Sokol Vyšehrad (ms)

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 26. 11. 2021
Petr Ulrych
ulrych18@seznam.cz
732 371 377

1. asistent trenéra

od: 16. 6. 2021
Kryštof Mach
machkr@natur.cuni.cz

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad
Rašínovo nábřeží 24
128 00 Praha 2

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Tomislav Atanasov 2005 18
Martin Vlach 2005 0 18
Jan Schreiber 2007 16
Max Dolník 2007 180 16
Jakub Žejdlík 2006 0 17
Šimon Janeček 2007 16
Viktor Holeček 2007 16
Martin Kmošek 2006 17
Jan Ludvík 2006 17
Tobiáš Kubišta 2006 0 17
Šimon Pulkrábek 2006 17
Jiří Obrusník 2006 17
Zdeněk Novák 2005 174 18
Roland Berauer 2008 15
Tomáš Váňa 2005 0 18
Vojtěch Králík 2007 16
Mathias Brabec 2005 183 18
Mikuláš Zahořík 2006 186 17
Matěj Jakovec 2006 17
Adam Heřmánek 2007 204 16
Ladislav Klofáč 2006 0 17
Jakub Jan Šimek 2006 17
Jáchym Kačírek 2005 0 18
Pavel Martinec 2006 17
Jonáš Dlouhý 2006 17
Lukáš Machů 2005 18
Marko Travar 2007 16
Kryštof Svor 2006 156 17
Jan Štolba 2005 18
Adam Deml 2007 16
Jan Bartoš 2005 0 18
Tomáš Vyleťal 2005 18
Albert Hroch 2007 16
Andreas Harroch 2007 16
Oleksii Gavrylenko 2007 16
Marek Šebesta 2007 16
Václav Hylmar 2005 0 18
Jakub Lukavec 2008 15
Andrii Cherchovych 2005 0 18
David Kučera 2006 17
Marko Pereverza 2006 17
Matias Iorio 2007 16
Jan Slaba 2005 18
Štěpán Buchart 2007 16
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17290 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 4. 2023 Sokol Vyšehrad (ms) : 0 /0 %
17271 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 1. 4. 2023 Sokol Žižkov B : 0 /0 %
17278 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 26. 3. 2023 TJ AŠ Mladá Boleslav 56:70 0 0 0/0 %
17283 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 3. 2023 BK Kralupy junior 61:57 0 0 0/0 %
17282 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 3. 2023 Tygři Praha B 63:70 0 0 0/0 %
17276 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 3. 2023 BK Český Brod 79:83 0 0 0/0 %
17270 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 1. 2023 Tygři Praha B 56:64 26 1 9/15 60%
17267 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 21. 1. 2023 BK Kralupy junior 62:54 18 3 9/18 50%
17264 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 1. 2023 BK Český Brod 60:79 18 3 15/28 53.6%
17262 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 7. 1. 2023 TJ AŠ Mladá Boleslav 80:36 30 6 2/7 28.6%
17260 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 11. 12. 2022 Sokol Žižkov B 67:56 17 4 10/24 41.7%
17237 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 11. 2022 BK Kralupy junior 38:51 21 0 9/23 39.1%
17252 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 26. 11. 2022 Tygři Praha B 62:68 23 2 10/17 58.8%
17248 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 11. 2022 TJ AŠ Mladá Boleslav 20:77 32 0 13/22 59.1%
17246 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 11. 2022 BK Český Brod 61:59 22 2 9/17 52.9%
17241 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 22. 10. 2022 Sokol Žižkov B 48:60 16 3 7/17 41.2%
17240 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 10. 2022 Tygři Praha B 54:72 33 0 6/22 27.3%
17253 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 BK Kralupy junior 70:66 27 3 7/22 31.8%
17234 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 25. 9. 2022 BK Český Brod 82:46 35 1 9/27 33.3%
17232 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 24. 9. 2022 TJ AŠ Mladá Boleslav 118:26 56 1 3/9 33.3%
32 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 22. 5. 2022 BC Nový Jičín 36:55 0 0 0/0 %
28 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Domácí 21. 5. 2022 Basketpoint Frýdek-Místek 51:94 0 0 0/0 %
30 kvalifikace o ligu (kadeti U17) Hosté 21. 5. 2022 BC Kolín 67:41 0 0 0/0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 21. 5. 2022
12:30
Sokol Vyšehrad (ms)
Basketpoint Frýdek-Místek
51
94
11
19
18
46
33
73
Skupina D Review
1. kolo 21. 5. 2022
19:00
BC Kolín
Sokol Vyšehrad (ms)
67
41
20
6
43
21
55
35
Skupina D Review
1. kolo 22. 5. 2022
12:30
Sokol Vyšehrad (ms)
BC Nový Jičín
36
55
12
19
20
23
28
39
Skupina D Review
1. kolo 24. 9. 2022
12:30
Sokol Vyšehrad (ms)
TJ AŠ Mladá Boleslav
118
26
26
7
59
10
85
20
Skupina C Review
2. kolo 25. 9. 2022
15:00
Sokol Vyšehrad (ms)
BK Český Brod
82
46
18
5
37
18
62
33
Skupina C Review
10. kolo 8. 10. 2022
10:30
Sokol Vyšehrad (ms)
BK Kralupy junior
70
66
11
13
33
26
53
44
Skupina C Review
4. kolo 9. 10. 2022
09:00
Tygři Praha B
Sokol Vyšehrad (ms)
54
72
12
11
32
34
42
52
Skupina C Review
5. kolo 22. 10. 2022
10:00
Sokol Vyšehrad (ms)
Sokol Žižkov B
48
60
9
16
26
32
36
44
Skupina C Review
7. kolo 12. 11. 2022
16:00
BK Český Brod
Sokol Vyšehrad (ms)
61
59
17
9
31
24
51
43
Skupina C Review
8. kolo 13. 11. 2022
12:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Vyšehrad (ms)
20
77
7
22
13
39
14
59
Skupina C Review
9. kolo 26. 11. 2022
10:00
Sokol Vyšehrad (ms)
Tygři Praha B
62
68
13
12
26
29
52
49
Skupina C Review
3. kolo 27. 11. 2022
14:00
BK Kralupy junior
Sokol Vyšehrad (ms)
38
51
(5
9
14
25
31
37)
Skupina C Review
12. kolo 11. 12. 2022
11:00
Sokol Žižkov B
Sokol Vyšehrad (ms)
67
56
13
13
28
33
45
44
Skupina C Review
13. kolo 7. 1. 2023
16:00
Sokol Vyšehrad (ms)
TJ AŠ Mladá Boleslav
80
36
19
7
46
15
57
24
Skupina C Review
14. kolo 8. 1. 2023
16:00
Sokol Vyšehrad (ms)
BK Český Brod
60
79
19
16
34
37
47
61
Skupina C Review
15. kolo 21. 1. 2023
18:00
BK Kralupy junior
Sokol Vyšehrad (ms)
62
54
19
13
29
28
46
37
Skupina C Review
16. kolo 22. 1. 2023
09:00
Tygři Praha B
Sokol Vyšehrad (ms)
56
64
9
16
27
33
40
51
Skupina C Review
19. kolo 4. 3. 2023
12:00
BK Český Brod
Sokol Vyšehrad (ms)
79
83
17
24
37
38
57
61
Skupina C Review
21. kolo 18. 3. 2023
15:00
Sokol Vyšehrad (ms)
Tygři Praha B
63
70
10
18
23
42
49
59
Skupina C Review
22. kolo 19. 3. 2023
16:00
Sokol Vyšehrad (ms)
BK Kralupy junior
61
57
11
12
21
31
34
45
Skupina C Review
20. kolo 26. 3. 2023
12:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Vyšehrad (ms)
56
70
15
17
27
34
42
52
Skupina C Review
17. kolo 1. 4. 2023
17:30
Sokol Vyšehrad (ms)
Sokol Žižkov B
Skupina C Preview
24. kolo 2. 4. 2023
11:00
Sokol Žižkov B
Sokol Vyšehrad (ms)
Skupina C Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 kvalifikace o ligu 4 3
2021/22 kvalifikace o extraligu 3 2
2021/22 liga 5 28
2019/20 liga 6 21
2018/19 kvalifikace o ligu 1 4
2018/19 liga 6 30
2017/18 liga 7 29
2016/17 liga 2 24
2015/16 kvalifikace o extraligu 3 3
2015/16 liga 6 33