Nikola Marková

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
HB Basket B
Výška
170 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
398
Procento vítězství
76.4%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 9 - 2.8 1.1 0 0.6/1.4 38.5 - -
2013/14 nejmladší minižákyně U11 - Základní fáze HB Basket Praha 16 - 9.1 4.3 0 0.5/2.3 21.6 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 HBU13G 2 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 15 - 5.8 2.7 0 0.3/0.5 62.5 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket Praha 20 - 12.3 5.6 0 1.1/1.7 63.6 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13 HBU13G 20 - 7.7 3.2 0.2 1/1.8 54.3 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo B HB Basket Praha 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR-skupina B HB Basket Praha 3 - 4.3 2 0 0.3/2 16.7 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket Praha 2 - 2.5 0.5 0 1.5/2 75.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A HB Basket Praha 18 - 4.1 1.7 0.1 0.5/1 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket Praha 18 - 5.2 2.3 0 0.6/0.8 66.7 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G HBU13G 10 - 7.1 3 0 1.1/1.3 84.6 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Předkolo MČR A HB Basket Praha 3 - 2.3 1 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR skupina B HB Basket Praha 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Předkolo MČR B HB Basket Praha 3 - 6.0 2.7 0 0.7/2.7 25.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR o 1.-4. místo HB Basket Praha 2 - 2.0 0.5 0 1/1 100.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR skupina B HB Basket Praha 3 - 4.3 1.3 0.3 0.7/1.3 50.0 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - MČR o 1.-4. místo HB Basket Praha 2 - 8.0 2 0 4/6 66.7 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 9 - 3.2 1.1 0.1 0.7/1.4 46.2 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina C HB Basket Praha 9 - 10.7 4.7 0.1 1/2.2 45.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Extraliga sk. A HB Basket Praha 14 - 7.1 2.3 0.3 1.6/2.6 63.9 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 16 - 4.2 1.4 0.3 0.7/1.3 55.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR skupina A HB Basket Praha 3 - 3.0 1.3 0 0.3/0.7 50.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket Praha 2 - 5.0 1 0.5 1.5/2.5 60.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR skupina B HB Basket 3 - 3.3 1.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR o 5. - 8. místo HB Basket 2 - 5.0 1 1 0/1 0.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 11 - 7.4 2.4 0.7 0.5/0.8 55.6 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část HB Basket 20 11.0 3.1 0.9 /2.1 0.2 0.7/1 65.0 0.9 1.7
2017/18 starší žákyně U15 - Extraliga HB Basket 16 - 5.1 1.2 0.5 1.2/2.1 57.6 - -
2017/18 kadetky U17 - play-off HB Basket 3 16.3 2.3 0.3 /1.3 0 1.7/2 83.3 1.7 -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR skupina A HB Basket 3 - 2.3 0.7 0 1/1.7 60.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo HB Basket 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina B HB Basket B 2 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část HB Basket 16 8.1 2.3 0.3 /1.9 0.4 0.5/0.9 57.1 0.8 -0.3
2018/19 juniorky U19 - skupina B HB Basket 10 - 5.4 1.1 0.8 0.8/1.1 72.7 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 3 - 9.0 2 1.3 1/2 50.0 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina HB Basket 9 - 5.2 1.4 0.7 0.3/0.7 50.0 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 3 - 8.7 2 1 1.7/2.3 71.4 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off HB Basket 3 7.3 2.3 0.3 /1.3 0.3 0.7/2 33.3 1.0 -0.3
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR HB Basket 1 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2019/20 kadetky U17 - základní část HB Basket 19 7.8 0.9 0.3 /1.6 0 0.4/0.9 44.4 1.1 -1.1
2019/20 juniorky U19 - skupina C HB Basket 14 - 10.0 2.9 1 1.3/2 64.3 - -
2019/20 kadetky U17 - skupina A HB Basket B 4 - 10.5 2.5 1.3 1.8/2 87.5 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina HB Basket 6 - 8.2 2.7 0.3 1.8/2 91.7 - -
2019/20 kadetky U17 - play-out A HB Basket B 4 - 9.8 4.3 0.3 0.5/0.8 66.7 - -
2020/21 ženy - skupina A HB Basket 4 - 1.5 0.8 0 0/0 0.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A HB Basket B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2021/22 ženy - Středočeská basketbalová liga žen HBB 18 - 10.5 3.3 0.9 1/1.9 52.9 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina B HB Basket B 8 - 8.3 2.9 0.4 1.4/3.3 42.3 - -
2021/22 juniorky U19 - play-out A HB Basket B 7 - 8.7 2.1 1.4 0.1/0.1 100.0 - -
2022/23 ženy - Středočeská basketbalová liga žen HBB 1 - 6.0 1 1 1/4 25.0 - -
Průměr za kariéru 39.8 1.4 6.0 2.2 0.3 0.8/1.4 247.6 1.3 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK ČB 28. 9. 2022
2B body 1 BK ČB 28. 9. 2022
3B body 1 BK ČB 28. 9. 2022
Body 6 BK ČB 28. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Strakonice 12. 3. 2017 2016/17
2B body 11 Sokol Nusle 4. 10. 2014 2014/15
3B body 5 BA Čel 13. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 2 KP Brno 27. 1. 2018 2017/18
Útočné doskoky 4 BA Sparta 14. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 4 BA Sparta 14. 12. 2019 2019/20
Body 26 Basket Ostrava 24. 11. 2019 2019/20
Užitečnost 9 BK Strakonice 10. 2. 2018 2017/18
Asistence 2 KP Brno 27. 1. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 9. 2022 Středočeská basketbalová liga žen BK ČB 6 1 1 1/4 25.0
Celkem 1 6 1 1 1/4 25.0
Průměr 1 6.0 1.0 1.0 1.0/4.0 25.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Brandýs n.L. 7 0:00 6.7 2.3 0.0 0.4 0.0 0.9/1.7 50.0 0.6
DBaK 8 0:00 5.9 1.6 0.0 0.8 0.0 0.4/0.5 75.0 1.3
BA Čel 3 0:00 14.0 4.0 0.0 1.7 0.0 1.0/2.3 42.9 1.0
USK Praha 4 0:00 10.3 4.0 0.0 0.0 0.0 2.3/2.8 81.8 1.5
Basket Slovanka B 3 0:00 13.0 3.7 0.0 1.0 0.0 2.7/3.7 72.7 1.7
KP Brno B 2 0:00 19.5 8.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 4.5
Basket Slovanka 3 0:00 13.0 5.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 1.7
BenB 3 0:00 12.3 3.7 0.0 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
TJ Sok.Kl. 4 0:00 9.0 3.5 0.0 0.3 0.0 1.3/3.0 41.7 1.5
Basket Ostrava 2 0:00 18.0 4.0 0.0 2.5 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BA Sparta 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 1.7
Kralupy junior 3 0:00 10.7 4.0 0.0 0.3 0.0 1.7/2.0 83.3 1.7
BK Strakonice 5 0:00 6.0 1.8 0.0 0.0 0.0 2.4/3.6 66.7 1.0
BraB 3 0:00 10.0 2.7 0.0 1.0 0.0 1.7/2.3 71.4 0.3
Basket Slovanka 7 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.9/1.7 50.0 1.7
Loko Trutnov 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BKHAV 5 0:00 5.4 2.2 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.2
BA Sparta 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BA K. Vary 4 0:00 6.5 2.5 0.0 0.3 0.0 0.8/0.8 100.0 1.3
BA Sparta 4 0:00 6.3 1.5 0.0 0.8 0.0 1.0/1.3 80.0 2.0
DBaK 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
BSK Jičín 4 0:00 6.0 2.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 1.8
DBaK 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Basket Slovanka 4 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
USK Praha 4 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 0.8
USK Praha 6 0:00 3.8 0.7 0.0 0.3 0.0 1.5/2.2 69.2 0.8
USK Praha 5 13:44 4.4 1.4 38.9 0.2 16.7 1.0/1.4 71.4 1.0
SBŠ Ostrava 3 0:00 7.3 2.0 0.0 0.7 0.0 1.3/1.3 100.0 1.3
USK Praha 3 0:00 7.3 3.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.0
KlS U13G 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Sokol Nusle 3 0:00 7.0 1.3 0.0 1.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.7
BenU13G 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
DBaK 4 0:00 5.0 1.8 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 50.0 1.8
Sokol Kladno 2 0:00 10.0 1.0 0.0 2.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
KP Brno 8 10:00 2.5 0.5 22.2 0.3 22.2 0.8/2.0 37.5 1.5
Pod U13G(ms) 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BC Kolín 2 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Válečnice Děčín 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
SŠMH Handicap Brno 4 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.8
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol ZVUS H. Králové 6 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 71.4 2.0
Sla U13G 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Loko Karlovy Vary 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 5 0:00 3.2 1.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.0
BK Strakonice 5 7:22 3.2 0.8 66.7 0.2 33.3 1.0/2.0 50.0 1.2
BA Sparta 5 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.2 83.3 1.8
BA Sparta 6 10:25 2.5 0.8 26.3 0.0 0.0 0.8/1.5 55.6 1.7
BSK TJ Jičín 5 0:00 2.8 1.0 0.0 0.2 0.0 0.2/1.0 20.0 1.4
BK Klatovy 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
SBŠ Ostrava 3 0:00 4.7 1.3 0.0 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
BC Slaný 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
B. Jablonec n. N. 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.7
BCKol 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 8 11:21 1.5 0.3 20.0 0.1 11.1 0.6/0.8 83.3 1.1
Levhartice Chomutov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
Loko Trutnov 5 6:05 2.2 0.8 40.0 0.2 20.0 0.0/0.4 0.0 1.2
Žabiny Brno B 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Sokol Nilfisk H. Králové 6 7:18 1.7 0.3 40.0 0.2 100.0 0.5/0.7 75.0 -
Žabiny Brno 4 7:52 2.5 0.3 12.5 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 -
KP Brno 2 0:00 4.5 0.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n.L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Studánka Pardubice 4 17:29 2.0 0.3 14.3 0.3 12.5 0.8/1.0 75.0 0.3
OSK Olomouc 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.3
BK ČB 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Slaný 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Bra U13G 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BK Klatovy 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BKj. Kralupy n.V. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK Havířov 5 5:07 0.8 0.0 0.0 0.2 20.0 0.2/0.4 50.0 0.4
SŠMH Handicap Brno 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Liberec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Ško-Energo MB 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SKB Strakonice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SBŠ Ostrava 3 3:46 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Levhartice Chomutov 1 11:34 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
KP Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OSK Olomouc 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Strakonice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5