Eliška Fišková

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov B
Výška
174 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
287
Procento vítězství
57.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina A BK Baník Most 14 - 11.9 5.5 0.0 0 0.0 0.9/2.9 32.5 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - liga A BK Baník Most 8 - 14.4 6.8 0.0 0 0.0 0.9/3.8 23.3 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina A BK Baník Most 6 - 19.3 8.3 0.0 0.2 0.0 2.2/5.8 37.1 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina A BK Baník Most 11 - 19.5 8.6 0.0 0.1 0.0 1.9/4.7 40.4 - -
2012/13 starší žákyně U15 - liga skupina A BK Baník Most 10 - 19.0 7.1 0.0 0.7 0.0 2.7/4.9 55.1 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga A BK Baník Most 8 - 16.4 6 0.0 0.9 0.0 1.8/3.4 51.9 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - play-off BK Baník Most 3 - 18.7 5.3 0.0 0.7 0.0 6/8 75.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina A BK Baník Most 12 - 16.6 5.8 0.0 1 0.0 2.1/3.4 61.0 - -
2013/14 juniorky a kadetky U19 a U17 - Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U17 BK Most U17 9 - 22.9 8.8 0.0 1 0.0 2.3/3.6 65.6 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga BK Baník Most 16 - 12.9 4.7 0.0 0.6 0.0 1.7/3.5 48.2 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část Loko Karlovy Vary 10 9.7 3.5 0.4 /1.2 33.3 0.6 50.0 0.9/1 90.0 0.3 4.4
2014/15 kadetky U17 - skupina A Loko Karlovy Vary 22 - 16.2 5.4 0.0 1.2 0.0 1.8/2.5 74.1 - -
2014/15 juniorky a kadetky U19 a U17 - Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17 BK Most U17 2 - 12.5 5 0.0 0.5 0.0 1/1 100.0 - -
2014/15 juniorky U19 - play-out Loko Karlovy Vary 2 5.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2014/15 kadetky U17 - předkolo play-off A Loko Karlovy Vary 3 - 16.7 6.7 0.0 0 0.0 3.3/5.3 62.5 - -
2015/16 kadetky U17 - základní část Slovan Litoměřice 3 - 12.7 3.7 /3.7 100.0 1 100.0 2.3/3.3 70.0 1.3 10.3
2015/16 kadetky U17 - skupina A Baník Most 16 - 19.7 5.6 0.0 1.8 0.0 3/5.1 59.3 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina A Baník Most 15 - 19.9 5.5 0.0 1.9 0.0 3/3.8 78.9 - -
2015/16 kadetky U17 - play-out Slovan Litoměřice 3 - 15.7 4 /4 100.0 2.3 100.0 0.7/3 22.2 0.7 12.7
2015/16 kadetky U17 - play-off A Baník Most 2 - 16.0 3.5 0.0 2.5 0.0 1.5/3.5 42.9 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off Baník Most 3 - 16.0 3.7 0.0 2 0.0 2.7/4.3 61.5 - -
2016/17 ženy - skupina A Slovan Litoměřice 8 - 8.6 2.6 0.0 0.9 0.0 0.8/1 75.0 - -
2016/17 juniorky U19 - skupina A Slovan Litoměřice 5 - 13.8 3.4 0.0 1.8 0.0 1.6/2.8 57.1 - -
2016/17 juniorky U19 - finálová skupina Slovan Litoměřice 10 - 14.2 3.5 0.0 1.6 0.0 2.4/3.1 77.4 - -
2016/17 ženy - finálová skupina Slovan Litoměřice 2 - 7.5 1 0.0 1.5 0.0 1/2 50.0 - -
2017/18 ženy - skupina A Levhartice Chomutov 15 - 9.9 2.3 0.0 1.3 0.0 1.5/2.4 61.1 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 13 - 10.3 3.8 0.0 0.5 0.0 1.2/1.8 62.5 - -
2017/18 ženy - základní část Levhartice Chomutov 1 - 4.0 2 /2 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 3.0
2017/18 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 10 - 8.3 1.7 0.0 1 0.0 1.9/2.5 76.0 - -
2017/18 ženy - finálová skupina Levhartice Chomutov 2 - 10.5 3 0.0 1 0.0 1.5/1.5 100.0 - -
2018/19 ženy - skupina A Levhartice Chomutov 10 - 6.7 1.7 0.0 0.7 0.0 1.2/1.8 66.7 - -
2018/19 ženy - Český pohár žen - XXIV. ročník Levhartice Chomutov 2 - 10.0 2 /2 100.0 2 100.0 0/1 0.0 0.5 8.5
2018/19 ženy - finálová skupina Levhartice Chomutov 6 - 4.8 1.8 0.0 0.2 0.0 0.7/1 66.7 - -
2019/20 ženy - skupina A Levhartice Chomutov 10 - 11.1 3.8 0.0 1 0.0 0.5/0.6 83.3 - -
2019/20 ženy - Oblastní soutěž žen Levhartice Chomutov "C" 6 - 15.5 5.2 0.0 1.2 0.0 1.7/3.2 52.6 - -
2019/20 ženy - A2 Levhartice Chomutov 2 - 5.5 2 0.0 0.5 0.0 0/1.5 0.0 - -
2021/22 ženy - ženy, oblastní přebor Levhartice Chomutov "C" 1 - 12.0 4 0.0 1 0.0 1/2 50.0 - -
2021/22 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 4 - 6.5 1 0.0 1.3 0.0 0.8/1 75.0 - -
Průměr za kariéru 28.5 0.4 13.7 4.6 43.3 1.0 35.0 1.7/3.0 210.5 0.8 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 DBaK 10. 10. 2021
2B body 4 Slovan Litoměřice 2. 10. 2021
3B body 3 BK Klatovy 9. 10. 2021
Body 15 DBaK 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SBŠ Ostrava 24. 3. 2013 2012/13
2B body 19 Loko Karlovy Vary 18. 11. 2012 2012/13
3B body 6 DBaK 14. 11. 2015 2015/16
Obranné doskoky 5 Sokol H. Králové 30. 10. 2014 2014/15
Útočné doskoky 2 KARA Trutnov 27. 9. 2014 2014/15
Doskoky celkem 7 Sokol H. Králové 30. 10. 2014 2014/15
Body 42 Loko Karlovy Vary 18. 11. 2012 2012/13
Užitečnost 17 DBaK 28. 9. 2018 2018/19
Asistence 2 OP Prostějov 25. 10. 2014 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
2. 10. 2021 ženy, oblastní přebor Slovan Litoměřice 12 4 1 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 11 1 3 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A DBaK 15 3 2 3/4 75.0
23. 10. 2021 skupina A Lokomotiva Liberec 0 0 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A Ško-Energo MB 0 0 0 0/0 0
Celkem 5 38 8 6 4/6 66.7
Průměr 5 7.6 1.6 1.2 0.8/1.2 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BaK Plzeň 9 0:00 13.4 3.9 875.0 1.6 466.7 1.0/1.6 64.3 0.8
DBaK 8 0:00 14.8 3.0 0.0 1.8 0.0 3.5/4.1 84.8 0.6
Loko Karlovy Vary 4 0:00 21.8 10.0 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 -
Sokol Kladno 5 0:00 17.0 4.4 0.0 2.0 0.0 2.2/3.0 73.3 0.4
BK Strakonice 4 0:00 19.8 8.5 0.0 0.0 0.0 2.8/6.0 45.8 1.0
BK Klatovy 4 0:00 19.5 5.0 0.0 2.3 0.0 2.8/5.0 55.0 0.8
Sokol Nusle 3 0:00 25.0 6.0 0.0 2.7 0.0 5.0/6.3 78.9 1.0
Aritma Praha 5 0:00 14.6 3.6 0.0 1.8 0.0 2.0/3.0 66.7 0.8
HB Basket Praha 4 0:00 18.0 5.5 0.0 1.3 0.0 3.3/4.3 76.5 1.3
Loko Karlovy Vary 4 0:00 17.0 7.5 0.0 0.3 0.0 1.3/3.8 33.3 0.8
HB Basket Praha 6 0:00 11.2 2.7 0.0 1.3 0.0 1.8/2.5 73.3 0.2
DBaK 4 0:00 16.0 4.0 0.0 2.3 0.0 1.3/1.8 71.4 1.8
BK Strakonice 4 0:00 15.8 6.8 0.0 0.3 0.0 1.5/3.8 40.0 0.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 18.7 5.3 0.0 0.7 0.0 6.0/8.0 75.0 -
USK Praha 2 0:00 28.0 10.5 0.0 2.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
DBaK 2 0:00 27.0 8.5 0.0 2.5 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 16.0 3.7 0.0 2.0 0.0 2.7/4.3 61.5 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 22.5 10.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.0
Slovan Litoměřice 4 0:00 11.0 4.8 0.0 0.3 0.0 0.8/2.3 33.3 1.0
Slovan Litoměřice 4 0:00 11.0 3.5 0.0 1.3 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 22.0 8.5 0.0 0.5 0.0 3.5/7.5 46.7 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 21.0 6.0 0.0 1.5 0.0 4.5/8.0 56.3 0.5
TJ Sokol Kladno 2 0:00 20.5 5.5 0.0 2.5 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
DDM Česká Lípa 3 0:00 13.3 4.0 0.0 1.0 0.0 2.3/3.7 63.6 1.0
DBaK B 2 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 19.5 7.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 0.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 18.5 4.0 0.0 2.0 0.0 4.5/6.5 69.2 1.5
Lokomotiva Liberec 5 0:00 7.2 2.0 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 80.0 1.2
BK Brandýs n.L. 4 0:00 8.8 2.8 0.0 1.0 0.0 0.3/0.8 33.3 -
VALOSUN Brno 2 0:00 17.0 4.0 100.0 2.5 100.0 1.5/4.0 37.5 0.5
Loko Trutnov 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 0.3
Sokol Nusle 1 0:00 27.0 4.0 0.0 4.0 0.0 7.0/10.0 70.0 1.0
HB Basket 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
BK Havířov 4 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.3 44.4 0.8
USK Praha B 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 8.3 2.7 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 0.7
Slovan Litoměřice 3 0:00 8.0 2.3 0.0 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 0.3
SBŠ Ostrava 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.5 44.4 0.5
DBaK 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Žabiny Brno B 2 0:00 10.0 2.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Studánka Pardubice 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
SŠMH Brno 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 -
BK Teplice 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice B 4 0:00 4.8 1.3 0.0 0.5 0.0 0.8/1.0 75.0 1.8
BC Benešov 4 0:00 4.8 1.0 0.0 0.5 0.0 1.3/2.0 62.5 0.8
Loko Trutnov 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.5 42.9 -
HB Basket 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 1 0:00 18.0 5.0 100.0 1.0 100.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 0.5
Pod 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 -
SBŠ Ostrava 1 0:00 17.0 4.0 100.0 3.0 100.0 0.0/2.0 0.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Sparta Praha 2 9:39 8.0 0.5 33.3 2.0 80.0 1.0/1.0 100.0 -
Biž. Jablonec n. N. 1 0:00 16.0 5.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Klatovy 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BA Sparta 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 100.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Basket Slovanka 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/8.0 37.5 -
Sokol H. Králové 1 21:12 5.0 1.0 25.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Ško-Energo MB 2 0:00 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Sparta 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KARA Trutnov 3 2:37 1.3 0.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VSP 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 8:19 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
B. Jablonec n. N. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Strakonice 1 5:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 1 21:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0