Kateřina Tmějová

Národnost
CZE
Ročník narození
1997 - 24 let
Aktuální klub
Slovan Litoměřice
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
264
Procento vítězství
47%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 mladší žákyně - skupina A Slovan Litoměřice 20 - 8.4 3.4 0 1.6/3.9 39.7 - -
2011/12 starší žákyně U15 - skupina A Slovan Litoměřice 14 - 5.7 2.1 0 1.4/3.9 37.0 - -
2011/12 starší žákyně U15 - liga A Slovan Litoměřice 14 - 12.4 5.3 0 1.8/3.6 50.0 - -
2012/13 kadetky U17 - skupina A Slovan Litoměřice 22 - 5.8 2.4 0 1.1/1.9 57.1 - -
2013/14 juniorky U19 - skupina A Slovan Litoměřice 16 - 4.6 1.7 0 1.3/2.6 47.6 - -
2013/14 kadetky U17 - skupina A Slovan Litoměřice 15 - 13.8 4.6 0.2 4/7 57.1 - -
2013/14 kadetky U17 - play-off A Slovan Litoměřice 2 - 13.0 4.5 0.5 2.5/5 50.0 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off A Slovan Litoměřice 2 - 6.0 2 0 2/3 66.7 - -
2013/14 juniorky U19 - play-off Slovan Litoměřice 3 - 4.3 2 0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 ženy - skupina A Slovan Litoměřice 18 - 3.7 1.7 0 0.3/0.7 46.2 - -
2014/15 juniorky U19 - skupina A Slovan Litoměřice 21 - 13.6 5.7 0.1 1.8/3.2 56.7 - -
2014/15 ženy - play-out A Slovan Litoměřice 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 juniorky U19 - předkolo play-off A Slovan Litoměřice 2 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 ženy - základní část Slovan Litoměřice 20 16.0 2.9 1.1 /3.6 0 0.7/0.8 81.3 2.4 -0.1
2015/16 juniorky U19 - skupina A Slovan Litoměřice 17 - 9.1 3.9 0.1 1/1.6 63.0 - -
2015/16 ženy - základní část Slovan Litoměřice 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 3.0 -3.0
2015/16 ženy - play-out Slovan Litoměřice 3 25.3 1.7 0.7 /5 0 0.3/0.7 50.0 3.0 -3.7
2015/16 juniorky U19 - play-off Slovan Litoměřice 3 - 11.0 4.3 0 2.3/3 77.8 - -
2016/17 ženy - skupina A Slovan Litoměřice 15 - 6.1 2.6 0.1 0.7/1.1 68.8 - -
2016/17 ženy - finálová skupina Slovan Litoměřice 6 - 4.8 2.2 0.2 0/0 0.0 - -
2018/19 ženy - skupina A Slovan Litoměřice 13 - 4.9 1.2 0.5 0.8/1.2 68.8 - -
2018/19 ženy - skupina A2 Slovan Litoměřice 5 - 6.6 2.8 0.2 0.4/0.6 66.7 - -
2019/20 ženy - skupina A Slovan Litoměřice 12 - 5.8 2.2 0.3 0.8/0.9 81.8 - -
2019/20 ženy - finálová skupina Slovan Litoměřice 4 - 6.8 1.5 1.3 0/0 0.0 - -
2020/21 ženy - skupina A Slovan Litoměřice 1 - 5.0 1 0 3/4 75.0 - -
2021/22 ženy - skupina A Slovan Litoměřice 8 - 2.9 0.8 0.1 1/1.3 80.0 - -
2021/22 ženy - Základní fáze Slovan Litoměřice B 5 - 10.0 4 0.2 1.4/2 70.0 - -
Průměr za kariéru 24.0 1.5 7.2 2.8 0.1 1.2/2.2 121.9 2.8 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Aritma Praha B 14. 10. 2021
2B body 7 Basket Říčany 19. 10. 2021
3B body 1 TB Č. Budějovice 13. 11. 2021
Body 14 Basket Říčany 19. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 DBaK 27. 10. 2013 2013/14
2B body 10 BC Benešov B 21. 1. 2012 2011/12
3B body 3 BK Příbor 16. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 4 VALOSUN KP Brno B 20. 9. 2015 2015/16
Útočné doskoky 3 VALOSUN KP Brno B 10. 4. 2016 2015/16
Doskoky celkem 5 VALOSUN KP Brno B 20. 9. 2015 2015/16
Body 23 BC Benešov B 21. 1. 2012 2011/12
Užitečnost 10 Handicap Tišnov 31. 10. 2015 2015/16
Asistence 1 Handicap Tišnov 31. 10. 2015 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Lokomotiva Liberec 5 1 0 3/4 75.0
26. 9. 2021 skupina A Ško-Energo MB 0 0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BK Strakonice B 0 0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A SKB Strakonice 4 2 0 0/0 0
14. 10. 2021 Základní fáze Aritma Praha B 6 1 0 4/4 100.0
19. 10. 2021 Základní fáze Basket Říčany 14 7 0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A DBaK 4 1 0 2/2 100.0
26. 10. 2021 Základní fáze BLC Sparta 11 3 1 2/4 50.0
10. 11. 2021 Základní fáze Sokol Nusle B 13 6 0 1/2 50.0
13. 11. 2021 skupina A TB Č. Budějovice 5 1 1 0/0 0
18. 11. 2021 Základní fáze DSK Basketball 6 3 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Levhartice Chomutov B 3 0 0 3/4 75.0
28. 11. 2021 skupina A Sla 2 1 0 0/0 0
Celkem 13 73 26 2 15/20 75.0
Průměr 13 5.6 2.0 0.2 1.2/1.5 75.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
HB Basket Praha 8 0:00 8.0 2.8 0.0 0.5 0.0 1.0/1.3 80.0 3.4
Basket Poděbrady 8 0:00 7.6 3.3 0.0 0.0 0.0 1.1/1.8 64.3 3.1
Aritma Praha 4 0:00 13.0 6.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.3 22.2 2.5
DBaK 4 0:00 12.3 5.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BaK Plzeň 10 0:00 4.6 1.8 0.0 0.2 0.0 0.4/0.6 66.7 1.3
Sokol Nusle 4 0:00 10.3 2.8 0.0 0.5 0.0 3.3/4.8 68.4 3.3
BK Strakonice 4 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.3
BC Benešov 8 0:00 4.8 1.6 0.0 0.3 0.0 0.8/0.8 100.0 2.6
DBaK 3 0:00 12.7 4.0 0.0 0.3 0.0 3.7/4.3 84.6 4.3
Sokol Kladno 5 0:00 7.4 3.0 0.0 0.0 0.0 1.4/2.4 58.3 3.2
Sokol Nusle 5 0:00 7.2 2.4 0.0 0.0 0.0 2.4/4.0 60.0 3.4
USK Praha B 4 0:00 8.8 3.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 75.0 3.3
BK Havířov 3 0:00 11.0 4.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 3.0
Biž. Jablonec n. N. 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 4.0
BC Benešov 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.5
TJ Sokol Kladno 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.0 0.0 2.3/5.7 41.2 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 14.0 4.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.5 57.1 5.0
BK Strakonice B 7 4:20 4.0 1.6 220.0 0.0 0.0 0.9/1.1 75.0 2.6
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.0 0.0 1.5/1.5 100.0 5.0
Lokomotiva Liberec 7 0:00 3.6 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.4 70.0 1.4
DDM Česká Lípa 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Levhartice Chomutov B 4 0:00 5.5 1.5 0.0 0.3 0.0 1.8/2.3 77.8 2.8
BK Klatovy 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 3.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.0
Baník Most 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Basket Říčany 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
USK Praha B 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 5.0
Sokol Nusle B 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Brandýs n.L. 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.0
BLC Sparta 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
B. Jablonec n. N. 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Pod 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
BK Klatovy 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pečky 2 22:23 3.0 1.5 23.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Aritma Praha B 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
USK Praha 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
DSK Basketball 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BK Strakonice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
BC Benešov 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
TB Č. Budějovice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
OLM 4 18:42 1.3 0.5 12.5 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 3.5
HB Basket Praha 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Žabiny Brno B 2 17:42 2.5 1.0 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Studánka Pardubice 2 18:20 2.0 1.0 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
B. Jablonec n. N. 2 9:09 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VALOSUN KP Brno B 3 16:54 1.3 0.3 8.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
SKB Strakonice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Basketball Nymburk 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nusle 1 11:37 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Toužim 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Aritma Praha 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Basket Slovanka B 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Sla 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 2 11:17 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Ško-Energo MB 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0