Anita Štenclová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 19 let
Aktuální klub
HB Aritma
Výška
182 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
392
Procento vítězství
66.6%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR B HB Basket Praha 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina B HB Basket Praha 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 1.-4. místo HB Basket Praha 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 15 - 3.1 1.5 0.0 0 0.0 0/0.1 0.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 8 - 13.4 6 0.0 0 0.0 1.4/3.1 44.0 - -
2016/17 starší minižákyně U13 - F - 1.- 4. místo HB Basket Praha 11 - 6.5 3.1 0.0 0 0.0 0.3/1 27.3 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 15 - 3.7 1.8 0.0 0 0.0 0.1/0.4 33.3 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 13 - 10.4 4.9 0.0 0 0.0 0.5/1.1 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 18 - 12.7 5.9 0.0 0 0.0 0.8/2.5 31.1 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 HBU13G 18 - 3.6 1.6 0.0 0 0.0 0.4/1.4 30.8 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G HBU13G 16 - 6.2 2.7 0.0 0 0.0 0.8/1.4 59.1 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket Praha 8 - 2.4 1.1 0.0 0 0.0 0.1/0.3 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina A HB Basket Praha 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket Praha 2 - 0.5 0 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 ženy - Základní fáze Babynec 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G HBB U12G(MS) 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G "B" HBB U12G(MS) 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze BA Sparta 15 - 4.1 2 0.0 0 0.0 0.1/0.3 40.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket Praha B 12 - 11.4 5.2 0.0 0 0.0 1.1/2.7 40.6 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina C HB Basket 10 - 10.0 3.7 0.0 0.4 0.0 1.4/2.2 63.6 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina HB Basket 5 - 12.0 4.4 0.0 0.4 0.0 2/2.4 83.3 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část HB Basket 8 9.9 2.9 0.8 /2 37.5 0.4 100.0 0.3/0.3 100.0 0.5 2.6
2018/19 kadetky U17 - play-off HB Basket 2 12.0 7.0 1.5 /3 50.0 1 66.7 1/2 50.0 1.0 8.5
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR HB Basket 2 8.5 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 0.5
2019/20 kadetky U17 - základní část HB Basket 20 24.6 9.3 3.9 /7.8 50.0 0.2 15.0 1.1/2.2 48.8 2.1 7.7
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 9 - 4.1 1.9 0.0 0.1 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 14 - 2.1 0.8 0.0 0.1 0.0 0.1/0.2 33.3 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina A HB Basket 3 - 1.0 0 0.0 0.3 0.0 0/1.3 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 14 - 14.1 5.1 /5.1 100.0 0.9 100.0 1/1.8 56.0 2.3 11.0
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 12 - 13.2 4.9 /4.9 100.0 0.7 100.0 1.3/2.1 64.0 2.3 10.2
2018/19 starší žákyně U15 - MČR HB Basket 3 28.7 14.0 3.3 /9.3 35.7 2.3 46.7 0.3/0.7 50.0 0.7 8.7
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A HB Basket 12 - 11.6 5.5 0.0 0.1 0.0 0.3/0.8 40.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket 14 - 12.9 4.8 0.0 0.6 0.0 1.4/2.1 65.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A HB Basket B 1 - 17.0 7 0.0 0 0.0 3/5 60.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A2 HB Basket B 2 - 20.5 9 0.0 0.5 0.0 1/2 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 5 - 7.2 3.2 0.0 0.2 0.0 0.2/0.8 25.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 6 - 12.2 4.5 0.0 0.8 0.0 0.7/1 66.7 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B HB Basket B 2 - 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2/2.5 80.0 - -
2020/21 juniorky U19 - základní část HB Basket 2 25.0 13.5 6 /12 50.0 0.5 50.0 0/0 0.0 1.5 7.5
2020/21 kadetky U17 - základní část HB Basket 4 14.3 10.0 4.5 /6.5 69.2 0.3 33.3 0.3/0.8 33.3 2.5 8.3
2021/22 ženy - skupina B HB Basket 8 - 14.0 5.3 0.0 0.8 0.0 1.3/1.9 66.7 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 16 19.3 7.3 2.6 /5.3 49.4 0.3 36.4 1.3/2 65.6 0.9 7.1
2021/22 juniorky U19 - základní část HB Basket 16 19.3 7.3 2.6 /5.3 49.4 0.3 36.4 1.3/2 65.6 0.9 7.1
2021/22 ženy - play-off B HB Basket 1 - 18.0 7 0.0 0 0.0 4/8 50.0 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A HB Basket 8 25.5 9.4 3.6 /7.5 48.3 0.1 11.1 1.8/2.4 73.7 1.0 12.4
2022/23 ženy - základní část STR 11 20.9 4.2 1.5 /4.5 34.0 0.2 13.3 0.5/0.9 60.0 0.7 1.0
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník STR 1 18.0 10.0 5 /8 62.5 0 0.0 0/2 0.0 - 8.0
2022/23 juniorky U19 - nadstavba A HB Basket 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 juniorky U19 - play-off HB Basket 3 7.0 0.7 0.3 /1.7 20.0 0 0.0 0/0 0.0 - 0.3
2022/23 juniorky U19 - MČR HB Basket 3 15.0 3.7 1.7 /5 33.3 0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0 1.7
2022/23 ženy - baráž o ŽBL 23/24 STR 2 10.0 1.5 0 /0.5 0.0 0.5 100.0 0/0 0.0 0.5 1.5
2023/24 ženy - základní část HB Aritma 18 26.8 12.0 4.3 /8.8 48.7 0.6 39.3 1.6/2.1 76.3 1.3 10.5
Průměr za kariéru 18.5 6.0 7.9 3.2 40.4 0.2 34.0 0.7/1.4 87.9 1.1 2.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Žabiny Brno B 10. 12. 2023
2B body 8 Sokol Nusle 7. 1. 2024
3B body 2 OLM 21. 1. 2024
Obranné doskoky 5 BSK KP Brno 9. 12. 2023
Útočné doskoky 4 OLM 21. 1. 2024
Doskoky celkem 8 BSK KP Brno 9. 12. 2023
Body 19 STR 18. 11. 2023
Užitečnost 23 Sokol Nusle 7. 1. 2024
Asistence 5 BSK KP Brno 9. 12. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Žabiny Brno 20. 10. 2019 2019/20
2B body 13 Sokol Horní Počernice 18. 10. 2014 2014/15
3B body 3 SLUNETA Ústí nad Labem 21. 3. 2018 2017/18
Obranné doskoky 8 Basket Slovanka 6. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 5 Sluneta Ústí n.L. 4. 5. 2019 2018/19
Doskoky celkem 9 Basket Slovanka 6. 11. 2022 2022/23
Body 30 Sokol Horní Počernice 18. 10. 2014 2014/15
Užitečnost 28 Žabiny Brno 20. 10. 2019 2019/20
Asistence 7 USK Praha 17. 11. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
30. 9. 2023 základní část OLM 22:19 12 4 66.7 1 100.0 1/2 50.0
1. 10. 2023 základní část Havířov 19:52 8 4 44.4 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 základní část Studánka Pardubice 23:19 13 5 35.7 0 0.0 3/6 50.0
15. 10. 2023 základní část Sokol Pečky 20:10 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
4. 11. 2023 základní část BA Sparta 18:34 12 3 50.0 1 100.0 3/4 75.0
5. 11. 2023 základní část Levhartice Chomutov B 24:58 11 3 37.5 1 33.3 2/2 100.0
18. 11. 2023 základní část STR 30:31 19 6 54.5 2 66.7 1/1 100.0
19. 11. 2023 základní část VSP 25:03 15 6 85.7 1 50.0 0/0 0
9. 12. 2023 základní část BSK KP Brno 38:04 16 6 40.0 0 0.0 4/4 100.0
10. 12. 2023 základní část Žabiny Brno B 30:45 14 4 40.0 0 0.0 6/6 100.0
6. 1. 2024 základní část Sokol Nusle 29:13 8 4 44.4 0 0.0 0/0 0
7. 1. 2024 základní část Sokol Nusle 32:30 16 8 72.7 0 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 základní část Havířov 31:39 10 4 50.0 0 0.0 2/3 66.7
21. 1. 2024 základní část OLM 30:37 17 4 26.7 2 66.7 3/4 75.0
10. 2. 2024 základní část Sokol Pečky 28:24 17 5 62.5 2 100.0 1/2 50.0
11. 2. 2024 základní část Studánka Pardubice 17:19 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
24. 2. 2024 základní část Levhartice Chomutov B 29:27 3 1 33.3 0 0.0 1/2 50.0
25. 2. 2024 základní část BA Sparta 30:33 18 8 72.7 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 18 483:17 216 77 48.7 11 39.3 29/38 76.3
Průměr 18 26:50 12.0 4.3 48.7 0.6 39.3 1.6/2.1 76.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Strakonice 7 0:00 8.4 2.9 0.0 0.6 0.0 1.0/1.7 58.3 0.6
BK Chomutov 3 9:57 17.7 5.3 84.2 1.7 62.5 2.0/3.7 54.5 2.3
DBaK 5 0:00 10.4 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 28.6 0.8
Žabiny Brno 3 19:11 16.7 6.7 69.0 0.0 0.0 3.3/5.0 66.7 2.0
Sluneta Ústí n.L. 3 10:27 16.3 5.0 75.0 1.7 62.5 1.3/2.3 57.1 2.0
Basket Slovanka 4 20:22 11.5 4.8 50.0 0.5 28.6 0.5/1.0 50.0 0.5
Sokol Kladno 2 0:00 21.5 10.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
OLM 3 17:38 13.7 4.3 61.9 1.0 75.0 2.0/3.0 66.7 0.7
USK Praha 8 0:00 4.8 2.1 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 19.0 7.0 100.0 1.0 100.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Vlčice Žďár 2 0:00 18.0 6.5 0.0 0.5 0.0 3.5/5.5 63.6 1.5
SBŠ Ostrava 3 7:58 11.7 4.3 185.7 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 1.3
BK Strakonice 5 14:30 7.0 2.6 50.0 0.2 50.0 1.2/1.2 100.0 1.2
Levhartice Chomutov 4 15:09 8.5 2.8 57.9 0.0 0.0 3.0/4.3 70.6 1.3
KP Brno 6 13:19 5.5 2.0 40.0 0.3 40.0 0.5/1.2 42.9 1.5
BA Sparta 3 0:00 11.0 5.3 0.0 0.0 0.0 0.3/3.3 10.0 3.0
DBaK 2 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK Praha 4 22:31 8.0 3.0 60.0 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
USK Praha 5 0:00 6.4 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 40.0 3.0
USK Praha 5 24:43 6.4 2.0 34.5 0.2 33.3 1.8/2.6 69.2 1.6
TJ Sokol Nusle 2 0:00 15.0 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BA Sparta 2 24:33 15.0 5.5 64.7 0.5 33.3 2.5/3.0 83.3 1.0
BSK TJ Jičín 4 0:00 7.3 3.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Strakonice 4 22:11 7.0 2.8 61.1 0.3 50.0 0.8/3.5 21.4 1.5
USK Praha 5 0:00 5.4 2.4 100.0 0.2 100.0 0.0/0.2 0.0 0.6
Loko Trutnov 3 22:12 9.0 4.0 63.2 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Žabiny Brno B 2 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.5
BA Sparta 5 0:00 5.2 2.6 162.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.6
PORG Basket 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BA Říč U13G 6 0:00 4.2 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 1.2
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 12.0 4.5 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Nusle 2 30:51 12.0 6.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Nilfisk H. Králové 5 0:00 4.8 1.8 100.0 0.4 200.0 0.0/0.0 0.0 0.8
B. Jablonec n. N. 2 0:00 11.5 4.5 180.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 4 14:53 5.5 2.5 50.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.3
Sokol Pečky 2 24:17 10.5 3.5 70.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 -
BKHAV 5 0:00 4.2 1.2 100.0 0.4 100.0 0.6/1.6 37.5 1.6
Pas U13G 6 0:00 3.5 1.7 0.0 0.0 0.0 0.2/0.3 50.0 1.0
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 10.0 3.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Sluneta Ústí n.L. 5 14:53 4.0 1.8 50.0 0.0 0.0 0.4/0.6 66.7 -
SBŠ Ostrava 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
BK Strakonice 4 0:00 4.8 1.8 140.0 0.3 100.0 0.5/1.0 50.0 2.0
STR 1 30:31 19.0 6.0 54.5 2.0 66.7 1.0/1.0 100.0 2.0
Basket Slovanka 3 13:23 6.3 2.7 66.7 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 1.7
SBŠ Ostrava 2 16:11 9.5 4.0 61.5 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Havířov 2 25:45 9.0 4.0 47.1 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Sokol Nusle 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.7
BA Sparta 3 18:08 5.7 2.3 36.8 0.3 33.3 0.0/0.3 0.0 3.3
BSK KP Brno 1 38:04 16.0 6.0 40.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Studánka Pardubice 2 20:19 8.0 2.5 26.3 0.5 50.0 1.5/3.0 50.0 1.0
DBaK 3 0:00 5.3 2.7 114.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
TJ Sokol Kladno 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Pod 1 0:00 15.0 6.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VSP 1 25:03 15.0 6.0 85.7 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levhartice Chomutov B 2 27:12 7.0 2.0 36.4 0.5 20.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Žabiny Brno B 1 30:45 14.0 4.0 40.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 2.0
Pod U13G(ms) 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BRA 3 12:46 4.3 1.7 55.6 0.3 100.0 0.0/0.7 0.0 0.3
Basket Říčany 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Žabiny Brno 3 8:10 4.3 1.0 27.3 0.7 50.0 0.3/0.7 50.0 1.3
Basket Ostrava 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Studánka Pardubice 1 31:24 11.0 3.0 50.0 1.0 100.0 2.0/3.0 66.7 2.0
KPB 1 25:51 11.0 5.0 71.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 2 21:37 5.5 2.5 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
TRU 2 23:45 5.5 0.5 14.3 1.0 66.7 1.5/2.0 75.0 1.0
USK Praha 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Sla U13G 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 21:48 4.5 2.0 57.1 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta 4 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.8
BC Slaný 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Loko Karlovy Vary 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Havířov 2 19:18 4.0 1.0 16.7 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 0.5
HKR 2 22:59 4.0 2.0 30.8 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Studánka Pardubice 1 15:48 7.0 2.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KlS U13G 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
KP Brno 2 17:38 3.5 1.0 22.2 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BSK TJ Jičín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Levhartice Chomutov 2 21:35 3.0 1.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Loko Trutnov 2 5:56 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 -
OVA 1 16:58 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Ostrava 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SBŠ Ostrava B 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SLA 1 20:41 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sojky Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Dolní Počernice A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
DBaK 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ZAB 1 19:36 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SŠMH Handicap Brno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
CHO 1 14:37 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KP Brno 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SLO 1 20:33 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Nusle B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 17:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -