Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 17421
BK Beroun
Thermia Karlovy Vary
25. 9. 2021
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Rozálie Hacklová
80
54
26
4
44
22
67
41
Review
skupina A 1. kolo 17419
BK Sokolov
BA Tygři Louny B
28. 9. 2021
12:00
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Lucie Veselá
111
47
28
12
58
29
92
39
Review
skupina A 1. kolo 17420
Kelti Nové Strašecí
SKB Rokycany
25. 9. 2021
14:00
ZŠ Řevničov
58
48
10
9
32
24
40
42
Review
skupina A 1. kolo 17422
BA Grizzlies Plzeň B
BK Jiskra Domažlice
25. 9. 2021
18:00
Hala Plzeň Skvrňany Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
52
77
8
23
25
43
37
53
Review
skupina A 2. kolo 17425
SKB Rokycany
BK Beroun
9. 10. 2021
09:00
Sportovní hala SKB Jiří Buňka
Michal Roučka
70
66
11
12
29
32
48
54
Review
skupina A 2. kolo 17424
Thermia Karlovy Vary
BA Grizzlies Plzeň B
9. 10. 2021
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Matěj Heřman
Petr Hovorka
66
54
14
8
40
23
51
32
Review
skupina A 2. kolo 17423
BA Tygři Louny B
BK Jiskra Domažlice
9. 10. 2021
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
15
83
7
28
9
40
11
58
Review
skupina A 2. kolo 17426
BK Sokolov
Kelti Nové Strašecí
9. 10. 2021
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Matěj Heřman
123
34
31
8
63
12
95
23
Review
skupina A 3. kolo 17427
Kelti Nové Strašecí
BA Tygři Louny B
23. 10. 2021
-
ZŠ Řevničov
Preview
skupina A 3. kolo 17429
BA Grizzlies Plzeň B
SKB Rokycany
23. 10. 2021
09:30
Hala Plzeň Skvrňany Václav Galajda
Jakub Mašek
Preview
skupina A 3. kolo 17430
BK Jiskra Domažlice
Thermia Karlovy Vary
23. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Lubomír Porvich
Preview
skupina A 3. kolo 17428
BK Beroun
BK Sokolov
23. 10. 2021
17:30
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
skupina A 4. kolo 17431
BA Tygři Louny B
Thermia Karlovy Vary
13. 11. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 4. kolo 17432
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
13. 11. 2021
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 4. kolo 17433
BK Sokolov
BA Grizzlies Plzeň B
13. 11. 2021
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
skupina A 4. kolo 17434
Kelti Nové Strašecí
BK Beroun
13. 11. 2021
-
ZŠ Řevničov
Preview
skupina A 5. kolo 17435
BK Beroun
BA Tygři Louny B
27. 11. 2021
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
skupina A 5. kolo 17436
BA Grizzlies Plzeň B
Kelti Nové Strašecí
27. 11. 2021
-
Preview
skupina A 5. kolo 17437
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 5. kolo 17438
Thermia Karlovy Vary
SKB Rokycany
27. 11. 2021
11:00
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
skupina A 6. kolo 17439
BA Tygři Louny B
SKB Rokycany
11. 12. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 6. kolo 17440
BK Sokolov
Thermia Karlovy Vary
11. 12. 2021
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
skupina A 6. kolo 17441
Kelti Nové Strašecí
BK Jiskra Domažlice
11. 12. 2021
-
ZŠ Řevničov
Preview
skupina A 6. kolo 17442
BK Beroun
BA Grizzlies Plzeň B
11. 12. 2021
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
skupina A 7. kolo 17443
BA Grizzlies Plzeň B
BA Tygři Louny B
8. 1. 2022
-
Preview
skupina A 7. kolo 17444
BK Jiskra Domažlice
BK Beroun
8. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 7. kolo 17445
Thermia Karlovy Vary
Kelti Nové Strašecí
8. 1. 2022
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
skupina A 7. kolo 17446
SKB Rokycany
BK Sokolov
8. 1. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 8. kolo 17447
BA Tygři Louny B
BK Sokolov
17. 11. 2021
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 8. kolo 17448
SKB Rokycany
Kelti Nové Strašecí
22. 1. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 8. kolo 17449
Thermia Karlovy Vary
BK Beroun
22. 1. 2022
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
skupina A 8. kolo 17450
BK Jiskra Domažlice
BA Grizzlies Plzeň B
22. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 17451
BK Jiskra Domažlice
BA Tygři Louny B
5. 2. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 17452
BA Grizzlies Plzeň B
Thermia Karlovy Vary
5. 2. 2022
-
Preview
skupina A 9. kolo 17453
BK Beroun
SKB Rokycany
5. 2. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
skupina A 9. kolo 17454
Kelti Nové Strašecí
BK Sokolov
5. 2. 2022
-
ZŠ Řevničov
Preview
skupina A 10. kolo 17455
BA Tygři Louny B
Kelti Nové Strašecí
19. 2. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 10. kolo 17456
BK Sokolov
BK Beroun
19. 2. 2022
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
skupina A 10. kolo 17457
SKB Rokycany
BA Grizzlies Plzeň B
19. 2. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 10. kolo 17458
Thermia Karlovy Vary
BK Jiskra Domažlice
19. 2. 2022
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
skupina A 11. kolo 17459
Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny B
12. 3. 2022
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
skupina A 11. kolo 17460
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
12. 3. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 11. kolo 17461
BA Grizzlies Plzeň B
BK Sokolov
12. 3. 2022
-
Preview
skupina A 11. kolo 17462
BK Beroun
Kelti Nové Strašecí
12. 3. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
skupina A 12. kolo 17463
BA Tygři Louny B
BK Beroun
26. 3. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 12. kolo 17464
Kelti Nové Strašecí
BA Grizzlies Plzeň B
26. 3. 2022
-
ZŠ Řevničov
Preview
skupina A 12. kolo 17465
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
26. 3. 2022
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview
skupina A 12. kolo 17466
SKB Rokycany
Thermia Karlovy Vary
26. 3. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 13. kolo 17467
SKB Rokycany
BA Tygři Louny B
9. 4. 2022
-
Sportovní hala SKB
Preview
skupina A 13. kolo 17468
Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
9. 4. 2022
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
skupina A 13. kolo 17469
BK Jiskra Domažlice
Kelti Nové Strašecí
9. 4. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 17470
BA Grizzlies Plzeň B
BK Beroun
9. 4. 2022
-
Preview
skupina A 14. kolo 17471
BA Tygři Louny B
BA Grizzlies Plzeň B
30. 4. 2022
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 14. kolo 17472
BK Beroun
BK Jiskra Domažlice
30. 4. 2022
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
skupina A 14. kolo 17473
Kelti Nové Strašecí
Thermia Karlovy Vary
30. 4. 2022
-
ZŠ Řevničov
Preview
skupina A 14. kolo 17474
BK Sokolov
SKB Rokycany
30. 4. 2022
-
SH ISŠTE Sokolov
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 15 8 1.0 14.0 6.5 0.0 1.0/4.8 21.1 2.0
33 Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 4 1.0 17.0 7.8 0.5 0.0/0.8 0.0* 4.8
Michal Brumlich Sokol N. Paka 14 4 1.0 15.0 6.0 0.8 0.8/1.8 0.0* 3.3
Michal Baloun ČT 16 4 1.0 12.5 5.8 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.5
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 4 1.0 11.8 2.3 1.3 3.5/6.3 56.0 2.5
Martin Haman Kanonýři Josefov 14 4 1.0 11.3 3.5 1.3 0.5/1.0 0.0* 2.5
Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 16 2 1.0 22.0 7.5 1.0 4.0/7.5 53.3 3.5
Jan Harapát TJ Šumperk 16 2 1.0 19.5 7.5 1.0 1.5/5.0 30.0 4.0
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 2 1.0 18.0 8.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
David Fibír Sokol Žižkov B 16 2 1.0 17.5 5.5 1.0 3.5/5.5 63.6 5.0
Petr Felbaba SK Bruntál 15 1 1.0 33.0 15.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Ondřej Beran Královští Sokoli 16 2 1.0 13.5 4.5 1.0 1.5/4.5 33.3 0.5
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 14 2 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Vojtěch Bartoň Thermia K. Vary 16 2 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.0
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 1 1.0 19.0 5.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdenek Stříbný BK Snakes Orlová 15 1 1.0 18.0 6.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 14 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
David Aubrecht BARoun.l. U17B 15 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
Václav Bajtek Krnov 15 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 15 1 1.0 12.0 2.0 2.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Jakub Mainuš TBS Přerov 15 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.5
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň B 15 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Andrejs BK Bizoni Náchod 15 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Marek Breburda BC Benešov 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Hezina Lions J. Hradec B 14 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Michal Branda SŠB Pardubice 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bastl SKB Rokycany 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Adam Čapek BK Přelouč 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Michal Báča LYNX Liberec 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Filip Gyebi Ababio SKB Strakonice 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Václav Hodáč BC Vysočina B 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Mikuláš Celta BK Opava B 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Čurda BK Beroun 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Adam Bílek SK UP Olomouc B 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Vít Drnec Basket Kohouti 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Bartoň BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bareš BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Adámek BC Kolín B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Funiok Start Havířov 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Egermeier BK Teplice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Adamec Snakes B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Aschenbrenner BK Č. Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bezděčík STRABAG Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Petříček Slovan Varnsdorf 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
4 Filip Bartoš Spartak Rychnov nad Kněžnou 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Prát Renocar Podolí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Beneš Tygři Louny B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Beránek SK Týniště nad Orlicí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Adam BKDěč 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Bačo Sp. DDM Uh. Brod 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 15 23 11 0 1 5
33 Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 15 27 12 1 0 5
Michal Brumlich Sokol N. Paka 14 20 8 2 2 4
Michal Baloun ČT 16 23 10 0 3 4
Vojtěch Formánek BBK Blansko 16 15 3 2 5 4
Martin Haman Kanonýři Josefov 14 16 6 2 2 4
Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 16 22 8 2 6 4
Jan Harapát TJ Šumperk 16 31 12 2 2 5
Radim Brešťanský BK Sokolobv 16 21 10 0 1 1
David Fibír Sokol Žižkov B 16 20 6 2 4 5
Petr Felbaba SK Bruntál 15 33 15 0 3 3
Ondřej Beran Královští Sokoli 16 16 5 2 3 1
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 14 13 4 2 2 2
Vojtěch Bartoň Thermia K. Vary 16 12 6 0 3 2
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 19 5 3 0 0
Zdenek Stříbný BK Snakes Orlová 15 18 6 2 0 2
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 14 12 6 0 0 4
David Aubrecht BARoun.l. U17B 15 12 6 0 1 2
Václav Bajtek Krnov 15 11 5 0 1 3
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 15 12 2 2 2 2
Jakub Mainuš TBS Přerov 15 5 2 0 1 2
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň B 15 9 3 1 0 2
Tadeáš Andrejs BK Bizoni Náchod 15 3 1 0 1 2
Marek Breburda BC Benešov 14 8 4 0 0 2
Adam Hezina Lions J. Hradec B 14 5 2 0 1 4
Michal Branda SŠB Pardubice 15 4 2 0 0 0
Jiří Bastl SKB Rokycany 14 4 2 0 0 2
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 15 4 2 0 0 3
Adam Čapek BK Přelouč 15 4 2 0 0 4
Michal Báča LYNX Liberec 16 3 1 0 1 3
Filip Gyebi Ababio SKB Strakonice 13 2 1 0 0 2
Václav Hodáč BC Vysočina B 15 2 1 0 0 4
Mikuláš Celta BK Opava B 15 2 1 0 0 2
Lukáš Čurda BK Beroun 15 1 0 0 1 2
Adam Bílek SK UP Olomouc B 14 1 0 0 1 0
Matěj Funiok Start Havířov 16 0 0 0 0 2
Jakub Červený BK Jiskra Domažlice 14 0 0 0 0 0
Adam Petříček Slovan Varnsdorf 17 0 0 0 0 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Krnov 2 24.0 2.5 2.5 /8.0 31.3 18.5
TJ Šumperk 2 24.0 3.5 12.5 /26.5 47.2 15.5
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2 34.0 5.5 13.5 /23.5 57.4 20.0
SK Týniště nad Orlicí 4 26.3 0.0 9.0 /19.0 47.4 14.0
Basketbal TJ Svitavy 4 14.0 1.5 4.8 /8.3 57.6 6.0
Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Kelti Nové Strašecí 2 19.5 1.0 4.0 /8.5 47.1 13.5
SKB Rokycany 2 26.0 0.5 5.5 /11.0 50.0 11.5
Sokol Písek Sršni B 1 38.0 3.0 8.0 /14.0 57.1 18.0
Kaplice Grizzlies 2 17.5 3.0 9.0 /22.5 40.0 11.0
BK Přelouč 4 15.5 1.0 5.5 /12.8 43.1 10.5
BC Kolín 4 34.5 4.0 3.0 /10.0 30.0 13.3
Snakes B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Snakes Orlová 1 30.0 5.0 5.0 /13.0 38.5 21.0
SK Bruntál 1 29.0 0.0 6.0 /14.0 42.9 18.0
Basketpoint Frýdek-Místek 2 38.0 5.5 8.5 /19.0 44.7 14.5
BBK Blansko 4 30.5 1.5 10.3 /26.1 39.4 14.0
SK UP Olomouc B 4 6.5 5.0 0.3 /0.3 100.0 0.0
BC Benešov 2 17.5 1.5 4.5 /25.5 17.6 17.5
BC Vysočina B 3 38.7 1.7 6.3 /18.3 34.5 16.7
Start Havířov 2 12.5 3.0 4.5 /12.5 36.0 13.5
BK Opava B 2 33.5 3.0 5.0 /12.0 41.7 12.5
Kanonýři Josefov 4 24.0 5.5 5.3 /13.6 38.9 15.3
Sokol N. Paka 4 33.3 2.8 6.3 /15.3 41.0 19.5
BK Beroun 2 24.5 6.5 4.5 /14.5 31.0 14.0
Thermia K. Vary 2 26.0 0.0 8.0 /22.0 36.4 13.5
BA Grizzlies Plzeň B 2 20.0 2.5 5.5 /13.0 42.3 22.0
BK Jiskra Domažlice 2 25.5 5.0 14.0 /31.5 44.4 16.5
NAPOS Vysoká n. L. 4 22.0 1.3 6.0 /23.5 25.5 15.8
Královští Sokoli 4 16.3 2.5 7.3 /18.3 39.7 13.5
Lions J. Hradec B 2 31.0 3.5 4.0 /12.0 33.3 22.0
SKB Strakonice 2 26.5 3.0 8.0 /16.5 48.5 13.5
BC Nový Jičín 2 26.5 6.0 9.0 /24.5 36.7 18.0
STRABAG Zlín 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Bizoni Náchod 4 19.0 2.3 4.3 /20.8 20.5 14.5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 31.8 3.8 5.8 /12.3 46.9 19.8
BK Sokolov 2 52.5 2.0 6.0 /13.0 46.2 11.0
Tygři Louny B 2 11.5 2.0 2.0 /12.0 16.7 23.0
SKB Česká Třebová 4 31.0 2.8 4.5 /14.0 32.1 12.0
Sp. DDM Uh. Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Pelhřimov 2 22.5 5.0 3.5 /5.0 70.0 8.0
TBS Přerov 4 32.5 2.8 8.0 /17.3 46.4 10.8
Basket Kohouti 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Teplice 1 42.0 1.0 15.0 /28.0 53.6 14.0
Válečníci Děčín B 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SŠB Pardubice 2 17.5 1.5 10.0 /19.5 51.3 15.5
AŠ Mladá Boleslav 2 24.0 2.0 11.0 /21.5 51.2 14.0
BK Č. Brod 2 18.5 3.0 4.0 /16.5 24.2 15.0
BC Kolín B 2 21.0 6.0 8.5 /18.0 47.2 22.5
Slovan Varnsdorf 1 25.0 6.0 20.0 /40.0 50.0 22.0
LYNX Liberec 1 17.0 5.0 10.0 /16.0 62.5 17.0
Sokol Žižkov B 2 20.0 2.0 11.5 /29.5 39.0 24.0
BA 2006´Roudnice n. L. 2 33.5 3.0 3.5 /16.0 21.9 13.5
Tým 2B 3B TH F-
Krnov 27 3 4/10 22
TJ Šumperk 32 4 13/27 18
Spartak Rychnov nad Kněžnou 36 7 15/25 22
SK Týniště nad Orlicí 35 0 11/24 20
Basketbal TJ Svitavy 28 4 16/29 13
Renocar Podolí 0 0 0/0 0
Kelti Nové Strašecí 25 2 6/14 14
SKB Rokycany 30 1 7/14 14
Sokol Písek Sršni B 38 3 8/14 18
Kaplice Grizzlies 18 5 11/28 11
BK Přelouč 20 2 9/23 13
BC Kolín 44 5 5/15 16
Snakes B 0 0 0/0 0
BK Snakes Orlová 30 5 5/13 21
SK Bruntál 29 0 6/14 18
Basketpoint Frýdek-Místek 51 6 11/24 18
BBK Blansko 39 2 13/38 17
SK UP Olomouc B 15 10 1/1 0
BC Benešov 22 3 5/33 25
BC Vysočina B 44 4 9/31 24
Start Havířov 17 4 5/14 16
BK Opava B 39 3 6/13 13
Kanonýři Josefov 28 7 9/23 22
Sokol N. Paka 42 4 8/23 23
BK Beroun 25 9 5/17 19
Thermia K. Vary 28 0 10/28 16
BA Grizzlies Plzeň B 23 4 6/15 23
BK Jiskra Domažlice 26 6 15/37 18
NAPOS Vysoká n. L. 26 3 9/34 19
Královští Sokoli 24 4 15/28 17
Lions J. Hradec B 33 5 5/13 24
SKB Strakonice 38 4 9/18 16
BC Nový Jičín 32 6 12/31 22
STRABAG Zlín 0 0 0/0 0
BK Bizoni Náchod 25 6 7/26 19
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 7 9/17 26
BK Sokolov 55 2 7/15 11
Tygři Louny B 20 2 3/14 30
SKB Česká Třebová 36 4 9/25 17
Sp. DDM Uh. Brod 0 0 0/0 0
BK Pelhřimov 25 5 5/8 16
TBS Přerov 39 3 15/28 14
Basket Kohouti 0 0 0/0 0
BK Teplice 42 1 15/28 14
Válečníci Děčín B 0 0 0/0 0
SŠB Pardubice 24 2 10/20 17
AŠ Mladá Boleslav 30 3 16/29 15
BK Č. Brod 20 5 5/19 17
BC Kolín B 24 7 10/21 25
Slovan Varnsdorf 25 6 20/40 22
LYNX Liberec 17 5 10/16 17
Sokol Žižkov B 30 4 15/37 29
BA 2006´Roudnice n. L. 35 4 4/19 14
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 4 2 2 0 - - -
Zatloukal Ondřej 2 0 2 0 - - -
Vondráčková Sabina 1 0 1 0 - - -
Veselá Lucie 1 0 1 0 - - -
Velda Pavel 1 1 0 0 - - -
Vavrečka Kamil 1 0 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 2 2 0 0 - - -
Šťavík Radek 1 1 0 0 - - -
Šlehofer Martin 1 0 1 0 - - -
Šeferová Nicole 1 0 1 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 1 0 0 - - -
Skoumalová Eliška 2 1 1 0 - - -
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 - - -
Schmidt David 2 1 1 0 - - -
Roučka Michal 1 0 1 0 - - -
Posker Jan 2 0 2 0 - - -
Polda Tomáš 4 2 2 0 - - -
Polák Richard 2 0 2 0 - - -
Pletánek Matěj 2 1 1 0 - - -
Pivovarský Michal 3 2 1 0 - - -
Pilch Marek 2 2 0 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Nývltová Eva 2 2 0 0 - - -
Novotný Tomáš 2 1 1 0 - - -
Nesper Jindřich 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 2 1 1 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 1 1 0 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Kvíz Leoš 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 1 1 0 0 - - -
Křenek Karel 2 2 0 0 - - -
Kryštof Pavel 1 0 1 0 - - -
Kremser Jakub 1 1 0 0 - - -
Krajcigrová Adéla 4 2 2 0 - - -
Kraina Tomáš 1 0 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Kohout Marek 1 0 1 0 - - -
Kmošek Jakub 1 0 1 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Kesler Vladimír 1 1 0 0 - - -
Kapl Antonín 1 1 0 0 - - -
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 - - -
Jodl Jiří 1 1 0 0 - - -
Jeřábek Antonín 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 1 1 0 0 - - -
Janovský Jaroslav 2 0 2 0 - - -
Jakubík Petr 1 0 1 0 - - -
Chodura Ondřej 1 0 1 0 - - -
Chlup Aleš 4 2 2 0 - - -
Chaloupka Libor 2 1 1 0 - - -
Hudec Filip 1 0 1 0 - - -
Hovorka Petr 2 1 1 0 - - -
Heřman Matěj 2 1 1 0 - - -
Hecl Jan 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 1 0 1 0 - - -
Hacklová Rozálie 1 0 1 0 - - -
Frass Rastislav 2 2 0 0 - - -
Fichtner Matyáš 1 0 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 3 1 2 0 - - -
Dvorský Dušan 2 0 2 0 - - -
Dubnová Lucie 4 2 2 0 - - -
Doubková Tereza 4 3 1 0 - - -
Dolinek Ivo 1 1 0 0 - - -
Dočkal Petr 4 2 2 0 - - -
Buňka Jiří 1 1 0 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 - - -
Beránek Martin 2 1 1 0 - - -
Beran Antonín 2 1 1 0 - - -
Bělka Michal 2 1 1 0 - - -
Baron Martin 2 0 2 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
Asztalos Ondřej 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře