Zuzana Příhodová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BK Slavoj Český Brod
Výška
172 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
234
Procento vítězství
47.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A ČBr U11 (mix) 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - základní část skupina A (3 na 3) ČBr U11 (mix) 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 9-11 ČBr U11 (mix) 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina 9-11 (3na3) ČBr U11 (mix) 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11 MIX ČBr U11 (mix) 28 - 4.0 1.8 0 0.4/0.7 50.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G BKČ.B.U12G 7 - 1.1 0.6 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" BKČ.B.U12G 6 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G ČBrU13G 23 - 4.8 2.1 0 0.5/1.6 32.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina C BK Slavoj Český Brod 9 - 9.0 4.3 0 0.3/2.7 12.5 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BK Slavoj Český Brod 10 - 14.1 6.4 0.1 1/2.9 34.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga Basket Slovanka 10 - 1.4 0.6 0 0.2/0.6 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B Basket Slovanka 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo Basket Slovanka 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - 2. kolo Basket Slovanka 2 - 8.5 3.5 0.5 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina B Basket Slovanka 10 - 10.3 3.8 /3.8 0.1 2.4/4 60.0 2.7 6.0
2018/19 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 5 5.6 1.4 0.6 /1.8 0 0.2/0.4 50.0 0.2 0.4
2018/19 kadetky U17 - skupina A Basket Slovanka B 10 - 8.8 3.3 0.3 1.3/2.8 46.4 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina C Slavoj Český Brod 3 - 10.7 5 0 0.7/3.7 18.2 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basket Slovanka 9 - 15.0 5.9 /5.9 0.2 2.6/4.7 54.8 2.8 10.1
2018/19 kadetky U17 - play-out A Basket Slovanka B 10 - 7.3 2.4 0.4 1.3/2.8 46.4 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off Basket Slovanka 2 9.5 3.0 1 /2 0 1/1 100.0 2.0 -
2019/20 kadetky U17 - skupina D BS Č. Brod 3 - 7.0 2.3 0.7 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 1 7.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 - -3.0
2019/20 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 12 11.1 1.4 0.7 /1.7 0 0.1/0.4 20.0 1.3 -0.8
2019/20 juniorky U19 - skupina B Basket Slovanka B 12 - 8.5 2 1.3 0.8/1.5 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A BS Č. Brod 7 - 13.1 4.1 1 1.9/3.6 52.0 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out B Basket Slovanka B 4 - 8.5 3 0.3 1.8/3.5 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out A BS Č. Brod 2 - 6.5 2.5 0 1.5/4 37.5 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina B Basket Slovanka B 1 - 10.0 2 1 3/3 100.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Basket Slovanka 3 18.3 4.3 1.7 /4.3 0 1/2.7 37.5 1.3 -0.3
2021/22 ženy - skupina B BS Český Brod 14 - 5.6 1.4 0.9 0.3/0.5 57.1 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 3 0.3 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Basket Slovanka B 2 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - play-off B BS Český Brod 2 - 7.0 2.5 0.5 0.5/1 50.0 - -
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 5 - 8.6 2.2 1 1.2/2.6 46.2 - -
Průměr za kariéru 23.0 1.1 6.1 2.3 0.3 0.7/1.6 108.9 1.5 0.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 PodB 19. 11. 2022
2B body 4 BK Pelhřimov 9. 10. 2022
3B body 2 Kralupy junior 3. 12. 2022
Body 15 Kralupy junior 3. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Tigers Č. Budějovice 3. 3. 2019 2018/19
2B body 10 Sokol Nilfisk H. Králové B 9. 4. 2018 2017/18
3B body 3 BK Brandýs n.L. 27. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 4 SBŠ Ostrava 31. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 2 SBŠ Ostrava 16. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 4 Loko Trutnov 1. 12. 2019 2019/20
Body 24 DBaK 30. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 19 BSK TJ Jičín 11. 11. 2018 2018/19
Asistence 2 Sokol H. Králové 19. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
9. 10. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK Pelhřimov 11 4 1 0/1 0.0
22. 10. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK Příbram 2000 12 4 1 1/2 50.0
23. 10. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BenB 5 1 1 0/2 0.0
19. 11. 2022 Středočeská basketbalová liga žen PodB 9 2 0 5/8 62.5
20. 11. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BC Kolín 6 0 2 0/0 0
3. 12. 2022 Středočeská basketbalová liga žen Kralupy junior 15 4 2 1/4 25.0
Celkem 6 58 15 7 7/17 41.2
Průměr 6 9.7 2.5 1.2 1.2/2.8 41.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
DBaK 5 0:00 14.0 5.2 0.0 0.6 0.0 1.8/3.2 56.3 1.2
Loko Karlovy Vary 5 0:00 10.2 3.6 0.0 0.6 0.0 1.2/3.2 37.5 2.6
Sokol Nusle 6 0:00 8.2 2.3 0.0 0.7 0.0 1.5/3.0 50.0 2.2
BSK TJ Jičín 2 0:00 20.5 8.0 100.0 0.0 0.0 4.5/6.5 69.2 3.5
ŠBK P-H Sadská 3 0:00 11.0 4.7 100.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.3
BC Vysočina 3 0:00 10.3 4.0 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
Basket Slovanka 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Bra U13G 4 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.8 18.2 0.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.0 2.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sla U13G 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 -
B. Jablonec n. N. 2 0:00 10.0 1.5 0.0 1.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 2.0
DBaK 2 0:00 9.5 3.0 150.0 0.5 100.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Basket Ostrava 1 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA K. Vary 1 0:00 15.0 7.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Kralupy junior 1 0:00 15.0 4.0 0.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Pod U13G(ms) 4 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
USK Praha 3 0:00 4.3 2.0 100.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
BK Příbram 2000 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basket Ostrava 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Basket Ostrava 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BC Ben (mix-kv) 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
BK Klatovy 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Havířov 4 11:18 2.5 1.0 44.4 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.8
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 10.0 1.0 100.0 1.0 100.0 5.0/6.0 83.3 2.0
SBŠ Ostrava 3 12:38 3.3 1.3 36.4 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 0.7
Lokomotiva Trutnov 1 0:00 9.0 2.0 100.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 4.0
PodB 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Bra U12G 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Žabiny Brno 3 9:11 2.7 1.0 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Strakonice 2 9:18 3.0 1.5 75.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
BC Kolín 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Pod 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
OLM 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BenB 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
BenU13G 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sad U12G 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Jiskra Kyjov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vlčice Žďár 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 1 23:59 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
HB Basket 1 4:01 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
KP Brno 1 11:15 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKHAV 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Levhartice Chomutov 2 12:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 3 1:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 4:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BCSlaU12G 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Nilfisk H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 1 1:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Loko Trutnov 1 19:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 2 3:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -