2. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Strakonice B
SKB Strakonice
11. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 1. kolo 2
Slovan Litoměřice
Sluneta Ústí nad Labem
11. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 1. kolo 3
BK Levhartice Chomutov B
BC Slaný
11. 12. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 1. kolo 4
TJ Lokomotiva Liberec I
ŠKO-ENERGO MB
11. 12. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 1. kolo 5
BK Klatovy
DBaK
11. 12. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 2. kolo 10
Tigers Basketball České Budějovice
BK Levhartice Chomutov B
8. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 2. kolo 6
BK Strakonice B
BK Klatovy
25. 9. 2021
16:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
63
35
20
6
14
17
11
7
18
5
Review
skupina A 2. kolo 8
Slovan Litoměřice
TJ Lokomotiva Liberec I
25. 9. 2021
17:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Michal Tesař
52
41
14
9
24
13
36
26
Review
skupina A 2. kolo 7
SKB Strakonice
DBaK
25. 9. 2021
18:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
47
58
11
14
23
27
32
40
Review
skupina A 2. kolo 9
Sluneta Ústí nad Labem
ŠKO-ENERGO MB
24. 9. 2021
18:30
SPŠ spojů Antonín Ďurana
Michal Tesař
56
76
13
17
24
33
41
49
Review
skupina A 3. kolo 14
Sluneta Ústí nad Labem
TJ Lokomotiva Liberec I
8. 1. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 3. kolo 15
Tigers Basketball České Budějovice
BC Slaný
9. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 3. kolo 11
BK Strakonice B
DBaK
26. 9. 2021
10:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
62
63
16
14
18
15
15
18
13
16
Review
skupina A 3. kolo 12
SKB Strakonice
BK Klatovy
26. 9. 2021
12:00
STARZ aréna Simona Jindřichová
Michal Dub
67
53
10
15
36
24
54
40
Review
skupina A 3. kolo 13
Slovan Litoměřice
ŠKO-ENERGO MB
26. 9. 2021
12:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Michal Tesař
37
61
12
14
14
28
20
44
Review
skupina A 4. kolo 20
SKB Strakonice
Sluneta Ústí nad Labem
9. 10. 2021
16:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
56
63
13
18
32
31
41
44
Review
skupina A 4. kolo 16
BK Klatovy
BK Levhartice Chomutov B
9. 10. 2021
16:30
SH BK Klatovy Jan Jeřáb
Michal Bakajsa
57
75
16
20
29
39
39
55
Review
skupina A 4. kolo 18
TJ Lokomotiva Liberec I
Tigers Basketball České Budějovice
9. 10. 2021
18:00
Hala TJ Lokomotiva Tomáš Mašek
Jaroslav Poživil
71
75
14
20
32
43
51
56
Review
skupina A 4. kolo 19
BK Strakonice B
Slovan Litoměřice
9. 10. 2021
18:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
49
47
9
8
19
25
34
35
Review
skupina A 4. kolo 17
DBaK
BC Slaný
9. 10. 2021
19:00
Tělocvična 25. ZŠ Jakub Vampola
Michal Dub
106
45
26
7
55
18
79
34
Review
skupina A 5. kolo 23
ŠKO-ENERGO MB
Tigers Basketball České Budějovice
10. 10. 2021
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Martin Kučírek
Tomáš Mašek
67
51
13
10
36
20
55
32
Review
skupina A 5. kolo 24
BK Strakonice B
Sluneta Ústí nad Labem
10. 10. 2021
09:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
51
42
17
8
29
22
42
32
Review
skupina A 5. kolo 21
BK Klatovy
BC Slaný
10. 10. 2021
11:30
SH BK Klatovy Jan Jeřáb
Michal Bakajsa
42
48
14
11
19
19
29
34
Review
skupina A 5. kolo 22
DBaK
BK Levhartice Chomutov B
10. 10. 2021
11:30
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Jakub Vampola
Michal Dub
84
56
16
23
44
30
73
46
Review
skupina A 5. kolo 25
SKB Strakonice
Slovan Litoměřice
10. 10. 2021
13:00
STARZ aréna Jonáš Kavan
Jakub Hejduk
60
39
5
7
28
13
21
42
Review
skupina A 6. kolo 27
Sluneta Ústí nad Labem
DBaK
23. 10. 2021
15:00
SPŠ spojů Jindřich Nesper
Vojta Kočárník
Preview
skupina A 6. kolo 26
Slovan Litoměřice
BK Klatovy
23. 10. 2021
16:00
Hala 6. ZŠ Antonín Ďurana
Vladimír Kesler
Preview
skupina A 6. kolo 29
BK Levhartice Chomutov B
TJ Lokomotiva Liberec I
23. 10. 2021
17:00
Městská sportovní hala - velká Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský
Preview
skupina A 6. kolo 30
BC Slaný
ŠKO-ENERGO MB
23. 10. 2021
17:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Vyhlídal
Michal Dub
Preview
skupina A 6. kolo 28
Tigers Basketball České Budějovice
BK Strakonice B
23. 10. 2021
19:30
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Dennis Billík
Preview
skupina A 7. kolo 31
Slovan Litoměřice
DBaK
24. 10. 2021
09:00
Hala 6. ZŠ Antonín Ďurana
Vladimír Kesler
Preview
skupina A 7. kolo 32
Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
24. 10. 2021
09:30
SPŠ spojů Jindřich Nesper
Vojta Kočárník
Preview
skupina A 7. kolo 34
BK Levhartice Chomutov B
ŠKO-ENERGO MB
24. 10. 2021
11:00
Městská sportovní hala - velká Jonáš Kavan
Ondřej Svejkovský
Preview
skupina A 7. kolo 33
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Strakonice
24. 10. 2021
12:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Dennis Billík
Preview
skupina A 7. kolo 35
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec I
24. 10. 2021
14:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Vyhlídal
Michal Dub
Preview
skupina A 8. kolo 36
BK Klatovy
TJ Lokomotiva Liberec I
13. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 8. kolo 37
DBaK
ŠKO-ENERGO MB
13. 11. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 8. kolo 38
BK Strakonice B
BK Levhartice Chomutov B
13. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 8. kolo 39
SKB Strakonice
BC Slaný
13. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 8. kolo 40
Slovan Litoměřice
Tigers Basketball České Budějovice
13. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 9. kolo 41
BK Klatovy
ŠKO-ENERGO MB
14. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 9. kolo 42
DBaK
TJ Lokomotiva Liberec I
14. 11. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 9. kolo 43
BK Strakonice B
BC Slaný
14. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 44
SKB Strakonice
BK Levhartice Chomutov B
14. 11. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 9. kolo 45
Sluneta Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
14. 11. 2021
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 10. kolo 46
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
27. 11. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 10. kolo 47
BK Levhartice Chomutov B
Slovan Litoměřice
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 10. kolo 48
BC Slaný
Sluneta Ústí nad Labem
27. 11. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 49
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Strakonice B
27. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 10. kolo 50
ŠKO-ENERGO MB
SKB Strakonice
27. 11. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 11. kolo 51
Tigers Basketball České Budějovice
DBaK
28. 11. 2021
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 11. kolo 52
BK Levhartice Chomutov B
Sluneta Ústí nad Labem
28. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 11. kolo 53
BC Slaný
Slovan Litoměřice
28. 11. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 11. kolo 54
TJ Lokomotiva Liberec I
SKB Strakonice
28. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 11. kolo 55
ŠKO-ENERGO MB
BK Strakonice B
28. 11. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 12. kolo 56
SKB Strakonice
BK Strakonice B
12. 12. 2021
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 12. kolo 58
BC Slaný
BK Levhartice Chomutov B
12. 12. 2021
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 12. kolo 59
ŠKO-ENERGO MB
TJ Lokomotiva Liberec I
12. 12. 2021
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 12. kolo 60
DBaK
BK Klatovy
12. 12. 2021
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 12. kolo 57
Sluneta Ústí nad Labem
Slovan Litoměřice
10. 12. 2021
18:00
SPŠ spojů
Preview
skupina A 13. kolo 61
DBaK
BK Strakonice B
8. 1. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 13. kolo 62
BK Klatovy
SKB Strakonice
8. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 13. kolo 63
ŠKO-ENERGO MB
Slovan Litoměřice
8. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 13. kolo 64
TJ Lokomotiva Liberec I
Sluneta Ústí nad Labem
26. 9. 2021
09:30
Hala TJ Lokomotiva Antonín Ďurana
Vladislav Lunhul
65
70
16
20
30
37
44
50
Review
skupina A 13. kolo 65
BC Slaný
Tigers Basketball České Budějovice
26. 9. 2021
11:00
Víceúčelová sportovní hala Zuzana Kotrbatá
Radomír Kohout
57
82
20
20
35
41
45
65
Review
skupina A 14. kolo 66
BK Klatovy
BK Strakonice B
9. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 67
DBaK
SKB Strakonice
9. 1. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 14. kolo 68
TJ Lokomotiva Liberec I
Slovan Litoměřice
9. 1. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 14. kolo 69
ŠKO-ENERGO MB
Sluneta Ústí nad Labem
9. 1. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 14. kolo 70
BK Levhartice Chomutov B
Tigers Basketball České Budějovice
25. 9. 2021
12:00
Městská sportovní hala - velká Antonín Ďurana
Vladislav Lunhul
73
72
14
17
37
37
52
59
Review
skupina A 15. kolo 71
BC Slaný
BK Klatovy
22. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 15. kolo 72
BK Levhartice Chomutov B
DBaK
22. 1. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 15. kolo 73
Tigers Basketball České Budějovice
ŠKO-ENERGO MB
22. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 15. kolo 74
Sluneta Ústí nad Labem
BK Strakonice B
22. 1. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 15. kolo 75
Slovan Litoměřice
SKB Strakonice
22. 1. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 16. kolo 76
BK Levhartice Chomutov B
BK Klatovy
23. 1. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 16. kolo 77
BC Slaný
DBaK
23. 1. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 16. kolo 78
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Lokomotiva Liberec I
23. 1. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 16. kolo 79
Slovan Litoměřice
BK Strakonice B
23. 1. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 16. kolo 80
Sluneta Ústí nad Labem
SKB Strakonice
23. 1. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 17. kolo 81
DBaK
Slovan Litoměřice
5. 2. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 17. kolo 82
BK Klatovy
Sluneta Ústí nad Labem
5. 2. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 17. kolo 83
SKB Strakonice
Tigers Basketball České Budějovice
5. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 17. kolo 84
ŠKO-ENERGO MB
BK Levhartice Chomutov B
5. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 17. kolo 85
TJ Lokomotiva Liberec I
BC Slaný
5. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 18. kolo 86
BK Klatovy
Slovan Litoměřice
6. 2. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 18. kolo 87
DBaK
Sluneta Ústí nad Labem
6. 2. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 18. kolo 88
BK Strakonice B
Tigers Basketball České Budějovice
6. 2. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 18. kolo 89
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Levhartice Chomutov B
6. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 18. kolo 90
ŠKO-ENERGO MB
BC Slaný
6. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 19. kolo 91
ŠKO-ENERGO MB
BK Klatovy
26. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 19. kolo 92
TJ Lokomotiva Liberec I
DBaK
26. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 19. kolo 93
BC Slaný
BK Strakonice B
26. 2. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 19. kolo 94
BK Levhartice Chomutov B
SKB Strakonice
26. 2. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 19. kolo 95
Tigers Basketball České Budějovice
Sluneta Ústí nad Labem
26. 2. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 20. kolo 96
TJ Lokomotiva Liberec I
BK Klatovy
27. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 20. kolo 97
ŠKO-ENERGO MB
DBaK
27. 2. 2022
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina A 20. kolo 98
BK Levhartice Chomutov B
BK Strakonice B
27. 2. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 20. kolo 99
BC Slaný
SKB Strakonice
27. 2. 2022
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 20. kolo 100
Tigers Basketball České Budějovice
Slovan Litoměřice
27. 2. 2022
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 21. kolo 101
DBaK
Tigers Basketball České Budějovice
12. 3. 2022
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 21. kolo 102
Sluneta Ústí nad Labem
BK Levhartice Chomutov B
12. 3. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 21. kolo 103
Slovan Litoměřice
BC Slaný
12. 3. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 21. kolo 104
SKB Strakonice
TJ Lokomotiva Liberec I
12. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 21. kolo 105
BK Strakonice B
ŠKO-ENERGO MB
12. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 22. kolo 106
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
13. 3. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 22. kolo 107
Slovan Litoměřice
BK Levhartice Chomutov B
13. 3. 2022
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 22. kolo 108
Sluneta Ústí nad Labem
BC Slaný
13. 3. 2022
-
SPŠ spojů
Preview
skupina A 22. kolo 109
BK Strakonice B
TJ Lokomotiva Liberec I
13. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
skupina A 22. kolo 110
SKB Strakonice
ŠKO-ENERGO MB
13. 3. 2022
-
STARZ aréna
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lucie Housková BK Strakonice B 34 4 1.0 15.5 5.5 0.0 4.5/4.5 100.0 0.8
Jitka Eisnerová Sluneta Ústí n. L. 37 4 1.0 15.3 5.0 0.3 4.5/7.3 62.1 2.5
Tereza Brůžková TB Č. Budějovice 19 4 1.0 11.8 4.0 0.3 3.0/4.0 75.0 2.8
Denisa Bezpalcová DBaK 30 4 1.0 6.8 2.3 0.0 2.3/3.5 64.3 1.5
Anna Hrabětová Pod 23 2 1.0 11.0 3.5 0.0 4.0/10.5 38.1 1.0
Eliška Hegrová OLM 23 3 1.0 7.0 2.7 0.3 0.7/2.0 33.3 0.0
Tereza Fekarová BK Litomyšl 22 3 1.0 6.3 2.0 0.0 2.3/3.0 77.8 2.3
Diana Schovancová BK Klatovy 18 4 1.0 3.8 1.3 0.3 0.5/2.3 22.2 2.5
Nikola Drnková SKB Strakonice 20 4 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/2.8 9.1 0.8
Natálie Čížová Basket Ostrava 19 2 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jesika Hibalová HB Basket 18 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Johanka Kindermannová Sla 17 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
Andrea Michňová SBŠ Ostrava B 21 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Karolína Červinková Ško-Energo MB 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Badinková Slovan Litoměřice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Chytilová Loko Krnov 19 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Barbora Adame Basketball Nymburk 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Andrlová Lokomotiva Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Čechová BS Český Brod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Blažejovská Vlčice Žďár 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Litomyšl 4 22.3 2.8 9.8 /18.1 54.2 18.0
BS Český Brod 4 15.5 6.8 7.0 /12.0 58.3 16.3
Ško-Energo MB 3 23.3 2.3 14.3 /22.6 63.2 12.7
Sluneta Ústí n. L. 4 17.0 3.5 13.3 /21.8 60.9 22.8
Levhartice Chomutov B 3 18.0 6.7 12.0 /20.0 60.0 21.3
TB Č. Budějovice 4 24.5 2.0 15.0 /24.5 61.2 18.8
Basket Ostrava 2 21.0 1.5 13.5 /18.5 73.0 15.0
SK UP Olomouc 4 22.5 5.0 13.0 /18.8 69.3 0.0
HB Basket 4 22.3 2.8 15.3 /26.8 57.0 11.3
BK Strakonice B 4 16.8 3.8 11.5 /11.5 100.0 5.8
BK Klatovy 4 17.3 1.0 9.3 /20.8 44.6 15.5
SBŠ Ostrava B 2 18.5 6.5 4.5 /11.5 39.1 17.0
Loko Krnov 4 23.0 8.5 10.3 /12.6 82.0 14.5
BC Slaný 3 18.0 2.3 7.0 /12.3 56.8 16.0
DBaK 4 28.0 2.8 13.5 /22.3 60.7 18.3
SKB Strakonice 4 16.3 4.3 12.3 /21.6 57.0 18.3
Slovan Litoměřice 4 17.3 2.0 3.3 /5.6 59.1 15.8
Vlčice Žďár 4 19.0 4.8 6.8 /10.3 65.9 15.8
Lokomotiva Liberec 3 19.7 1.3 15.7 /24.0 65.3 16.3
Basketball Nymburk 2 17.0 5.5 7.0 /11.0 63.6 16.0
Basket Poděbrady 2 19.0 2.5 16.0 /33.5 47.8 13.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Vyhlídal Michal 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Vávrová Veronika 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Vampola Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 4 1 3 0 1.6 1.9 1.8
Toboláková Barbora 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Tesař Michal 3 0 3 0 1.2 1.2 1.2
Štancl Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 1 1 0 0 1.5 2.5 2.0
Račanský Martin 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Poživil Jaroslav 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Nevřela Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Mynarčík Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Mašek Tomáš 4 3 1 0 1.3 1.1 1.2
Lunhul Vladislav 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Linhart Tomáš 1 0 1 0 2.0 3.0 2.5
Kučírek Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kubeš Michal 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Križanová Johana 2 0 2 0 1.5 2.3 1.9
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Klapetek René 2 2 0 0 1.8 2.3 2.0
Kavan Jonáš 6 6 0 0 1.3 1.4 1.3
Jurník Vojtěch 3 2 1 0 1.8 2.2 2.0
Jindřichová Simona 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Jeřáb Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Holaň Dominik 1 1 0 0 1.0 4.0 2.5
Hejduk Jakub 4 0 4 0 1.4 1.5 1.4
Ďurana Antonín 3 3 0 0 1.5 1.2 1.3
Dub Michal 6 0 6 0 1.0 1.4 1.2
Bakajsa Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře