Eliška Staňková

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Levhartice Chomutov
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
390
Procento vítězství
53.6%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - Krajský přebor BCM Sokolov U 11 (žky) 22 - 0.3 0.1 0.0 0 0.0 0/0.2 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - U 11 - krajský přebor (turnaje) BCM Sokolov U 11 (žky) 12 - 0.3 0.1 0.0 0 0.0 0.1/0.3 25.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Oblastní přebor 5na5 BCM Sokolov (MS) 8 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Oblastní přebor BCM Sokolov - MS 16 - 0.4 0.2 0.0 0 0.0 0.1/0.8 8.3 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Play Off BCM Sokolov - MS 4 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - Play Off BCM Sokolov (MS) 4 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina A BCM Sokolov 18 - 0.9 0.4 0.0 0 0.0 0.2/0.8 21.4 - -
2015/16 starší žákyně U15 - skupina A BCM Sokolov 12 - 0.5 0.2 0.0 0 0.0 0.2/0.5 33.3 - -
2015/16 starší žákyně U15 - B + Sokolov BCM Sokolov 16 - 1.4 0.3 0.0 0 0.0 0.8/1.8 42.9 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Skupina A 9. - 11. místo BCM Sokolov 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Skupina A Loko Karlovy Vary 12 - 3.1 1.3 0.0 0 0.0 0.6/2 29.2 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A BCM Sokolov 8 - 1.4 0.6 0.0 0 0.0 0.1/0.4 33.3 - -
2016/17 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Loko Karlovy Vary 12 - 5.1 1.8 0.0 0 0.0 1.4/3.8 37.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - skupina A2 BCM Sokolov 7 - 1.9 0.4 0.0 0 0.0 1/2.6 38.9 - -
2017/18 starší žákyně U15 - skupina A BA K. Vary 4 - 5.5 2.5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Skupina A BA K. Vary 12 - 4.2 1.8 0.0 0.1 0.0 0.3/1.3 20.0 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Skupina A Loko Karlovy Vary 10 - 7.4 3.2 0.0 0 0.0 1/2.7 37.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A BCM Sokolov 4 - 4.0 1.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 - -
2017/18 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Loko Karlovy Vary 11 - 9.6 4 0.0 0 0.0 1.6/3.1 52.9 - -
2017/18 starší žákyně U15 - Liga sk. A BA K. Vary 12 - 5.7 2.1 0.0 0.2 0.0 1/2.5 40.0 - -
2017/18 kadetky U17 - skupina A1 BCM Sokolov 6 - 2.3 1.2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - skupina B BK Chomutov 3 - 4.7 1.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 - -
2018/19 starší žákyně U15 - Skupina A BK Chomutov 14 - 6.1 2.1 /2.1 100.0 0.1 100.0 1.5/3.1 48.8 2.3 2.2
2018/19 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 21 9.1 1.4 0.4 /1.5 29.0 0 0.0 0.6/0.8 75.0 0.8 1.0
2018/19 starší žákyně U15 - Extraliga BK Chomutov 16 - 3.5 1.4 /1.4 100.0 0 0.0 0.8/2 37.5 1.9 0.3
2018/19 kadetky U17 - play-out Levhartice Chomutov 6 20.7 2.5 0.7 /3.2 21.1 0.2 14.3 0.7/1.8 36.4 1.5 -2.3
2018/19 starší žákyně U15 - MČR BK Chomutov 3 18.0 5.3 2.3 /4.3 53.8 0 0.0 0.7/1 66.7 2.0 1.7
2019/20 juniorky U19 - o postup do extraligy Levhartice Chomutov 1 - 1.0 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2019/20 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 18 9.6 1.8 0.7 /1.9 35.3 0 0.0 0.4/0.9 47.1 0.9 0.9
2019/20 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 14 - 4.8 1.9 0.0 0.2 0.0 0.3/0.9 30.8 - -
2019/20 juniorky U19 - finálová skupina Levhartice Chomutov 4 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2020/21 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 4 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2020/21 kadetky U17 - základní část Levhartice Chomutov 4 20.0 2.5 0.8 /3.8 20.0 0 0.0 1/1.8 57.1 1.5 3.5
2021/22 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 4 - 2.5 0.8 /0.8 100.0 0.3 100.0 0.3/0.3 100.0 1.8 0.8
2021/22 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 19 - 4.6 1.4 0.0 0.2 0.0 1.3/1.6 77.4 - -
2021/22 juniorky U19 - základní část Levhartice Chomutov 24 14.6 2.2 0.7 /2.6 27.4 0.1 8.0 0.5/0.6 80.0 1.1 1.5
2021/22 ženy - Český pohár žen - XXVII. ročník Levhartice Chomutov B 2 - 12.0 5 /5 100.0 0 0.0 2/2 100.0 2.5 9.5
2021/22 ženy - play-off A Levhartice Chomutov B 2 - 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 juniorky U19 - MČR Levhartice Chomutov 3 4.0 0.3 0 /0.7 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3 -1.0
2022/23 ženy - skupina A Levhartice Chomutov B 6 - 7.0 1.7 0.0 0.8 0.0 1.2/1.7 70.0 - -
2022/23 juniorky U19 - skupina A Levhartice Chomutov 9 18.1 3.6 1.3 /4.2 31.6 0.2 13.3 0.2/0.9 25.0 1.4 -0.2
2022/23 ženy - Český pohár žen - XXVIII. ročník Levhartice Chomutov B 1 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 - 2.0
Průměr za kariéru 39.0 2.9 2.9 1.1 71.8 0.1 23.6 0.6/1.3 175.4 1.5 0.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sla 9. 10. 2022
2B body 4 USK Praha 16. 10. 2022
3B body 3 Sla 9. 10. 2022
Obranné doskoky 4 Basket Slovanka 2. 10. 2022
Útočné doskoky 1 Tygři Praha 12. 10. 2022
Doskoky celkem 5 Basket Slovanka 2. 10. 2022
Body 20 Sla 9. 10. 2022
Užitečnost 4 Sluneta Ústí n.L. 28. 9. 2022
Asistence 2 USK Praha 16. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Sla 12. 12. 2021 2021/22
2B body 9 BKj. Kralupy n.V. 13. 1. 2018 2017/18
3B body 3 Sla 9. 10. 2022 2022/23
Obranné doskoky 5 Loko Trutnov 7. 10. 2018 2018/19
Útočné doskoky 2 Sokol Nilfisk H. Králové 27. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 6 Loko Trutnov 7. 10. 2018 2018/19
Body 20 BKj. Kralupy n.V. 13. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 13 SLUNETA Ústí n. L. 28. 10. 2021 2021/22
Asistence 5 SBŠ Ostrava 25. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2022 skupina A BK Lvice Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A Slavoj BK Litoměřice 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/2 50.0
28. 9. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 13:44 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A Basket Slovanka 16:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A DBaK 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
9. 10. 2022 skupina A Sla 0:00 20 4 0.0 3 0.0 3/4 75.0
12. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 19:15 6 3 75.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2022 skupina A HB Basket 18:32 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2022 skupina A USK Praha 23:37 8 4 57.1 0 0.0 0/2 0.0
22. 10. 2022 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
26. 10. 2022 Český pohár žen - XXVIII. ročník DSK Brandýs 0:00 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 22:52 8 2 28.6 1 25.0 1/2 50.0
12. 11. 2022 skupina A TB Č. Budějovice 0:00 6 2 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 15:04 3 0 0.0 1 50.0 0/2 0.0
19. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 18:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2022 skupina A Tygři Praha 14:33 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 16 162:56 76 23 59.0 7 46.7 9/18 50.0
Průměr 16 10:11 4.8 1.4 59.0 0.4 46.7 0.6/1.1 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Kladno 8 0:00 6.3 1.9 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.8
Sla 3 0:00 15.0 3.7 0.0 1.0 0.0 4.7/5.3 87.5 3.3
DBaK 8 0:00 4.8 2.1 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 1.6
SLUNETA Ústí n. L. 6 0:00 6.2 1.8 157.1 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
HB Basket 5 3:42 6.2 2.4 171.4 0.2 100.0 0.8/2.0 40.0 2.6
BKj. Kralupy n.V. 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 3.0
BK Klatovy 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 1.8
Sluneta Ústí n.L. 7 0:00 3.4 1.4 500.0 0.0 0.0 0.6/1.3 44.4 2.4
BK Strakonice 6 3:38 3.5 1.0 120.0 0.2 0.0 1.0/2.2 46.2 3.0
BK Brandýs n. L. 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
BA K. Vary 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BK Lvice Litoměřice 5 0:00 3.4 1.6 160.0 0.0 0.0 0.2/1.4 14.3 1.8
BC Slaný 5 0:00 3.0 1.2 0.0 0.0 0.0 0.6/0.8 75.0 2.4
KP Brno 3 4:25 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Ško-Energo MB 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Strakonice 3 13:27 4.7 1.7 33.3 0.3 25.0 0.3/0.7 50.0 0.7
BK Strakonice 6 0:00 2.2 0.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.2 42.9 1.3
BA Sparta 4 0:00 3.3 0.8 0.0 0.0 0.0 1.8/3.0 58.3 2.8
TJ Sokol Nusle 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
DBaK 6 0:00 2.0 1.0 600.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
BA Sparta Praha 3 14:26 4.0 0.7 20.0 0.7 40.0 0.7/1.3 50.0 0.7
BC Slaný 5 0:00 2.4 1.2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 2.4
TB Č. Budějovice 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 3.3
SBŠ Ostrava 6 13:02 2.0 0.5 20.0 0.2 20.0 0.5/1.0 50.0 1.0
HB Basket 3 10:25 3.7 1.7 55.6 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
USK Praha 4 12:34 2.8 1.3 55.6 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.0
DBaK 4 0:00 2.5 0.8 100.0 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.5
Tygřice Louny 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Studánka Pardubice 4 12:46 2.5 0.8 42.9 0.0 0.0 1.0/2.8 36.4 1.0
Bor 4 0:00 2.5 0.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
HB Basket Praha 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Sluneta Ústí n.L. 3 9:36 3.3 0.7 50.0 0.7 66.7 0.0/0.7 0.0 2.7
Loko Trutnov 3 12:30 3.3 1.3 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
DBaK 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 3.0
SBŠ Ostrava 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Basket Slovanka 2 15:56 4.5 1.0 33.3 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
HB Basket 4 6:36 2.0 0.8 37.5 0.0 0.0 0.5/1.3 40.0 0.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Havířov 2 14:37 4.0 1.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Strakonice 3 15:55 2.7 0.7 28.6 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.3
Slavoj BK Litoměřice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
B. Jablonec n. N. 3 12:02 2.7 1.0 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
USK Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 1.5
Lokomotiva Liberec 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
Tygři Praha 2 16:54 3.5 1.5 37.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Žabiny Brno 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.5
SBŠ Ostrava 4 9:10 1.8 0.8 60.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
USK Praha 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Žabiny Brno 5 8:38 1.4 0.6 30.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.2
BKHAV 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Slovan Litoměřice 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Nilfisk H. Králové 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Kladno 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BA Sparta 5 9:06 1.2 0.4 50.0 0.0 0.0 0.4/0.6 66.7 1.4
SKB Strakonice 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Sokol Nilfisk H. Králové 2 10:11 2.5 0.5 14.3 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Žabiny Brno 1 19:58 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BA Tygřice Louny 4 0:00 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.8
Basket Říčany 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Havířov 6 14:35 0.7 0.3 18.2 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 1.2
KP Brno 5 11:34 0.8 0.2 8.3 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 0.8
BK Strakonice B 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 4 10:05 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Loko Trutnov 2 11:02 2.0 0.5 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
DSK Brandýs 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Loko Plzeň (mix) 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Studánka Pardubice 2 13:54 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
DBaK 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
Loko Karlovy Vary 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 4 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Basket Slovanka 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
DBaK 6 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
BK Klatovy (ZČ MS) 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol H. Králové 2 10:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 5 14:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
BK Klatovy 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
KP Brno 2 14:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Sokolov 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Toužim 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKK Holýšov (mix) (M 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3