Simona Bachmanová

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov B
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
174
Procento vítězství
56.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 starší žákyně U15 - skupina C Biž. Jablonec n. N. 10 - 5.3 2.4 0 0.5/1.6 31.3 - -
2015/16 starší žákyně U15 - liga sk. A Biž. Jablonec n. N. 10 - 4.2 1.7 0.1 0.5/1.3 38.5 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina B Biž. Jablonec n. N. 12 - 9.3 3.5 0 2.3/4.5 51.9 - -
2016/17 kadetky U17 - skupina B Biž. Jablonec n.N. 4 - 5.8 2.3 0 1.3/3.3 38.5 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Liga sk. A Biž. Jablonec n. N. 12 - 8.9 3.3 0.1 2/3.8 52.2 - -
2016/17 kadetky U17 - play-out B Biž. Jablonec n.N. 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 juniorky U19 - základní část B. Jablonec n. N. 2 15.5 4.0 2 /6.5 0 0/0 0.0 2.5 1.5
2017/18 kadetky U17 - skupina B Biž. Jablonec n.N. 10 - 8.9 3.7 0 1.5/3 50.0 - -
2017/18 juniorky U19 - skupina A Válečnice Děčín 11 - 13.0 5 0.3 2.2/4.5 48.0 - -
2017/18 kadetky U17 - play-out B Biž. Jablonec n.N. 8 - 12.1 4.9 0 2.4/4.5 52.8 - -
2017/18 juniorky U19 - Skupina 1-4 Válečnice Děčín 5 - 13.2 4.8 0 3.6/6.2 58.1 - -
2017/18 juniorky U19 - play-out B. Jablonec n. N. 4 19.5 6.0 1.5 /7.3 0 3/5 60.0 3.0 5.8
2018/19 kadetky U17 - kvalifikace Levhartice Chomutov 3 - 3.3 1.7 0 0/0.3 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 21 21.7 7.4 2.7 /6.2 0 2/3.4 56.9 3.0 5.8
2018/19 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 8 - 6.6 2.6 0.1 1/3.3 30.8 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A BKDěč U17G 5 - 10.8 5 0 0.8/1.8 44.4 - -
2018/19 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 10 - 5.5 2.4 0 0.7/1.6 43.8 - -
2018/19 kadetky U17 - skupina A1 BKDěč U17G 2 - 13.0 5 0 3/6.5 46.2 - -
2018/19 kadetky U17 - play-out Levhartice Chomutov 6 25.7 11.8 4.2 /8.5 0 3.5/5.7 61.8 3.8 14.2
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy Levhartice Chomutov 2 - 3.5 1.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2019/20 ženy - skupina A Levhartice Chomutov 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 5 - 6.4 3.2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina A Válečnice Děčín 10 - 11.3 4.1 0.6 1.3/1.8 72.2 - -
2019/20 ženy - Oblastní soutěž žen Levhartice Chomutov "C" 2 - 10.5 3 1 1.5/4 37.5 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 4 - 5.3 2 0 1.3/1.8 71.4 - -
2020/21 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 3 - 5.0 1.3 0.3 1.3/2.7 50.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 2 - 11.5 3 0.5 4/4.5 88.9 - -
Průměr za kariéru 29.0 4.1 8.2 3.2 0.1 1.6/3.1 194.8 3.0 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 SBŠ Ostrava 24. 3. 2019 2018/19
2B body 11 Lokomotiva Trutnov 18. 9. 2016 2016/17
3B body 2 Slavoj Litoměřice 12. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 10 HB Basket 17. 11. 2018 2018/19
Útočné doskoky 6 SBŠ Ostrava 1. 12. 2018 2018/19
Doskoky celkem 11 HB Basket 17. 11. 2018 2018/19
Body 27 Lokomotiva Trutnov 18. 9. 2016 2016/17
Užitečnost 26 SBŠ Ostrava 30. 4. 2019 2018/19
Asistence 3 BA Sparta 18. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Lokomotiva Trutnov 4 0:00 18.3 7.8 0.0 0.0 0.0 2.8/5.5 50.0 2.5
SBŠ Ostrava 5 22:09 13.6 5.0 62.5 0.0 0.0 3.6/5.8 62.1 3.0
ŠBK P-H Sadská 4 0:00 14.8 5.8 0.0 0.0 0.0 3.3/7.3 44.8 3.3
DBaK 7 0:00 7.9 2.7 0.0 0.0 0.0 2.4/3.9 63.0 4.0
Sokol Nusle 4 0:00 13.0 5.3 0.0 0.0 0.0 2.5/3.8 66.7 2.5
Studánka Pardubice 4 21:15 10.3 3.8 71.4 0.0 0.0 2.8/4.5 61.1 3.8
Basket Slovanka B 3 0:00 13.3 5.3 0.0 0.0 0.0 2.7/5.7 47.1 3.7
BK Havířov 4 24:59 9.3 2.8 35.5 0.0 0.0 3.8/5.3 71.4 3.5
Basket Říčany 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.8 27.3 2.3
BC Kolín 3 0:00 10.3 4.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
TJ Sokol Stěžery 2 0:00 15.5 3.0 0.0 2.0 0.0 3.5/4.0 87.5 3.5
Basket Říčany 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.5
Sokol Kladno 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 3.3
DBaK 3 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
BK Strakonice 4 0:00 5.5 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 3.8
BK Brandýs n.L. 3 0:00 7.0 2.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 2.7
BA Sparta 2 23:49 10.0 4.5 60.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BK Strakonice 3 17:00 6.3 2.0 26.1 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 4.0
Basket Slovanka 2 19:59 9.0 2.5 29.4 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 5.0
ADFORS Basket Litomyšl 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 3.3
HB Basket 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.7
Slavoj Litoměřice 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/6.0 33.3 5.0
Klatovy U15 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 2.5
BSK TJ Jičín 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Slovan Litoměřice 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 2.5
HB Basket 2 26:20 7.0 3.5 41.2 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.5
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Loko Trutnov 2 23:53 7.0 3.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
BA Sparta 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 22:48 5.5 2.0 30.8 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Aritma Praha 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Lokomotiva Liberec 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
KP Brno 2 19:40 4.5 1.0 16.7 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
Žabiny Brno B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Basket Slovanka B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
SBŠ Ostrava 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 4.0
Pastelka MB(ms) 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 5.0
USK Praha 1 13:39 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 3.0
Basket Slovanka 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.0
USK Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Žabiny Brno 2 13:49 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Slovanka 1 17:51 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Studánka Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
BK Žďár n. S. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Tygřice Louny 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slovan Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
KP Brno 2 18:55 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
USK Praha B 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Ško-Energo MB 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BK Strakonice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HB Basket 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Nusle 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0