Martina Blahová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
249
Procento vítězství
63.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina A Levhartky Chomutov 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 5.-8. místo Levhartky Chomutov 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A Levhartice Chomutov 6 - 1.3 0.7 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A Levhartice Chomutov 9 - 3.6 1.8 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Levhartice Chomutov 14 - 1.1 0.5 0 0.1/0.3 25.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina B Levhartice Chomutov 3 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A Levhartice Chomutov 13 - 2.2 0.8 0 0.5/0.9 58.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B Levhartice Chomutov 14 - 10.0 4.1 0.4 0.6/2.4 26.5 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A Levhartice Chomutov B 3 - 6.0 2 0.3 1/2 50.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Levhartice Chomutov 13 - 4.8 2.2 0 0.5/1.1 50.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga Levhartice Chomutov 15 - 0.9 0.3 0.1 0/0 0.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A1 Levhartice Chomutov B 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B Levhartice Chomutov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 1.5 0.5 0 0.5/0.5 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B BK Chomutov 3 - 12.3 5.7 0.3 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BK Chomutov 14 - 5.5 1.8 /1.8 0.4 0.6/1.9 33.3 2.3 1.9
2018/19 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 8 6.8 0.4 0 /0.4 0.1 0/0 0.0 0.5 0.1
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BK Chomutov 16 - 7.4 2.2 /2.2 0.6 1.1/1.9 60.0 2.3 4.4
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BK Chomutov 3 19.3 6.0 1.3 /5.7 0.7 1.3/2 66.7 3.7 1.3
2019/20 kadetky U17 - skupina B Baník Most 2 - 18.0 6 2 0/0 0.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 18 6.9 0.6 0.2 /1.1 0.1 0/0.2 0.0 0.6 -0.3
2019/20 kadetky U17 - skupina A Baník Most 11 - 15.4 5.6 0.8 1.6/2 81.8 - -
2019/20 kadetky U17 - sk. A 1. - 4. místo Baník Most 2 - 12.5 5.5 0 1.5/2.5 60.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 4 - 4.0 2 0 0/0.3 0.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 4 22.3 2.8 1.3 /3.3 0 0.3/0.3 100.0 2.8 0.3
2021/22 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 4 - 5.8 2.5 /2.5 0.3 0/0 0.0 1.3 4.5
2021/22 ženy - ženy, oblastní přebor Levhartice Chomutov "C" 3 - 15.3 5 1 2.3/4 58.3 - -
2021/22 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 17 - 6.6 1.9 0.8 0.6/1.3 45.5 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Levhartice Chomutov 25 12.2 3.4 1 /2.4 0.4 0.2/0.3 50.0 1.3 0.4
2021/22 juniorky U19 - skupina A Baník Most 2 - 23.0 7 3 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Levhartice Chomutov B 2 - 3.0 0 /0 0.5 1.5/2 75.0 2.5 -
2021/22 ženy - play-off A Levhartice Chomutov B 2 - 5.0 1 1 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Levhartice Chomutov 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2022/23 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 2 - 3.5 1 0.5 0/0 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 1 15.0 0.0 0 /3 0 0/0 0.0 1.0 -2.0
Průměr za kariéru 31.0 2.6 4.8 1.7 0.3 0.4/0.9 117.6 1.6 0.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 7 BA Louny 1. 10. 2022
3B body 3 BA Louny 1. 10. 2022
Obranné doskoky 3 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022
Útočné doskoky 1 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022
Doskoky celkem 4 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022
Body 23 BA Louny 1. 10. 2022
Užitečnost -2 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 SLUNETA Ústí n. L. B 30. 11. 2019 2019/20
2B body 12 BK M. Lázně 10. 5. 2022 2021/22
3B body 4 BKDěč U17G 25. 5. 2019 2019/20
Obranné doskoky 4 KP Brno 19. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 3 Basket Slovanka 14. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 5 KP Brno 19. 9. 2020 2020/21
Body 33 BK M. Lázně 10. 5. 2022 2021/22
Užitečnost 18 BKHAV 16. 2. 2019 2018/19
Asistence 5 KP Brno 7. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina A BK Lvice Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A Slavoj BK Litoměřice 0:00 7 2 0.0 1 0/0 0
28. 9. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 14:40 0 0 0.0 0 0/0 0
1. 10. 2022 ženy - oblastní soutěž BA Louny 0:00 23 7 0.0 3 0/0 0
Celkem 4 14:40 30 9 300.0 4 / 0.0
Průměr 4 3:40 7.5 2.3 300.0 1.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BKHAV 4 0:00 11.0 4.0 106.7 0.5 100.0 1.5/2.3 66.7 3.0
Sokol Kladno 4 0:00 9.8 4.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.5
BC Slaný 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.5 0.0 2.0/6.5 30.8 3.0
BA K. Vary 4 0:00 7.0 1.5 150.0 1.0 100.0 1.0/1.5 66.7 1.8
SLUNETA Ústí nad Labem 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 25.0 2.5
BA Louny 1 0:00 23.0 7.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Beroun 1 0:00 23.0 7.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 5 0:00 4.6 1.0 0.0 0.6 0.0 0.8/1.2 66.7 1.6
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
SKB Strakonice 2 0:00 10.5 1.5 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Ško-Energo MB 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
B. Jablonec n. N. 3 11:39 7.0 2.7 72.7 0.3 25.0 0.7/0.7 100.0 1.7
Sla 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SBŠ Ostrava 2 20:23 9.5 1.5 60.0 2.0 66.7 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 9.0 2.0 100.0 1.5 100.0 0.5/1.5 33.3 3.5
BA Sparta Praha 6 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Lokomotiva Liberec 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Válečnice Děčín 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
DBaK 4 0:00 4.3 1.8 100.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 2.3
BK Strakonice B 2 0:00 8.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Teplice 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/9.0 55.6 1.0
DBaK 2 0:00 8.0 4.0 200.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sluneta Ústí n.L. 3 0:00 5.0 2.0 150.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BC Slaný 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Strakonice 5 4:09 3.0 0.6 50.0 0.4 50.0 0.6/0.8 75.0 1.6
Sokol Nilfisk H. Králové 5 0:00 2.6 0.8 100.0 0.0 0.0 1.0/1.6 62.5 1.0
KP Brno 2 22:24 6.5 2.5 33.3 0.5 8.3 0.0/1.0 0.0 2.5
KP Brno 5 2:59 2.6 0.4 33.3 0.6 75.0 0.0/0.0 0.0 2.6
HB Basket 6 3:45 2.2 0.8 55.6 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.2
BK Brandýs n. L. 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 6.0 1.0 100.0 0.5 100.0 2.5/4.0 62.5 3.0
USK Praha 6 0:00 2.0 0.7 133.3 0.2 100.0 0.2/0.2 100.0 0.8
BA Sparta 6 0:00 2.0 0.8 500.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Loko Karlovy Vary 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BSK Jičín 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.0
Loko Trutnov 2 17:48 5.0 1.0 50.0 1.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.5
BK Strakonice 5 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 1.8
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 4 9:48 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BC Slaný 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Slavoj BK Litoměřice 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 2 9:35 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Tygřice Louny 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
HB Basket Praha 5 0:00 1.2 0.6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.2
Sokol H. Králové 2 12:17 2.5 1.0 25.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
SBŠ Ostrava 3 4:29 1.7 0.3 100.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Žabiny Brno 4 0:00 1.3 0.5 100.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Žabiny Brno 2 14:44 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
TB Č. Budějovice 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Basket Slovanka 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Strakonice 3 13:39 1.0 0.3 25.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
BK Havířov 2 6:38 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 0.5
Sluneta Ústí n.L. 2 7:20 1.5 0.0 0.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta Praha 2 12:04 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
HB Basket 3 10:10 1.0 0.0 0.0 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
Žabiny Brno 4 13:19 0.5 0.3 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
USK Praha 3 3:52 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BA Sparta 4 10:08 0.5 0.3 20.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Basket Slovanka 1 7:49 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 5:31 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Studánka Pardubice 2 0:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HB Basket 2 6:59 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 16:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
DBaK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 1 3:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 3 1:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -