AŠ Mladá Boleslav

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 13. 7. 2023
Markéta Mladá
marketa.mlada@gmail.com

Trenér

od: 5. 9. 2023
David Mladý
david.mlady@gmai.com

1. asistent trenéra

od: 5. 9. 2023
Markéta Mladá
marketa.mlada@gmail.com

Technický zápis

od: 5. 9. 2023
Markéta Mladá
marketa.mlada@gmail.com

Adresa

TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
17. listopadu 1325
29301 Mladá Boleslav

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
70 Antonín Přibík 2007 192 17 8 1.0 14.9 6.9 0.0 1.1/2.4 47.4 1.4
8 Jakub Jenčík 2007 194 17 4 1.0 25.0 7.5 1.5 5.5/8.5 64.7 2.3
18 Jakub Mladý 2009 190 15 9 1.0 8.0 3.2 0.1 1.2/2.7 45.8 2.7
20 Marek Vitovský 2008 171 16 9 1.0 7.3 2.2 0.6 1.2/2.4 50.0 1.8
66 Lukáš Hofman 2007 192 17 7 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/1.7 0.0 1.7
68 Lukáš Petřík 2007 17 10 1.0 5.3 1.6 0.4 0.9/2.7 33.3 1.4
32 Filip Šákr 2007 194 17 3 1.0 14.0 6.7 0.0 0.7/2.3 28.6 2.3
58 Robert Máj 2007 194 17 4 1.0 10.3 4.3 0.3 1.0/4.0 25.0 2.5
25 Vojtěch Novák 2008 181 16 10 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.3 0.0 1.8
7 František Chramosta 2009 15 6 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.3 50.0 1.0
19 Albert Pavlásek 2008 16 4 1.0 3.8 1.5 0.3 0.0/0.5 0.0 1.5
69 Lukáš Horák 2007 0 17 4 1.0 3.3 1.3 0.3 0.0/0.5 0.0 2.3
48 Viktor Přibík 2009 15 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
36 Štěpán Mendlík 2008 16 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0 0.8
52 Jindřich Kadečka 2008 16 9 1.0 1.1 0.4 0.0 0.2/0.8 0.0 1.3
45 Miroslav Vaněk 2010 14 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
4 Edward Trabalík 2008 16 5 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.0 0.0 0.2
42 Filip Havlíček 2007 0 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
15 Jan Šulc 2009 15 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
24 Samuel Sajan 2008 16 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/1.0 0.0 0.3
73 Lukáš Rejnart 2008 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
47 Vojtěch Sochor 2009 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Hudec 2008 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
38 Josef Balog 2009 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tobias Marek 2010 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Dutý 2006 183 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ladislav Štěpánek 2006 188 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
23 Michal Igonda 2009 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
2 Adam Flanderka 2008 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Šimon Šulc 2006 180 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tobias Pavel Dvořák 2006 185 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Šenkýř 2006 181 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Filip Ráb 2006 176 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Miroslav Příhoda 2007 183 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kamil Ornst 2007 171 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpán Nypl 2006 176 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Kunc 2006 176 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matěj Korda 2008 180 16 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Matyáš Konopka 2006 188 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Stanislav Klacek 2007 0 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jakub Joneš 2007 173 17 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Hanitz 2006 192 18 0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
16 Tadeáš Jadlovský 2009 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17040 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 5. 2024 Královští Sokoli B 75:58 23 3 3/12 25%
17035 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 18. 4. 2024 BK Bizoni Náchod 80:74 29 0 16/32 50%
17031 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2024 SK Týniště nad Orlicí 83:58 32 4 7/11 63.6%
17030 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 3. 3. 2024 BK Loko Trutnov 77:58 21 2 10/19 52.6%
17529 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 2. 2024 Sokol Nová Paka 42:141 19 0 4/10 40%
17024 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 1. 2024 BA Lynx Liberec B 85:40 34 3 8/23 34.8%
17019 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 Královští Sokoli B 73:44 22 7 8/11 72.7%
17017 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 12. 2023 TJ Turnov 52:93 38 2 11/33 33.3%
17014 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 17. 11. 2023 BK Bizoni Náchod 46:96 17 0 12/34 35.3%
17010 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 4. 11. 2023 SK Týniště nad Orlicí 83:43 20 0 3/17 17.6%
17009 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 13. 10. 2023 BK Loko Trutnov 50:85 18 1 11/23 47.8%
17522 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 9. 2023 Sokol Nová Paka 127:32 16 0 0/2 0%
17003 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 16. 9. 2023 BA Lynx Liberec B 45:69 30 0 9/19 47.4%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 16. 9. 2023
18:00
BA Lynx Liberec B
TJ AŠ Mladá Boleslav
45
69
18
11
27
32
41
53
Skupina D Review
2. kolo 27. 9. 2023
17:30
Sokol Nová Paka
TJ AŠ Mladá Boleslav
127
32
30
6
66
16
96
26
Skupina D Review
3. kolo 13. 10. 2023
18:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Loko Trutnov
50
85
15
24
27
43
47
63
Skupina D Review
4. kolo 4. 11. 2023
10:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ AŠ Mladá Boleslav
83
43
24
10
45
14
58
31
Skupina D Review
5. kolo 17. 11. 2023
14:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Bizoni Náchod
46
96
10
18
18
37
32
65
Skupina D Review
6. kolo 9. 12. 2023
14:00
TJ Turnov
TJ AŠ Mladá Boleslav
52
93
10
20
21
37
42
68
Skupina D Review
7. kolo 6. 1. 2024
18:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
Královští Sokoli B
73
44
23
11
43
21
54
34
Skupina D Review
8. kolo 20. 1. 2024
13:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA Lynx Liberec B
85
40
19
8
44
17
65
26
Skupina D Review
9. kolo 10. 2. 2024
18:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Nová Paka
42
141
6
36
18
67
32
98
Skupina D Review
10. kolo 3. 3. 2024
09:30
BK Loko Trutnov
TJ AŠ Mladá Boleslav
77
58
31
14
44
26
57
41
Skupina D Review
11. kolo 16. 3. 2024
10:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
SK Týniště nad Orlicí
83
58
19
15
46
24
58
44
Skupina D Review
12. kolo 18. 4. 2024
18:30
BK Bizoni Náchod
TJ AŠ Mladá Boleslav
80
74
22
21
50
42
65
61
Skupina D Review
14. kolo 4. 5. 2024
16:00
Královští Sokoli B
TJ AŠ Mladá Boleslav
75
58
15
13
36
24
64
39
Skupina D Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 nadregionální soutěž 5 16
2022/23 nadregionální soutěž 6 22
2021/22 nadregionální soutěž 2 30
2019/20 nadregionální soutěž 10 16
2018/19 nadregionální soutěž 7 22
2017/18 nadregionální soutěž 7 12