Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 17421
BK Beroun
Thermia Karlovy Vary
25. 9. 2021
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Radek Šťavík
Rozálie Hacklová
80
54
26
4
44
22
67
41
Review
skupina A 1. kolo 17419
BK Sokolov
BA Tygři Louny B
28. 9. 2021
12:00
SH ISŠTE Sokolov Miroslav Svatoš
Lucie Veselá
111
47
28
12
58
29
92
39
Review
skupina A 1. kolo 17420
Kelti Nové Strašecí
SKB Rokycany
25. 9. 2021
14:00
ZŠ Řevničov
58
48
10
9
32
24
40
42
Review
skupina A 1. kolo 17422
BA Grizzlies Plzeň B
BK Jiskra Domažlice
25. 9. 2021
18:00
Hala Plzeň Skvrňany Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
52
77
8
23
25
43
37
53
Review
skupina A 2. kolo 17425
SKB Rokycany
BK Beroun
9. 10. 2021
09:00
Sportovní hala SKB Jiří Buňka
Michal Roučka
70
66
11
12
29
32
48
54
Review
skupina A 2. kolo 17424
Thermia Karlovy Vary
BA Grizzlies Plzeň B
9. 10. 2021
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Matěj Heřman
Petr Hovorka
66
54
14
8
40
23
51
32
Review
skupina A 2. kolo 17423
BA Tygři Louny B
BK Jiskra Domažlice
9. 10. 2021
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
15
83
7
28
9
40
11
58
Review
skupina A 2. kolo 17426
BK Sokolov
Kelti Nové Strašecí
9. 10. 2021
17:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Matěj Heřman
123
34
31
8
63
12
95
23
Review
skupina A 3. kolo 17429
BA Grizzlies Plzeň B
SKB Rokycany
23. 10. 2021
09:30
Hala Plzeň Skvrňany Václav Galajda
Jakub Mašek
72
60
13
19
29
26
45
46
Review
skupina A 3. kolo 17430
BK Jiskra Domažlice
Thermia Karlovy Vary
23. 10. 2021
10:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Lubomír Porvich
112
49
31
15
65
32
86
41
Review
skupina A 3. kolo 17427
Kelti Nové Strašecí
BA Tygři Louny B
11. 11. 2021
17:30
ZŠ Řevničov Jiří Veselý
Filip Hackl
46
76
9
27
15
46
34
60
Review
skupina A 3. kolo 17428
BK Beroun
BK Sokolov
23. 10. 2021
17:30
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Buršík
Jáchym Povolný
35
117
8
27
19
60
27
84
Review
skupina A 4. kolo 17431
BA Tygři Louny B
Thermia Karlovy Vary
13. 11. 2021
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Vladimír Kesler
Jindřich Nesper
48
60
12
12
22
20
33
42
Review
skupina A 4. kolo 17433
BK Sokolov
BA Grizzlies Plzeň B
13. 11. 2021
15:00
SH ISŠTE Sokolov Matěj Heřman
Jan Pacelt
74
38
18
6
37
15
54
27
Review
skupina A 4. kolo 17432
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
13. 11. 2021
15:30
Sportovní hala SKB Václav Galajda
Jiří Buňka
59
84
17
26
28
53
51
62
Review
skupina A 4. kolo 17434
Kelti Nové Strašecí
BK Beroun
15. 3. 2022
18:00
ZŠ Řevničov Petr Frána
Michal Vyhlídal
108
87
15
23
50
41
81
60
Review
skupina A 5. kolo 17436
BA Grizzlies Plzeň B
Kelti Nové Strašecí
27. 11. 2021
10:30
Hala Plzeň Skvrňany Jiří Jodl
Jakub Mašek
92
56
22
14
40
37
69
46
Review
skupina A 5. kolo 17435
BK Beroun
BA Tygři Louny B
18. 12. 2021
14:45
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Dub
Jiří Veselý
58
59
5
12
25
26
41
40
Review
skupina A 5. kolo 17437
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
26. 2. 2022
15:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Lubomír Porvich
83
58
18
15
40
33
69
45
Review
skupina A 5. kolo 17438
Thermia Karlovy Vary
SKB Rokycany
14. 1. 2022
18:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
51
70
13
13
25
30
35
48
Review
skupina A 6. kolo 17441
Kelti Nové Strašecí
BK Jiskra Domažlice
13. 2. 2022
12:00
ZŠ Řevničov 48
125
10
17
21
48
29
90
Review
skupina A 6. kolo 17442
BK Beroun
BA Grizzlies Plzeň B
11. 12. 2021
13:45
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Bukovský
Petr Frána
56
79
16
18
34
38
49
58
Review
skupina A 6. kolo 17439
BA Tygři Louny B
SKB Rokycany
8. 4. 2022
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jindřich Nesper
Petr Frána
54
72
12
13
31
34
39
49
Review
skupina A 6. kolo 17440
BK Sokolov
Thermia Karlovy Vary
8. 12. 2021
19:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Hovorka
Roman Kinka
116
55
29
12
54
25
90
38
Review
skupina A 7. kolo 17445
Thermia Karlovy Vary
Kelti Nové Strašecí
8. 1. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Matěj Heřman
Rudolf Neudert
56
58
18
15
29
30
48
43
55
55
56
58
Review
skupina A 7. kolo 17446
SKB Rokycany
BK Sokolov
8. 1. 2022
14:00
Sportovní hala SKB Tomáš Sklenář
Anna Chojnacká
53
86
11
25
22
43
39
69
Review
skupina A 7. kolo 17443
BA Grizzlies Plzeň B
BA Tygři Louny B
8. 1. 2022
17:30
Sportovní gymnázium Plzeň Jan Karásek
Veronika Šlaisová
74
66
8
20
28
32
46
50
Review
skupina A 7. kolo 17444
BK Jiskra Domažlice
BK Beroun
8. 1. 2022
18:30
Městská sportovní hala Matej Kovačovič
Jan Musil
123
35
26
13
53
23
90
28
Review
skupina A 8. kolo 17447
BA Tygři Louny B
BK Sokolov
17. 11. 2021
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Sabina Vondráčková
Vlastimil Krob
43
94
2
29
14
52
31
78
Review
skupina A 8. kolo 17450
BK Jiskra Domažlice
BA Grizzlies Plzeň B
10. 4. 2022
15:00
Městská sportovní hala Jiří Mužík
Jakub Škarda
101
44
26
10
51
22
74
36
Review
skupina A 8. kolo 17448
SKB Rokycany
Kelti Nové Strašecí
18. 3. 2022
18:00
Sportovní hala SKB Lukáš Kalabza
Jakub Mašek
53
104
10
24
32
50
43
79
Review
skupina A 8. kolo 17449
Thermia Karlovy Vary
BK Beroun
25. 3. 2022
18:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Matěj Heřman
Rudolf Neudert
66
48
13
13
33
28
52
38
Review
skupina A 9. kolo 17452
BA Grizzlies Plzeň B
Thermia Karlovy Vary
5. 2. 2022
14:15
Sportovní gymnázium Plzeň Jiří Buňka
Veronika Šlaisová
94
45
26
8
48
17
65
34
Review
skupina A 9. kolo 17454
Kelti Nové Strašecí
BK Sokolov
5. 2. 2022
16:00
ZŠ Řevničov Pavel Strnad
Jiří Pavýza
50
107
6
20
22
50
39
82
Review
skupina A 9. kolo 17451
BK Jiskra Domažlice
BA Tygři Louny B
14. 4. 2022
16:30
Městská sportovní hala Václav Galajda
Pavel Podhůrský
114
45
2
38
60
40
90
32
Review
skupina A 9. kolo 17453
BK Beroun
SKB Rokycany
4. 2. 2022
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Petr Frána
57
69
17
19
35
35
47
51
Review
skupina A 10. kolo 17458
Thermia Karlovy Vary
BK Jiskra Domažlice
19. 2. 2022
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tadeáš Čabala
Petr Hovorka
64
79
18
22
11
22
12
29
Review
skupina A 10. kolo 17456
BK Sokolov
BK Beroun
20. 2. 2022
15:30
SH ISŠTE Sokolov Tadeáš Čabala
Roman Kinka
110
43
19
16
53
24
84
36
Review
skupina A 10. kolo 17457
SKB Rokycany
BA Grizzlies Plzeň B
18. 2. 2022
17:45
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Jakub Mašek
106
48
27
8
34
21
71
28
Review
skupina A 10. kolo 17455
BA Tygři Louny B
Kelti Nové Strašecí
19. 4. 2022
19:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Sabina Vondráčková
69
64
18
17
37
28
47
45
Review
skupina A 11. kolo 17459
Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny B
12. 3. 2022
09:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Roman Kinka
Rudolf Neudert
64
37
13
6
32
11
48
21
Review
skupina A 11. kolo 17461
BA Grizzlies Plzeň B
BK Sokolov
12. 3. 2022
10:00
Hala Plzeň Skvrňany Jan Karásek
Jiří Buňka
67
72
19
19
34
38
47
61
Review
skupina A 11. kolo 17460
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
12. 3. 2022
15:00
Městská sportovní hala Jiří Mužík
Jan Hošťálek
115
78
31
22
67
37
89
60
Review
skupina A 11. kolo 17462
BK Beroun
Kelti Nové Strašecí
7. 12. 2021
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Frána
Fedor Lysov
104
99
20
16
31
40
57
62
86
86
93
93
Review
skupina A 12. kolo 17466
SKB Rokycany
Thermia Karlovy Vary
26. 3. 2022
09:30
Sportovní hala SKB Jan Karásek
Anna Chojnacká
71
65
17
10
32
30
56
49
Review
skupina A 12. kolo 17464
Kelti Nové Strašecí
BA Grizzlies Plzeň B
23. 4. 2022
10:00
ZŠ Řevničov Jiří Veselý
Radek Šťavík
93
37
11
7
38
22
60
29
Review
skupina A 12. kolo 17463
BA Tygři Louny B
BK Beroun
26. 3. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Jindřich Nesper
Sabina Vondráčková
66
48
20
11
36
21
51
37
Review
skupina A 12. kolo 17465
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
26. 3. 2022
16:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Fiala
Matěj Heřman
67
74
13
19
32
39
52
60
Review
skupina A 13. kolo 17470
BA Grizzlies Plzeň B
BK Beroun
9. 4. 2022
10:00
Hala Plzeň Skvrňany Petr Kalabza
Jiří Buňka
83
33
20
10
48
21
70
21
Review
skupina A 13. kolo 17469
BK Jiskra Domažlice
Kelti Nové Strašecí
9. 4. 2022
11:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Pavel Tauber
124
48
27
15
52
26
94
35
Review
skupina A 13. kolo 17467
SKB Rokycany
BA Tygři Louny B
9. 4. 2022
18:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Jakub Mašek
85
61
26
10
50
27
76
43
Review
skupina A 13. kolo 17468
Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
8. 4. 2022
18:45
Tělocvična ZŠ 1. máje Tadeáš Čabala
Petr Fiala
50
85
14
20
20
47
34
73
Review
skupina A 14. kolo 17471
BA Tygři Louny B
BA Grizzlies Plzeň B
30. 4. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Sabina Vondráčková
42
59
13
15
28
26
32
46
Review
skupina A 14. kolo 17473
Kelti Nové Strašecí
Thermia Karlovy Vary
30. 4. 2022
10:00
ZŠ Řevničov Pavel Strnad
Petr Buršík
51
88
11
17
25
38
37
60
Review
skupina A 14. kolo 17472
BK Beroun
BK Jiskra Domažlice
30. 4. 2022
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Štěpán Beran
Jan Matulka
57
97
15
23
35
47
46
70
Review
skupina A 14. kolo 17474
BK Sokolov
SKB Rokycany
25. 3. 2022
17:30
SH ISŠTE Sokolov Vladimír Koranda
Petr Skořepa
113
59
27
11
52
29
86
45
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Aleš Kysilka BK Přelouč 19 24 1.0 24.0 10.0 0.7 2.0/4.3 46.6 1.0
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 18 20 1.0 22.5 7.0 2.2 1.9/6.0 31.1 1.3
Filip Tichavský TBS Přerov 18 22 1.0 19.7 8.3 0.2 2.4/6.0 40.5 1.1
Martin Kopřiva TBS Přerov 19 20 1.0 21.3 6.7 2.2 1.5/2.9 50.0 1.1
17 Jan Moravec Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 24 1.0 17.6 5.4 1.7 1.8/4.0 45.8 2.0
Luděk Žaba SK Týniště nad Orlicí 19 20 1.0 20.4 8.8 0.1 2.6/5.6 46.8 2.5
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlicí 18 23 1.0 16.3 5.8 0.1 4.4/7.0 63.1 1.7
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 17 24 1.0 15.3 5.5 0.4 3.0/6.3 48.7 2.8
Jonáš Škop ČT 18 28 1.0 12.9 4.3 1.2 0.8/1.9 0.0* 1.6
Adam Žiško BC Kolín 20 19 1.0 18.8 5.9 1.8 1.6/3.8 43.1 3.0
Vojtěch Tyleček BBK Blansko 19 24 1.0 14.8 6.8 0.0 1.2/4.3 27.9 1.8
Daniel Uchytil BK Přelouč 18 22 1.0 15.4 6.7 0.1 1.7/6.5 26.6 2.8
Šimon Fanta Sokol N. Paka 19 14 1.0 24.1 9.6 0.5 3.4/6.2 55.2 0.7
Ondřej Balicz AŠ Mladá Boleslav 19 20 1.0 16.8 6.4 0.6 2.4/5.9 40.2 2.3
Michal Brumlich Sokol N. Paka 17 22 1.0 14.4 5.0 0.7 2.3/3.8 59.5 3.1
Martin Zikmund Čech BK Teplice 19 17 1.0 17.8 6.9 0.5 2.3/4.6 50.0 3.6
Marek Vonášek BK Teplice 18 18 1.0 16.7 6.6 0.2 2.8/5.3 52.1 1.8
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 19 13 1.0 23.0 5.5 3.0 2.9/5.7 51.4 1.5
Martin Haman Kanonýři Josefov 17 22 1.0 13.5 4.9 0.7 1.8/3.4 52.0 3.3
Matouš Ranostaj Krnov 18 14 1.0 20.9 8.0 0.1 4.5/7.1 63.6 3.5
33 Mojmír Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 18 1.0 16.2 6.9 0.2 1.8/5.7 31.4 4.3
Filip Mráz BARoun.l. U17B 19 19 1.0 15.3 6.8 0.2 1.0/3.6 27.9 2.4
Josef Repka BARoun.l. U17B 18 18 1.0 16.1 4.9 1.4 1.8/2.7 67.3 1.4
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 18 24 1.0 12.0 4.6 0.5 1.4/5.3 26.8 2.2
Filip Zhříval BK Č. Brod 19 19 1.0 15.1 4.6 1.6 1.1/2.7 40.4 2.1
Lukáš Prade BA Lynx Liberecko 18 19 1.0 14.9 4.5 1.2 2.3/4.2 55.0 2.3
37 Samuel Dlugoš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 16 1.0 17.6 7.8 0.3 1.1/3.0 37.5 2.4
Tomáš Bryška Basketbal TJ Svitavy 17 22 1.0 12.6 3.6 1.3 1.5/2.3 64.7 1.5
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 18 13 1.0 21.0 7.6 0.9 3.0/5.0 60.0 2.1
9 Štěpán Markov Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 16 1.0 16.9 5.3 1.6 1.6/2.2 74.3 1.5
16 Michal Paštika Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 24 1.0 11.2 3.4 1.1 1.1/2.2 49.1 2.2
Jan Klajl BA Lynx Liberecko 19 20 1.0 13.4 4.9 0.9 1.2/2.2 52.3 1.7
Radim Brešťanský BK Sokolobv 19 14 1.0 18.7 7.4 0.6 1.9/3.3 58.7 1.1
Adam Matuška Sokol Žižkov B 19 16 1.0 16.3 7.4 0.0 1.6/2.8 55.6 2.3
Ondřej Minář Lions J. Hradec B 19 12 1.0 21.6 6.5 2.1 2.3/4.1 57.1 2.3
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 19 18 1.0 14.2 5.2 0.6 2.1/5.0 41.1 2.8
Daniel Toman SŠB Pardubice 18 18 1.0 14.1 5.5 0.6 1.2/2.1 57.9 2.3
Gabriel Špaček Basketbal TJ Svitavy 17 20 1.0 12.6 5.1 0.5 0.9/2.6 35.3 2.6
Richard Máj AŠ Mladá Boleslav 19 18 1.0 13.9 5.6 0.5 1.3/3.8 33.8 3.1
Filip Ziesemann Slovan Varnsdorf 18 19 1.0 13.1 3.8 1.3 1.5/3.1 48.3 1.6
Jakub Novotný BK Sokolobv 19 14 1.0 17.6 7.3 0.4 1.8/2.9 62.5 1.2
36 Milan Čapek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 24 1.0 10.3 3.3 1.1 0.4/1.5 0.0* 1.5
Michal Hamerník BK Beroun 17 13 1.0 18.8 4.8 2.2 2.6/5.2 50.0 2.0
Matěj Prokeš BK Č. Brod 18 19 1.0 12.9 3.7 1.5 0.8/2.0 42.1 1.3
Šimon Knol Kanonýři Josefov 17 24 1.0 10.0 3.5 0.9 0.5/0.8 0.0* 1.8
Daniel Novotný Kanonýři Josefov 17 24 1.0 10.0 1.8 2.0 0.4/0.8 0.0* 1.5
24 Matěj Jirák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 16 1.0 15.0 4.6 1.4 1.6/3.3 48.1 2.0
Adam Jenka TBS Přerov 19 22 1.0 10.9 4.6 0.2 0.9/2.5 35.7 3.0
Tomáš Fedor Sokol N. Paka 18 16 1.0 14.8 6.4 0.1 1.7/3.5 48.2 2.7
Ondřej Beran Královští Sokoli 19 14 1.0 16.9 5.6 1.6 0.9/3.1 30.2 1.9
Jakub Pešek BK Pelhřimov 18 11 1.0 21.3 6.3 1.8 3.3/6.6 49.3 2.1
Martin Friš ČT 19 21 1.0 10.8 4.6 0.2 1.0/3.1 30.8 1.2
4 Filip Bartoš Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 20 1.0 11.3 4.8 0.2 1.2/2.5 46.0 1.0
Ondřej Čapek AŠ Mladá Boleslav 19 18 1.0 12.5 3.9 0.5 3.1/5.2 59.6 2.0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 19 22 1.0 10.2 3.5 0.1 3.0/5.9 51.2 2.0
Filip Klejch ČT 20 28 1.0 7.9 2.7 0.6 0.7/2.0 35.7 1.5
Šimon Kalhous Kanonýři Josefov 17 20 1.0 10.9 3.7 0.6 1.9/2.8 67.3 1.4
Šimon Kovář ČT 18 26 1.0 8.3 3.0 0.4 1.2/2.2 56.1 1.5
Michal Růžička BBK Blansko 17 22 1.0 9.8 4.7 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Filip Kašpar SKB Strakonice 20 12 1.0 17.9 6.8 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.9
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 18 22 1.0 9.7 3.4 0.6 1.1/2.5 43.6 2.9
Zbyněk Ježek BBK Blansko 20 26 1.0 8.2 2.8 0.0 2.4/5.2 47.0 2.0
Kryštof Mádle BK Bizoni Náchod 20 20 1.0 10.6 4.8 0.2 0.4/1.9 0.0* 2.9
Filip Šulc Sokol N. Paka 17 20 1.0 10.6 4.2 0.5 0.9/2.5 36.0 2.4
Ondřej Hanitz AŠ Mladá Boleslav 18 18 1.0 11.7 4.2 0.5 1.9/3.4 54.8 2.4
Jan Harapát TJ Šumperk 19 14 1.0 15.0 5.7 0.7 1.4/3.4 42.6 1.9
Lukáš Pucholt ČT 20 21 1.0 10.0 3.2 0.9 0.9/1.9 0.0* 2.0
Antonín Podzemský BK Teplice 19 15 1.0 14.0 4.0 1.3 2.0/3.6 55.6 2.3
Miroslav Bazsó Kaplice Grizzlies 19 11 1.0 19.0 5.8 1.0 4.4/7.5 58.5 1.5
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 9.5 3.9 0.1 1.3/3.8 33.3 3.2
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 9.5 3.2 0.7 1.0/1.6 0.0* 1.6
Josef Šavrda BK Teplice 18 19 1.0 10.8 3.2 0.8 1.9/4.1 47.4 3.3
Tadeáš Králík BC Vysočina B 17 10 1.0 19.9 7.5 1.4 0.7/2.2 31.8 1.0
Patrik Sahánek Kanonýři Josefov 19 24 1.0 8.3 3.3 0.3 1.0/3.4 30.5 3.2
Vladimír Vondraš Sokol Žižkov B 20 18 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/2.2 40.0 3.0
Ondřej Koláčný BC Kolín 19 16 1.0 12.3 3.1 1.8 0.8/2.1 36.4 1.6
Matouš Jelínek ČT 19 26 1.0 7.4 3.3 0.2 0.3/1.8 0.0* 2.3
Vojtěch Drahný BK Pelhřimov 19 11 1.0 17.5 5.8 1.5 1.2/2.9 40.6 2.3
Martin Bouzek TBS Přerov 18 22 1.0 8.5 2.9 0.7 0.6/1.0 0.0* 2.1
Lukáš Pater Krnov 19 10 1.0 18.7 5.6 1.1 4.2/6.9 60.9 1.4
Jan Chvosta SKB Strakonice 19 9 1.0 20.6 8.2 0.8 1.8/3.0 59.3 2.2
Adam Bareš BC Kolín 19 13 1.0 14.2 5.4 0.2 2.9/5.6 52.1 2.6
Jakub Sokol Thermia K. Vary 18 13 1.0 14.1 6.0 0.0 2.1/5.0 41.5 1.9
Tomáš Hotovec Kelti Nové Strašecí 19 13 1.0 14.1 4.4 1.1 2.1/3.7 56.3 1.8
Jakub Hasman BK Jiskra Domažlice 19 10 1.0 18.0 4.7 1.7 3.5/4.9 71.4 2.0
Robert Thomas Seaborn BK Sokolobv 18 10 1.0 18.0 8.1 0.0 1.8/3.6 50.0 1.7
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 18 10 1.0 18.0 6.0 1.6 1.2/2.1 57.1 0.9
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 18 14 1.0 12.8 4.5 0.9 1.2/2.6 47.2 2.1
Jakub Sedlák BBK Blansko 19 28 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 0.4
Matěj Kořínek Královští Sokoli 19 16 1.0 11.1 3.6 1.0 0.9/3.5 25.0 2.8
Petr Hrubý SKB Rokycany 19 8 1.0 22.1 9.3 0.0 3.6/8.1 44.6 2.4
Jakub Klimeš SŠB Pardubice 19 13 1.0 13.6 4.6 0.8 1.8/3.5 52.2 1.9
Tumur Delgersaikhan AŠ Mladá Boleslav 19 15 1.0 11.5 3.6 1.2 0.7/1.4 0.0* 2.5
Jan Beneš Thermia K. Vary 19 13 1.0 13.2 5.4 0.3 1.5/3.5 43.5 2.4
Dominik Berisha SKB Rokycany 19 14 1.0 12.2 5.5 0.1 0.8/2.2 35.5 2.9
Jakub Zhříval BK Č. Brod 18 19 1.0 8.9 3.4 0.2 1.6/4.2 39.2 3.2
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 17 16 1.0 10.6 3.6 0.8 1.0/4.2 23.9 1.6
Vojtěch Brom Lions J. Hradec B 19 11 1.0 15.4 5.4 0.9 1.9/3.7 51.2 2.4
Tomáš Nazarčuk BK Č. Brod 18 15 1.0 11.2 3.5 0.9 1.5/2.7 53.7 2.1
Vojtěch Formánek BBK Blansko 19 24 1.0 7.0 1.8 0.6 1.6/3.0 52.1 1.5
Vít Mauric Slovan Varnsdorf 18 15 1.0 11.2 3.5 0.3 3.1/5.9 53.4 2.2
Benedikt Marek Sokol Žižkov B 19 18 1.0 9.2 2.9 0.9 0.7/1.7 0.0* 2.4
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 17 20 1.0 8.3 3.7 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.4
Jakub Douda Sokol Písek Sršni B 19 10 1.0 16.6 5.6 1.5 0.9/1.9 0.0* 1.6
Fabián Neuman SKB Rokycany 19 13 1.0 12.7 5.5 0.1 1.5/2.2 71.4 2.9
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 18 12 1.0 13.8 5.0 0.8 1.5/3.2 47.4 1.8
Jonáš Pavlíček SKB FASTAV Zlín 18 11 1.0 15.0 6.1 0.2 2.3/5.2 43.9 2.0
Zdenek Stříbný BK Snakes Orlová 18 12 1.0 13.8 5.9 0.4 0.7/2.5 26.7 2.3
Bohdan Hornychar BA Lynx Liberecko 18 16 1.0 10.1 3.8 0.6 0.6/1.5 0.0* 2.1
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 19 14 1.0 11.6 4.6 0.5 0.9/2.9 32.5 2.4
Jan Procházka BC Kolín 19 16 1.0 10.1 4.0 0.1 1.7/3.0 56.3 0.9
Petr Veselý BK Sokolobv 18 12 1.0 13.4 4.3 1.3 0.9/1.2 0.0* 1.8
Jakub Cvrkál TBS Přerov 18 14 1.0 11.4 5.4 0.0 0.7/2.1 33.3 1.6
5 Jakub Matějíček Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 22 1.0 7.1 3.2 0.0 0.7/2.7 27.1 3.1
David Michal BK Jiskra Domažlice 18 12 1.0 12.8 5.1 0.6 0.9/1.9 0.0* 2.4
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 18 11 1.0 14.0 3.6 1.1 3.5/4.6 74.5 1.5
Vojtěch Sýkora BC Kolín 19 19 1.0 8.0 2.6 0.7 0.5/1.0 0.0* 1.7
František Česal BK Č. Brod 20 13 1.0 11.4 5.2 0.0 0.9/1.7 0.0* 0.8
Vilém Vrbica NAPOS Vysoká n. L. 18 14 1.0 10.6 4.2 0.3 1.3/2.9 43.9 1.6
Ladislav Jindra Slovan Varnsdorf 18 19 1.0 7.7 1.8 1.0 1.1/2.4 44.4 1.5
Jan Stuchlík Sokol Písek Sršni B 19 11 1.0 13.2 6.1 0.2 0.5/0.7 0.0* 2.1
Vojtěch Povolný BK Beroun 19 10 1.0 14.4 4.1 0.9 3.5/7.0 50.0 2.0
Daniel Moll BBK Blansko 19 26 1.0 5.5 2.2 0.3 0.1/0.7 0.0* 1.0
Matyáš Klvaň BC Kolín 19 13 1.0 10.8 3.5 0.9 1.2/2.2 53.6 2.6
Filip Verunáč BK Přelouč 18 22 1.0 6.4 2.8 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.7
Matyáš Vítek BK Snakes Orlová 17 10 1.0 14.0 1.8 3.3 0.5/1.4 0.0* 2.6
Michal Metz Basketpoint Frýdek-Místek 19 5 1.0 28.0 11.0 0.4 4.8/8.2 58.5 3.2
Kvido Sekot Sokol N. Paka 17 18 1.0 7.7 1.9 0.7 1.7/2.8 60.0 2.8
Jiří Horyna Basketbal TJ Svitavy 18 22 1.0 6.2 2.6 0.1 0.8/2.5 30.9 1.1
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 19 15 1.0 9.1 3.5 0.2 1.6/3.4 47.1 2.6
Hynek Čebiš SŠB Pardubice 19 17 1.0 8.1 3.7 0.1 0.5/1.6 0.0* 3.2
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 17 10 1.0 13.6 6.2 0.1 0.9/1.8 0.0* 3.0
Ondřej Řánek BK Sokolobv 19 7 1.0 19.4 9.0 0.1 1.0/3.9 25.9 1.6
Lukáš Kaprál TBS Přerov 19 24 1.0 5.6 2.4 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.5
Dominik Thurnwald BK Jiskra Domažlice 18 7 1.0 19.3 4.7 2.6 2.1/2.4 88.2 2.0
Patrik Málek SŠB Pardubice 18 20 1.0 6.7 2.4 0.6 0.3/0.9 0.0* 1.8
Štěpán Krška BC Benešov 17 11 1.0 12.2 3.4 1.2 1.9/4.0 47.7 2.3
Jaroslav Milý SK Týniště nad Orlicí 20 12 1.0 11.2 4.9 0.2 0.8/2.8 29.4 0.8
Matěj Kracík Sokol N. Paka 17 22 1.0 5.9 2.1 0.4 0.5/1.3 0.0* 1.4
Vojtěch Ševčík SK UP Olomouc C 18 6 1.0 21.7 10.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Vojtěch Bartoň Thermia K. Vary 19 13 1.0 9.9 4.7 0.0 0.5/2.4 22.6 2.2
32 Adam Janeček Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 20 1.0 6.5 2.8 0.1 0.8/2.9 28.1 3.4
David Jánoš SK Týniště nad Orlicí 19 23 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.7
Václav Borský SKB FASTAV Zlín 18 11 1.0 11.6 2.4 2.0 0.9/1.1 0.0* 2.2
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 18 12 1.0 10.6 3.5 0.9 0.8/1.6 0.0* 2.0
Cedric Oupoh Lions J. Hradec B 18 8 1.0 15.6 7.0 0.1 1.3/4.4 28.6 3.6
František Harazin BK Opava B 17 8 1.0 15.6 4.9 1.8 0.6/1.0 0.0* 0.9
Martin Kubánek BARoun.l. U17B 19 12 1.0 10.3 3.9 0.3 1.8/5.1 34.4 1.8
Marek Bednář TJ Šumperk 19 14 1.0 8.9 3.7 0.0 1.4/3.2 44.4 3.3
Vojtěch Kučeva Start Havířov 19 10 1.0 12.3 3.5 1.1 2.0/4.5 44.4 2.4
Jakub Sochor TBS Přerov 19 24 1.0 5.1 2.3 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.7
Lukáš Proisl Kaplice Grizzlies 19 10 1.0 12.2 4.1 0.5 2.5/4.6 54.3 1.1
Tadeáš Koblása SK Týniště nad Orlicí 18 18 1.0 6.7 3.2 0.0 0.2/1.6 0.0* 2.4
Jakub Vyplel SKB FASTAV Zlín 19 8 1.0 15.0 5.4 1.0 1.3/3.8 33.3 2.4
15 Martin Drinka TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 24 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.1
Tomáš Vrátný BC Vysočina B 18 10 1.0 11.7 3.6 0.9 1.8/4.1 43.9 1.1
Vojtěch Dohnálek Sokol Žižkov B 19 16 1.0 7.3 2.8 0.4 0.6/1.8 0.0* 2.1
Daniel Ransdorf Tygři Louny B 18 13 1.0 8.9 3.4 0.5 0.8/2.5 31.3 1.1
Jan Buschta BA Lynx Liberecko 19 16 1.0 7.3 2.4 0.6 0.5/1.5 0.0* 2.2
Dominik Pova BK Teplice 17 17 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/1.9 0.0* 2.1
David Morávek BK Přelouč 18 14 1.0 8.1 3.7 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.3
Adam Novák BK Teplice 19 18 1.0 6.3 1.2 1.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Adam Leo Pechanec TJ Šumperk 20 10 1.0 11.4 4.4 0.3 1.7/3.3 51.5 2.4
Ondřej Koupý BBK Blansko 18 26 1.0 4.4 1.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.8
10 Jakub Vondráček Spartak Rychnov nad Kněžnou 20 26 1.0 4.4 1.9 0.1 0.4/2.1 18.5 1.6
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 18 7 1.0 16.3 7.3 0.3 0.9/1.3 0.0* 0.7
20 Ondřej Bauer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 18 22 1.0 5.0 1.9 0.3 0.4/1.4 0.0* 3.1
Adam Kněžour Královští Sokoli 17 10 1.0 11.0 3.9 0.3 2.3/4.7 48.9 2.0
21 Petr Fiala BA Grizzlies Plzeň B 18 8 1.0 13.8 5.8 0.5 0.8/1.0 0.0* 2.0
Tadeáš Vacula Krnov 18 12 1.0 9.0 4.1 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.6
Jáchym Vondřička SKB Strakonice 18 11 1.0 9.7 3.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 2.4
Jakub Štibrocha BK Snakes Orlová 18 9 1.0 11.7 4.6 0.1 2.2/4.1 54.1 3.1
Vladislav Chod SKB Strakonice 19 10 1.0 10.5 4.6 0.0 1.3/2.9 44.8 3.7
Šimon Kučera BC Kolín 19 19 1.0 5.5 2.3 0.1 0.7/1.7 0.0* 2.3
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 18 19 1.0 5.5 2.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Adam Marián Kmeť SK Týniště nad Orlicí 18 24 1.0 4.3 1.8 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.6
Martin Matula BK Beroun 18 11 1.0 9.3 4.4 0.0 0.5/2.3 24.0 3.0
Vojtěch Zelina BK Snakes Orlová 18 12 1.0 8.4 3.6 0.2 0.8/3.2 23.7 3.7
Jakub Trinkl Kaplice Grizzlies 19 10 1.0 10.0 3.1 1.2 0.2/1.2 0.0* 1.1
Jakub Brožek SŠB Pardubice 17 14 1.0 7.1 1.4 1.1 1.1/2.1 51.7 0.7
Tomáš Navrátil Sokol Žižkov B 19 7 1.0 14.3 6.1 0.3 1.1/2.6 44.4 2.7
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 18 5 1.0 20.0 7.4 0.8 2.8/5.6 50.0 3.8
Tomáš Pešek Thermia K. Vary 20 13 1.0 7.6 3.4 0.1 0.6/2.2 28.6 7.0
Šimon Frous BA Grizzlies Plzeň B 18 11 1.0 8.9 3.8 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.6
Michal Baloun ČT 19 10 1.0 9.8 4.3 0.1 0.9/2.5 36.0 3.0
Pavel Budínský Sokol N. Paka 16 20 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.0
Lukáš Sádovský SŠB Pardubice 16 12 1.0 8.2 3.3 0.3 0.9/2.3 39.3 2.5
Ondřej Luh Slovan Varnsdorf 19 9 1.0 10.9 3.2 1.1 1.1/1.4 0.0* 1.2
Nikolas Theodoru BK Opava B 18 14 1.0 7.0 2.5 0.4 0.7/1.5 0.0* 1.0
14 Jan Dusil Spartak Rychnov nad Kněžnou 18 20 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
Jan Grunt Tygři Louny B 18 12 1.0 8.1 2.3 1.1 0.3/1.0 0.0* 1.8
Šimon Kraváček BBK Blansko 18 14 1.0 6.9 2.9 0.0 1.1/1.9 0.0* 1.8
Matyáš Nešpor Královští Sokoli 17 12 1.0 8.0 3.8 0.0 0.5/2.1 24.0 1.8
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 18 13 1.0 7.4 2.3 0.7 0.7/2.2 32.1 2.2
Radek Pospíšil Tygři Louny B 19 5 1.0 18.8 7.2 0.8 2.0/4.6 43.5 2.2
Matěj Němec BC Vysočina B 18 10 1.0 9.4 4.1 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.5
Pavel Prchal BK Pelhřimov 19 11 1.0 8.5 3.5 0.2 1.1/3.5 31.6 1.5
Václav Krátký SK UP Olomouc C 18 7 1.0 13.4 4.6 1.4 0.0/0.0 0.0* 1.0
Štěpán Likler Lions J. Hradec B 18 10 1.0 9.4 3.8 0.4 0.6/1.0 0.0* 1.2
Bivoj Xaver Pleskot NAPOS Vysoká n. L. 17 12 1.0 7.8 3.3 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.4
29 Zdeněk Fišer TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20 10 1.0 9.3 4.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.2
Jakub Altmann Královští Sokoli 18 16 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.9
Dalibor Vaněk Start Havířov 19 12 1.0 7.6 1.8 0.9 1.2/4.0 29.2 3.3
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 18 5 1.0 18.2 4.6 2.6 1.2/2.0 60.0 4.2
Štěpán Zatloukal TJ Šumperk 20 8 1.0 11.4 3.6 0.6 2.3/3.4 66.7 1.0
Michal Báča BA Lynx Liberecko 19 14 1.0 6.5 2.6 0.1 0.8/2.1 36.7 2.8
Matěj Šupina TJ Šumperk 17 9 1.0 10.1 3.3 0.4 2.1/3.6 59.4 2.0
Matěj Jacko Královští Sokoli 17 11 1.0 8.2 2.4 0.6 1.5/3.5 43.6 1.6
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 18 11 1.0 8.2 2.5 0.7 1.1/2.5 44.4 1.6
Ondřej Buben Slovan Varnsdorf 19 15 1.0 6.0 2.6 0.1 0.6/2.5 24.3 3.4
František Němec BARoun.l. U17B 17 12 1.0 7.4 2.7 0.3 1.1/2.0 54.2 0.8
Tomas Van Geet BA Lynx Liberecko 19 16 1.0 5.6 2.3 0.2 0.5/1.7 0.0* 2.3
Matyáš Musil BBK Blansko 18 24 1.0 3.7 1.2 0.3 0.4/1.2 0.0* 0.7
František Tichý BARoun.l. U17B 18 10 1.0 8.8 3.3 0.6 0.4/2.8 14.3 2.1
Ludvík Kysela BA Lynx Liberecko 18 20 1.0 4.3 1.2 0.5 0.6/0.9 0.0* 0.6
Karel Včelka BK Opava B 17 8 1.0 10.8 3.1 1.1 1.1/2.0 56.3 1.1
Jakub Očenáš ČT 19 26 1.0 3.3 1.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 18 12 1.0 7.1 3.3 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.6
Jiří Hauser BK Sokolobv 19 12 1.0 7.1 1.9 1.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Tomáš Petr Sokol Žižkov B 19 18 1.0 4.7 1.8 0.0 1.1/2.3 46.3 1.9
David Aubrecht BARoun.l. U17B 18 17 1.0 5.0 1.5 0.4 0.8/1.9 0.0* 1.9
Vilém Foltýn BC Nový Jičín 18 11 1.0 7.6 2.8 0.2 1.5/3.0 48.5 1.3
Jakub Dobruský BK Přelouč 17 13 1.0 6.5 2.9 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.0
Martin Tesař Basketbal TJ Svitavy 18 12 1.0 7.0 2.8 0.3 0.8/1.9 0.0* 1.4
Tomáš Zdražil Basketbal TJ Svitavy 16 18 1.0 4.6 1.8 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.5
Maxim Šašek BK Beroun 17 13 1.0 6.3 2.4 0.2 0.8/1.8 0.0* 2.5
Štěpán Kovář ČT 18 28 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Ondřej Šimek SKB FASTAV Zlín 18 9 1.0 9.1 3.0 0.7 1.1/2.9 38.5 2.1
Bořek Litterbach BK Bizoni Náchod 19 23 1.0 3.6 1.3 0.1 0.6/1.6 0.0* 2.2
18 Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň B 17 11 1.0 7.4 2.4 0.7 0.5/2.3 20.0 2.2
Štěpán Klanica SKB FASTAV Zlín 17 10 1.0 8.1 1.8 0.6 2.7/5.3 50.9 1.6
Filip Mencl Kanonýři Josefov 19 20 1.0 4.1 1.3 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.8
Michal Sedmík BC Vysočina B 17 7 1.0 11.4 5.3 0.0 0.9/1.3 0.0* 2.0
Martin Pur SK UP Olomouc C 18 6 1.0 13.2 5.3 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.2
Jan Přecechtěl BK Opava B 18 10 1.0 7.9 3.2 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 18 19 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
Ondřej Benda Sokol Písek Sršni B 17 5 1.0 15.8 5.0 1.0 2.8/3.8 73.7 1.8
Antonín Šulek Kaplice Grizzlies 17 10 1.0 7.8 1.9 0.5 2.5/4.4 56.8 1.1
Jonáš Behenský SKB Rokycany 18 10 1.0 7.8 2.9 0.6 0.2/0.8 0.0* 2.9
Maddox Dofek BC Nový Jičín 18 12 1.0 6.4 1.6 0.8 1.0/2.5 40.0 2.6
Tadeáš Andrejs BK Bizoni Náchod 18 20 1.0 3.9 1.6 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.0
Jakub Drulák Krnov 18 11 1.0 7.0 3.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.8
Matěj Zimmer BK Opava B 18 9 1.0 8.4 4.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.4
Adam Ryl BK Č. Brod 19 9 1.0 8.4 3.2 0.1 1.7/3.2 51.7 2.1
Giulio Musil BC Benešov 18 9 1.0 8.3 3.9 0.0 0.6/3.4 16.1 2.6
Kryštof Stolarczyk BK Snakes Orlová 17 13 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.9 28.9 2.3
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 16 9 1.0 8.2 0.8 2.1 0.3/0.4 0.0* 1.6
Samuel Laksa Tygři Louny B 19 11 1.0 6.7 3.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.9
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 18 12 1.0 6.2 2.1 0.6 0.3/0.7 0.0* 2.3
Tomáš Král NAPOS Vysoká n. L. 18 22 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Štěpán Beran SKB Strakonice 19 10 1.0 7.3 2.9 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.4
5 David Lukeš BA Grizzlies Plzeň B 17 11 1.0 6.5 2.5 0.4 0.5/1.8 0.0* 2.5
Radim Jašek BC Nový Jičín 19 11 1.0 6.5 2.6 0.2 0.7/1.6 0.0* 1.5
Pavel Czudek BK Opava B 18 4 1.0 17.8 3.5 2.0 4.8/7.0 67.9 3.0
Michal Jan Novák Královští Sokoli 17 12 1.0 5.9 2.1 0.5 0.3/1.0 0.0* 2.8
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 18 5 1.0 14.2 5.0 0.8 1.8/4.4 40.9 2.6
Tomáš Žatečka BC Vysočina B 18 6 1.0 11.8 4.7 0.0 2.5/4.8 51.7 2.2
Tomáš Růžička TJ Šumperk 18 9 1.0 7.8 2.1 0.6 1.9/3.0 63.0 2.9
Albert Štícha BC Kolín 19 18 1.0 3.8 0.8 0.6 0.4/1.1 0.0* 1.6
6 Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň B 18 12 1.0 5.7 1.6 0.6 0.8/2.0 37.5 2.4
Ondřej Socha Sokol N. Paka 19 22 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.3
Samuel Tomeš ČT 18 21 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.6
Ondřej Smyček Start Havířov 19 12 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/3.0 13.9 1.8
Matěj Vrzáček BK Bizoni Náchod 19 16 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Radomil Pípa Slovan Varnsdorf 17 18 1.0 3.7 1.4 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.1
Václav Bajtek Krnov 17 12 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.8
Jan Doležal SŠB Pardubice 18 14 1.0 4.7 1.7 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.4
Jakub Novák BK Č. Brod 19 9 1.0 7.2 1.7 0.9 1.2/2.9 42.3 3.0
Šimon Javůrka BK Opava B 18 13 1.0 5.0 1.6 0.4 0.6/2.0 30.8 2.0
František Sýkora Sokol N. Paka 16 12 1.0 5.3 2.2 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.2
Martin Plešinger Tygři Louny B 19 12 1.0 5.3 1.8 0.5 0.2/0.4 0.0* 2.1
Filip Adamec SŠB Pardubice 17 8 1.0 8.0 3.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.4
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 17 7 1.0 9.0 4.0 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.6
Jakub Mašek Sokol Žižkov B 19 11 1.0 5.7 2.3 0.1 0.9/2.5 37.0 1.9
Tadeáš Laky Basketbal TJ Svitavy 16 14 1.0 4.5 0.6 1.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
Matyáš Svatek Slovan Varnsdorf 18 18 1.0 3.5 1.4 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.3
Tobiáš Strýček BA Lynx Liberecko 19 8 1.0 7.9 3.1 0.1 1.3/2.6 47.6 2.5
Oliver Langer Lions J. Hradec B 17 11 1.0 5.7 2.3 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.2
Matyáš Zita Sokol Písek Sršni B 17 8 1.0 7.8 3.4 0.3 0.3/0.3 0.0* 2.4
Tadeáš Janoušek Královští Sokoli 17 14 1.0 4.4 1.8 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.9
Lorik Sahatqiu Thermia K. Vary 19 12 1.0 5.2 2.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.3
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň B 18 9 1.0 6.8 2.6 0.1 1.3/3.2 41.4 1.2
8 Jaroslav Felix Bílek Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 15 1.0 4.1 1.3 0.4 0.2/0.5 0.0* 1.4
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 19 10 1.0 6.1 2.4 0.1 1.0/2.6 38.5 1.9
13 František Marek BA Grizzlies Plzeň B 18 9 1.0 6.8 2.1 0.3 1.6/2.8 56.0 1.9
Ondřej Vondrák Krnov 19 15 1.0 4.1 1.6 0.1 0.5/1.0 0.0* 2.8
15 Tomáš Píč Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 25 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Filip Pošvic TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 9 1.0 6.7 2.8 0.1 0.8/2.0 38.9 1.9
Adam Hezina Lions J. Hradec B 17 5 1.0 11.8 4.8 0.2 1.6/2.6 61.5 2.6
David Fibír Sokol Žižkov B 19 10 1.0 5.9 2.0 0.3 1.0/2.1 47.6 3.1
Filip Sýkora BC Kolín 18 18 1.0 3.3 1.2 0.3 0.1/0.5 0.0* 1.8
Antonín Petřek BK Sokolobv 17 12 1.0 4.9 2.3 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.8
Antonín Kopic Sokol Žižkov B 19 16 1.0 3.6 1.6 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.6
Alexander Hess Sokol Písek Sršni B 17 8 1.0 7.3 1.0 1.6 0.4/0.6 0.0* 1.3
Matěj Matuška BBK Blansko 17 18 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.4
Adam Poslt Kanonýři Josefov 15 20 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.4
Ondřej Hejduk BK Opava B 18 4 1.0 14.3 4.8 1.3 1.0/1.5 0.0* 1.8
Rudolf Ryska Sokol Písek Sršni B 18 12 1.0 4.7 2.1 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.3
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 17 3 1.0 18.7 4.0 3.0 1.7/2.3 71.4 3.0
Roman Váňa Královští Sokoli 19 9 1.0 6.2 2.8 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.2
Viktor Koňařík TBS Přerov 18 18 1.0 3.1 0.7 0.5 0.2/0.4 0.0* 0.4
Marek Kocourek Start Havířov 19 11 1.0 5.0 1.3 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.7
Robert Malý BK Sokolobv 19 7 1.0 7.7 3.1 0.1 1.0/2.3 43.8 1.4
Daniel Kudela BK Opava B 19 5 1.0 10.8 4.4 0.6 0.2/0.8 0.0* 1.6
Jan Sadílek SK UP Olomouc C 18 5 1.0 10.8 5.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jonáš Prokop BK Pelhřimov 19 11 1.0 4.9 2.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.5
Vojtěch Bartoš Sokol Žižkov B 18 14 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.9
Matěj Mazanec Kaplice Grizzlies 20 10 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.8
Ondřej Slanina BK Opava B 19 4 1.0 13.3 6.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.5
Tadeáš Zouhar BBK Blansko 19 18 1.0 2.9 0.8 0.4 0.1/0.3 0.0* 1.3
Filip Kačírek Sokol Písek Sršni B 17 7 1.0 7.4 3.1 0.3 0.3/0.3 0.0* 1.3
Matěj Košata BC Benešov 17 5 1.0 10.4 3.4 0.6 1.8/4.4 40.9 2.8
Matyáš Zatloukal TJ Šumperk 18 9 1.0 5.8 1.9 0.4 0.7/1.9 0.0* 1.7
Lukáš Mareš SKB FASTAV Zlín 20 6 1.0 8.5 3.7 0.2 0.7/2.3 28.6 3.0
Jan Mikolášek BC Benešov 18 12 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/2.2 19.2 1.3
Dominik Suchánek Lions J. Hradec B 18 11 1.0 4.6 2.3 0.0 0.1/1.3 0.0* 1.8
Ondřej Seibert Start Havířov 17 11 1.0 4.6 1.6 0.1 1.1/2.5 44.4 2.5
Michal Kubínek BK Teplice 17 20 1.0 2.6 0.5 0.4 0.4/0.6 0.0* 0.7
Karel Očenášek SK UP Olomouc C 18 3 1.0 17.0 8.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Bureš BK Bizoni Náchod 18 18 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.4
Jakub Vaníček SKB Strakonice 16 5 1.0 10.2 4.0 0.2 1.6/3.0 53.3 1.0
Petr Beran SKB Rokycany 19 9 1.0 5.6 1.7 0.4 0.9/2.6 34.8 2.4
Filip Kozel BBK Blansko 19 16 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.5
Viktor Valenčin BK Snakes Orlová 18 6 1.0 8.3 1.0 1.7 1.3/1.5 0.0* 1.5
Jan Bradáč Lions J. Hradec B 18 12 1.0 4.2 1.6 0.2 0.5/1.1 0.0* 2.4
Josef Doskočil Basketbal TJ Svitavy 18 22 1.0 2.2 0.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Hynek Ženíšek BK Jiskra Domažlice 17 9 1.0 5.4 2.0 0.2 0.8/2.0 38.9 1.2
David Polcar Tygři Louny B 17 10 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.1
Lukáš Kubínek BK Teplice 17 18 1.0 2.7 0.4 0.6 0.3/0.5 0.0* 0.6
8 Tadeáš Dvořák TJ Jiskra Havlíčkův Brod 19 18 1.0 2.7 1.2 0.1 0.2/0.4 0.0* 2.0
Samuel Polanský Basketbal TJ Svitavy 17 16 1.0 3.0 1.1 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.1
David Žilka Kanonýři Josefov 19 22 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.6
Petr Král BC Vysočina B 19 11 1.0 4.4 1.9 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.3
Štěpán Kleiner TBS Přerov 19 24 1.0 2.0 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
8 Jan Erbes BA Grizzlies Plzeň B 18 5 1.0 9.4 3.6 0.4 1.0/2.2 45.5 0.8
Marco Kormanik Start Havířov 17 8 1.0 5.9 2.0 0.4 0.8/1.4 0.0* 2.0
Jan Kozák Slovan Varnsdorf 19 4 1.0 11.8 4.0 1.0 0.8/2.0 37.5 2.0
Jan Kopunec Sokol Písek Sršni B 17 5 1.0 9.4 4.0 0.2 0.8/1.2 0.0* 0.8
Daniel Voborník SK Týniště nad Orlicí 18 21 1.0 2.2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Přemysl Dubový