Anna Kolegarová

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 21 let
Aktuální klub
Žabiny Brno C
Výška
160 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
255
Procento vítězství
62.7%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina C SŠMH Brno 12 - 2.0 0.9 0 0.2/1.3 12.5 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B SŠMH Brno 6 - 2.3 1 0 0.3/1 33.3 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off SŠMH Brno 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR-skupina B SŠMH Brno 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR o 1.- 4. místo SŠMH Brno 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo D Žabiny Brno A 3 - 3.0 1.3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina C SŠMH Brno 12 - 1.2 0.5 0 0.2/0.2 100.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina C SŠMH Brno 20 - 7.0 2.6 0.3 1.2/2.2 53.5 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga SŠMH Brno 13 - 2.1 0.6 0.2 0.4/0.8 50.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Předkolo MČR B SŠMH Brno 3 - 7.3 2 0.7 1.3/2.7 50.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - 9. - 12. místo SŠMH Brno 3 - 12.3 3.7 1 2/4.7 42.9 - -
2015/16 starší žákyně U15 - MČR skupina B SŠMH Brno 3 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - MČR o 1.-4. místo SŠMH Brno 1 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina C SŠMH Handicap Brno 8 - 7.9 2 0.9 1.3/2.6 47.6 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina C SŠMH Handicap Brno B 8 - 5.9 1.4 0.8 0.9/1.8 50.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga SŠMH Handicap Brno 16 - 9.1 3.3 0.6 0.9/2.2 42.9 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out C SŠMH Handicap Brno B 10 - 8.3 1.9 1.2 0.9/1.9 47.4 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina C Žabiny Brno B 10 - 4.6 1.8 0.2 0.4/0.5 80.0 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 16 7.9 0.8 0.1 /1.1 0.1 0.3/0.4 83.3 0.4 -0.4
2017/18 kadetky U17 - skupina C Žabiny Brno B 8 - 10.5 3.4 0.5 2.3/3.5 64.3 - -
2017/18 juniorky U19 - finálová skupina Žabiny Brno B 8 - 3.6 1 0.5 0.1/0.3 50.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out C Žabiny Brno B 5 - 12.0 3 1.2 2.4/3.8 63.2 - -
2017/18 kadetky U17 - play-off Žabiny Brno 2 0.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.5
2017/18 kadetky U17 - Mistrovství ČR Žabiny Brno 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část Žabiny Brno 17 23.1 3.8 0.6 /4 0.5 0.9/1.6 59.3 1.7 1.9
2018/19 juniorky U19 - skupina C Žabiny Brno B 10 - 7.4 1.4 1.3 0.7/1.2 58.3 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina Žabiny Brno B 10 - 7.5 2.4 0.7 0.6/0.9 66.7 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off Žabiny Brno 3 15.7 3.0 1.3 /3.7 0 0.3/0.7 50.0 1.3 0.3
2019/20 ženy - základní část Žabiny Brno B 17 13.5 2.6 0.5 /1.4 0.5 0.2/0.4 57.1 1.2 1.6
2019/20 juniorky U19 - základní část Žabiny Brno 16 7.8 1.9 0.5 /1.6 0.3 0.1/0.3 50.0 1.0 0.6
2019/20 juniorky U19 - skupina C Žabiny Brno B 2 - 7.0 3.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out C Žabiny Brno B 3 - 13.3 3 2 1.3/3 44.4 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část Žabiny Brno 2 16.5 5.0 1 /3 0.5 1.5/2 75.0 2.0 2.0
Průměr za kariéru 36.4 3.7 4.8 1.4 0.4 0.7/1.3 193.8 1.2 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 OSK Olomouc 22. 10. 2017 2017/18
2B body 8 Studánka Pardubice 19. 2. 2017 2016/17
3B body 4 Jiskra Kyjov 27. 10. 2018 2018/19
Obranné doskoky 7 Studánka Pardubice 6. 10. 2018 2018/19
Útočné doskoky 4 HB Basket 23. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 8 Levhartice Chomutov 21. 10. 2018 2018/19
Body 20 BC Vysočina 24. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 10 BA Sparta 24. 3. 2019 2018/19
Asistence 6 BA Sparta 24. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Studánka Pardubice 4 0:00 10.8 4.3 0.0 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Jiskra Kyjov 5 0:00 8.0 1.2 0.0 1.4 0.0 1.4/2.6 53.8 1.6
Basket Ostrava 3 0:00 11.0 3.7 0.0 1.0 0.0 0.7/1.0 66.7 0.7
OSK Olomouc 3 0:00 10.7 3.3 0.0 0.3 0.0 3.0/4.0 75.0 0.7
Sokol Kladno 2 0:00 14.5 4.0 0.0 1.5 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
Studánka Pardubice 5 0:00 5.4 1.8 0.0 0.6 0.0 0.0/0.8 0.0 1.8
SBŠ Ostrava 5 0:00 5.2 1.4 0.0 0.6 0.0 0.6/1.6 37.5 1.6
SKB Tišnov U19 3 0:00 8.7 1.7 0.0 1.7 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
SBŠ Ostrava U14 4 0:00 6.3 2.0 0.0 0.5 0.0 0.8/2.0 37.5 1.8
OSK Olomouc 5 0:00 5.0 1.4 0.0 0.6 0.0 0.4/1.8 22.2 1.2
Basket Ostrava 3 0:00 8.0 1.7 0.0 1.0 0.0 1.7/3.0 55.6 0.7
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BK Havířov 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 2.3
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
HB Basket 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Basket Ostrava 3 0:00 6.7 2.7 0.0 0.0 0.0 1.3/1.3 100.0 0.3
Basket Slovanka 8 13:24 2.4 0.6 27.8 0.1 11.1 0.8/1.3 60.0 0.9
BK Žďár n. S. 3 0:00 6.0 1.0 0.0 1.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BK Frýdek-Místek 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 -
Basket Slovanka 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
HB Basket 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 2.5
BKHAV 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 -
BK Havířov 5 1:48 3.2 1.0 0.0 0.4 50.0 0.0/0.0 0.0 0.8
USK Praha 4 12:32 3.8 0.8 30.0 0.8 42.9 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
DBaK 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BA Sparta 3 21:01 4.0 0.3 11.1 1.0 42.9 0.3/0.3 100.0 1.7
Valosun KP Brno 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
BA K. Vary 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
USK Praha 5 0:00 2.0 0.6 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.4
OSK Olomouc 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta 2 15:59 5.0 1.0 40.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 3 15:47 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Sokol H. Králové 3 8:21 3.0 0.7 33.3 0.3 33.3 0.7/0.7 100.0 0.7
SBŠ Ostrava 3 7:50 2.3 0.7 66.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
Studánka Pardubice 5 12:24 1.4 0.4 28.6 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 1.4
Sokol Nusle 1 15:39 7.0 2.0 50.0 1.0 50.0 0.0/1.0 0.0 1.0
B. Jablonec n. N. 2 18:23 3.5 0.0 0.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Ško-Energo MB 2 17:50 3.5 1.0 66.7 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Trutnov 3 11:55 2.0 0.3 20.0 0.3 16.7 0.3/0.7 50.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
KP Brno B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 15:43 1.7 0.7 16.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Loko Trutnov 3 12:07 1.7 0.0 0.0 0.3 25.0 0.7/1.3 50.0 0.7
USK Praha 1 5:33 5.0 1.0 33.3 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.3
Panter Javorník 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Havířov 1 7:06 5.0 1.0 100.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Havířov 2 19:49 2.0 0.5 14.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Strakonice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 2 11:11 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK KP Brno 2 13:55 1.5 0.0 0.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Nusle 2 12:48 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BK Strakonice 1 14:29 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pečky 2 5:50 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BA Sparta Praha 2 6:28 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KlS U13G 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Valosun KP Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 2 10:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Studánka Pardubice 1 8:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 4:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -