Kvalifikace o extraligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
Orli Prostějov
BK Sluneta Ústí nad Labem
28. 5. 2016
11:00
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Matěj Záruba
76
68
23
15
32
31
56
47
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
29. 5. 2016
11:00
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Štěpán Pokorný
43
99
13
29
24
59
33
81
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Kondoři Liberec
Orli Prostějov
27. 5. 2016
18:00
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Matěj Záruba
87
60
28
14
53
25
72
43
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Kondoři Liberec 2 2 0 186 103 4
2. Orli Prostějov 2 1 1 136 155 3
3. Sluneta Ústí n. L. 2 0 2 111 175 2
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Tegel Kondoři Liberec 21 20 1.0 12.0 4.2 0.7 1.6/2.5 65.3 0.7
Dominik Žák SKB Zlín 20 19 1.0 7.8 3.0 0.3 0.8/1.6 0.0* 0.7
Tomáš Kolařík SLUNETA Ústí n. L. 21 22 1.0 6.5 2.1 0.4 1.2/2.5 46.4 1.9
Adam Robenek BK Opava 21 20 1.0 6.8 2.9 0.0 1.0/2.3 42.2 3.7
Jan Chytil VYS 21 11 1.0 11.0 2.9 1.3 1.4/2.5 53.6 1.8
33 Jakub Nosek BCM Orli Prostějov 20 25 19.9 4.0 1.2 0.3 / 1.0 0.5/0.8 0.0* 1.1
Štěpán Vons BC Nový Jičín 21 24 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.8
Filip Hauzer Kondoři Liberec 21 7 1.0 12.3 5.6 0.0 / 0.3 1.1/2.1 53.3 1.6
Jan Havránek NH Ostrava 21 14 1.0 6.1 1.8 0.5 1.0/1.7 0.0* 3.2
Marek Doležal BK Opava 20 20 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Dominik Lukáč Snakes Ostrava 21 21 16.2 3.4 0.6 0.5 / 2.5 0.7/1.0 0.0* 1.9
1 Juraj Hrabovský GBA B 21 13 1.0 4.6 1.9 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.5
Lukáš Holčapek Snakes Ostrava B 21 14 1.0 3.8 1.5 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.6
10 Radim Dušek Sokol Žižkov 21 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.8
7 Jakub Bár Sluneta Ústí n. L. 21 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.0
Matouš Brůna Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Kondoři Liberec 2 33.5 5.0 11.0 /20.5 53.7 15.5
Orli Prostějov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sluneta Ústí n. L. 2 18.0 3.5 9.0 /17.0 52.9 19.5
Snakes Ostrava 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava 2 17.5 4.0 6.5 /16.5 39.4 13.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 2 0 2 0 - - -
Tichov Michael 1 0 1 0 - - -
Pokorný Štěpán 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 0 1 0 - - -
Konvička Jan 1 1 0 0 - - -
Čarnecký Martin 1 1 0 0 - - -
Blahout Petr 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře