Michaela Sýkorová

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov B
Výška
176 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
267
Procento vítězství
60.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina A BK Baník Most 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - liga A BK Baník Most 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina A BK Baník Most 1 - 10.0 5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina A BK Baník Most 10 - 1.2 0.4 0.0 0 0.0 0.4/0.8 50.0 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga A BK Baník Most 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - skupina A BK Baník Most 3 - 6.7 3 0.0 0 0.0 0.7/2.7 25.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - 2. kolo (3. x 3.) BK Baník Most 2 - 12.0 6 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina A BK Baník Most 3 - 2.0 0.7 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina A BK Baník Most 14 - 4.7 1.7 0.0 0 0.0 1.3/4.1 31.6 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga BK Baník Most 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - liga sk. A BK Baník Most 8 - 4.5 2.1 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Oblastní přebor finále 1. - 3. Levhartky Chomutov 2 - 11.0 5.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - kvalifikace o NF U13 Levhartky Chomutov 2 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - Skupina o 1-3 místo BK Chomutov 3 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo D Levhartky Chomutov 3 - 1.3 0 0.0 0 0.0 1.3/4 33.3 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR sk. B Levhartky Chomutov 3 - 1.7 0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Levhartky Chomutov 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší žákyně U15 - skupina A BK Baník Most 6 - 4.2 1.7 0.0 0 0.0 0.8/1.7 50.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina A Levhartice Chomutov 10 - 5.6 2.4 0.0 0 0.0 0.8/2.2 36.4 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. A Levhartice Chomutov 8 - 4.4 1.9 0.0 0 0.0 0.6/1.5 41.7 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off Levhartice Chomutov 5 - 1.4 0.4 0.0 0 0.0 0.6/2.6 23.1 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR-skupina A Levhartice Chomutov 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR o 1.- 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina A Levhartice Chomutov 14 - 5.1 2.2 0.0 0 0.0 0.6/1.9 34.6 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga Levhartice Chomutov 14 - 2.2 0.9 0.0 0 0.0 0.4/0.9 41.7 - -
2015/16 starší žákyně U15 - MČR skupina A Levhartice Chomutov 3 - 0.7 0.3 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - MČR o 5.-8. místo Levhartice Chomutov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina A Levhartice Chomutov 8 - 2.9 1.3 0.0 0 0.0 0.4/1.8 21.4 - -
2016/17 kadetky U17 - finálová skupina Levhartice Chomutov 9 - 1.0 0.4 0.0 0 0.0 0.1/0.3 33.3 - -
2017/18 kadetky U17 - o extraligu 17/18 Levhartice Chomutov 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 2 - 2.0 0.5 0.0 0 0.0 1/3 33.3 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 14 - 4.1 1.1 0.0 0.6 0.0 0.3/1 28.6 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 2 3.0 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A Levhartice Chomutov B 10 - 15.9 5.6 0.0 1 0.0 1.7/5.2 32.7 - -
2017/18 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 9 - 2.6 0.8 0.0 0.2 0.0 0.3/0.9 37.5 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A1 Levhartice Chomutov B 6 - 16.0 7 0.0 0.3 0.0 1/2.2 46.2 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 12 - 2.8 0.8 0.0 0.3 0.0 0.3/1.2 28.6 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 7 - 1.6 0.4 0.0 0.1 0.0 0.3/0.6 50.0 - -
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy Levhartice Chomutov 1 - 2.0 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2019/20 ženy - skupina A Levhartice Chomutov 11 - 2.9 0.9 0.0 0.2 0.0 0.5/1.5 37.5 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - Oblastní soutěž žen Levhartice Chomutov "C" 8 - 6.8 2.5 0.0 0.5 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2019/20 ženy - A2 Levhartice Chomutov 2 - 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - ženy, oblastní přebor Levhartice Chomutov "C" 3 - 5.0 1 0.0 0.7 0.0 1/1.7 60.0 - -
2021/22 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 7 - 2.6 0.7 0.0 0.1 0.0 0.7/1.4 50.0 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Levhartice Chomutov B 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - ženy - oblastní soutěž Levhartice Chomutov "C" 1 - 3.0 0 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník Levhartice Chomutov B 1 - 6.0 1 /1 100.0 1 100.0 1/2 50.0 - 5.0
Průměr za kariéru 21.2 0.0 4.0 1.5 8.3 0.2 8.3 0.5/1.5 102.1 2.0 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 DSK Brandýs 26. 10. 2022
2B body 1 DSK Brandýs 26. 10. 2022
3B body 1 BK Teplice 2. 11. 2022
Body 6 DSK Brandýs 26. 10. 2022
Užitečnost 5 DSK Brandýs 26. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BA Sparta Praha 25. 1. 2015 2014/15
2B body 11 BA Sparta B 4. 11. 2017 2017/18
3B body 3 BC Slaný 22. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 1 Žabiny Brno 7. 10. 2017 2017/18
Útočné doskoky 1 KP Brno 8. 10. 2017 2017/18
Doskoky celkem 1 Žabiny Brno 7. 10. 2017 2017/18
Body 28 BA Sparta B 4. 11. 2017 2017/18
Užitečnost 5 DSK Brandýs 26. 10. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina A BK Lvice Litoměřice 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A Slavoj BK Litoměřice 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 10. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník DSK Brandýs 6 1 100.0 1 100.0 1/2 50.0
2. 11. 2022 ženy - oblastní soutěž BK Teplice 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 4 11 2 200.0 2 200.0 1/2 50.0
Průměr 4 2.8 0.5 200.0 0.5 200.0 0.3/0.5 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygřice Louny 3 0:00 17.3 6.7 0.0 0.7 0.0 2.0/5.0 40.0 1.3
BC Slaný 2 0:00 20.0 5.5 0.0 2.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.5
BCM Sokolov 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
BK Strakonice 4 0:00 6.5 2.3 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 47.1 2.0
Sokol Kladno 6 0:00 4.2 1.3 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.3
HB Basket Praha 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.8 33.3 2.8
Loko Karlovy Vary 6 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.5
Loko Trutnov 5 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 2.2
Loko Karlovy Vary 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 2.7
BA Sparta Praha 5 0:00 3.8 1.0 0.0 0.0 0.0 1.8/3.6 50.0 3.2
Sokol Kladno 4 0:00 4.8 1.3 0.0 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DBaK 7 0:00 2.7 1.0 0.0 0.1 0.0 0.3/0.6 50.0 2.4
DBaK 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
DBaK 5 0:00 3.6 1.2 0.0 0.0 0.0 1.2/2.4 50.0 1.8
BK Strakonice 5 0:00 3.4 1.6 0.0 0.0 0.0 0.2/2.6 7.7 2.0
Basket Slovanka 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 3.3
SBŠ Ostrava 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.3
USK Praha 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.3
BK Teplice 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 2.5
BK Havířov 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Kladno 5 0:00 2.4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.2
BK Klatovy 4 0:00 2.8 0.8 0.0 0.0 0.0 1.3/2.3 55.6 2.5
HB Basket 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BK Lvice Litoměřice 4 0:00 2.8 0.3 0.0 0.5 0.0 0.8/2.5 30.0 1.8
BC Benešov 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Válečnice Děčín 2 0:00 5.0 0.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Brandýs n.L. 4 0:00 2.3 0.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 1.3
Ško-Energo MB 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
HB Basket 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 0.8
Nobiles Nusle 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 1.4 0.6 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 3.2
Loko Karlovy Vary 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Valosun KP Brno 5 0:00 1.4 0.4 0.0 0.0 0.0 0.6/2.6 23.1 2.6
DSK Brandýs 1 0:00 6.0 1.0 100.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 -
Lokomotiva Liberec 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BA Sparta 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 4.0
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
USK Praha 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Žabiny Brno B 3 0:00 1.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Basket Ostrava 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Brandýs n.L. 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Strakonice 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
TB Č. Budějovice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slovan Litoměřice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KP Brno 2 2:21 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SŠMH Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SBŠ Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Žabiny Brno 1 1:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
MČR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SŠMH Brno 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
OSK Olomouc 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 5.0
Loko Trutnov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
DBaK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0