SK Týniště nad Orlicí

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž | Východočeský pohár kadetů U17M

Základní informace

Organizační pracovník

od: 9. 8. 2012
Ivo Dostál
stavo@wo.cz
494 370 362

Trenér

od: 7. 9. 2023
Ivo Dostál
stavo@wo.cz
494 370 362

Technický zápis

od: 7. 9. 2023
Ivo Dostál
stavo@wo.cz
494 370 362

Adresa

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Družstevní 922
517 21 Týniště nad Orlicí

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Šimon Bejda 2007 183 17 0
Jan Štauber 2006 173 18 0
Marek Weisser 2009 15 0
Marek Novák 2009 15 0
Robert Hoang Nguyen 2008 0 16 0
Jiří Brič 2009 15 0
Patrik Bohatý 2007 17 0
Iskra Trpčevska 2005 0 19 0
David Jánoš 2005 0 19 0
Daniel Voborník 2006 0 18 0
Vít Vaniš 2006 18 0
Simona Švandelíková 2007 0 17 0
Natálie Sršňová 2007 17 0
Tomáš Beránek 2006 18 0
Aleksandra Pyroh 2006 18 0
Tomáš Píč 2007 185 17 0
Michal Padrián 2007 171 17 0
Martin Ohnoutek 2006 18 0
Tadeáš Koblása 2006 18 0
Adam Marián Kmeť 2006 0 18 0
Denis Frint 2006 176 18 0
Lukáš Dostál 2006 0 18 0
Karel Dašek 2007 17 0
Matěj Brož 2006 0 18 0
Tomáš Jandík 2007 17 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17042 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2024 SK Týniště nad Orlicí :
17456 Východočeský pohár kadetů U17M (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2024 SK Týniště nad Orlicí :
17533 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 20. 4. 2024 Sokol Nová Paka :
17448 Východočeský pohár kadetů U17M (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 BK Loko Trutnov :
17036 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 4. 2024 BK Loko Trutnov :
17031 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 3. 2024 SK Týniště nad Orlicí :
17439 Východočeský pohár kadetů U17M (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 BA Lynx Liberec B :
17029 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 2. 3. 2024 BA Lynx Liberec B 122:48
17026 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 10. 2. 2024 SK Týniště nad Orlicí 48:80
17428 Východočeský pohár kadetů U17M (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 BK Bizoni Náchod 94:55
17021 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 6. 1. 2024 BK Bizoni Náchod 101:60
17526 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 12. 2023 SK Týniště nad Orlicí 113:56
17015 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2023 SK Týniště nad Orlicí 83:78
17420 Východočeský pohár kadetů U17M (kadeti U17) Domácí 18. 11. 2023 SK Týniště nad Orlicí 56:61
17010 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 11. 2023 TJ AŠ Mladá Boleslav 83:43
17411 Východočeský pohár kadetů U17M (kadeti U17) Hosté 14. 10. 2023 BA Lynx Liberec B 35:64
17008 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 14. 10. 2023 BA Lynx Liberec B 46:92
17005 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 28. 9. 2023 Královští Sokoli B 79:56
17001 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 16. 9. 2023 SK Týniště nad Orlicí 24:79
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 16. 9. 2023
10:00
TJ Turnov
SK Týniště nad Orlicí
24
79
10
23
17
41
23
58
Skupina D Review
2. kolo 28. 9. 2023
11:00
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli B
79
56
22
11
48
33
62
40
Skupina D Review
3. kolo 14. 10. 2023
12:30
BA Lynx Liberec B
SK Týniště nad Orlicí
35
64
10
14
20
34
24
49
skupina D Review
3. kolo 14. 10. 2023
10:00
BA Lynx Liberec B
SK Týniště nad Orlicí
46
92
6
18
14
43
20
71
Skupina D Review
4. kolo 4. 11. 2023
10:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ AŠ Mladá Boleslav
83
43
24
10
45
14
58
31
Skupina D Review
5. kolo 18. 11. 2023
09:30
BK Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
83
78
21
20
33
31
65
55
Skupina D Review
5. kolo 18. 11. 2023
11:30
BK Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
56
61
10
16
21
33
35
45
skupina D Review
6. kolo 9. 12. 2023
16:00
Sokol Nová Paka
SK Týniště nad Orlicí
113
56
29
16
61
32
92
41
Skupina D Review
7. kolo 6. 1. 2024
13:30
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
101
60
16
9
40
22
66
35
Skupina D Review
7. kolo 6. 1. 2024
15:30
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
94
55
26
11
48
21
72
41
skupina D Review
9. kolo 10. 2. 2024
17:30
Královští Sokoli B
SK Týniště nad Orlicí
48
80
8
18
18
43
33
60
Skupina D Review
10. kolo 2. 3. 2024
12:00
SK Týniště nad Orlicí
BA Lynx Liberec B
skupina D Preview
10. kolo 2. 3. 2024
10:00
SK Týniště nad Orlicí
BA Lynx Liberec B
122
48
34
12
68
24
90
36
Skupina D Review
11. kolo 16. 3. 2024
18:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
SK Týniště nad Orlicí
Skupina D Preview
12. kolo 6. 4. 2024
00:00
SK Týniště nad Orlicí
BK Loko Trutnov
Skupina D Preview
12. kolo 6. 4. 2024
00:00
SK Týniště nad Orlicí
BK Loko Trutnov
skupina D Preview
13. kolo 20. 4. 2024
00:00
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Nová Paka
Skupina D Preview
14. kolo 4. 5. 2024
00:00
BK Bizoni Náchod
SK Týniště nad Orlicí
skupina D Preview
14. kolo 4. 5. 2024
00:00
BK Bizoni Náchod
SK Týniště nad Orlicí
Skupina D Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 nadregionální soutěž 1 21
2022/23 Východočeský pohár kadetů U17 4 15
2021/22 nadregionální soutěž 3 27