Sluneta Ústí n. L.

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Liga

Základní informace

Trenér

od: 17. 8. 2022
Alexandr Novák
sush@email.cz
723 959 530

1. asistent trenéra

od: 3. 7. 2008
Tomáš Eisner
tomas.eisner@seznam.cz
777 267 389

Asistent trenéra

od: 24. 9. 2021
Ondřej Sobotka
ondrasobotka99@gmail.com
723 607 993

Organizační pracovník

od: 29. 7. 2022
Martin Gabriel
sekretariat@bkusti.cz
603 157 578

Asistent trenéra

od: 15. 8. 2022
Adam Žampach
zampi@centrum.cz
737 192 843

Asistent trenéra

od: 23. 8. 2022
Josef Pokorný
pokorny.j1@seznam.cz
603 906 847

Asistent trenéra

od: 12. 9. 2022
Matěj Anderle
mabasket5@seznam.cz
730 609 272

Adresa

Basketbalový klub Ústí nad Labem z.s.
Jateční 18
400 01 Ústí nad Labem

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Martin Černý 2006 187 17 16 16.1 6.3 0.1 3.3/6.3 51.5 1.6
Josef Holub 2007 195 16 16 9.9 3.7 0.7 0.5/1.0 50.0 1.2
Jakub Čech 2007 182 16 13 11.0 2.9 0.9 2.4/3.1 77.5 2.0
Benjamin Adler 2007 182 16 15 9.1 2.6 1.0 0.9/1.0 86.7 1.3
Petr Krýsl 2007 189 16 16 7.8 2.9 0.2 1.4/2.7 53.5 2.4
Adam Šinovský 2006 178 17 16 6.2 1.7 0.5 1.3/2.0 65.6 1.6
Josef Gabriel 2006 190 17 8 10.8 2.8 1.0 2.3/4.3 52.9 1.0
Petr Vorlíček 2006 178 17 12 7.0 1.4 1.3 0.4/0.8 55.6 1.8
Patrik Wanke 2008 161 15 10 7.9 2.7 0.5 1.0/1.8 55.6 1.5
Jakub Žalud 2008 170 15 6 8.0 3.0 0.2 1.5/2.7 56.3 1.0
Jiří Herman 2006 173 17 11 4.2 1.7 0.1 0.5/0.6 71.4 2.0
Jan David 2006 175 17 10 4.2 1.6 0.2 0.4/1.0 40.0 1.4
Václav Wiesner 2008 176 15 8 4.4 2.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.3
Matěj Severa 2008 170 15 8 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 50.0 1.5
David Sokol 2007 184 16 7 3.0 0.7 0.4 0.3/0.6 50.0 1.6
Petr Slivka 2006 185 17 6 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 50.0 1.3
František Kopecký 2006 172 17 2 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Martin Brůha 2007 170 16 2 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Ondřej Jakub Forman 2006 171 17 1 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Matěj Abraham 2007 186 16 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Mikšovský 2005 186 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Kvapil 2005 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Srp 2005 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Martin Horálek 2006 181 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Brodský 2005 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aleš Jangl 2006 171 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Kovařík 2005 180 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Patrik Janda 2007 171 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Koula 2006 186 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Vondráček 2007 177 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
196 liga (kadeti U17) Domácí 23. 4. 2023 BK Brandýs n. Labem : 0 /0 %
179 liga (kadeti U17) Domácí 22. 4. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
193 liga (kadeti U17) Domácí 2. 4. 2023 BCM Orli Prostějov : 0 /0 %
189 liga (kadeti U17) Domácí 1. 4. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek : 0 /0 %
188 liga (kadeti U17) Domácí 19. 3. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
185 liga (kadeti U17) Domácí 18. 3. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
177 liga (kadeti U17) Domácí 12. 2. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
176 liga (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2023 SLUNETA Ústí nad Labem : 0 /0 %
173 liga (kadeti U17) Domácí 22. 1. 2023 BC Kolín 93:49 21 10 21/32 65.6%
171 liga (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2023 Sokol Písek Sršni B 80:51 28 6 6/8 75%
53 liga (kadeti U17) Hosté 8. 1. 2023 Sokol Písek Sršni B 59:100 37 3 17/23 73.9%
49 liga (kadeti U17) Hosté 7. 1. 2023 TJ Sokol Kbely 61:71 22 5 12/18 66.7%
47 liga (kadeti U17) Domácí 11. 12. 2022 Sokol Žižkov 93:57 27 8 15/20 75%
44 liga (kadeti U17) Domácí 10. 12. 2022 BARoun.l. U17B 90:67 36 4 6/14 42.9%
35 liga (kadeti U17) Hosté 28. 11. 2022 BK Levharti Chomutov 83:72 19 5 19/32 59.4%
39 liga (kadeti U17) Hosté 27. 11. 2022 BA Tygři Louny 40:110 33 12 8/14 57.1%
2 liga (kadeti U17) Domácí 7. 11. 2022 Slavoj BK Litoměřice 83:52 27 8 5/10 50%
30 liga (kadeti U17) Hosté 2. 11. 2022 Slavoj BK Litoměřice 44:71 25 4 9/15 60%
25 liga (kadeti U17) Domácí 23. 10. 2022 TJ Sokol Kbely 95:47 30 4 23/36 63.9%
21 liga (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2022 Sokol Písek Sršni B 97:50 39 2 13/30 43.3%
20 liga (kadeti U17) Hosté 9. 10. 2022 BARoun.l. U17B 53:77 18 9 14/22 63.6%
15 liga (kadeti U17) Hosté 8. 10. 2022 Sokol Žižkov 80:88 33 1 19/32 59.4%
11 liga (kadeti U17) Domácí 25. 9. 2022 BK Levharti Chomutov 84:25 33 3 9/18 50%
7 liga (kadeti U17) Domácí 24. 9. 2022 BA Tygři Louny 105:34 43 3 10/31 32.3%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 24. 9. 2022
10:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
105
34
19
13
51
15
77
26
Skupina A Review
3. kolo 25. 9. 2022
14:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
84
25
21
12
39
14
59
19
Skupina A Review
4. kolo 8. 10. 2022
19:35
Sokol Žižkov
SLUNETA Ústí nad Labem
80
88
15
22
37
46
56
70
Skupina A Review
5. kolo 9. 10. 2022
10:00
BA 2006´Roudnice n. L.
SLUNETA Ústí nad Labem
53
77
14
22
22
38
36
51
Skupina A Review
6. kolo 22. 10. 2022
16:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
97
50
18
15
47
27
67
35
Skupina A Review
7. kolo 23. 10. 2022
14:00
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Sokol Kbely
95
47
15
11
39
22
67
32
Skupina A Review
8. kolo 2. 11. 2022
18:30
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
44
71
9
21
28
37
38
56
Skupina A Review
1. kolo 7. 11. 2022
18:15
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
83
52
11
12
38
19
55
37
Skupina A Review
10. kolo 27. 11. 2022
09:00
BA Tygři Louny
SLUNETA Ústí nad Labem
40
110
7
30
16
63
30
85
Skupina A Review
9. kolo 28. 11. 2022
19:30
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
83
72
14
13
41
32
66
57
Skupina A Review
11. kolo 10. 12. 2022
11:30
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice n. L.
90
67
23
25
44
37
69
50
Skupina A Review
12. kolo 11. 12. 2022
09:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Žižkov
93
57
32
13
52
31
64
37
Skupina A Review
13. kolo 7. 1. 2023
14:20
TJ Sokol Kbely
SLUNETA Ústí nad Labem
61
71
14
11
35
29
48
53
Skupina A Review
14. kolo 8. 1. 2023
12:00
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA Ústí nad Labem
59
100
17
25
37
53
47
86
Skupina A Review
1. kolo 21. 1. 2023
15:30
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Písek Sršni B
80
51
27
13
51
22
68
35
finálová skupina Review
2. kolo 22. 1. 2023
14:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Kolín
93
49
20
14
46
31
66
43
finálová skupina Review
3. kolo 11. 2. 2023
17:00
BCM Orli Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
finálová skupina Preview
4. kolo 12. 2. 2023
10:00
Basketpoint Frýdek-Místek
SLUNETA Ústí nad Labem
finálová skupina Preview
7. kolo 18. 3. 2023
00:00
BC Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
finálová skupina Preview
8. kolo 19. 3. 2023
00:00
Sokol Písek Sršni B
SLUNETA Ústí nad Labem
finálová skupina Preview
9. kolo 1. 4. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Basketpoint Frýdek-Místek
finálová skupina Preview
10. kolo 2. 4. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BCM Orli Prostějov
finálová skupina Preview
5. kolo 22. 4. 2023
00:00
BK Brandýs n. Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
finálová skupina Preview
12. kolo 23. 4. 2023
00:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs n. Labem
finálová skupina Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 liga 1 27
2021/22 kvalifikace o extraligu 2 3
2021/22 liga 2 31
2019/20 liga 7 20
2018/19 liga 4 34
2017/18 liga 2 24
2016/17 kvalifikace o extraligu 3 2
2016/17 liga 3 36
2015/16 liga 2 41