Eliška Bendová

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
B. Jablonec n. N.
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
229
Procento vítězství
41.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižákyně U12 - základní Bižuterie Jablonec 7 - 5.3 2 0 1.3/3.1 40.9 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - základní Bižuterie Jablonec nad Nisou - kval 16 - 3.3 1.5 0 0.3/0.8 30.8 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina B B. Jablonec n. N. 12 - 0.9 0.4 0 0.1/0.3 33.3 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - liga sk. A B. Jablonec n. N. 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - základní Bižuterie Jablonec nad Nisou - kval 17 - 16.6 7.4 0 1.8/4.9 36.1 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Biž. Jablonec n. N. 7 - 2.3 0.9 0.1 0.1/0.6 25.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C Slovan Varnsdorf 11 - 5.3 2.2 0 0.9/2.1 43.5 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. B Slovan Varnsdorf 9 - 6.9 2.9 0.1 0.8/1.9 41.2 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A Biž. Jablonec n. N. 13 - 4.3 1.8 0 0.8/1.4 55.6 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina B Biž. Jablonec n.N. 10 - 1.9 0.3 0.4 0.1/0.2 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C Slovan Varnsdorf 8 - 4.4 2 0 0.4/1 37.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina C1 Slovan Varnsdorf 7 - 5.3 2.4 0 0.4/0.6 75.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out B Biž. Jablonec n.N. 7 - 1.0 0.4 0 0.1/0.3 50.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina B B. Jablonec n. N. 6 - 1.8 0.7 0.2 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B Basket Severočesko 12 - 5.0 2 0.1 0.8/1 75.0 - -
2018/19 juniorky U19 - play-out B B. Jablonec n. N. 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out B Basket Severočesko 7 - 2.1 0.9 0 0.4/1.7 25.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina B B. Jablonec n. N. 9 - 3.1 1.1 0.2 0.2/0.7 33.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina B Basket Severočesko 14 - 5.6 2.4 0.1 0.7/1.6 45.5 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina B. Jablonec n. N. 5 - 1.8 0.6 0.2 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina Basket Severočesko 2 - 6.0 2.5 0 1/1.5 66.7 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B B. Jablonec n. N. 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A B. Jablonec n. N. 4 - 2.3 1 /1 0 0.3/1 25.0 0.8 0.8
2021/22 ženy - základní část B. Jablonec n. N. 7 13.9 3.3 1.1 /2.1 0.3 0.1/0.3 50.0 1.7 1.1
2021/22 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 24 21.0 3.3 1.1 /3.6 0.2 0.7/1.6 42.1 2.1 2.9
2021/22 ženy - play-out B. Jablonec n. N. 3 17.0 0.7 0.3 /1.3 0 0/0.7 0.0 2.0 0.3
2022/23 ženy - skupina B B. Jablonec n. N. 7 - 1.6 0.4 0.1 0.3/0.9 33.3 - -
Průměr za kariéru 22.7 2.9 4.5 1.8 0.1 0.6/1.3 91.5 1.4 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Ško-Energo MB 8. 10. 2022
2B body 2 BC Benešov 12. 11. 2022
3B body 1 Basket Ostrava 22. 10. 2022
Body 4 Basket Ostrava 22. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BSK Continental TJ Jičín 16. 1. 2016 2015/16
2B body 16 BK KARA Trutnov 8. 11. 2015 2015/16
3B body 2 ADFORS Basket Litomyšl 17. 12. 2017 2017/18
Obranné doskoky 10 Žabiny Brno 29. 1. 2022 2021/22
Útočné doskoky 5 BK Strakonice 6. 3. 2022 2021/22
Doskoky celkem 13 Levhartice Chomutov 19. 3. 2022 2021/22
Body 37 BK KARA Trutnov 8. 11. 2015 2015/16
Užitečnost 17 BK Strakonice 8. 12. 2021 2021/22
Asistence 4 BK Strakonice 8. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina B BK Litomyšl 2 1 0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina B Vlčice Žďár 0 0 0 0/2 0.0
8. 10. 2022 skupina B Ško-Energo MB 1 0 0 1/2 50.0
9. 10. 2022 skupina B BK Brandýs n.L. 0 0 0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina B Basket Ostrava 4 0 1 1/2 50.0
12. 11. 2022 skupina B BC Benešov 4 2 0 0/0 0
13. 11. 2022 skupina B BCKol 0 0 0 0/0 0
Celkem 7 11 3 1 2/6 33.3
Průměr 7 1.6 0.4 0.1 0.3/0.9 33.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečnice Děčín 4 0:00 8.3 3.5 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 31.3 1.8
Lokomotiva Trutnov 6 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 66.7 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 0.5
Loko Trutnov 5 0:00 4.4 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.2 36.4 2.8
BK Lvice Litoměřice 6 0:00 3.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 71.4 1.7
USK Praha B 5 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.6 33.3 2.2
BK Brandýs n.L. 3 0:00 6.0 2.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 3.3
HB Basket 5 3:45 2.6 1.2 120.0 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 -
Studánka Pardubice 3 17:50 4.3 2.0 85.7 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0
ADFORS Basket Litomyšl 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 -
BK Strakonice 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BKj. Kralupy n.V. 3 0:00 4.3 1.3 0.0 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.3
Sokol H. Králové B 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
BK Havířov 2 22:59 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Lokomotiva Liberec 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.7
DBaK 2 0:00 5.5 2.0 200.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BSK Jičín 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Strakonice 2 27:32 4.5 1.0 15.4 0.5 50.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol Nusle 4 0:00 2.3 0.8 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KP Brno 1 22:51 8.0 2.0 40.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Loko Trutnov 2 16:53 4.0 1.0 50.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 3.5 1.5 300.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Žabiny Brno 1 31:33 7.0 2.0 25.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Sokol Nusle 1 23:19 7.0 2.0 40.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SBŠ Ostrava 4 10:18 1.5 0.8 75.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.8
Studánka Pardubice 2 19:39 3.0 1.0 28.6 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
DBaK 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Basket Slovanka 2 20:29 2.0 0.0 0.0 0.5 33.3 0.5/2.0 25.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Slovanka B 3 0:00 1.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
Studánka Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
HB Basket Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BSK KP Brno 1 13:19 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Levhartice Chomutov 3 15:01 1.0 0.3 14.3 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.7
BA Sparta Praha 2 22:02 1.5 0.5 25.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
USK Praha 2 17:46 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Litomyšl 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
VSP 2 9:42 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Říčany 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Ško-Energo MB 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pečky 1 8:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slovan Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Vlčice Žďár 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
TJ Sokol Nusle 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK TJ Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 2 24:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
K2 Prostějov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HB Aritma 3 9:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCKol 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -