Karolína Robová

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 27 let
Aktuální klub
HB Aritma
Výška
168 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
401
Procento vítězství
52.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší dorostenky - skupina A Aritma Praha 16 - 0.9 0.4 0 0.1/0.5 25.0 - -
2010/11 starší žákyně - skupina A Aritma Praha 20 - 4.1 1.2 0 1.7/3.1 53.2 - -
2011/12 juniorky U19 - skupina A Aritma Praha 21 - 3.8 1.3 0.2 0.7/1.4 48.3 - -
2011/12 kadetky U17 - skupina A Aritma Praha 20 - 5.5 1.9 0.1 1.5/3 50.8 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off A Aritma Praha 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2011/12 kadetky U17 - play-off Aritma Praha 5 - 5.8 1.6 0.2 2/3.8 52.6 - -
2012/13 kadetky U17 - základní část Aritma Praha 22 - 3.3 0.6 0.3 1.3/1.6 77.8 - -
2012/13 juniorky U19 - skupina A Aritma Praha 17 - 2.4 0.6 0.1 0.9/1.5 60.0 - -
2012/13 juniorky U19 - play-off Aritma Praha 3 - 1.3 0.7 0 0/0.3 0.0 - -
2012/13 kadetky U17 - play-out Aritma Praha 6 - 0.8 0.3 0 0.2/0.3 50.0 - -
2013/14 juniorky U19 - základní část Aritma Praha 22 22.8 2.5 0.4 /1.5 0.3 1/1.2 77.8 2.5 1.8
2013/14 juniorky U19 - skupina A BKj. Kralupy n.V. 4 - 4.0 1.5 0.3 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 juniorky U19 - play-out Aritma Praha 6 23.8 3.3 0.2 /1.3 0.3 2/2.5 80.0 1.5 4.2
2013/14 juniorky U19 - play-out A BKj. Kralupy n.V. 4 - 7.5 0.5 1.8 1.3/2 62.5 - -
2014/15 ženy - základní část Junior Kralupy 20 17.6 1.8 0.5 /1.6 0.2 0.4/0.7 53.8 1.3 1.1
2014/15 ženy - skupina A HB Aritma 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 juniorky U19 - skupina A Aritma Praha 17 - 10.3 2.1 1.2 2.4/3.2 74.1 - -
2014/15 ženy - Základní fáze Aritma Praha B 13 - 6.2 1.2 1.1 0.5/1 46.2 - -
2014/15 ženy - play-off Junior Kralupy 4 15.0 0.0 0 /1.8 0 0/0 0.0 1.8 -2.5
2014/15 juniorky U19 - play-out A Aritma Praha 6 - 8.8 1.5 1.5 1.3/2 66.7 - -
2014/15 ženy - play-off A HB Aritma 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 ženy - základní část Junior Kralupy 22 17.0 2.9 0.5 /1.4 0.4 0.7/0.9 84.2 1.1 1.5
2015/16 ženy - Základní fáze Aritma Praha B 16 - 6.7 1.3 1 1.1/1.5 70.8 - -
2015/16 ženy - play-off Junior Kralupy 3 20.7 4.7 1.7 /4 0.3 0.3/0.3 100.0 2.3 4.7
2016/17 ženy - základní část Junior Kralupy 20 20.4 2.7 0.6 /2.1 0.3 0.7/1.3 50.0 1.7 1.8
2016/17 ženy - Základní fáze Aritma Praha B 14 - 9.9 2.9 0.9 1.5/2 75.0 - -
2016/17 ženy - play-off Junior Kralupy 2 22.5 6.0 1 /2.5 0.5 2.5/3.5 71.4 0.5 8.0
2017/18 ženy - skupina A Junior Kralupy 16 - 4.6 1.6 0.4 0.2/0.7 27.3 - -
2017/18 ženy - Základní fáze Aritma Praha B 14 - 10.6 2.9 1.3 1.1/2.1 51.7 - -
2017/18 ženy - finálová skupina Junior Kralupy 6 - 5.3 1.3 0.3 1.7/2 83.3 - -
2018/19 ženy - základní část HB Aritma 18 14.0 2.7 0.7 /1.8 0.2 0.7/0.8 86.7 1.2 2.6
2018/19 ženy - Základní fáze Aritma Praha B 16 - 7.6 2 0.7 1.5/2.3 66.7 - -
2018/19 ženy - play-off HB Aritma 3 17.7 4.0 2 /3.7 0 0/1.7 0.0 0.7 2.0
2019/20 ženy - základní část HB Aritma 3 1.3 0.7 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 0.7 0.7
2020/21 ženy - základní část HB Aritma 4 19.0 2.5 0.8 /3 0 1/1.5 66.7 1.0 1.3
2021/22 ženy - základní část HB Aritma 10 17.3 1.6 0.4 /2.1 0 0.8/1.1 72.7 1.4 1.1
2022/23 ženy - Základní fáze Aritma Praha B 3 - 2.0 0.3 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
Průměr za kariéru 30.8 6.3 4.4 1.1 0.4 1.0/1.6 147.6 1.6 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BLC Sparta 31. 1. 2023
2B body 1 BLC Sparta 31. 1. 2023
3B body 1 BLC Sparta 31. 1. 2023
Body 6 BLC Sparta 31. 1. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Biž. Jablonec n. N. 16. 1. 2011 2010/11
2B body 9 BK Prosek A 2. 4. 2018 2017/18
3B body 5 Slovan Varnsdorf 18. 1. 2015 2014/15
Obranné doskoky 10 Studánka Pardubice 8. 2. 2014 2013/14
Útočné doskoky 3 OLM 21. 2. 2015 2014/15
Doskoky celkem 11 Studánka Pardubice 8. 2. 2014 2013/14
Body 30 Slovan Varnsdorf 18. 1. 2015 2014/15
Užitečnost 15 Studánka Pardubice 8. 2. 2014 2013/14
Asistence 6 SBŠ Ostrava 6. 4. 2014 2013/14
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
19. 1. 2023 Základní fáze Legendy Litoměřice B 0 0 0 0/0 0
23. 1. 2023 Základní fáze BC Libo 0 0 0 0/0 0
31. 1. 2023 Základní fáze BLC Sparta 6 1 1 1/2 50.0
Celkem 3 6 1 1 1/2 50.0
Průměr 3 2.0 0.3 0.3 0.3/0.7 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Prosek A 7 0:00 13.7 4.0 0.0 1.6 0.0 1.0/1.4 70.0 1.1
Sokol Dolní Počernice A 8 0:00 10.5 2.1 0.0 1.8 0.0 1.0/1.3 80.0 1.3
Babynec 7 0:00 8.0 2.1 0.0 0.7 0.0 1.6/2.0 78.6 1.6
BLC Sparta 7 0:00 7.6 1.3 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.3
Stavební fakulta 6 0:00 8.8 2.8 0.0 0.5 0.0 1.7/2.2 76.9 0.5
BK Pirelli A 6 0:00 8.8 1.5 0.0 1.5 0.0 1.3/2.3 57.1 1.3
BC Libo 10 0:00 4.9 1.7 0.0 0.3 0.0 0.6/1.0 60.0 1.8
TJ ČZU Praha 6 0:00 7.0 2.0 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 1.3
Sokol Kladno 7 0:00 5.9 1.6 0.0 0.7 0.0 0.6/1.4 40.0 2.4
Sokol Nusle 6 0:00 5.8 1.3 0.0 0.3 0.0 2.2/3.3 65.0 2.2
Sokol Nusle B 4 0:00 8.8 2.0 0.0 1.0 0.0 1.8/3.0 58.3 2.3
BA Sparta 12 15:47 2.8 0.8 43.5 0.2 25.0 0.7/1.1 61.5 1.0
DSK Basketball B 6 0:00 5.3 1.0 0.0 1.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.0
OSK Olomouc 5 0:00 5.8 1.6 0.0 0.2 0.0 2.0/3.8 52.6 1.6
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 7.0 1.3 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Sokol Nusle 11 16:59 2.5 0.4 19.0 0.0 0.0 1.8/2.8 64.5 1.4
DBaK 3 0:00 7.0 1.3 0.0 1.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
OLM 7 18:18 3.0 0.4 21.4 0.7 41.7 0.0/0.0 0.0 1.7
Basket Říčany 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
Ško-Energo MB 7 10:45 2.9 1.0 53.8 0.3 200.0 0.0/1.0 0.0 1.1
HB Aritma 2 20:26 10.0 3.0 66.7 0.5 50.0 2.5/3.0 83.3 2.0
SBŠ Ostrava 4 29:04 5.0 0.8 33.3 0.0 0.0 3.5/4.8 73.7 1.0
SŠB Pardubice 1 0:00 19.0 8.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Studánka Pardubice 10 17:04 1.9 0.5 31.3 0.2 20.0 0.3/0.7 42.9 0.6
Sokol Pečky 8 13:42 2.4 0.8 50.0 0.1 14.3 0.5/0.5 100.0 1.1
BK Strakonice B 6 13:31 2.8 0.8 45.5 0.3 20.0 0.2/0.3 50.0 2.8
BK Klatovy 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Nusle 6 0:00 2.7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.5 44.4 1.8
KARA Trutnov 4 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
B. Jablonec n. N. 7 13:43 2.0 0.0 0.0 0.3 33.3 1.1/1.3 88.9 1.1
BK Klatovy 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BA Sparta 5 0:00 2.6 0.6 0.0 0.0 0.0 1.4/2.4 58.3 1.6
BaK Plzeň 4 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 1.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BA Sparta Praha 4 10:11 3.0 0.5 100.0 0.5 66.7 0.5/0.5 100.0 2.8
VALOSUN KP Brno B 7 13:40 1.6 0.1 20.0 0.3 100.0 0.4/0.9 50.0 0.6
Havířov 5 16:12 2.2 1.0 35.7 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.8
VALOSUN Brno 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Lokomotiva Liberec 2 20:44 5.5 1.0 40.0 0.5 25.0 2.0/2.0 100.0 2.5
BC Benešov 4 11:00 2.8 1.3 71.4 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
BK Strakonice 4 25:32 2.5 0.3 14.3 0.5 25.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BK SŠMH Brno 11 17:29 0.9 0.4 22.2 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 2.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
DBaK 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pod 2 0:00 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0 4.5/5.0 90.0 1.0
KARA Trutnov 2 23:05 4.0 0.5 14.3 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 3.5
BK Lvice Litoměřice 4 9:59 2.0 1.0 133.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
VSP 4 15:31 1.5 0.3 33.3 0.3 50.0 0.3/1.0 25.0 0.8
Studánka Pardubice 4 17:34 1.5 0.0 0.0 0.3 20.0 0.8/1.0 75.0 0.8
Sokol H. Králové 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BKj. Kralupy n.V. 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
SBŠ Ostrava 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brno 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Strakonice 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
BK Strakonice 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Loko Karlovy Vary 4 0:00 1.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Sokol H. Králové 2 25:55 2.0 0.5 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Benešov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK Praha 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Basket Slovanka 2 19:43 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SŠMH Brno 2 23:40 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
VALOSUN Brno 2 20:41 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
B. Jablonec n. N. 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
USK Praha 2 18:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Slovanka B 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Legendy Litoměřice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0