov 4 0:00 17.3 4.8 316.7 0.8 100.0 5.5/8.3 66.7 2.5
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 22.7 7.7 0.0 0.0 0.0 7.3/11.0 66.7 2.0
Loko Karlovy Vary 4 0:00 16.0 6.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.8 63.2 2.3
HKR 9 18:48 6.9 1.3 41.4 1.2 37.9 0.6/0.7 83.3 1.7
Basket Slovanka 6 0:00 10.3 1.8 550.0 1.2 350.0 3.2/4.3 73.1 2.3
Sokol H. Králové 4 0:00 15.0 4.5 0.0 1.3 0.0 2.3/3.5 64.3 2.8
OSK Olomouc 4 0:00 14.8 7.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 1.8
TRU 12 12:33 4.9 0.9 68.8 0.8 37.5 0.8/1.2 71.4 1.3
BK Brno 3 0:00 18.7 7.3 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.3
Studánka Pardubice 5 25:22 10.4 1.8 42.9 1.8 42.9 1.4/1.6 87.5 1.2
Studánka Pardubice 3 0:00 17.0 6.7 0.0 0.3 0.0 2.7/3.3 80.0 3.7
Valosun KP Brno 4 0:00 12.3 4.8 0.0 0.5 0.0 1.3/2.8 45.5 2.0
Loko Trutnov 3 0:00 16.3 4.3 0.0 1.7 0.0 2.7/3.0 88.9 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 16.3 6.0 0.0 0.7 0.0 2.3/3.3 70.0 2.7
Valosun KP Brno 2 0:00 24.0 11.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
KPB 9 19:28 5.2 1.1 41.7 0.7 21.4 1.0/1.1 90.0 1.9
SBŠ Ostrava "B" 2 0:00 23.0 11.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
ZAB 11 15:04 4.1 0.7 32.0 0.5 21.4 1.0/1.2 84.6 1.4
Studánka Pardubice 2 21:43 22.5 9.0 72.0 0.5 50.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/6.5 92.3 2.5
DBaK 2 0:00 22.0 9.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.5
SŠMH Brno 4 0:00 10.8 5.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.0
Loko Krnov 2 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.5
BSK Jičín 2 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 3.0
BK Brandýs n.L. 2 29:53 18.5 4.5 52.9 1.5 27.3 5.0/6.5 76.9 1.5
SLO 10 13:27 3.7 1.0 40.0 0.5 25.0 0.2/0.5 40.0 1.2
BK Havířov 2 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.0
Studánka Pardubice 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.0 0.0 2.0/4.7 42.9 2.7
Sokol Nusle 2 26:47 16.5 3.0 46.2 3.0 50.0 1.5/2.0 75.0 1.5
ŠBK P-H Sadská 1 0:00 33.0 16.0 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
SŠMH Brno B 2 0:00 16.5 4.5 0.0 1.0 0.0 4.5/5.5 81.8 3.5
BK Frýdek-Místek 2 0:00 15.5 5.5 0.0 0.0 0.0 4.5/9.5 47.4 3.0
SLA 11 11:18 2.7 0.3 21.4 0.6 33.3 0.3/0.5 50.0 1.1
Sokol Pečky 2 28:23 14.0 5.5 73.3 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
VSP 3 22:14 8.7 2.7 57.1 1.0 100.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BK Frýdek-Místek U19 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.5
Sokol Nusle 2 27:59 12.5 4.5 42.9 0.5 16.7 2.0/2.5 80.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 11.5 4.0 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Žabiny Brno B 2 25:32 11.0 4.0 47.1 0.5 16.7 1.5/1.5 100.0 1.5
Vlčice Žďár 1 0:00 21.0 2.0 0.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Lokomotiva Krnov 1 0:00 19.0 7.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BA Sparta 1 34:43 17.0 3.0 37.5 2.0 66.7 5.0/6.0 83.3 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
HB Basket 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 3.5
Aritma Praha 1 31:25 13.0 3.0 100.0 1.0 100.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BC Benešov 1 19:16 13.0 6.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Panter Javorník 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
USK 8 19:32 1.5 0.4 17.6 0.1 4.5 0.4/0.4 100.0 1.8
BSK TJ Jičín 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
CHO 1 8:43 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0