Anna Paula Moreira

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
162 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
328
Procento vítězství
43.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Aritma Praha 11 - 0.2 0.1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze Aritma Praha 8 - 2.9 1.4 0 0.1/0.4 33.3 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 6.8 2.9 0 1.1/2 52.8 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 Aritma U13 27 - 1.0 0.4 0 0.1/0.5 30.8 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze Aritma Praha 14 - 5.7 2.8 0 0.1/0.7 20.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 16 - 9.6 4.5 0 0.6/1.4 45.5 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 6 - 7.7 3 0 1.7/4.7 35.7 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 6 - 9.5 3.7 0 2.2/3.3 65.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A Aritma Praha 8 - 9.0 4.4 0 0.3/1.5 16.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B Basketbalová škola - Tygři Praha 9 - 7.7 3.4 0 0.8/1.9 41.2 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 8 - 9.3 4 0 1.3/1.9 66.7 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo BŠ-Tygři Praha 11 - 10.0 4 0 2/4.2 47.8 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Aritma Praha 12 - 13.5 5.7 0.1 1.9/3.9 48.9 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B2 Basketbalová škola - Tygři Praha 7 - 13.3 5.9 0.3 0.7/1 71.4 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A Basketbalová škola - Tygři Praha 4 - 10.8 3.3 0.8 2/4.3 47.1 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina D BŠ Tygři Praha 12 - 14.9 6 0.3 1.9/3.2 60.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina B Basketbalová škola - Tygři Praha 6 - 18.8 7.8 0.3 2.2/3.3 65.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. C BŠ Tygři Praha 8 - 17.6 6.4 0.5 3.4/5.1 65.9 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A Basketbalová škola - Tygři Praha 14 - 15.6 5.6 0.6 2.8/5.8 48.1 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 14 - 12.5 3.8 /3.8 0.9 2.1/3.1 69.8 1.4 10.2
2018/19 kadetky U17 - základní část HB Basket 7 11.0 2.9 0.9 /3 0.3 0.3/0.4 66.7 0.4 0.1
2018/19 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 10 - 11.3 4.2 0.4 1.7/3.1 54.8 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 16 - 13.9 4.3 /4.3 0.9 2.8/4 70.3 1.0 11.8
2018/19 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 6 - 14.3 4.5 1.2 1.8/3.3 55.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off HB Basket 2 7.5 1.0 0 /0.5 0 1/1 100.0 1.5 1.0
2018/19 starší žákyně U15 - MČR HB Basket 3 26.7 6.3 2 /7 0.7 0.3/0.7 50.0 0.7 8.3
2019/20 kadetky U17 - základní část HB Basket 18 16.6 5.7 1.6 /3.7 0.2 1.9/2.4 81.4 1.4 5.7
2019/20 juniorky U19 - skupina A BKj. Kralupy n.V. 14 - 13.3 4.5 0.4 3.2/4.6 69.2 - -
2019/20 juniorky U19 - play-out A BKj. Kralupy n.V. 2 - 11.5 3 0.5 4/5.5 72.7 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část HB Basket 2 18.5 4.0 2 /4.5 0 0/0 0.0 2.5 3.0
2020/21 kadetky U17 - základní část HB Basket 4 11.3 11.0 2.8 /4.5 0 5.5/8.3 66.7 1.5 9.3
2021/22 ženy - skupina B HB Basket 4 - 10.3 2.8 0.8 2.5/4.3 58.8 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 17 21.8 7.5 2.6 /5.7 0.2 1.6/2.1 75.0 1.0 6.7
2021/22 ženy - play-off B HB Basket 2 - 5.5 1.5 0.5 1/2 50.0 - -
Průměr za kariéru 36.2 2.8 9.1 3.4 0.3 1.5/2.6 200.3 1.1 1.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Žabiny Brno 19. 9. 2020 2020/21
2B body 13 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4. 2. 2017 2016/17
3B body 4 SBŠ Ostrava 14. 4. 2019 2018/19
Obranné doskoky 8 BK Strakonice 4. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 4 BK Strakonice 27. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 9 BK Strakonice 27. 9. 2020 2020/21
Body 28 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 22 Basketbalová škola - Tygři Praha 28. 10. 2018 2018/19
Asistence 4 Sluneta Ústí n.L. 4. 5. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
HB Basket Praha 7 0:00 10.7 4.1 0.0 0.0 0.0 2.4/4.9 50.0 1.7
USK Praha 4 0:00 18.5 7.3 0.0 0.5 0.0 2.5/3.3 76.9 1.3
BA K. Vary 5 0:00 14.8 4.6 255.6 1.2 300.0 2.0/2.6 76.9 1.4
Sluneta Ústí n.L. 6 4:22 12.0 4.0 133.3 0.7 100.0 2.0/3.0 66.7 1.2
BA Sparta 7 0:00 8.6 4.0 0.0 0.0 0.0 0.6/1.7 33.3 2.0
Sokol Kladno 4 0:00 14.3 7.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 0.5
Basket Slovanka B 4 0:00 13.3 6.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.8
USK Praha 7 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.1 46.7 0.9
BK Strakonice 4 0:00 11.5 3.3 260.0 0.8 150.0 2.8/4.8 57.9 1.5
Bor 4 0:00 11.3 4.8 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.8
Loko Karlovy Vary 3 0:00 15.0 4.0 0.0 1.3 0.0 3.0/6.7 45.0 1.0
Sokol Nusle 4 0:00 10.8 2.8 0.0 1.3 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 13.0 4.0 133.3 1.0 300.0 2.0/3.7 54.5 1.0
KP Brno 2 0:00 18.0 6.0 100.0 0.5 100.0 4.5/6.5 69.2 0.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 17.5 7.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
USK Praha 2 0:00 17.0 4.5 100.0 1.5 100.0 3.5/3.5 100.0 0.5
Levhartice Chomutov 3 8:42 10.7 3.0 100.0 1.0 300.0 1.7/2.7 62.5 2.0
BKHAV 2 0:00 15.5 5.0 100.0 1.0 100.0 2.5/4.0 62.5 2.0
BA Sparta 5 14:35 6.0 1.6 53.3 0.0 0.0 2.8/3.4 82.4 0.8
Sokol Kladno 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/6.5 69.2 0.5
Žabiny Brno 2 14:02 14.0 2.5 55.6 0.5 100.0 7.5/10.0 75.0 3.5
Basket Slovanka 5 0:00 5.4 2.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.4
SBŠ Ostrava 2 0:00 13.5 3.0 100.0 2.0 100.0 1.5/3.5 42.9 0.5
BK Chomutov 3 9:01 8.7 2.3 70.0 0.7 66.7 2.0/3.3 60.0 1.7
Žabiny Brno 3 8:57 8.0 2.3 53.8 0.3 25.0 2.3/2.3 100.0 1.7
DBaK 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
USK Praha 2 31:35 11.0 2.5 50.0 0.5 20.0 4.5/6.0 75.0 -
HB Basket Praha 4 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.0
BK Strakonice 3 23:37 7.0 2.7 40.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 1.7
Basket Slovanka 3 0:00 6.7 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 0.3
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 10.0 3.5 100.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 0.5
DBaK 2 0:00 9.5 3.0 100.0 0.5 100.0 2.0/3.5 57.1 -
Loko Karlovy Vary 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/5.0 20.0 1.5
USK Praha 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.7
USK Praha 3 13:04 6.0 1.7 50.0 0.3 33.3 1.7/2.3 71.4 0.3
Basket Říčany 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.5 30.8 0.5
BA Sparta 2 0:00 9.0 3.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.5 0.0 2.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
BANymU12 4 0:00 4.3 1.3 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 1.3
BK Strakonice 4 10:58 4.0 1.0 30.8 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.3
Slovan Litoměřice 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.5
BSK Jičín 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 4 0:00 3.8 1.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.5
BK Strakonice 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
OLM 1 0:00 15.0 4.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Loko Trutnov 3 17:34 5.0 2.0 35.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Levhartice Chomutov 2 18:56 7.0 2.0 80.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket Praha 3 0:00 4.3 1.0 0.0 0.0 0.0 2.3/2.7 87.5 1.7
Loko Trutnov 1 28:28 13.0 5.0 55.6 1.0 33.3 0.0/1.0 0.0 1.0
BA Sparta 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Sokol Nilfisk H. Králové 3 16:16 4.0 1.7 55.6 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
DBaK 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
SBŠ Ostrava 2 21:21 6.0 1.5 60.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 0.5
KP Brno 4 7:01 3.0 0.8 50.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.3
BK Kralupy junior 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK Praha 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.0
BK Havířov 2 16:42 5.5 1.5 37.5 0.5 100.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Basket Slovanka 2 13:00 5.0 1.0 50.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Pod 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Vlčice Žďár 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
B. Jablonec n. N. 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BA Sparta Praha 1 17:10 8.0 2.0 50.0 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové 1 22:37 8.0 4.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Havířov 1 17:13 7.0 2.0 28.6 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
Studánka Pardubice 1 23:05 6.0 3.0 37.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
KP Brno 2 10:06 3.0 1.5 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 3 10:55 2.0 1.0 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
HBU13G 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SBŠ Ostrava 1 23:58 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Žabiny Brno 1 26:37 2.0 1.0 16.7 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
KlS U13G 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sla U13G 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BASlov U13 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3