Královští Sokoli

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 7. 2009
Ondřejka Vejražková
machutova.o@volny.cz
724 571 994

Trenér

od: 1. 4. 2022
Tereza Fekarová
t.fekarova@email.cz

1. asistent trenéra

od: 9. 8. 2021 do 29. 5. 2022
Roman Slawisch
slawisch@seznam.cz
731 522 879

Asistent trenéra

od: 9. 8. 2021 do 16. 9. 2021
Lukáš Rovenský
rovensky.lukas@gmail.com
606 150 679

Trenér

od: 28. 8. 2009
Mgr. Jan Vyroubal
jan.vyroubal@szpi.gov.cz
731 509 201

Asistent trenéra

od: 29. 5. 2022
Ladislav Půlpán
lpulpan@seznam.cz
724 524 030

Organizační pracovník

od: 15. 8. 2006
Dušan Ibrmajer
Ibrmajer.Dusan@seznam.cz
608 879 654

1. asistent trenéra

od: 15. 8. 2006
Ivan Burkert
777 766 728

Asistent trenéra

od: 29. 5. 2022
Martin Sýkora
martin.sykora1981@gmail.com
777 934 411

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí
Chelčického 201
50002 Hradec Králové

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Beran 2005 185 17 14 16.9 5.6 1.6 0.9/3.1 30.2 1.9
Matěj Kořínek 2005 189 17 16 11.1 3.6 1.0 0.9/3.5 25.0 2.8
Adam Kněžour 2007 15 10 11.0 3.9 0.3 2.3/4.7 48.9 2.0
Matyáš Nešpor 2007 15 12 8.0 3.8 0.0 0.5/2.1 24.0 1.8
Jakub Altmann 2006 172 16 16 5.8 2.3 0.2 0.7/1.2 57.9 1.9
Matěj Jacko 2007 185 15 11 8.2 2.4 0.6 1.5/3.5 43.6 1.6
Michal Jan Novák 2007 192 15 12 5.9 2.1 0.5 0.3/1.0 25.0 2.8
Tadeáš Janoušek 2007 0 15 14 4.4 1.8 0.1 0.6/1.6 40.9 1.9
Roman Váňa 2005 176 17 9 6.2 2.8 0.1 0.3/0.9 37.5 1.2
Jan Hrdlička 2005 168 17 8 3.3 1.4 0.0 0.5/1.0 50.0 0.6
Martin Bis 2007 15 8 3.1 1.4 0.0 0.4/1.3 30.0 1.0
Jakub Nikodým 2006 178 16 11 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Adam Vecheta 2007 0 15 5 2.6 0.6 0.0 1.4/1.8 77.8 1.8
Silvio Hudík 2007 15 9 1.1 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0 0.4
Vilém Suchan 2007 188 15 2 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.5
Michal Ságner 2007 178 15 3 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Daniel Krzák 2007 15 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ondřej Randa 2004 178 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michal Vosáhlo 2004 173 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Hála 2007 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Mikuláš Medek 2006 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Daniel Jeremy Chare 2007 0 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jaroslav Kuťák 2004 187 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Leoš Sobotka 2005 176 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Jan Bubeníček R/K 2005 187 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Bohdan Slawisch 2005 195 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Hugo Zapadlo 2005 174 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH %
17507 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 4. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. 53:56 19 5 3/8 37.5%
17508 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 7. 4. 2022 BK NAPOS Vysoká n. L. 37:63 24 4 3/8 37.5%
17059 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 3. 2022 BK Přelouč 43:63 21 6 3/5 60%
17060 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 13. 3. 2022 BK Přelouč 60:57 20 4 5/19 26.3%
17103 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 3. 2022 Kanonýři Josefov 62:64 28 1 5/15 33.3%
17104 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 12. 3. 2022 Kanonýři Josefov 57:69 30 2 3/11 27.3%
17097 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 2. 2022 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:56 14 4 2/9 22.2%
17098 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 19. 2. 2022 BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 39:52 14 2 5/19 26.3%
17081 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 5. 2. 2022 SK Týniště nad Orlicí 56:108 34 11 7/13 53.8%
17082 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 5. 2. 2022 SK Týniště nad Orlicí 59:99 40 4 7/13 53.8%
17041 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2021 BK Bizoni Náchod 62:45 24 1 11/23 47.8%
17042 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 27. 11. 2021 BK Bizoni Náchod 62:42 26 2 4/13 30.8%
17023 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 23. 10. 2021 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:52 24 1 12/36 33.3%
17024 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 23. 10. 2021 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 61:67 19 3 14/40 35%
17015 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 10. 2021 BC Kolín 78:34 11 2 6/13 46.2%
17016 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 9. 10. 2021 BC Kolín 79:44 15 4 2/15 13.3%
17005 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 26. 9. 2021 BK NAPOS Vysoká n. L. 48:47 15 1 15/26 57.7%
17006 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 26. 9. 2021 BK NAPOS Vysoká n. L. 63:48 24 3 6/19 31.6%
17037 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí Královští Sokoli 20:0 0 /0 %
17079 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí Sokol Nová Paka 0:20 0 /0 %
17513 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí Královští Sokoli 20:0 0 /0 %
17511 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí SŠB Pardubice 0:20 0 /0 %
17038 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí Královští Sokoli 20:0 0 /0 %
17080 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí Sokol Nová Paka 0:20 0 /0 %
17514 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí Královští Sokoli 20:0 0 /0 %
17512 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí SŠB Pardubice 0:20 0 /0 %
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo
00:00
BK Bizoni Náchod
Královští Sokoli
20
0
o 5. - 8. místo Review
8. kolo
00:00
Královští Sokoli
Sokol Nová Paka
0
20
skupina D Review
3. kolo
00:00
Královští Sokoli
SŠB Pardubice
0
20
o 5. - 8. místo Review
4. kolo
00:00
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
20
0
skupina D Review
2. kolo
00:00
BK Bizoni Náchod
Královští Sokoli
20
0
o 5. - 8. místo Review
4. kolo
00:00
SŠB Pardubice
Královští Sokoli
20
0
skupina D Review
8. kolo
00:00
Královští Sokoli
Sokol Nová Paka
0
20
skupina D Review
3. kolo
00:00
Královští Sokoli
SŠB Pardubice
0
20
o 5. - 8. místo Review
1. kolo 26. 9. 2021
12:00
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n. L.
48
47
17
10
28
15
39
25
skupina D Review
1. kolo 26. 9. 2021
14:00
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n. L.
63
48
15
10
26
23
46
34
skupina D Review
2. kolo 9. 10. 2021
13:00
BC Kolín
Královští Sokoli
79
44
18
7
39
22
57
34
skupina D Review
2. kolo 9. 10. 2021
11:00
BC Kolín
Královští Sokoli
78
34
17
6
35
15
64
22
skupina D Review
3. kolo 23. 10. 2021
12:00
Královští Sokoli
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
61
67
10
21
35
33
50
54
skupina D Review
3. kolo 23. 10. 2021
10:00
Královští Sokoli
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
63
52
10
11
28
25
52
41
skupina D Review
5. kolo 27. 11. 2021
09:30
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
62
45
23
9
30
23
52
35
skupina D Review
5. kolo 27. 11. 2021
11:30
Královští Sokoli
BK Bizoni Náchod
62
42
10
5
30
9
46
23
skupina D Review
9. kolo 5. 2. 2022
11:30
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
59
99
12
23
26
47
47
74
skupina D Review
9. kolo 5. 2. 2022
09:30
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
56
108
11
32
24
53
37
89
skupina D Review
10. kolo 19. 2. 2022
13:00
Královští Sokoli
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
42
56
17
16
26
31
39
41
skupina D Review
10. kolo 19. 2. 2022
15:00
Královští Sokoli
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou
39
52
6
15
22
27
32
41
skupina D Review
11. kolo 12. 3. 2022
11:30
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli
62
64
8
23
31
32
43
48
skupina D Review
11. kolo 12. 3. 2022
13:30
Kanonýři Josefov
Královští Sokoli
57
69
18
18
31
35
38
55
skupina D Review
6. kolo 13. 3. 2022
16:30
BK Přelouč
Královští Sokoli
43
63
12
18
20
26
26
50
skupina D Review
6. kolo 13. 3. 2022
18:30
BK Přelouč
Královští Sokoli
60
57
21
16
29
31
48
35
skupina D Review
1. kolo 7. 4. 2022
16:30
BK NAPOS Vysoká n. L.
Královští Sokoli
53
56
14
3
26
29
36
43
o 5. - 8. místo Review
1. kolo 7. 4. 2022
18:15
BK NAPOS Vysoká n. L.
Královští Sokoli
37
63
10
17
13
26
26
44
o 5. - 8. místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 nadregionální soutěž 2 38
2019/20 nadregionální soutěž 5 27
2019/20 kvalifikace o ligu 3 4
2018/19 liga 8 20
2017/18 liga 5 32
2016/17 liga 1 25

články