Kvalifikace o extraligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
Orli Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
28. 5. 2016
11:00
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Matěj Záruba
76
68
23
15
32
31
56
47
Review
skupina A 1. kolo 3
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
29. 5. 2016
11:00
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Štěpán Pokorný
43
99
13
29
24
59
33
81
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Kondoři Liberec
Orli Prostějov
27. 5. 2016
18:00
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Matěj Záruba
87
60
28
14
53
25
72
43
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Kondoři Liberec 2 2 0 186 103 4
2. Orli Prostějov 2 1 1 136 155 3
3. Sluneta Ústí n. L. 2 0 2 111 175 2
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Mikuláš Pavlík BK Opava 22 22 1.0 5.9 2.1 0.3 0.7/2.0 34.1 2.5
Jan Chytil VYS 21 11 1.0 11.0 2.9 1.3 1.4/2.5 53.6 1.8
13 Vojtěch Šimek Sluneta Ústí n. L. 21 24 1.0 5.0 1.9 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.9
19 Kristián Kalvoda Sluneta Ústí n. L. 21 17 1.0 6.2 2.8 0.1 0.5/0.8 0.0* 2.9
Jakub Kremser BK Opava 21 19 1.0 5.1 1.3 0.7 0.2/0.2 0.0* 2.6
12 Matěj Hahn Sluneta Ústí n. L. 20 24 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.6
Jan Havránek NH Ostrava 21 14 1.0 6.1 1.8 0.5 1.0/1.7 0.0* 3.2
Marek Doležal BK Opava 20 20 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Jan Neugebauer BK Opava 20 22 1.0 2.5 0.9 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.7
Johan Haiblík Kondoři Liberec 23 2 1.0 17.5 5.5 1.5 2.0/3.0 66.7 2.0
8 Tomáš Kolařík Sluneta Ústí n. L. 21 2 1.0 16.0 5.5 0.5 3.5/5.5 63.6 0.5
Jakub Tegel Kondoři Liberec 23 2 1.0 14.5 4.0 2.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Filip Hauzer Sokol pražský 23 3 20.0 8.0 3.0 0.0/0.7 2.0/3.7 54.5 2.0
Alan Rufer Kondoři Liberec 21 2 1.0 9.0 3.5 0.0 2.0/4.5 44.4 0.5
Jiří Balcar Kondoři Liberec 21 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.5
18 Vojtěch Čech Sluneta Ústí n. L. 23 2 1.0 7.5 2.0 0.5 2.0/3.0 66.7 3.0
Ikounga Djoh Toueret Ngatse Sokol pražský 23 3 15.7 4.7 2.3 0.0/0.7 0.0/1.3 0.0* 1.0
14 Vojtěch Zajíc Sluneta Ústí n. L. 22 2 1.0 7.0 1.0 1.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
11 Kryštof Dostrašil Sluneta Ústí n. L. 22 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
10 Radim Dušek Sokol Žižkov 23 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.8
7 Jakub Bár Sluneta Ústí n. L. 22 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.0
Mikuláš Kučera BK Opava 22 5 1.0 2.2 0.2 0.4 0.6/0.8 0.0* 0.8
Dominik Gebauer BK Opava 22 4 1.0 2.5 0.8 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.0
10 Adam Urbančík Sluneta Ústí n. L. 20 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Pavel Paláček BK Opava 20 2 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Popadinec BK Opava 19 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
17 Petr Beran Sluneta Ústí n. L. 22 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Jan Blaštík BK Opava 21 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
0 Jan Hálek Sluneta Ústí n. L. 23 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
9 Antonín Kříž Sluneta Ústí n. L. 20 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Slowiak Kondoři Liberec 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Chodura BK Opava 20 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Klemš Kondoři Liberec 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Aleš Michalčák Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Hrabovský Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kotala Snakes Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Vlosinský Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemysl Kořínek Snakes Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Musil Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Sebastiano Houngbedji Sluneta Ústí n. L. 23 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Roman Palas Kondoři Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Zapletal Snakes Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Holaň Snakes Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kyncl Snakes Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Julák Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Ďurana Kondoři Liberec 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Wiesner Sluneta Ústí n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gabriel Sluneta Ústí n. L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bína Sluneta Ústí n. L. 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Starý Sluneta Ústí n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Fichtner Kondoři Liberec 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Jindráček Sluneta Ústí n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vandas Sluneta Ústí n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Pavelek BK Opava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Vitouš Kondoři Liberec 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hrabec Snakes Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sůva Kondoři Liberec 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Skalický Kondoři Liberec 23 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Žák Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Brůna Snakes Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sertič Kondoři Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Lukáč Snakes Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Holčapek Snakes Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vons Snakes Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Klepáč Snakes Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vons Snakes Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kavan BK Opava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Lazecký BK Opava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Robenek Snakes Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Kurečka Snakes Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Bednář Snakes Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Rovenský Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Bednář Snakes Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Pešek Snakes Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Vachutka Snakes Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Janisch Snakes Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Havel Kondoři Liberec 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vladimír Kořínek Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Starý Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Týn BK Opava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kašpárek BK Opava 21 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nosek Orli Prostějov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kroča BK Opava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Buroň Snakes Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Žák Snakes Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Tomáš Müller Sluneta Ústí n. L. 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Peter Šimek Kondoři Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Mikuláš Pavlík BK Opava 22 2 1 0 0 0
Jan Chytil VYS 21 19 5 1 6 2
13 Vojtěch Šimek Sluneta Ústí n. L. 21 2 1 0 0 2
19 Kristián Kalvoda Sluneta Ústí n. L. 21 2 1 0 0 3
Jakub Kremser BK Opava 21 10 2 2 0 2
12 Matěj Hahn Sluneta Ústí n. L. 20 2 1 0 0 0
Jan Havránek NH Ostrava 21 7 2 1 1 4
Marek Doležal BK Opava 20
Jan Neugebauer BK Opava 20 6 2 2 0 2
Johan Haiblík Kondoři Liberec 23 21 7 2 3 3
8 Tomáš Kolařík Sluneta Ústí n. L. 21 21 7 1 4 1
Jakub Tegel Kondoři Liberec 23 15 4 2 1 2
Filip Hauzer Sokol pražský 23 16 8 0 1 3
Alan Rufer Kondoři Liberec 21 12 5 0 2 1
Jiří Balcar Kondoři Liberec 21 14 6 0 2 3
18 Vojtěch Čech Sluneta Ústí n. L. 23 11 3 1 2 3
Ikounga Djoh Toueret Ngatse Sokol pražský 23 13 5 2 1 3
14 Vojtěch Zajíc Sluneta Ústí n. L. 22 11 2 2 1 1
11 Kryštof Dostrašil Sluneta Ústí n. L. 22 7 3 0 3 4
10 Radim Dušek Sokol Žižkov 23
7 Jakub Bár Sluneta Ústí n. L. 22 6 3 1 2 3
Mikuláš Kučera BK Opava 22
Dominik Gebauer BK Opava 22
10 Adam Urbančík Sluneta Ústí n. L. 20 4 2 1 0 2
Pavel Paláček BK Opava 20
Michal Popadinec BK Opava 19 4 2 0 0 2
17 Petr Beran Sluneta Ústí n. L. 22 4 2 0 0 3
Jan Blaštík BK Opava 21 3 1 0 1 0
0 Jan Hálek Sluneta Ústí n. L. 23 2 1 0 1 3
9 Antonín Kříž Sluneta Ústí n. L. 20
Lukáš Slowiak Kondoři Liberec 20 2 1 0 0 1
Ondřej Chodura BK Opava 20
Jan Klemš Kondoři Liberec 20 2 1 0 0 1
16 Sebastiano Houngbedji Sluneta Ústí n. L. 23 0 0 0 0 1
Vojtěch Skalický Kondoři Liberec 23 0 0 0 0 2
Vojta Havel Kondoři Liberec 20 0 0 0 0 1
Vojtěch Kašpárek BK Opava 21 19 5 2 5 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Kondoři Liberec 2 33.5 5.0 11.0 /20.5 53.7 15.5
Orli Prostějov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Sluneta Ústí n. L. 2 18.0 3.5 9.0 /17.0 52.9 19.5
Snakes Ostrava 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Opava 2 17.5 4.0 6.5 /16.5 39.4 13.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 2 0 2 0 - - -
Tichov Michael 1 0 1 0 - - -
Pokorný Štěpán 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 0 1 0 - - -
Konvička Jan 1 1 0 0 - - -
Čarnecký Martin 1 1 0 0 - - -
Blahout Petr 3 3 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře