Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
BA Grizzlies Plzeň
13. 11. 2021
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 1. kolo 2
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
13. 11. 2021
09:00
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 1. kolo 4
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
13. 11. 2021
13:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 1. kolo 3
Slavoj BK Litoměřice
BK Sluneta Ústí nad Labem
13. 11. 2021
14:00
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 2. kolo 7
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
25. 9. 2021
09:00
ZŠ Albrechtická Michal Bakajsa
Miloslav Jon
90
59
33
17
59
27
76
41
Review
skupina A 2. kolo 8
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
25. 9. 2021
12:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Hendrych
Klaudia Karwowska
84
67
19
22
40
37
64
53
Review
skupina A 2. kolo 6
BA Grizzlies Plzeň
BK Levharti Chomutov
25. 9. 2021
15:30
Hala Plzeň Skvrňany Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
88
39
22
11
42
20
64
27
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Klatovy
BA Tygři Louny
25. 9. 2021
16:30
SH BK Klatovy Pavel Šenk
Jakub Vampola
64
76
15
17
31
29
47
53
Review
skupina A 3. kolo 10
BA Grizzlies Plzeň
BA Tygři Louny
26. 9. 2021
08:30
Hala Plzeň Skvrňany Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
87
49
18
7
36
25
58
34
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
26. 9. 2021
09:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
69
84
22
21
39
39
50
60
Review
skupina A 3. kolo 11
TJ Sokol Kbely
BK Sluneta Ústí nad Labem
26. 9. 2021
15:00
ZŠ Albrechtická Albert Jilg
Jan Neubauer
113
66
26
17
68
34
93
45
Review
skupina A 3. kolo 12
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
26. 9. 2021
15:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Bohata
Ondřej Melzer
58
78
19
18
30
31
50
47
Review
skupina A 4. kolo 14
BK Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
9. 10. 2021
09:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Karel Anton
66
63
17
20
32
35
51
47
Review
skupina A 4. kolo 13
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
9. 10. 2021
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
65
70
14
15
32
26
47
47
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
9. 10. 2021
11:00
SH BK Klatovy Ondřej Josefus
Lukáš Kalabza
80
117
8
41
33
73
58
90
Review
skupina A 4. kolo 16
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Vyšehrad
9. 10. 2021
17:00
Hala Plzeň Skvrňany Jiří Jodl
Jiří Mužík
69
52
13
11
29
17
48
36
Review
skupina A 5. kolo 18
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
10. 10. 2021
09:00
Městská sportovní hala - velká Jan Hendrych
Karel Anton
60
100
15
19
36
50
47
71
Review
skupina A 5. kolo 20
BA Grizzlies Plzeň
TJ Sokol Kbely
10. 10. 2021
09:30
Hala Plzeň Skvrňany Václav Galajda
Jan Karásek
101
75
30
17
58
39
77
55
Review
skupina A 5. kolo 17
BA Tygři Louny
BK Sluneta Ústí nad Labem
10. 10. 2021
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
61
60
16
16
28
32
41
41
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
10. 10. 2021
15:30
SH BK Klatovy Ondřej Josefus
Lukáš Kalabza
68
83
13
24
25
47
41
62
Review
skupina A 6. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 6. kolo 22
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
23. 10. 2021
10:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Jeřáb
Jan Neubauer
62
57
15
11
34
19
52
41
Review
skupina A 6. kolo 24
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Grizzlies Plzeň
23. 10. 2021
16:30
hala UJEP Karel Anton
Jan Kout
53
85
3
19
20
41
38
62
Review
skupina A 6. kolo 21
TJ Sokol Kbely
BA Tygři Louny
23. 10. 2021
17:00
ZŠ Albrechtická Pavel Šenk
Klaudia Karwowska
121
35
25
6
59
16
98
26
Review
skupina A 7. kolo 28
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
hala UJEP
Preview
skupina A 7. kolo 26
Sokol Vyšehrad
BA Tygři Louny
24. 10. 2021
11:15
Sokolovna Vyšehrad Jiří Šlaj
Lukáš Balog
72
53
Review
skupina A 7. kolo 25
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
24. 10. 2021
15:00
ZŠ Albrechtická Jan Lejčko
Klaudia Karwowska
102
72
30
14
60
48
85
59
Review
skupina A 7. kolo 27
Slavoj BK Litoměřice
BA Grizzlies Plzeň
24. 10. 2021
15:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Vladislav Lunhul
62
94
16
20
26
44
40
63
Review
skupina A 8. kolo 29
BA Grizzlies Plzeň
BK Klatovy
14. 11. 2021
-
Preview
skupina A 8. kolo 30
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Kbely
14. 11. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 8. kolo 31
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
14. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 8. kolo 32
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
14. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 9. kolo 33
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 9. kolo 34
BA Tygři Louny
BA Grizzlies Plzeň
27. 11. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 9. kolo 35
BK Sluneta Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
27. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 9. kolo 36
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
27. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 10. kolo 37
BA Tygři Louny
BK Klatovy
28. 11. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 10. kolo 38
BK Levharti Chomutov
BA Grizzlies Plzeň
28. 11. 2021
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 10. kolo 39
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
28. 11. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 10. kolo 40
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
28. 11. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 11. kolo 41
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
11. 12. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 11. kolo 42
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
11. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 11. kolo 43
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
11. 12. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 11. kolo 44
TJ Sokol Kbely
BA Grizzlies Plzeň
11. 12. 2021
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 12. kolo 45
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
12. 12. 2021
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina A 12. kolo 46
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
12. 12. 2021
-
hala UJEP
Preview
skupina A 12. kolo 47
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
12. 12. 2021
-
ZŠ Albrechtická
Preview
skupina A 12. kolo 48
Sokol Vyšehrad
BA Grizzlies Plzeň
12. 12. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina A 13. kolo 49
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
8. 1. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 13. kolo 50
BA Tygři Louny
Sokol Vyšehrad
8. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 13. kolo 51
BA Grizzlies Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
8. 1. 2022
-
Preview
skupina A 13. kolo 52
BK Klatovy
BK Sluneta Ústí nad Labem
8. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 53
BA Tygři Louny
TJ Sokol Kbely
9. 1. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 14. kolo 54
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
9. 1. 2022
-
Městská sportovní hala - velká
Preview
skupina A 14. kolo 55
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
9. 1. 2022
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 14. kolo 56
BA Grizzlies Plzeň
BK Sluneta Ústí nad Labem
9. 1. 2022
-
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 15 12 1.0 10.2 4.0 0.2 1.7/2.5 66.7 1.2
Mikuláš Čank NH Ostrava 15 6 1.0 13.8 4.3 0.3 4.2/6.0 69.4 1.5
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 16 5 1.0 13.8 4.4 1.6 0.2/1.0 0.0* 2.2
Adam Večerka Sokol Žižkov 16 6 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.7 0.0* 3.0
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 16 4 1.0 9.3 3.5 0.0 2.3/4.3 52.9 2.0
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 6 1.0 6.0 1.5 0.7 1.0/3.0 33.3 2.3
Peter Halán BC Vysočina 16 5 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.8
Mathias Brabec TJ Sokol Kbely 16 6 1.0 4.3 1.5 0.2 0.8/2.2 38.5 1.2
David Brož SK UP-BCM Olomouc 16 1 1.0 25.0 3.0 5.0 4.0/7.0 57.1 0.0
Šimon Fijala BK Brandýs n. L. 16 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/2.8 21.4 2.8
Filip Brodský Sluneta Ústí n. L. 16 3 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/1.3 0.0* 2.3
Tomáš Červený BK Klatovy 16 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.5
Filip Cejpek Tygři Brno B 14 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.0
Rodan R. Beneš Vlci Žďár 16 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomislav Atanasov Sokol Vyšehrad 16 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Patrik Holub BVK Holice 16 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Matěj Kolík Tesla Pardubice 14 1 1.0 4.0 0.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jiří Cepník Slavoj Litoměřice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Bednář Jižní Supi 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Lukáš Bouda Tygři Louny 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandr Bráblík BASKET Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Beseda BK Příbor 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Frič Pod U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bochýnek Jiskra Kyjov 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 5 19.4 3.0 7.6 /12.4 61.3 17.0
Sluneta Ústí n. L. 5 18.0 4.8 11.4 /17.8 64.0 20.0
BC Vysočina 5 31.4 3.6 9.4 /17.6 53.4 20.0
Slavia Kroměříž 6 24.2 1.5 10.2 /20.5 49.6 17.2
NH Ostrava B 6 28.8 4.8 10.3 /19.6 52.5 15.2
Tygři Brno B 6 21.2 2.7 6.7 /13.2 50.6 11.3
BA Grizzlies Plzeň 6 30.0 5.2 11.8 /22.8 51.8 21.5
TJ Sokol Kbely 6 42.3 2.0 12.3 /25.3 48.7 18.7
Slavoj Litoměřice 5 23.4 1.4 10.4 /18.4 56.5 16.0
Levharti Chomutov 6 21.8 2.7 11.3 /24.3 46.6 19.8
Vlci Žďár 4 32.0 1.5 7.8 /17.6 44.3 19.3
Sokol Žižkov 6 23.2 4.2 5.7 /13.7 41.5 15.8
ADFORS Basket Litomyšl 5 28.6 4.8 9.6 /19.0 50.5 18.0
Jižní Supi 6 14.0 1.5 5.2 /10.5 49.2 12.3
BK Brandýs n. L. 6 22.8 3.5 6.8 /14.6 46.6 20.0
Tesla Pardubice 4 20.3 3.3 15.0 /29.0 51.7 16.3
BVK Holice 5 19.4 3.2 8.4 /16.0 52.5 10.8
Tygři Louny 5 17.8 2.0 8.6 /18.2 47.3 18.6
SK UP-BCM Olomouc 6 25.2 2.0 9.3 /17.0 54.9 15.5
BK Příbor 6 21.3 8.2 10.8 /19.1 56.5 13.2
BK Klatovy 4 18.8 7.5 10.3 /24.3 42.3 17.5
Basket Poděbrady 6 22.5 1.8 10.7 /20.2 52.9 21.8
BASKET Brno B 5 28.6 3.8 6.2 /13.6 45.6 20.0
Jiskra Kyjov 4 22.0 5.5 10.3 /18.3 56.2 16.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Vildová Linda 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Veis Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Vaníček Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vampola Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Válek Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 1.0 2.0 1.5
Trmač Vladislav 4 1 3 0 1.8 1.9 1.8
Tejček Tomáš 2 1 1 0 1.8 1.5 1.6
Šlaj Jiří 2 1 1 0 1.0 2.0 1.5
Šenk Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Ščurek Vojtěch 3 1 2 0 1.0 1.5 1.3
Syrovátka František 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Strmiska Zdeněk 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sklenář Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Sekáč Martin 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.3 2.0 1.6
Račanský Martin 4 0 4 0 1.3 1.4 1.3
Přidal Matouš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Robin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nováková Bára 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Neubauer Jan 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Nesper Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Mynarčík Petr 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Mužík Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 1 1 0 0 1.5 - 1.5
Moravcová Lucie 1 1 0 0 2.0 3.0 2.5
Melzer Ondřej 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Matějek Ivor 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 1 1 0 0 2.0 3.0 2.5
Machálek Jan 1 0 1 0 2.5 3.0 2.8
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 - 1.0
Lejčko Jan 3 3 0 0 1.3 1.8 1.6
Kuncl Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kult Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubeš Michal 1 1 0 0 1.5 3.0 2.3
Křičková Lenka 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Kraina Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 2 2 0 0 2.3 1.0 1.6
Kout Jan 1 0 1 0 1.5 - 1.5
Koudela Martin 1 1 0 0 1.5 - 1.5
Kohout Radomír 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Kocián Michal 2 1 1 0 2.0 1.5 1.8
Kesler Vladimír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karwowska Klaudia 3 0 3 0 1.2 1.3 1.2
Karásek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Jurník Vojtěch 4 2 2 0 1.5 1.3 1.4
Josefus Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Janík Karel 1 0 1 0 1.5 3.0 2.3
Jakubík Petr 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Chodura Ondřej 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hynková Klára 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 0 2 0 1.8 - 1.8
Hendrych Jan 4 4 0 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.5 - 1.5
Hartig Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Galajda Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Dombrovský Filip 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Barták Matěj 1 1 0 0 1.5 - 1.5
Balog Lukáš 1 0 1 0 - - -
Bakajsa Michal 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Baďura Ota 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře