Liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 6
USK Praha B
Levharti Chomutov
19. 12. 2015
11:00
SH Folimanka Jan Jeřáb
Michal Horník
47
78
12
23
25
47
37
62
Review
skupina A 1. kolo 1
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec
19. 12. 2015
17:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Znamínko
Jan Mareš
56
69
16
17
26
32
38
50
Review
skupina A 1. kolo 2
KARA Trutnov
BC Kolín
19. 12. 2015
17:00
3. ZŠ Michal Scholze
Jan Pačovský
101
59
23
22
46
33
75
48
Review
skupina A 1. kolo 5
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Sokol Žižkov C
19. 12. 2015
17:00
Městská sportovní hala Martin Kučírek
Marek Vošahlík
81
74
20
27
53
40
62
62
Review
skupina A 1. kolo 3
Válečníci Děčín
BK Sluneta Ústí nad Labem
2. 12. 2015
18:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Richard Menšík
73
77
12
15
33
33
46
58
73
73
Review
skupina A 1. kolo 4
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
15. 12. 2015
18:00
tělocvična ZŠ Preislerova Tomáš Linhart
Jan Musil
81
55
26
6
43
25
60
41
Review
skupina A 2. kolo 10
BC Kolín
Sokol Žižkov C
10. 10. 2015
12:00
SOU Spojů Kolín Martin Lébl
Dominik Výborný
63
109
6
24
21
60
42
90
Review
skupina A 2. kolo 12
BK Sluneta Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
10. 10. 2015
14:00
hala UJEP Tomáš Mašek
Richard Menšík
106
57
23
21
52
32
82
48
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Kondoři Liberec
Levharti Chomutov
10. 10. 2015
15:00
Sportovní hala Kort Jiří Šlaj
Pavel Bohata
93
64
34
11
59
24
81
41
Review
skupina A 2. kolo 11
Válečníci Děčín
BC Benešov
10. 10. 2015
16:45
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
65
53
16
12
34
20
45
33
Review
skupina A 2. kolo 9
KARA Trutnov
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
10. 10. 2015
17:00
3. ZŠ Michal Šafařík
Radek Cibulka
83
50
13
6
37
20
64
33
Review
skupina A 2. kolo 7
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
10. 10. 2015
17:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Pačovský
Pavel Theodor
70
58
16
15
35
30
54
39
Review
skupina A 3. kolo 17
Válečníci Děčín
Tigers Basketball České Budějovice
11. 10. 2015
08:30
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
59
58
13
15
28
36
44
40
Review
skupina A 3. kolo 14
BK Kondoři Liberec
USK Praha B
11. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Kort Jiří Šlaj
Pavel Bohata
83
49
21
17
45
29
63
40
Review
skupina A 3. kolo 15
KARA Trutnov
Sokol Žižkov C
11. 10. 2015
11:00
3. ZŠ Petr Blahout
Michal Scholze
80
81
15
26
35
43
51
69
Review
skupina A 3. kolo 16
BC Kolín
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
11. 10. 2015
11:00
SOU Spojů Kolín Martin Lébl
Dominik Výborný
73
97
13
27
34
53
47
74
Review
skupina A 3. kolo 18
BK Sluneta Ústí nad Labem
BC Benešov
11. 10. 2015
11:00
hala UJEP Tomáš Mašek
Richard Menšík
99
62
26
15
55
31
77
45
Review
skupina A 3. kolo 13
Sokol Vyšehrad
Levharti Chomutov
11. 10. 2015
12:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Pačovský
Pavel Theodor
81
52
16
14
40
27
69
33
Review
skupina A 4. kolo 19
USK Praha B
BC Benešov
24. 10. 2015
12:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Michal Kocián
41
55
14
13
19
23
31
40
Review
skupina A 4. kolo 22
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Žižkov C
24. 10. 2015
12:00
Sportcentrum SLUNETA Jaroslav Poživil
Jiří Šlaj
96
69
27
23
45
36
71
57
Review
skupina A 4. kolo 24
BK Kondoři Liberec
BC Kolín
24. 10. 2015
14:30
Sportovní hala Kort Jan Lejčko
Marek Šmůla
110
43
30
11
55
16
77
27
Review
skupina A 4. kolo 21
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Válečníci Děčín
24. 10. 2015
16:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
63
60
29
13
37
31
51
46
Review
skupina A 4. kolo 20
Levharti Chomutov
Tigers Basketball České Budějovice
24. 10. 2015
18:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
82
79
19
22
35
33
56
47
69
69
Review
skupina A 4. kolo 23
Sokol Vyšehrad
KARA Trutnov
23. 10. 2015
18:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Černý
Dominik Barták
51
68
14
14
22
30
36
46
Review
skupina A 5. kolo 25
USK Praha B
Tigers Basketball České Budějovice
25. 10. 2015
10:00
SH Folimanka Veronika Vávrová
Michal Kocián
55
53
11
12
28
21
46
39
Review
skupina A 5. kolo 26
Levharti Chomutov
BC Benešov
25. 10. 2015
10:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
83
66
15
19
39
36
61
47
Review
skupina A 5. kolo 30
BK Kondoři Liberec
KARA Trutnov
25. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Kort Jan Lejčko
Marek Šmůla
86
60
24
21
46
37
68
48
Review
skupina A 5. kolo 28
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov C
25. 10. 2015
12:00
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
61
84
15
24
34
43
51
58
Review
skupina A 5. kolo 27
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Sluneta Ústí nad Labem
25. 10. 2015
12:30
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
44
95
18
30
31
46
39
70
Review
skupina A 5. kolo 29
Sokol Vyšehrad
BC Kolín
25. 10. 2015
14:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Černý
Dominik Barták
83
55
28
26
49
30
68
42
Review
skupina A 6. kolo 32
BC Kolín
Levharti Chomutov
7. 11. 2015
13:00
SOU Spojů Kolín Pavel Kuřitka
Lukáš Hartig
61
92
14
26
22
52
41
65
Review
skupina A 6. kolo 33
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
7. 11. 2015
14:30
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Petr Eisner
63
48
24
12
38
18
45
28
Review
skupina A 6. kolo 31
KARA Trutnov
USK Praha B
7. 11. 2015
17:00
3. ZŠ Petr Lukeš
Libor Lukeš
79
39
19
16
38
23
56
37
Review
skupina A 6. kolo 34
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
13. 11. 2015
17:00
hala UJEP Pavel Šmíd
Tomáš Rosenberger
47
55
20
15
32
34
36
41
Review
skupina A 6. kolo 35
BC Benešov
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
7. 11. 2015
17:00
SH Benešov Jan Černý
Michaela Scholzová
55
61
10
10
23
20
37
38
Review
skupina A 6. kolo 36
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Žižkov C
7. 11. 2015
17:30
SH ZŠ Kubatova Dominik Kočovský
Jiří Kubíček
41
64
15
22
33
42
41
64
Review
skupina A 7. kolo 39
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
8. 11. 2015
09:00
ARMEX Sportcentrum Petr Blahout
Jan Jeřáb
53
76
10
32
33
43
40
60
Review
skupina A 7. kolo 41
BC Benešov
Sokol Žižkov C
8. 11. 2015
09:00
SH Benešov Michal Scholze
Michaela Scholzová
46
80
9
22
24
42
36
62
Review
skupina A 7. kolo 42
Tigers Basketball České Budějovice
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
8. 11. 2015
09:30
SH ZŠ Kubatova Dominik Kočovský
Jiří Kubíček
67
68
15
17
42
39
53
55
Review
skupina A 7. kolo 38
BC Kolín
USK Praha B
8. 11. 2015
10:00
SOU Spojů Kolín Petr Znamínko
Marek Vondráček
78
70
23
14
47
33
61
55
Review
skupina A 7. kolo 37
KARA Trutnov
Levharti Chomutov
8. 11. 2015
11:00
3. ZŠ Lukáš Ulrych
Ladislav Neuman
74
41
16
15
38
27
56
35
Review
skupina A 7. kolo 40
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
8. 11. 2015
13:00
hala UJEP Karel Anton
Tomáš Rosenberger
87
42
24
9
44
25
64
32
Review
skupina A 8. kolo 48
BC Kolín
BK Sluneta Ústí nad Labem
21. 11. 2015
11:00
SOU Spojů Kolín Adam Báča
Jan Lejčko
43
108
13
34
28
61
35
84
Review
skupina A 8. kolo 43
USK Praha B
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
21. 11. 2015
14:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Daniel Holeš
49
37
15
9
27
14
35
27
Review
skupina A 8. kolo 46
BK Kondoři Liberec
Tigers Basketball České Budějovice
21. 11. 2015
14:30
Sportovní hala Kort Marek Šmůla
Petr Šmůla
101
55
22
23
49
33
78
46
Review
skupina A 8. kolo 45
Sokol Vyšehrad
BC Benešov
21. 11. 2015
16:30
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Jan Mareš
70
51
16
10
38
21
52
39
Review
skupina A 8. kolo 47
KARA Trutnov
Válečníci Děčín
21. 11. 2015
17:00
3. ZŠ Petr Lukeš
Martin Mühlbach
61
72
12
18
28
39
47
57
Review
skupina A 8. kolo 44
Levharti Chomutov
Sokol Žižkov C
21. 11. 2015
19:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Pavel Bohata
71
50
20
13
41
28
51
45
Review
skupina A 9. kolo 50
Levharti Chomutov
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
22. 11. 2015
09:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Pavel Bohata
83
49
20
10
42
17
62
38
Review
skupina A 9. kolo 54
BC Kolín
Válečníci Děčín
22. 11. 2015
10:00
SOU Spojů Kolín Adam Báča
Jan Lejčko
55
90
13
22
33
38
41
71
Review
skupina A 9. kolo 52
BK Kondoři Liberec
BC Benešov
22. 11. 2015
10:30
Sportovní hala Kort Marek Šmůla
Petr Šmůla
87
44
28
9
45
29
71
33
Review
skupina A 9. kolo 53
KARA Trutnov
BK Sluneta Ústí nad Labem
22. 11. 2015
11:00
3. ZŠ Petr Lukeš
Martin Mühlbach
51
83
14
10
24
31
40
50
Review
skupina A 9. kolo 49
USK Praha B
Sokol Žižkov C
22. 11. 2015
13:00
SH Folimanka Jiří Smetana
Matej Kovačovič
63
69
19
23
43
36
55
46
Review
skupina A 9. kolo 51
Sokol Vyšehrad
Tigers Basketball České Budějovice
22. 11. 2015
16:00
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Jan Mareš
62
56
10
15
33
26
47
40
Review
skupina A 10. kolo 58
Tigers Basketball České Budějovice
BC Kolín
5. 12. 2015
15:00
SH ZŠ Kubatova Jan Lejčko
Tomáš Tax
92
66
27
13
48
30
78
37
Review
skupina A 10. kolo 59
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Sokol Vyšehrad
5. 12. 2015
15:30
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Matěj Záruba
83
49
21
11
43
24
64
37
Review
skupina A 10. kolo 56
BK Sluneta Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
5. 12. 2015
16:00
hala UJEP Michal Perlík
Jan Jelínek
108
51
30
11
57
28
83
35
Review
skupina A 10. kolo 57
BC Benešov
KARA Trutnov
5. 12. 2015
16:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
Lukáš Ulrych
42
78
15
13
25
38
30
57
Review
skupina A 10. kolo 60
Sokol Žižkov C
BK Kondoři Liberec
5. 12. 2015
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Martin Lébl
57
70
16
12
32
38
45
48
Review
skupina A 10. kolo 55
Válečníci Děčín
USK Praha B
5. 12. 2015
18:00
ARMEX Sportcentrum David Heinrich
Veronika Vávrová
62
49
13
10
28
17
42
35
Review
skupina A 11. kolo 63
BC Benešov
BC Kolín
6. 12. 2015
09:00
SH Benešov Petr Blahout
Lukáš Ulrych
105
65
23
20
49
31
72
53
Review
skupina A 11. kolo 66
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad
6. 12. 2015
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Martin Lébl
91
50
27
10
51
21
72
37
Review
skupina A 11. kolo 62
BK Sluneta Ústí nad Labem
USK Praha B
6. 12. 2015
11:00
hala UJEP Michal Perlík
Jan Jelínek
87
35
31
6
48
20
70
28
Review
skupina A 11. kolo 64
Tigers Basketball České Budějovice
KARA Trutnov
6. 12. 2015
11:00
SH ZŠ Kubatova Jan Lejčko
Tomáš Tax
68
72
10
17
30
35
49
50
Review
skupina A 11. kolo 61
Válečníci Děčín
Levharti Chomutov
6. 12. 2015
11:15
ARMEX Sportcentrum David Heinrich
Veronika Vávrová
78
55
23
19
39
36
63
48
Review
skupina A 11. kolo 65
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Kondoři Liberec
6. 12. 2015
12:30
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Matěj Záruba
50
71
19
13
24
36
36
48
Review
skupina A 12. kolo 71
Sokol Žižkov C
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
20. 12. 2015
10:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Znamínko
Jan Mareš
114
75
28
7
57
23
80
46
Review
skupina A 12. kolo 72
Levharti Chomutov
USK Praha B
20. 12. 2015
10:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jindřich Nesper
105
44
33
6
49
16
76
30
Review
skupina A 12. kolo 67
BK Kondoři Liberec
Sokol Vyšehrad
20. 12. 2015
10:30
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Richard Menšík
81
62
16
28
46
40
63
51
Review
skupina A 12. kolo 68
BC Kolín
KARA Trutnov
20. 12. 2015
11:00
SOU Spojů Kolín Marek Šmůla
Petr Šmůla
60
80
16
21
32
33
53
58
Review
skupina A 12. kolo 69
BK Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
9. 12. 2015
17:30
hala UJEP Karel Anton
Pavel Šmíd
72
61
17
15
34
33
53
43
Review
skupina A 12. kolo 70
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
8. 12. 2015
18:30
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Pavel Csöllei
66
86
25
15
44
36
55
59
Review
skupina A 13. kolo 73
Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
16. 1. 2016
10:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Václav Ježek
86
52
33
12
54
23
62
38
Review
skupina A 13. kolo 74
USK Praha B
BK Kondoři Liberec
23. 2. 2016
14:30
SH Folimanka Matej Kovačovič
Marek Pörner
41
63
18
14
25
37
34
53
Review
skupina A 13. kolo 77
Tigers Basketball České Budějovice
Válečníci Děčín
16. 1. 2016
15:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Petr Havlíček
68
64
19
17
34
34
48
48
Review
skupina A 13. kolo 76
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BC Kolín
16. 1. 2016
15:30
Městská sportovní hala Michal Horník
Matej Kovačovič
74
80
20
17
35
37
48
58
Review
skupina A 13. kolo 78
BC Benešov
BK Sluneta Ústí nad Labem
16. 1. 2016
17:30
SH Benešov Lukáš Ulrych
Jan Lejčko
31
100
8
32
17
49
21
72
Review
skupina A 13. kolo 75
Sokol Žižkov C
KARA Trutnov
16. 1. 2016
18:00
Víceúčelová sportovní hala Roman Kejklíček
Martin Lébl
83
73
26
25
47
36
65
55
Review
skupina A 14. kolo 83
BC Benešov
Válečníci Děčín
17. 1. 2016
09:00
SH Benešov Vladimír Slanina
Jan Lejčko
62
53
15
10
35
22
44
38
Review
skupina A 14. kolo 84
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sluneta Ústí nad Labem
17. 1. 2016
09:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Petr Havlíček
55
89
14
21
32
47
41
65
Review
skupina A 14. kolo 82
Sokol Žižkov C
BC Kolín
17. 1. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Martin Lébl
102
73
26
24
62
36
80
54
Review
skupina A 14. kolo 81
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
KARA Trutnov
17. 1. 2016
12:30
Městská sportovní hala Michal Horník
Matej Kovačovič
55
78
7
23
25
42
41
57
Review
skupina A 14. kolo 79
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
17. 1. 2016
14:30
SH Folimanka Roman Kejklíček
Marek Pörner
62
61
15
10
32
31
44
48
Review
skupina A 14. kolo 80
Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec
10. 2. 2016
19:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
84
48
23
11
47
26
67
34
Review
skupina A 15. kolo 87
BK Sluneta Ústí nad Labem
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
30. 1. 2016
13:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
84
48
20
12
34
25
59
32
Review
skupina A 15. kolo 90
KARA Trutnov
BK Kondoři Liberec
30. 1. 2016
15:00
3. ZŠ Martin Mühlbach
Matěj Stejskal
67
84
15
19
28
40
52
59
Review
skupina A 15. kolo 89
BC Kolín
Sokol Vyšehrad
30. 1. 2016
15:30
SOU Spojů Kolín Martin Lébl
Dominik Výborný
55
85
16
18
27
46
37
65
Review
skupina A 15. kolo 88
Sokol Žižkov C
Válečníci Děčín
30. 1. 2016
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Michal Šupej
83
60
25
21
45
36
62
51
Review
skupina A 15. kolo 85
Tigers Basketball České Budějovice
USK Praha B
30. 1. 2016
17:00
SH ZŠ Kubatova Jan Karásek
Martin Kozel
80
42
20
14
42
18
71
23
Review
skupina A 15. kolo 86
BC Benešov
Levharti Chomutov
30. 1. 2016
18:15
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Znamínko
Michal Perlík
56
54
15
9
30
30
42
38
Review
skupina A 16. kolo 93
Válečníci Děčín
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
31. 1. 2016
09:00
ARMEX Sportcentrum Lukáš Ulrych
Jan Musil
73
49
15
8
30
19
57
28
Review
skupina A 16. kolo 92
Tigers Basketball České Budějovice
Levharti Chomutov
31. 1. 2016
10:00
SH ZŠ Kubatova Petr Peška
Stanislav Dvořák
70
47
13
13
35
23
51
36
Review
skupina A 16. kolo 96
BC Kolín
BK Kondoři Liberec
31. 1. 2016
10:30
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Dominik Výborný
41
112
15
21
17
58
25
84
Review
skupina A 16. kolo 94
Sokol Žižkov C
BK Sluneta Ústí nad Labem
31. 1. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Michal Šupej
50
75
12
23
27
40
36
62
Review
skupina A 16. kolo 95
KARA Trutnov
Sokol Vyšehrad
31. 1. 2016
11:15
3. ZŠ Martin Mühlbach
Matěj Stejskal
50
60
12
13
29
28
40
50
Review
skupina A 16. kolo 91
BC Benešov
USK Praha B
31. 1. 2016
12:15
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Jeřáb
Michal Horník
72
55
19
10
43
27
60
45
Review
skupina A 17. kolo 99
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
13. 2. 2016
10:30
Sportovní hala Kort Dominik Kočovský
Jan Lejčko
66
39
14
4
28
18
43
31
Review
skupina A 17. kolo 98
USK Praha B
BC Kolín
13. 2. 2016
11:45
SH Folimanka Jiří Smetana
Lucie Peterková
95
47
34
10
60
30
79
35
Review
skupina A 17. kolo 97
Levharti Chomutov
KARA Trutnov
13. 2. 2016
14:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
110
58
27
13
56
29
92
38
Review
skupina A 17. kolo 100
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
13. 2. 2016
14:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Znamínko
Jaroslav Poživil
67
80
20
16
36
34
53
58
Review
skupina A 17. kolo 102
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Tigers Basketball České Budějovice
13. 2. 2016
15:30
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
72
86
20
21
40
45
60
70
Review
skupina A 17. kolo 101
Sokol Žižkov C
BC Benešov
13. 2. 2016
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Dominik Výborný
63
61
16
17
31
37
51
43
57
57
Review
skupina A 18. kolo 104
Levharti Chomutov
BC Kolín
14. 2. 2016
11:30
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
87
33
22
10
47
14
71
20
Review
skupina A 18. kolo 107
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BC Benešov
14. 2. 2016
12:30
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
59
69
18
18
29
42
46
55
Review
skupina A 18. kolo 108
Sokol Žižkov C
Tigers Basketball České Budějovice
14. 2. 2016
13:00
Víceúčelová sportovní hala Ladislav Neuman
Dominik Výborný
90
74
27
14
52
27
70
47
Review
skupina A 18. kolo 103
USK Praha B
KARA Trutnov
14. 2. 2016
14:00
SH Folimanka Jiří Smetana
Petr Havlíček
58
46
17
6
29
18
43
30
Review
skupina A 18. kolo 106
BK Kondoři Liberec
BK Sluneta Ústí nad Labem
14. 2. 2016
15:00
Sportovní hala Kort Dominik Kočovský
Jan Lejčko
59
67
21
11
34
35
44
53
Review
skupina A 18. kolo 105
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
14. 2. 2016
15:30
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Štěpán Pokorný
76
72
11
21
35
42
66
56
Review
skupina A 19. kolo 109
Sokol Žižkov C
USK Praha B
27. 2. 2016
13:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Šupej
Jindřich Zámostný
58
72
12
20
32
36
48
52
Review
skupina A 19. kolo 113
BK Sluneta Ústí nad Labem
KARA Trutnov
27. 2. 2016
14:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Bohata
Petr Eisner
82
54
17
17
35
33
61
43
Review
skupina A 19. kolo 114
Válečníci Děčín
BC Kolín
27. 2. 2016
14:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Jaroslav Poživil
85
54
20
15
41
22
60
37
Review
skupina A 19. kolo 110
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Levharti Chomutov
27. 2. 2016
16:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
75
59
25
16
42
33
61
44
Review
skupina A 19. kolo 112
BC Benešov
BK Kondoři Liberec
27. 2. 2016
17:30
SH Benešov Lukáš Hartig
Karel Svoboda
32
69
6
12
22
29
26
45
Review
skupina A 19. kolo 111
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Vyšehrad
27. 2. 2016
20:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Martin Veis
60
58
10
17
25
32
38
44
Review
skupina A 20. kolo 119
Válečníci Děčín
KARA Trutnov
28. 2. 2016
09:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Jaroslav Poživil
60
75
12
13
28
31
46
52
Review
skupina A 20. kolo 118
Tigers Basketball České Budějovice
BK Kondoři Liberec
28. 2. 2016
10:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Martin Veis
64
100
11
19
22
44
40
70
Review
skupina A 20. kolo 116
Sokol Žižkov C
Levharti Chomutov
28. 2. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Šupej
Jindřich Zámostný
87
36
31
10
43
22
68
26
Review
skupina A 20. kolo 120
BK Sluneta Ústí nad Labem
BC Kolín
28. 2. 2016
12:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Bohata
Petr Eisner
106
75
33
22
61
41
88
58
Review
skupina A 20. kolo 115
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
USK Praha B
28. 2. 2016
12:30
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Jiří Smetana
53
73
12
29
27
41
45
58
Review
skupina A 20. kolo 117
BC Benešov
Sokol Vyšehrad
28. 2. 2016
13:00
SH Benešov Lukáš Hartig
Karel Svoboda
47
73
13
19
27
36
39
51
Review
skupina A 21. kolo 121
Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
26. 9. 2015
10:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Tomáš Rosenberger
82
34
25
6
39
19
68
25
Review
skupina A 21. kolo 122
USK Praha B
BK Sluneta Ústí nad Labem
26. 9. 2015
10:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Marek Pörner
63
56
22
16
35
33
46
47
Review
skupina A 21. kolo 125
BK Kondoři Liberec
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
26. 9. 2015
15:30
Sportovní hala Kort Tomáš Mašek
Richard Menšík
92
49
24
12
44
23
66
35
Review
skupina A 21. kolo 123
BC Kolín
BC Benešov
26. 9. 2015
17:00
SOU Spojů Kolín Jan Lejčko
Tomáš Tax
75
85
20
26
41
44
56
73
Review
skupina A 21. kolo 124
KARA Trutnov
Tigers Basketball České Budějovice
26. 9. 2015
17:00
3. ZŠ Jan Pačovský
Martin Svoboda
85
43
19
4
44
16
62
28
Review
skupina A 21. kolo 126
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov C
26. 9. 2015
18:30
Sokolovna Vyšehrad Martin Buršík
Jan Jelínek
64
63
13
26
33
34
44
52
Review
skupina A 22. kolo 128
Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
27. 9. 2015
09:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Tomáš Rosenberger
70
48
23
12
41
29
53
41
Review
skupina A 22. kolo 129
KARA Trutnov
BC Benešov
27. 9. 2015
09:00
3. ZŠ Pavel Theodor
Martin Svoboda
65
43
21
8
38
29
49
35
Review
skupina A 22. kolo 127
USK Praha B
Válečníci Děčín
27. 9. 2015
10:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Marek Pörner
73
53
13
14
30
32
52
36
Review
skupina A 22. kolo 130
BC Kolín
Tigers Basketball České Budějovice
27. 9. 2015
10:00
SOU Spojů Kolín Jan Lejčko
Tomáš Tax
59
99
29
28
33
54
42
79
Review
skupina A 22. kolo 132
BK Kondoři Liberec
Sokol Žižkov C
27. 9. 2015
10:00
Sportovní hala Kort Tomáš Mašek
Richard Menšík
72
55
14
22
30
26
52
38
Review
skupina A 22. kolo 131
Sokol Vyšehrad
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
27. 9. 2015
13:30
Sokolovna Vyšehrad Martin Buršík
Jan Jelínek
77
74
26
14
42
31
59
46
65
65
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michal Sedlák Sluneta Ústí n. L. 22 44 1.0 15.4 4.2 1.7 1.9/2.8 66.9 1.9
Daniel Suchánek SKB Zlín 22 47 1.0 13.3 3.9 0.9 / 1.4 2.9/5.2 55.3 2.4
8 Matěj Šindelář Tesla Pardubice 22 43 1.0 10.9 3.7 0.7 1.5/2.7 55.2 2.0
7 Martin Klouda Levharti Chomutov 22 36 1.0 13.0 4.5 0.7 1.8/2.8 63.4 2.8
Jan Robek Jiskra Kyjov 21 31 1.0 12.8 3.1 1.3 2.7/4.0 68.0 2.5
Filip Hauzer Kondoři Liberec 21 31 1.0 11.1 4.2 0.0 / 0.0 2.5/5.3 48.2 3.1
Miroslav Štafl Kondoři Liberec 21 23 1.0 14.1 5.0 0.9 1.6/2.7 57.1 2.7
Vojtěch Loyka SK UP-BCM Olomouc 22 17 1.0 15.8 5.3 0.4 4.2/7.1 59.2 2.8
Matěj Sůva Jiskra Domažlice (MS) 21 16 1.0 16.4 4.9 1.4 2.4/3.9 60.3 2.6
Matyáš Meisner KARA Trutnov 21 18 1.0 9.2 3.2 0.6 1.2/2.3 51.2 2.6
Tomáš Tkadlec Královští Sokoli 22 26 22.3 6.1 1.3 0.9 / 3.8 0.8/1.6 0.0* 2.5
Prokop Mičán BC Vysočina 22 24 1.0 6.4 1.8 0.5 1.3/2.6 48.4 2.8
Marek Pšenica Sokol Karviná 22 18 1.0 8.1 1.1 1.5 1.4/2.0 72.2 2.4
Dominik Lukáč BCM Ostrava 21 23 1.0 5.9 1.2 0.8 / 0.8 1.1/1.6 0.0* 2.3
Tomáš Havlík BCM Ostrava 22 20 22.5 6.5 1.2 1.1 / 4.2 1.0/1.9 0.0* 1.7
Ondřej Žák Slavia Kroměříž 22 23 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Patrick Samoura USK Praha B 20 10 1.0 9.7 4.0 0.1 1.4/4.2 33.3 2.1
Jan Sladký BC Vysočina 24 16 1.0 5.5 1.8 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.5
Matěj Michalčík Orli Prostějov 21 14 1.0 6.1 1.9 0.1 / 0.1 2.0/2.7 73.7 1.8
Jan Otisk SAM BŠM Brno 24 19 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.5
Jan Chytil USK 21 22 1.0 3.7 1.5 0.1 / 0.1 0.5/1.4 0.0* 0.9
32 Lukáš Kosík BC Kolín 24 13 1.0 6.0 2.2 0.0 1.7/2.8 61.1 0.0
35 Gianluca Prošek JBC mmcité Brno 21 11 1.0 5.5 2.1 0.3 / 0.3 0.5/1.1 0.0* 2.5
Daniel Szarowski BC Nový Jičín 21 4 1.0 14.5 3.0 2.5 1.0/1.3 0.0* 2.0
Jakub Dombek BCM Ostrava B 23 4 1.0 13.8 4.3 0.5 3.8/6.3 60.0 2.8
Tomáš Vanický BK Děčín 22 13 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
Daniel Chvála Lions J. Hradec 22 23 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Lukáš Zadražil Renocar Podolí 26 8 1.0 3.1 0.9 0.4 0.3/0.3 0.0* 0.6
33 Martin Bartl JBC mmcité Brno 24 10 8.6 1.8 0.4 0.1 / 0.4 0.7/1.4 0.0* 0.7
Jonáš Bubeník BA Nymburk B 21 7 1.0 2.4 0.6 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.0
Vojtěch Janda Sokol Písek 23 2 1.0 8.0 0.5 2.0 / 2.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Jan Glazer Sokol Písek 21 7 1.0 2.1 0.6 0.3 / 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.6
František Váňa Slavia Kroměříž 23 2 1.0 7.5 1.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
25 Martin Vyroubal BRN 25 6 10.5 1.8 0.7 0.2 / 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Miroslav Procházka Sokol Písek 21 5 7.6 2.0 0.6 0.2 / 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.2
Filip Jimramovský SBK Val. Meziříčí 24 1 1.0 7.0 0.0 1.0 / 1.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Jan Mazáč JBC mmcité Brno 23 2 13.0 3.0 1.0 0.0 / 0.5 1.0/1.5 0.0* 0.0
Jan Zídek BC Benešov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Turek BK Pelhřimov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kavan BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Křivka SK Žabovřesky 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Choutka Sokol Vyšehrad 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Nečas BA Nymburk 23 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Ježek Válečníci Děčín 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Jakub Palatínus Sokol Žižkov C 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Michal Sedlák Sluneta Ústí n. L. 22 54 22 12 12 0 0 0 0 0 0 0 8 25
Daniel Suchánek SKB Zlín 22 70 30 6 20 0 0 0 0 0 0 0 10 27
8 Matěj Šindelář Tesla Pardubice 22 48 16 10 12 0 0 0 0 0 0 0 10 19
7 Martin Klouda Levharti Chomutov 22 54 24 2 10 0 0 0 0 0 0 0 10 24
Jan Robek Jiskra Kyjov 21 64 14 10 20 0 0 0 0 0 0 0 10 26
Filip Hauzer Kondoři Liberec 21 36 14 0 8 0 0 0 0 0 0 0 8 12
Miroslav Štafl Kondoři Liberec 21
Vojtěch Loyka SK UP-BCM Olomouc 22 34 13 2 8 0 0 0 0 0 0 0 5 29
Matěj Sůva Jiskra Domažlice (MS) 21 34 13 5 9 0 0 0 0 0 0 0 5 30
Matyáš Meisner KARA Trutnov 21 18 7 2 5 7 12 17 6 4 7 5 5 23
Tomáš Tkadlec Královští Sokoli 22
Prokop Mičán BC Vysočina 22 13 6 2 7 0 0 0 0 0 0 0 5 8
Marek Pšenica Sokol Karviná 22
Dominik Lukáč BCM Ostrava 21 18 4 1 7 0 0 0 0 0 0 0 3 0
Tomáš Havlík BCM Ostrava 22
Ondřej Žák Slavia Kroměříž 22 20 9 1 4 0 0 0 0 0 0 0 5 0
Patrick Samoura USK Praha B 20 25 12 1 4 0 0 0 0 0 0 0 5 20
Jan Sladký BC Vysočina 24
Matěj Michalčík Orli Prostějov 21 34 13 3 10 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Jan Otisk SAM BŠM Brno 24
Jan Chytil USK 21 20 4 3 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Lukáš Kosík BC Kolín 24
35 Gianluca Prošek JBC mmcité Brno 21
Daniel Szarowski BC Nový Jičín 21 32 7 5 3 0 0 0 0 0 0 0 4 28
Jakub Dombek BCM Ostrava B 23
Tomáš Vanický BK Děčín 22 19 9 0 5 0 0 0 0 0 0 0 4 0
Daniel Chvála Lions J. Hradec 22 5 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 4 3
Lukáš Zadražil Renocar Podolí 26
33 Martin Bartl JBC mmcité Brno 24
Jonáš Bubeník BA Nymburk B 21 7 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0
Vojtěch Janda Sokol Písek 23
Jan Glazer Sokol Písek 21
František Váňa Slavia Kroměříž 23
25 Martin Vyroubal BRN 25
Miroslav Procházka Sokol Písek 21 26 8 3 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0
Filip Jimramovský SBK Val. Meziříčí 24
Jan Mazáč JBC mmcité Brno 23
Lukáš Nečas BA Nymburk 23
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 27 22.6 2.2 11.6 /20.1 57.6 18.6
Kondoři Liberec 25 27.0 5.2 9.4 /16.4 57.2 19.3
KARA Trutnov 28 23.4 3.9 11.7 /20.1 58.3 15.1
BC Kolín 22 19.8 2.8 11.6 /19.3 60.0 21.9
Válečníci Děčín 28 19.3 5.2 8.2 /15.9 51.7 14.9
Sluneta Ústí n. L. 25 30.2 4.1 11.5 /19.4 59.2 19.8
BC Benešov 22 21.2 2.5 9.4 /18.2 51.6 20.3
Tigers Č. Budějovice 28 24.5 2.6 10.9 /20.8 52.2 11.2
Jiskra Domažlice (MS) 28 18.8 5.5 7.4 /14.5 50.9 20.9
Sokol Žižkov C 24 28.2 2.0 12.3 /24.8 49.7 18.6
USK Praha B 28 21.1 3.9 7.5 /14.9 50.2 18.5
Levharti Chomutov 24 24.7 4.1 7.5 /12.8 58.6 18.0
Jiskra Kyjov 24 20.0 4.1 10.0 /17.6 56.9 19.1
SAM BŠM Brno 27 23.0 3.3 11.6 /21.3 54.6 19.7
Tesla Pardubice 27 27.4 2.9 10.1 /19.3 52.2 17.6
BC Vysočina 28 17.7 3.2 10.1 /19.2 52.6 16.3
BK Pelhřimov 28 19.4 2.8 8.1 /16.6 49.0 17.4
Lions J. Hradec 28 21.9 3.6 7.0 /13.6 51.4 20.6
BCM Ostrava B 25 28.1 4.0 11.0 /19.0 57.8 20.2
BK Opava 26 20.9 3.5 11.9 /24.3 49.0 21.4
SKB Zlín 28 22.5 3.8 11.1 /20.6 53.8 15.4
BC Nový Jičín 22 17.3 3.7 8.8 /17.3 50.8 18.3
SK UP-BCM Olomouc 24 22.8 2.2 9.8 /19.5 50.2 18.6
Slavia Kroměříž 22 19.0 1.4 8.1 /14.7 55.1 14.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 7 6 1 0 1.0 1.1 1.0
Zítko Tomáš 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Zatloukal Ondřej 4 3 1 0 1.6 1.6 1.6
Záruba Matěj 6 2 4 0 1.3 1.0 1.2
Zámostný Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Vyplel David 6 5 1 0 1.1 1.3 1.2
Výborný Dominik 7 0 7 0 2.6 1.6 2.1
Vošahlík Marek 4 1 3 0 1.3 1.1 1.2
Vondráček Marek 8 7 1 0 1.0 1.1 1.0
Veis Martin 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Večeřa Pavel 9 9 0 0 1.0 1.6 1.3
Vávrová Veronika 4 2 2 0 1.1 1.1 1.1
Válek Jakub 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Válek Přemysl 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Ulrych Lukáš 8 6 2 0 1.4 1.3 1.3
Trmač Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tichov Michael 3 1 2 0 1.2 1.7 1.4
Theodor Pavel 5 1 4 0 1.4 1.5 1.5
Tax Tomáš 4 0 4 0 2.1 1.8 1.9
Šupej Michal 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Šmůla Marek 12 8 4 0 1.6 1.3 1.5
Šmůla Petr 10 0 10 0 1.5 1.3 1.4
Šmíd Pavel 4 2 2 0 1.0 1.3 1.1
Šlaj Jiří 6 2 4 0 1.1 1.7 1.4
Šafařík Michal 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Sýkora Václav 3 2 1 0 1.8 2.3 2.1
Svoboda Karel 2 0 2 0 2.5 1.5 2.0
Svoboda Martin 6 0 6 0 1.0 1.2 1.1
Stejskal Matěj 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Stančík Robin 7 4 3 0 1.4 1.0 1.2
Smetana Jiří 8 4 4 0 1.3 1.1 1.2
Slanina Vladimír 6 4 2 0 1.4 1.3 1.3
Scholzová Michaela 4 0 4 0 1.5 1.4 1.4
Scholze Michal 7 5 2 0 1.1 2.2 1.6
Sekáč Martin 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Salvetr Rudolf 4 4 0 0 1.4 1.1 1.3
Rozmanová Markéta 6 0 6 0 1.2 1.1 1.1
Rosenberger Tomáš 9 3 6 0 1.1 1.4 1.3
Příchodský Lukáš 3 0 3 0 1.8 1.2 1.5
Poživil Jaroslav 5 1 4 0 1.0 1.3 1.2
Pörner Marek 4 0 4 0 1.1 1.8 1.4
Pokorný Štěpán 2 1 1 0 2.0 1.0 1.5
Plhák Radim 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pilný Jiří 4 0 4 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 3 2 1 0 1.0 1.8 1.4
Peterková Lucie 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Peška Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 5 4 1 0 1.1 1.1 1.1
Pačovský Jan 6 5 1 0 1.3 1.6 1.5
Opršal Martin 4 0 4 0 1.3 1.0 1.1
Opletal Petr 6 5 1 0 2.0 1.2 1.6
Novák Vratislav 5 0 5 0 1.5 1.4 1.5
Novák Petr 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Neuman Ladislav 6 5 1 0 1.0 1.4 1.2
Nesper Jindřich 4 0 4 0 1.0 1.6 1.3
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Nehoda Pavel 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Musil Jan 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Mühlbach Martin 5 2 3 0 1.2 1.0 1.1
Mrázek Michal 3 0 3 0 1.5 1.2 1.3
Mikšík Milan 4 2 2 0 1.3 1.1 1.2
Menšík Richard 6 0 6 0 1.3 1.3 1.3
Menšík Jan 9 3 6 0 1.4 1.2 1.3
Melichárek Ivo 4 0 4 0 1.0 1.5 1.3
Mašek Tomáš 6 5 1 0 1.0 1.3 1.2
Mareš Roman 2 2 0 0 1.5 2.0 1.8
Mareš Jan 5 0 5 0 1.0 1.5 1.3
Lukeš Libor 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Lukeš Petr 6 5 1 0 1.3 1.2 1.3
Linhart Tomáš 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Lejčko Jan 17 9 8 0 2.0 1.5 1.8
Lébl Martin 8 4 4 0 1.6 1.8 1.7
Kuřitka Pavel 3 1 2 0 1.3 1.2 1.3
Kučírek Martin 3 3 0 0 1.2 1.3 1.3
Kučera Vít 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Kubiš Michal 6 6 0 0 1.0 1.3 1.1
Kubíček Jiří 5 0 5 0 1.2 1.9 1.6
Křičková Lenka 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kozel Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kovář Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 5 1 4 0 1.4 1.3 1.4
Kouba Dalibor 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Konvička Jan 8 6 2 0 1.4 1.2 1.3
Komprs Michal 4 3 1 0 1.0 1.4 1.2
Kočovský Dominik 6 4 2 0 1.5 1.6 1.5
Kocurek Ondřej 4 0 4 0 1.3 1.8 1.5
Kocián Michal 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Kocfelda Jiří 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Kejklíček Roman 4 4 0 0 1.0 2.3 1.6
Karásek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
K Ondřej 4 0 4 0 1.9 2.3 2.1
Ježek Václav 5 4 1 0 1.2 1.5 1.4
Jeřáb Jan 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Jelínek Jan 4 0 4 0 1.0 1.4 1.2
Jedlička Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 9 1 8 0 1.3 1.3 1.3
Chocholoušová Karla 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Horník Michal 5 2 3 0 1.8 1.1 1.5
Holubek Tomáš 6 5 1 0 1.7 1.3 1.5
Holeš Daniel 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Hofírek Jiří 8 4 4 0 1.0 1.6 1.3
Hlobil Jan 5 4 1 0 1.2 1.4 1.3
Hendrych Jan 4 0 4 0 1.0 1.6 1.3
Hejnic Jan 5 5 0 0 1.8 1.6 1.7
Heinrich David 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Havlíček Petr 8 5 3 0 1.1 1.4 1.3
Havlíček Petr 8 3 5 0 1.4 1.3 1.3
Hartig Lukáš 3 2 1 0 2.0 1.2 1.6
Fialová Viola 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 7 4 3 0 1.1 1.4 1.3
Eisner Petr 8 5 3 0 1.0 1.6 1.3
Dvořák Ludvík 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Dudek Jan 5 2 3 0 1.4 1.2 1.3
Dombrovský Filip 5 2 3 0 1.0 1.2 1.1
Dolinek Ivo 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Dolejš Václav 11 7 4 0 1.1 1.7 1.4
Černý Jan 4 4 0 0 1.3 1.5 1.4
Čarnecký Martin 7 6 1 0 1.4 1.7 1.6
Csöllei Pavel 5 4 1 0 1.0 1.4 1.2
Cikánek Ondřej 8 2 6 0 1.7 1.4 1.6
Cibulka Radek 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Buršík Martin 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Brandejs Tomáš 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 10 6 4 0 1.4 1.4 1.4
Blahout Petr 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Bešina Štefan 8 3 5 0 1.3 1.6 1.5
Baudyš Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 4 0 4 0 1.0 1.8 1.4
Báča Adam 6 4 2 0 2.3 1.3 1.8
Anton Karel 6 6 0 0 1.0 1.3 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře