Aneta Zahradníčková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
K2 Prostějov
Výška
164 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
218
Procento vítězství
48.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina C OP Prostějov 10 - 4.3 1.8 0 0.7/1.1 63.6 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina C 9. - 11. místo OP Prostějov 2 - 7.5 3 0 1.5/2 75.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina E OP Prostějov 11 - 8.1 3.5 0 1.2/2 59.1 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina C OP Prostějov 2 - 16.5 6.5 0 3.5/9 38.9 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. D OP Prostějov 11 - 13.7 5.5 0.3 2/3.5 56.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina F OP Prostějov 12 - 13.9 4.7 0.9 1.8/2.8 66.7 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina C OP Prostějov 10 - 12.5 4.7 0.5 1.6/2.8 57.1 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina E OP Prostějov 6 - 17.7 5.3 1.5 2.5/4.2 60.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. B OP Prostějov 13 - 12.7 3.9 0.5 3.5/5.5 63.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. B OP Prostějov 11 - 16.5 3.3 2.2 3.4/4.8 69.8 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina C OP Prostějov 14 - 16.7 4.9 /4.9 1.2 3.2/5.3 60.8 3.3 11.4
2018/19 kadetky U17 - skupina C OP Prostějov 14 - 14.4 4.3 1 2.9/5 57.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Liga sk. B OP Prostějov 14 - 16.8 5.5 /5.5 1.2 2.1/3.3 65.2 2.1 13.5
2018/19 kadetky U17 - play-out C OP Prostějov 10 - 14.5 2.9 2.5 1.2/2.6 46.2 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina C BK Vyškov 11 - 10.5 3 1.3 0.6/0.9 70.0 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 14 - 14.9 4.1 1.6 1.9/3.4 55.3 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out C BK Vyškov 4 - 16.5 3.5 2.5 2/3 66.7 - -
2019/20 kadetky U17 - finálová skupina K2 Prostějov 5 - 22.6 5.6 2.2 4.8/5.8 82.8 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina C BK Vyškov 3 - 14.3 3 2.3 1.3/2.3 57.1 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina C K2 Prostějov 3 - 18.3 3 2.7 4.3/7.3 59.1 - -
2021/22 ženy - skupina B OLM 4 - 6.5 1.5 0.8 1.3/1.5 83.3 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina C K2 Prostějov 12 - 12.1 3.4 1.2 1.8/2.3 77.8 - -
2021/22 juniorky U19 - finálová skupina K2 Prostějov 10 - 6.8 2.7 0.3 0.5/0.5 100.0 - -
2021/22 ženy - play-off B OLM 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - o postup do extraligy K2 Prostějov 2 10.5 3.0 1.5 /2 0 0/0 0.0 - 2.5
2022/23 juniorky U19 - skupina B K2 Prostějov 8 15.6 3.0 1.1 /2.5 0.1 0.4/0.4 100.0 2.4 0.9
Průměr za kariéru 27.3 0.7 12.7 3.8 1.0 2.0/3.2 198.9 2.3 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SBŠ Ostrava 15. 10. 2022
2B body 3 Sluneta Ústí n.L. 27. 5. 2022
3B body 1 SBŠ Ostrava 15. 10. 2022
Obranné doskoky 3 BK Havířov 16. 10. 2022
Útočné doskoky 3 Žabiny Brno 17. 11. 2022
Doskoky celkem 3 Žabiny Brno 17. 11. 2022
Body 8 SBŠ Ostrava 15. 10. 2022
Užitečnost 7 SBŠ Ostrava 15. 10. 2022
Asistence 5 Žabiny Brno 17. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Sokol H. Králové B 15. 2. 2020 2019/20
2B body 11 BK Frýdek-Místek 15. 1. 2017 2016/17
3B body 6 SBŠ Ostrava 3. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 3 BK Havířov 16. 10. 2022 2022/23
Útočné doskoky 3 Žabiny Brno 17. 11. 2022 2022/23
Doskoky celkem 3 BK Havířov 16. 10. 2022 2022/23
Body 32 KP Brno B 3. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 23 KP Brno 29. 9. 2018 2018/19
Asistence 5 Žabiny Brno 17. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
27. 5. 2022 o postup do extraligy Sluneta Ústí n.L. 15:33 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
29. 5. 2022 o postup do extraligy KP Brno 5:33 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2022 skupina B Žabiny Brno 14:24 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina B BA Sparta Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina B SBŠ Ostrava 0:00 8 1 100.0 1 100.0 3/3 100.0
16. 10. 2022 skupina B BK Havířov 18:31 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2022 skupina B Loko Trutnov 26:37 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina B Sokol H. Králové 20:00 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina B Žabiny Brno 26:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina B BA Sparta Praha 18:31 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 10 145:55 30 12 50.0 1 16.7 3/3 100.0
Průměr 10 14:35 3.0 1.2 50.0 0.1 16.7 0.3/0.3 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol H. Králové B 5 0:00 24.0 5.6 0.0 2.0 0.0 6.8/9.4 72.3 2.6
KP Brno B 6 0:00 18.5 4.7 0.0 2.5 0.0 1.7/2.5 66.7 2.3
Žabiny Brno B 7 0:00 14.1 3.4 0.0 2.1 0.0 0.9/1.9 46.2 2.1
BSK TJ Jičín 6 0:00 16.5 5.8 0.0 0.8 0.0 2.3/3.2 73.7 1.0
Basket Ostrava 5 0:00 17.8 7.0 120.7 0.6 150.0 2.0/3.4 58.8 2.4
Studánka Pardubice 5 0:00 17.2 5.4 117.4 1.0 125.0 3.4/5.4 63.0 2.2
SBŠ Ostrava 4 0:00 17.0 2.8 137.5 2.8 220.0 3.3/4.5 72.2 4.0
BK Havířov 4 0:00 16.5 5.5 0.0 0.8 0.0 3.3/5.3 61.9 4.0
OSK Olomouc 4 0:00 15.8 2.8 0.0 2.8 0.0 2.0/4.3 47.1 2.5
Žabiny Brno B 5 0:00 12.2 3.2 0.0 1.4 0.0 1.6/2.4 66.7 2.6
OSK Olomouc 4 0:00 14.5 3.8 100.0 1.5 100.0 2.5/3.3 76.9 2.0
OSK Olomouc 6 0:00 9.0 3.2 0.0 0.7 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
KP Brno B 2 0:00 26.0 8.5 0.0 2.0 0.0 3.0/5.5 54.5 3.0
Basket Ostrava 4 0:00 13.0 3.5 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Ostrava 5 0:00 10.0 3.8 0.0 0.2 0.0 1.8/2.2 81.8 2.0
BK Frýdek-Místek 3 0:00 15.3 6.3 0.0 0.0 0.0 2.7/4.0 66.7 1.7
BSK TJ Jičín 2 0:00 21.5 7.0 100.0 1.0 100.0 4.5/6.0 75.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 21.0 5.5 100.0 2.5 100.0 2.5/4.0 62.5 0.5
KP Brno 2 0:00 20.0 7.5 100.0 1.0 100.0 2.0/3.5 57.1 2.5
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 9.3 3.3 0.0 0.5 0.0 1.3/1.5 83.3 2.3
BK Ústí nad Orlicí 2 0:00 18.5 5.0 0.0 1.0 0.0 5.5/8.0 68.8 2.0
Příbor 2 0:00 17.0 5.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Panter Javorník 2 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.5
SBŠ Ostrava U13 3 0:00 10.0 4.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 1.0
Loko Trutnov 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 4.0
SBŠ Ostrava U14 5 0:00 5.8 1.2 0.0 0.4 0.0 2.2/3.4 64.7 2.6
BK Brandýs n.L. 3 0:00 9.3 3.3 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
Žabiny Brno 2 0:00 13.5 3.5 100.0 1.0 100.0 3.5/5.0 70.0 3.0
Valosun KP Brno 3 0:00 9.0 2.7 0.0 0.3 0.0 2.7/3.3 80.0 2.3
Studánka Pardubice 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 2.5
Studánka Pardubice 2 0:00 13.0 2.5 0.0 2.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 11.0 4.0 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 3.5
DBaK 1 0:00 21.0 7.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 5.0
BKHAV 2 0:00 10.0 3.5 100.0 0.5 100.0 1.5/5.0 30.0 4.0
SŠMH Handicap Brno 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.8 0.0 2.3
Basket Ostrava 2 0:00 9.5 1.5 0.0 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 18.0 4.0 0.0 3.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
Tygři Praha 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Jiskra Kyjov 1 0:00 17.0 3.0 0.0 3.0 0.0 2.0/7.0 28.6 3.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 6.5 1.0 200.0 1.0 200.0 1.5/1.5 100.0 0.5
Vlčice Žďár 1 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sluneta Ústí n.L. 3 5:11 2.7 1.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
HB Basket 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
ADFORS Basket Litomyšl 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 2 20:35 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Trutnov 1 26:37 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol H. Králové 1 20:00 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Pod 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
BA Sparta Praha 2 9:15 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Havířov 1 18:31 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 1 5:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -