Štěpánka Traubová

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov B
Výška
167 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
314
Procento vítězství
43.9%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žákyně U14 - skupina A BK Baník Most 10 - 5.0 2.2 0.0 0 0.0 0.6/2.4 25.0 - -
2011/12 mladší žákyně U14 - liga A BK Baník Most 7 - 8.6 3.4 0.0 0 0.0 1.7/5.3 32.4 - -
2012/13 starší žákyně U15 - základní skupina A BK Baník Most 12 - 10.9 4.6 0.0 0 0.0 1.8/4.6 38.2 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - základní skupina A BK Baník Most 12 - 12.7 5.6 0.0 0.1 0.0 1.3/2.6 48.4 - -
2012/13 starší žákyně U15 - liga skupina A BK Baník Most 9 - 10.8 4.7 0.0 0.2 0.0 0.8/2.9 26.9 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - extraliga A BK Baník Most 7 - 8.4 3.9 0.0 0 0.0 0.7/2.3 31.3 - -
2012/13 mladší žákyně U14 - play-off BK Baník Most 2 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - zákl. skupina A BK Baník Most 14 - 8.3 3.6 0.0 0 0.0 1.1/1.9 61.5 - -
2013/14 juniorky a kadetky U19 a U17 - Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U17 BK Most U17 15 - 13.3 5.6 0.0 0.3 0.0 1.1/2.7 40.0 - -
2013/14 starší žákyně U15 - extraliga BK Baník Most 16 - 10.4 3.4 0.0 0.6 0.0 1.6/2.9 56.5 - -
2014/15 juniorky U19 - základní část Loko Karlovy Vary 19 13.6 2.1 0.4 /1.9 21.6 0.4 32.0 0/0.4 0.0 2.5 -0.6
2014/15 kadetky U17 - skupina A Loko Karlovy Vary 21 - 9.4 3.5 0.0 0.5 0.0 0.8/1.1 70.8 - -
2014/15 juniorky a kadetky U19 a U17 - Krajský přebor juniorek U19 a kadetek U17 BK Most U17 2 - 6.0 2 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 juniorky U19 - play-out Loko Karlovy Vary 6 21.2 4.7 1.5 /3.5 42.9 0.3 25.0 0.7/0.7 100.0 3.7 2.7
2014/15 kadetky U17 - předkolo play-off A Loko Karlovy Vary 3 - 7.3 3.3 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2015/16 kadetky U17 - skupina A Baník Most 22 - 10.9 3.8 0.0 0.8 0.0 0.8/1.5 52.9 - -
2015/16 juniorky U19 - skupina A Baník Most 16 - 9.9 3.2 0.0 0.8 0.0 1.1/1.9 58.1 - -
2015/16 juniorky U19 - play-off A Baník Most 2 - 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off A Baník Most 2 - 13.0 3.5 0.0 1.5 0.0 1.5/4 37.5 - -
2015/16 kadetky U17 - play-off Baník Most 3 - 7.7 3 0.0 0.3 0.0 0.7/3 22.2 - -
2016/17 juniorky U19 - základní část BK Strakonice 19 26.7 4.1 1.3 /4.5 28.2 0.3 14.0 0.6/0.9 61.1 2.4 -1.7
2016/17 juniorky U19 - skupina A Baník Most 3 - 13.0 3.7 0.0 1.7 0.0 0.7/0.7 100.0 - -
2016/17 ženy - Základní část STR 15 27.3 3.9 1.5 /3.5 42.3 0.1 16.7 0.5/1.1 50.0 3.1 -0.3
2016/17 juniorky U19 - play-out A Baník Most 7 - 11.1 2.9 0.0 1.7 0.0 0.3/0.4 66.7 - -
2016/17 juniorky U19 - play-out BK Strakonice 4 27.8 6.0 1.5 /3.3 46.2 1 50.0 0/0 0.0 3.3 10.0
2016/17 ženy - Play out STR 1 14.0 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 1.0
2017/18 juniorky U19 - základní část Basket Slovanka 18 25.2 4.7 1.9 /4.3 44.9 0.2 20.0 0.2/0.6 30.0 3.8 0.6
2017/18 juniorky U19 - play-off Basket Slovanka 3 19.7 0.7 0 /1.7 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 1.7 -2.3
2018/19 ženy - skupina A Levhartice Chomutov 7 - 3.7 1.4 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 ženy - finálová skupina Levhartice Chomutov 7 - 2.6 1.1 0.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2019/20 ženy - skupina A Levhartice Chomutov 10 - 3.3 1.5 0.0 0 0.0 0.3/0.5 60.0 - -
2019/20 ženy - Oblastní soutěž žen Levhartice Chomutov "C" 3 - 5.3 1.7 0.0 0.7 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 ženy - A2 Levhartice Chomutov 2 - 5.5 2 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 3 - 1.0 0 0.0 0.3 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - základní část CHO 2 2.5 0.0 0 /1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2021/22 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 7 - 5.3 1.7 0.0 0.4 0.0 0.6/0.9 66.7 - -
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Levhartice Chomutov B 1 - 2.0 0 /0 0.0 0 0.0 2/4 50.0 2.0 -2.0
Průměr za kariéru 28.4 6.2 7.4 2.8 25.1 0.4 14.3 0.7/1.6 147.2 3.1 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 TB Č. Budějovice 25. 9. 2021
2B body 4 Slovan Litoměřice 27. 11. 2021
3B body 2 Slovan Litoměřice 27. 11. 2021
Obranné doskoky 1 TRU 17. 11. 2021
Útočné doskoky 1 TRU 17. 11. 2021
Doskoky celkem 2 TRU 17. 11. 2021
Body 15 Slovan Litoměřice 27. 11. 2021
Užitečnost 1 TRU 17. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Sokol ZVUS H. Králové 5. 4. 2014 2013/14
2B body 12 Slovan Litoměřice 21. 10. 2012 2012/13
3B body 4 Aritma Praha 2. 4. 2017 2016/17
Obranné doskoky 8 BK Žďár n. S. 21. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 B. Jablonec n. N. 12. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 8 BA Sparta Praha 8. 12. 2016 2016/17
Body 27 BKLov 30. 3. 2014 2013/14
Užitečnost 16 Basket Slovanka 2. 4. 2017 2016/17
Asistence 6 Basket Slovanka 2. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A TB Č. Budějovice 0:00 5 1 0.0 0 3/4 75.0
2. 10. 2021 základní část KPB 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 2 1 0.0 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A DBaK 0:00 7 2 0.0 1 0/0 0
16. 10. 2021 základní část ZAB 2:04 0 0 0.0 0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A BK Strakonice B 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina A SKB Strakonice 0:00 4 2 0.0 0 0/0 0
16. 11. 2021 Český pohár žen - XXVII. ročník BK Brandýs n.L. 0:00 2 0 0.0 0 2/4 50.0
17. 11. 2021 základní část TRU 2:43 0 0 0.0 0 0/0 0
19. 11. 2021 základní část STR 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Slovan Litoměřice 0:00 15 4 0.0 2 1/2 50.0
28. 11. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 12 4:47 39 12 400.0 3 6/10 60.0
Průměr 12 0:23 3.3 1.0 400.0 0.3 0.5/0.8 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Strakonice 4 0:00 13.5 5.8 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 42.1 3.0
Aritma Praha 3 0:00 17.0 5.7 0.0 1.7 0.0 0.7/1.3 50.0 0.7
Loko Karlovy Vary 4 0:00 12.8 5.5 0.0 0.0 0.0 1.8/4.5 38.9 2.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 12.3 4.8 0.0 0.5 0.0 1.3/1.8 71.4 2.3
BK Klatovy 4 0:00 11.8 4.0 0.0 0.8 0.0 1.5/3.5 42.9 2.3
USK Praha B 4 0:00 11.5 4.0 0.0 0.8 0.0 1.3/1.5 83.3 3.5
B. Jablonec n. N. 9 21:20 5.0 1.7 34.9 0.4 33.3 0.3/0.4 75.0 2.6
Slovan Litoměřice 4 0:00 11.0 2.5 0.0 1.3 0.0 2.3/3.0 75.0 3.5
DBaK 4 0:00 10.8 3.8 0.0 1.0 0.0 0.3/1.0 25.0 3.8
BK Strakonice 4 0:00 10.5 4.3 0.0 0.3 0.0 1.3/3.8 33.3 3.3
Sokol Kladno 3 0:00 12.3 3.0 0.0 1.7 0.0 1.3/2.0 66.7 3.7
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 17.5 4.5 0.0 1.0 0.0 5.5/9.0 61.1 4.5
Loko Karlovy Vary 3 0:00 11.3 4.7 0.0 0.3 0.0 1.0/2.7 37.5 3.3
Sokol H. Králové 5 24:38 6.6 1.8 42.9 0.8 44.4 0.6/1.6 37.5 3.2
Loko Karlovy Vary 2 0:00 15.5 5.0 0.0 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Studánka Pardubice 2 0:00 15.5 3.5 0.0 2.0 0.0 2.5/3.5 71.4 4.0
KARA Trutnov 7 21:16 4.3 0.9 26.1 0.7 35.7 0.4/0.6 75.0 4.1
Slovan Litoměřice 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
DBaK 3 0:00 9.7 4.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 3.7
Slovan Litoměřice 5 0:00 5.6 1.8 0.0 0.6 0.0 0.2/0.6 33.3 1.4
Basket Slovanka 6 28:01 4.3 1.5 31.0 0.3 15.4 0.3/1.7 20.0 3.2
Sokol ZVUS H. Králové 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.3 0.0 0.7/3.0 22.2 3.7
Sokol Nusle 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 4.5
Biž. Jablonec n. N. 1 0:00 23.0 11.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
DDM Česká Lípa 3 0:00 7.7 2.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 4.0
DBaK B 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
SŠMH Brno 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 5.0
BA Sparta Praha 6 24:16 3.5 1.2 28.0 0.3 18.2 0.2/0.7 25.0 2.3
SŠMH Brno 4 21:39 5.0 2.0 72.7 0.3 33.3 0.3/0.5 50.0 3.5
Loko Trutnov 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 4.0
USK Praha 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
BK Brandýs n.L. 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 2.0
HB Basket 3 0:00 6.3 2.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
DBaK 4 0:00 4.8 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 3.5
Basket Slovanka 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 3.5
TJ Sokol Kladno 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
USK Praha 8 22:39 2.0 0.6 19.2 0.1 12.5 0.4/1.3 30.0 3.0
HB Basket 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.5
Sokol Nusle 3 12:58 5.0 1.7 83.3 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 4.0
HB Basket Praha 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 4.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
VALOSUN Brno 4 21:38 3.3 1.3 62.5 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 3.3
Studánka Pardubice 2 28:41 6.5 2.5 50.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basket Slovanka 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
OVA 1 33:28 10.0 3.0 42.9 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 4.0
ŠBK P-H Sadská 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.5
SBŠ Ostrava 4 12:25 2.0 0.3 16.7 0.5 28.6 0.0/0.0 0.0 2.5
SLA 1 28:37 8.0 3.0 60.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Lokomotiva Liberec 4 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
HKR 1 35:18 8.0 4.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Teplice 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
DBaK 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BK Strakonice 4 19:36 1.5 0.8 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 5.0
TB Č. Budějovice 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BC Benešov 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Strakonice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Strakonice B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK 1 29:59 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
STR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ZAB 1 2:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TRU 2 13:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
KPB 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Pod 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Ško-Energo MB 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0