Barbora Jorová

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov
Výška
175 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
327
Procento vítězství
63.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižactvo - Nejmladší minižacrvo Levharti Chomutov 2 - 5.0 2.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo B Levhartky Chomutov 3 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A Levhartice Chomutov 14 - 3.9 1.8 0.0 0.1 0.0 0.1/1.7 8.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina A Levhartky Chomutov 3 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 5.-8. místo Levhartky Chomutov 2 - 8.5 4 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina B Levhartice Chomutov 3 - 8.7 4.3 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A Levhartice Chomutov 9 - 7.0 2.3 0.0 0.4 0.0 1/3.4 29.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A Levhartice Chomutov 12 - 11.7 4.3 0.0 0.5 0.0 1.5/3.1 48.6 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Levhartice Chomutov 12 - 6.5 2.5 0.0 0.2 0.0 1/2.8 36.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A Levhartice Chomutov 12 - 10.3 4 0.0 0.3 0.0 1.6/4.5 35.2 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina B Levhartice Chomutov 3 - 3.0 1.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A Levhartice Chomutov 14 - 5.4 2.1 0.0 0.2 0.0 0.6/1.4 47.4 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina B Levhartice Chomutov 14 - 18.4 6.9 0.0 0.9 0.0 1.9/3.8 50.9 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A Levhartice Chomutov 13 - 8.8 2.8 0.0 0.5 0.0 1.5/3.3 46.5 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga Levhartice Chomutov 16 - 4.3 1.6 0.0 0.3 0.0 0.3/1.4 22.7 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A1 Levhartice Chomutov B 1 - 17.0 8 0.0 0 0.0 1/4 25.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out Levhartice Chomutov 5 7.4 0.2 0 /0.6 0.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 0.2 -0.4
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina B Levhartice Chomutov 3 - 7.3 2.7 0.0 0 0.0 2/2.3 85.7 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo Levhartice Chomutov 2 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B BK Chomutov 3 - 15.7 7 0.0 0 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BK Chomutov 14 - 11.6 3.8 /3.8 100.0 1 100.0 1.1/1.8 60.0 3.1 7.9
2018/19 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 22 33.0 6.7 2.1 /7 30.5 0.4 16.7 1.3/2.5 52.7 3.1 4.6
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BK Chomutov 16 - 12.4 4.4 /4.4 100.0 0.8 100.0 1.1/2.1 52.9 3.3 8.2
2018/19 kadetky U17 - play-out Levhartice Chomutov 6 35.7 10.2 3 /6.3 47.4 1 25.0 1.2/3 38.9 2.3 10.2
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BK Chomutov 3 31.7 14.0 4 /7.7 52.2 1.7 50.0 1/1.7 60.0 1.7 19.7
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy Levhartice Chomutov 3 - 3.7 0.7 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 20 32.0 5.7 1.4 /6.5 21.7 0.7 24.1 0.8/1.5 50.0 2.4 2.9
2019/20 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 14 - 8.4 2.9 0.0 0.6 0.0 0.6/0.9 69.2 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 3 - 6.0 2.7 0.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 4 - 12.0 3.8 0.0 1 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 4 33.8 12.3 4 /7.8 51.6 0.5 20.0 2.8/4.8 57.9 1.8 13.8
2021/22 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 4 - 10.3 2 /2 100.0 2 100.0 0.3/0.5 50.0 1.5 8.5
2021/22 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 16 - 9.0 1.2 0.0 2.1 0.0 0.3/0.4 66.7 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Levhartice Chomutov 24 23.9 5.1 1.1 /3.2 33.8 0.9 19.3 0.3/0.5 58.3 1.4 4.2
2021/22 ženy - play-off A Levhartice Chomutov B 2 - 5.0 1 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Levhartice Chomutov 3 29.7 9.0 2 /5 40.0 1.7 25.0 0/0 0.0 2.0 4.7
2022/23 ženy - základní část CHO 4 5.8 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -0.8
2022/23 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 5 - 9.2 1.8 0.0 1.8 0.0 0.2/0.6 33.3 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 9 27.3 7.6 1.3 /2.9 46.2 1.6 31.1 0.2/0.4 50.0 1.7 7.1
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník Levhartice Chomutov B 1 - 8.0 1 /1 100.0 2 100.0 0/0 0.0 1.0 7.0
Průměr za kariéru 32.5 8.5 7.9 2.6 72.3 0.7 61.1 0.8/1.8 161.6 2.2 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Tygři Praha 12. 10. 2022
2B body 5 Slavoj BK Litoměřice 25. 9. 2022
3B body 3 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022
Obranné doskoky 6 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022
Útočné doskoky 3 Tygři Praha 12. 10. 2022
Doskoky celkem 7 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022
Body 15 HB Basket 15. 10. 2022
Užitečnost 25 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022
Asistence 4 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Nilfisk H. Králové 6. 10. 2018 2018/19
2B body 13 BC Slaný 24. 9. 2017 2017/18
3B body 5 BK Lvice Litoměřice 12. 6. 2021 2021/22
Obranné doskoky 11 KP Brno 20. 10. 2018 2018/19
Útočné doskoky 4 Loko Trutnov 26. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 11 KP Brno 20. 10. 2018 2018/19
Body 33 BC Slaný 24. 9. 2017 2017/18
Užitečnost 29 KP Brno 4. 5. 2019 2018/19
Asistence 6 Loko Trutnov 30. 11. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2022 skupina A Slavoj BK Litoměřice 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/3 33.3
28. 9. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 31:52 11 1 50.0 3 50.0 0/0 0
30. 9. 2022 základní část KPB 3:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Basket Slovanka 25:52 10 2 40.0 2 40.0 0/0 0
5. 10. 2022 základní část ZAB 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A DBaK 0:00 9 0 0.0 3 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A Sla 0:00 8 1 0.0 2 0.0 0/0 0
12. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 31:10 4 0 0.0 1 11.1 1/2 50.0
15. 10. 2022 skupina A HB Basket 26:05 15 3 75.0 3 75.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A USK Praha 18:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 10. 2022 základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2022 základní část STR 6:36 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
26. 10. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník DSK Brandýs 0:00 8 1 100.0 2 100.0 0/0 0
5. 11. 2022 základní část SLA 3:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 23:03 3 0 0.0 1 12.5 0/0 0
11. 11. 2022 základní část TRU 9:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A TB Č. Budějovice 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
17. 11. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 28:25 10 2 50.0 2 50.0 0/0 0
19. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 28:48 9 3 42.9 1 33.3 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 32:09 6 1 100.0 1 25.0 1/2 50.0
Celkem 21 268:48 122 22 81.5 25 51.0 3/7 42.9
Průměr 21 12:48 5.8 1.0 81.5 1.2 51.0 0.1/0.3 42.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 8 0:00 10.6 4.1 275.0 0.4 150.0 1.3/2.9 43.5 3.6
KP Brno 6 4:46 12.2 4.0 160.0 1.2 100.0 0.7/1.2 57.1 2.3
BC Slaný 4 0:00 18.3 7.5 0.0 0.8 0.0 1.0/3.0 33.3 2.8
Sokol Kladno 6 0:00 11.3 4.2 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 1.3
DBaK 5 0:00 13.2 4.8 0.0 0.4 100.0 2.4/3.2 75.0 1.8
DBaK 6 0:00 11.0 3.5 262.5 0.7 200.0 2.0/4.2 48.0 2.8
SLUNETA Ústí nad Labem 4 0:00 14.3 4.5 0.0 0.8 0.0 3.0/5.8 52.2 2.3
KP Brno 7 29:14 7.3 1.7 35.3 0.7 23.8 1.7/2.9 60.0 1.1
USK Praha 6 0:00 8.5 3.2 126.7 0.3 100.0 1.2/1.5 77.8 2.2
BSK Jičín 4 0:00 12.5 4.8 0.0 0.8 0.0 0.8/1.8 42.9 3.3
BA K. Vary 6 0:00 8.3 2.7 320.0 0.8 100.0 0.5/2.2 23.1 3.0
BA Sparta 5 34:20 9.8 2.8 38.9 1.0 41.7 1.2/2.4 50.0 2.4
BK Havířov 8 27:31 6.1 1.8 34.1 0.6 23.8 0.8/1.4 54.5 2.3
BK Strakonice 7 4:50 6.9 2.4 100.0 0.3 66.7 1.1/2.7 42.1 2.4
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 11.8 4.8 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 50.0 2.0
HB Basket 6 5:19 7.3 2.8 94.4 0.3 50.0 0.7/1.2 57.1 3.3
BA Sparta Praha 6 0:00 7.2 2.8 0.0 0.3 0.0 0.5/1.7 30.0 2.8
DBaK 6 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.7/3.5 47.6 1.8
BKHAV 4 0:00 9.5 3.5 127.3 0.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.8
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 12.0 4.3 162.5 0.7 100.0 1.3/2.7 50.0 2.7
SBŠ Ostrava 6 31:43 6.0 1.5 27.3 0.8 26.3 0.5/1.3 37.5 1.8
Basket Slovanka 5 26:31 7.0 2.0 41.7 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 1.8
BC Slaný 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Studánka Pardubice 4 32:02 8.0 2.5 41.7 0.5 28.6 1.5/3.3 46.2 3.0
Žabiny Brno 4 0:00 8.0 3.3 144.4 0.3 100.0 0.8/2.0 37.5 4.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 15.5 4.0 100.0 2.0 100.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Sluneta Ústí n.L. 3 20:05 10.0 2.0 66.7 2.0 54.5 0.0/0.0 0.0 0.7
SLUNETA Ústí n. L. 5 0:00 6.0 0.6 0.0 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
HB Basket Praha 7 0:00 4.3 1.4 0.0 0.1 0.0 1.0/2.6 38.9 2.0
Žabiny Brno 5 33:08 5.6 1.2 18.2 0.6 23.1 1.4/2.6 53.8 2.4
SBŠ Ostrava 4 11:10 6.8 1.5 75.0 1.0 40.0 0.8/1.5 50.0 2.0
HB Basket 4 19:34 6.8 1.5 66.7 1.0 36.4 0.8/1.5 50.0 1.8
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 13.0 3.5 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 4.5
BK Strakonice 4 23:56 6.5 2.3 33.3 0.3 14.3 1.3/2.0 62.5 2.3
B. Jablonec n. N. 3 14:09 8.0 3.0 69.2 0.7 13.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Kladno 3 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 3 29:32 8.0 2.0 26.1 0.3 33.3 3.0/4.7 64.3 2.7
DBaK 3 0:00 7.7 1.0 0.0 1.7 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BK Strakonice 6 0:00 3.8 1.2 0.0 0.2 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 11.5 0.5 0.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 5 0:00 4.4 1.2 100.0 0.6 150.0 0.2/1.6 12.5 3.4
TB Č. Budějovice 2 0:00 10.5 1.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 4 31:25 5.3 2.0 34.8 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 3.3
Basket Slovanka 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 3.3
Sla 3 0:00 6.7 1.3 0.0 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
Sluneta Ústí n.L. 4 0:00 5.0 2.0 160.0 0.3 0.0 0.3/1.0 25.0 3.0
Loko Trutnov 3 34:24 6.7 2.3 43.8 0.7 22.2 0.0/0.0 0.0 3.3
Lokomotiva Trutnov 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Ško-Energo MB 2 0:00 9.5 1.0 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
HB Basket 4 30:38 4.5 2.0 32.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.3
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 3.0
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 17.0 1.0 100.0 5.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Basket Slovanka 4 33:16 4.3 1.5 15.0 0.3 11.1 0.5/1.8 28.6 3.0
USK Praha 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
USK Praha 4 18:53 3.5 1.0 44.4 0.5 15.4 0.0/0.0 0.0 1.8
Slavoj BK Litoměřice 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
KP Brno 1 21:58 13.0 2.0 33.3 3.0 60.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol H. Králové 2 25:14 6.5 0.5 12.5 1.5 27.3 1.0/2.0 50.0 0.5
Studánka Pardubice 2 34:07 6.5 2.5 55.6 0.5 10.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.5
Lokomotiva Liberec 2 0:00 5.5 0.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Žabiny Brno 1 29:13 11.0 1.0 20.0 3.0 75.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 3 26:45 3.3 0.7 40.0 0.7 10.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 31:39 5.0 0.5 50.0 1.0 15.4 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Strakonice B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
SKB Strakonice 1 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basket Slovanka 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.3
BK Havířov 2 18:11 4.5 0.0 0.0 1.5 42.9 0.0/0.0 0.0 0.5
Loko Trutnov 2 27:02 4.5 1.0 28.6 0.5 7.7 1.0/1.0 100.0 1.5
DSK Brandýs 1 0:00 8.0 1.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Sokol Nusle 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 3 23:50 1.7 0.3 16.7 0.3 8.3 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Kladno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. k 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Havířov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
HB Basket Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
STR 1 6:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLA 1 3:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
HKR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ZAB 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KPB 1 3:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TRU 1 9:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0