Celostátní liga U17M

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BA Sparta Praha
BA Lynx Liberecko
18. 11. 2023
09:00
Hala Kuncova Pavel Podhůrský
Matěj Pletánek
67
71
20
16
34
44
54
59
Review
Skupina A 1. kolo 2
Tygři Praha B
TJ Sokol Kbely
18. 11. 2023
16:00
ZŠ Albrechtická Jiří Šlaj
Jan Sýtař
71
46
25
8
48
13
62
33
Review
Skupina A 1. kolo 4
Sokol Písek Sršni B
BK Klatovy
4. 1. 2024
17:00
Hala Elim Petr Havlíček
Daniel Chvála
61
65
23
15
33
31
43
51
Review
Skupina A 1. kolo 3
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
18. 11. 2023
17:30
Městská sportovní hala - malá Michal Dub
Jan Hejnic
92
57
22
9
44
25
67
41
Review
Skupina A 2. kolo 7
Tygři Praha B
BK Levharti Chomutov
5. 11. 2023
09:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Filip Hackl
68
86
13
26
32
40
53
63
Review
Skupina A 2. kolo 5
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni B
16. 9. 2023
10:00
Hala Kuncova Michal Mainuš
Adam Križanský
96
65
26
14
51
33
77
46
Review
Skupina A 2. kolo 8
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
16. 9. 2023
11:00
ZŠ Albrechtická Dominik Kočovský
Radomír Kohout
50
82
21
17
31
39
46
57
Review
Skupina A 2. kolo 6
BA Lynx Liberecko
BK Klatovy
16. 9. 2023
14:00
Sportovní hala Kort František Syrovátka
Štěpán Beran
71
58
20
16
30
32
54
42
Review
Skupina A 3. kolo 9
BA Sparta Praha
BK Klatovy
17. 9. 2023
09:00
Hala Kuncova Michal Mainuš
Adam Križanský
79
64
19
15
32
29
52
55
Review
Skupina A 3. kolo 10
BA Lynx Liberecko
Sokol Písek Sršni B
17. 9. 2023
09:30
Sportovní hala Kort Dominik Kočovský
Pavel Matys
74
53
26
13
52
25
58
44
Review
Skupina A 3. kolo 12
TJ Sokol Kbely
BK Levharti Chomutov
17. 9. 2023
11:00
ZŠ Albrechtická Vojtěch Schaffner
Radomír Kohout
62
72
18
30
37
40
50
60
Review
Skupina A 3. kolo 11
Tygři Praha B
Slavoj BK Litoměřice
4. 11. 2023
18:45
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Filip Hackl
89
55
22
18
50
31
71
39
Review
Skupina A 4. kolo 15
BA Sparta Praha
Tygři Praha B
30. 9. 2023
09:30
Hala Kuncova Jan Neubauer
Jan Matulka
62
65
22
21
43
35
49
51
Review
Skupina A 4. kolo 13
Sokol Písek Sršni B
BK Levharti Chomutov
30. 9. 2023
13:30
SH ZŠ Kubatova Michal Dub
Richard Gottfried
49
77
8
19
15
47
35
57
Review
Skupina A 4. kolo 14
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
30. 9. 2023
16:00
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Jan Lejčko
62
38
14
16
34
26
54
33
Review
Skupina A 4. kolo 16
BA Lynx Liberecko
TJ Sokol Kbely
30. 9. 2023
19:30
Sportovní hala Kort Jan Klajl
Zajistí pořadatel
74
35
21
13
42
18
51
31
Review
Skupina A 5. kolo 17
Sokol Písek Sršni B
Slavoj BK Litoměřice
1. 10. 2023
09:00
SH ZŠ Kubatova Michal Dub
Richard Gottfried
48
72
13
17
27
34
42
53
Review
Skupina A 5. kolo 19
BA Sparta Praha
TJ Sokol Kbely
1. 10. 2023
09:00
Hala Kuncova Daniel Čížek
Albert Jilg
72
37
16
12
39
18
60
27
Review
Skupina A 5. kolo 20
BA Lynx Liberecko
Tygři Praha B
1. 10. 2023
11:30
Sportovní hala Kort Pavel Velda
Ondřej Balicz
84
71
16
14
35
36
66
48
Review
Skupina A 5. kolo 18
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
1. 10. 2023
13:30
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Jan Lejčko
62
52
25
18
31
34
48
48
Review
Skupina A 6. kolo 21
Tygři Praha B
Sokol Písek Sršni B
14. 10. 2023
09:00
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Richard Gottfried
73
65
27
11
42
22
55
49
Review
Skupina A 6. kolo 24
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberecko
14. 10. 2023
11:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
46
73
12
19
23
38
40
54
Review
Skupina A 6. kolo 22
TJ Sokol Kbely
BK Klatovy
14. 10. 2023
15:00
ZŠ Albrechtická Štěpán Pokorný
Richard Gottfried
41
82
13
19
23
40
28
60
Review
Skupina A 6. kolo 23
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
7. 1. 2024
15:00
Městská sportovní hala - malá Klaudia Aleksandra Karwowska
Jakub Hejduk
70
56
16
19
37
37
53
45
Review
Skupina A 7. kolo 26
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni B
15. 10. 2023
11:00
ZŠ Albrechtická Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
68
74
10
34
24
46
44
61
Review
Skupina A 7. kolo 28
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta Praha
15. 10. 2023
11:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Tomáš Morávek
60
58
6
20
19
33
36
48
Review
Skupina A 7. kolo 25
Tygři Praha B
BK Klatovy
15. 10. 2023
12:00
ZŠ Hovorčovická Miloslav Jon
Pavel Týř
48
72
8
20
22
40
36
57
Review
Skupina A 7. kolo 27
BK Levharti Chomutov
BA Lynx Liberecko
15. 10. 2023
15:00
Městská sportovní hala - malá Vojta Kočárník
Ondřej Asztalos
67
61
19
10
33
15
48
36
Review
Skupina A 8. kolo 29
BA Lynx Liberecko
BA Sparta Praha
19. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Kort Vitaliy Shumskyy
Jan Obešlo
51
86
12
23
24
48
41
67
Review
Skupina A 8. kolo 30
TJ Sokol Kbely
Tygři Praha B
19. 11. 2023
11:00
ZŠ Albrechtická Filip Hackl
Michal Mainuš
60
69
16
14
20
34
39
52
Review
Skupina A 8. kolo 31
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
19. 11. 2023
13:00
Hala 6. ZŠ František Syrovátka
Jakub Petrák
63
82
19
18
26
45
51
65
Review
Skupina A 8. kolo 32
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni B
6. 12. 2023
19:30
SH BK Klatovy Pavel Podhůrský
Pavel Poliček
63
59
15
19
37
34
51
48
Review
Skupina A 9. kolo 35
Slavoj BK Litoměřice
Tygři Praha B
17. 9. 2023
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Vladislav Lunhul
66
43
16
8
35
20
56
30
Review
Skupina A 9. kolo 34
Sokol Písek Sršni B
BA Lynx Liberecko
4. 11. 2023
12:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
71
52
18
12
42
21
59
33
Review
Skupina A 9. kolo 33
BK Klatovy
BA Sparta Praha
4. 11. 2023
16:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Petr Havlíček
51
67
13
10
27
23
41
43
Review
Skupina A 9. kolo 36
BK Levharti Chomutov
TJ Sokol Kbely
4. 11. 2023
18:00
Městská sportovní hala - malá Jindřich Nesper
Jan Hendrych
92
36
24
9
43
16
62
28
Review
Skupina A 10. kolo 38
BK Klatovy
BA Lynx Liberecko
5. 11. 2023
09:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Petr Havlíček
88
50
29
17
54
32
70
40
Review
Skupina A 10. kolo 39
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha B
16. 9. 2023
09:00
Městská sportovní hala - velká Lucie Moravcová
Jan Matulka
87
61
28
14
50
35
68
50
Review
Skupina A 10. kolo 40
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
5. 11. 2023
11:00
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Ondřej Josefus
93
45
27
11
45
21
75
29
Review
Skupina A 10. kolo 37
Sokol Písek Sršni B
BA Sparta Praha
3. 11. 2023
17:45
Hala Kuncova Jakub Hejduk
Michal Mainuš
66
89
28
20
45
48
52
71
Review
Skupina A 11. kolo 44
Tygři Praha B
BA Lynx Liberecko
9. 12. 2023
13:15
Sportovní hala Jeneč Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
87
63
12
13
37
31
58
47
Review
Skupina A 11. kolo 43
TJ Sokol Kbely
BA Sparta Praha
9. 12. 2023
15:00
ZŠ Albrechtická Jan Hejnic
35
86
2
23
16
48
21
70
Review
Skupina A 11. kolo 41
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni B
9. 12. 2023
16:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Tomáš Morávek
53
66
13
16
25
25
44
48
Review
Skupina A 11. kolo 42
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
9. 12. 2023
17:30
Městská sportovní hala - malá Tomáš Linhart
Jan Neubauer
66
63
14
23
28
29
44
45
Review
Skupina A 12. kolo 45
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni B
10. 12. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Jan Hendrych
Jindřich Nesper
65
55
19
5
33
26
47
42
Review
Skupina A 12. kolo 46
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
10. 12. 2023
09:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Adéla Zemancová
44
77
7
22
21
42
32
59
Review
Skupina A 12. kolo 47
Tygři Praha B
BA Sparta Praha
10. 12. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Jan Renc
Tomáš Morávek
44
81
8
20
16
44
24
65
Review
Skupina A 12. kolo 48
TJ Sokol Kbely
BA Lynx Liberecko
10. 12. 2023
13:00
ZŠ Albrechtická David Volný
Martin Koudela
46
74
12
20
25
39
35
62
Review
Skupina A 13. kolo 52
BA Sparta Praha
Slavoj BK Litoměřice
6. 1. 2024
09:00
Hala Kuncova Michal Tesař
Jiří Jodl
79
47
23
12
38
25
58
35
Review
Skupina A 13. kolo 49
BK Klatovy
Tygři Praha B
6. 1. 2024
18:00
SH BK Klatovy Zdeněk Zeman
Tomáš Sklenář
91
43
27
15
54
20
78
27
Review
Skupina A 13. kolo 51
BA Lynx Liberecko
BK Levharti Chomutov
6. 1. 2024
18:00
Sportovní hala Kort David Kuděj
Michal Mainuš
75
82
17
18
41
38
59
64
Review
Skupina A 13. kolo 50
Sokol Písek Sršni B
TJ Sokol Kbely
6. 1. 2024
18:30
Sportovní hala Sokol František Syrovátka
Pavel Matys
70
48
23
7
39
19
55
36
Review
Skupina A 14. kolo 54
BK Klatovy
TJ Sokol Kbely
7. 1. 2024
09:00
SH BK Klatovy Zdeněk Zeman
Aneta Flaisigová
93
28
19
10
47
13
73
17
Review
Skupina A 14. kolo 56
BA Lynx Liberecko
Slavoj BK Litoměřice
7. 1. 2024
11:00
Sportovní hala Kort David Kuděj
Michal Mainuš
84
85
23
16
46
39
59
61
Review
Skupina A 14. kolo 53
Sokol Písek Sršni B
Tygři Praha B
7. 1. 2024
13:00
Sportovní hala Sokol Jonáš Kavan
František Syrovátka
66
63
15
13
36
23
52
47
Review
Skupina A 14. kolo 55
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
11. 10. 2023
18:40
Hala Kuncova Jan Neubauer
Lukáš Kalabza
57
61
15
15
33
35
46
47
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
20 Filip Štajer BK Brandýs n. L. 17 24 1.0 21.1 7.0 1.5 2.7/5.7 47.8 1.9
24 Matěj Šupina TJ Šumperk 17 23 1.0 21.0 5.9 1.4 4.9/8.3 58.3 2.9
Petr Dopita BA Lynx Liberecko 16 23 1.0 19.7 5.3 1.7 4.0/6.4 63.3 1.8
Ondřej Kos BC Vysočina 16 21 1.0 19.3 5.5 1.3 4.5/6.3 71.4 2.5
Štěpán Klanica SKB FASTAV Zlín 17 22 1.0 18.2 4.2 1.7 4.7/7.0 67.3 1.8
8 Adrian Skála TJ Šumperk 16 24 1.0 15.9 3.8 2.2 1.6/2.6 60.3 2.8
Pavel Krčmář Vlci Žďár 16 23 1.0 16.2 5.2 0.6 4.1/7.7 54.0 1.9
Jan Havelka BC Vysočina 16 24 1.0 15.4 4.5 1.1 3.0/4.5 65.1 1.9
Vojtěch Hamáček Královští Sokoli 16 24 1.0 14.8 4.8 1.2 1.5/2.5 60.7 2.3
Tomáš Flaks SK UP Olomouc B 17 16 1.0 22.2 7.3 1.6 2.9/5.2 55.4 2.3
Tadeáš Králík BC Vysočina 17 22 1.0 15.6 4.4 1.5 2.2/3.2 67.6 2.3
Štěpán Dočekal Vlci Žďár 16 18 1.0 19.0 7.3 0.4 3.1/5.2 60.2 2.6
Matouš Beníček SKB FASTAV Zlín 17 22 1.0 15.5 6.0 0.8 1.0/2.2 46.9 1.4
Jaroslav Suk Sokol Písek Sršni B 16 21 1.0 16.0 4.1 1.4 3.6/5.5 65.2 3.0
Michal Žitňanský BCM Orli Prostějov 17 23 1.0 14.6 4.7 0.6 3.4/5.0 68.1 3.1
Jiří Krejčí Pod U17B 17 18 1.0 18.6 7.6 0.0 3.4/6.3 54.0 1.7
Petr Vondráček Levharti Chomutov 16 23 1.0 14.2 3.3 1.5 3.1/4.3 71.7 1.4
Daniel Prchal NH Ostrava 16 18 1.0 18.1 6.8 1.0 1.4/3.6 40.6 1.9
Martin Procházka BA Sparta Praha 16 16 1.0 20.2 6.5 1.3 3.4/5.6 61.8 1.1
Jiří Husovský SKB FASTAV Zlín 17 22 1.0 13.9 2.8 1.6 3.6/5.5 65.8 3.0
Marko Mocinec BCM Orli Prostějov 17 18 1.0 16.8 4.9 0.9 4.2/7.4 56.4 2.8
Vladimír Gainulin Pod U17B 17 24 1.0 12.5 3.8 0.8 2.5/3.3 74.7 2.0
Kryštof Lokos SK Žabovřesky 17 23 1.0 13.0 5.3 0.2 1.7/2.6 64.4 1.5
Josef Šlof BK Klatovy 16 24 1.0 12.4 4.3 0.6 2.0/3.5 57.8 1.0
69 Petr Žák BK Klatovy 17 19 1.0 15.5 5.6 0.6 2.5/5.2 47.5 2.3
Ondřej Pluta Jižní Supi 17 21 1.0 13.9 3.5 1.6 2.1/3.4 62.5 2.1
Jakub Bartůněk TJ Sokol Kbely 17 17 1.0 16.2 6.7 0.0 2.8/6.3 44.9 2.4
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 17 24 1.0 11.4 3.3 1.0 1.9/2.8 68.2 3.0
Dominik Miklas Sokol Písek Sršni B 17 24 1.0 11.3 3.3 1.0 1.6/3.1 52.0 1.8
Pavel Plechatý Levharti Chomutov 17 24 1.0 11.2 4.6 0.0 1.8/3.9 46.2 3.4
Michal Halamíček BC Nový Jičín 15 20 1.0 13.0 3.2 1.6 1.9/3.0 63.3 2.1
Jonáš Sukup SKB FASTAV Zlín 16 20 1.0 12.9 4.6 0.5 2.4/5.5 44.0 3.5
9 Serhii Sasov BK Brandýs n. L. 16 16 1.0 15.8 5.3 1.2 1.6/2.5 62.5 1.6
Václav Antl BA Sparta Praha 17 20 1.0 12.6 3.5 1.3 1.8/2.8 64.3 2.3
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 16 22 1.0 11.5 3.5 1.0 1.5/2.4 63.5 2.8
Josef Kolářík Sokol Písek Sršni B 16 22 1.0 11.3 2.9 1.0 2.3/3.7 62.2 2.3
Jakub Medveď Sokol Žižkov 16 21 1.0 11.6 2.9 1.6 1.0/1.3 0.0* 1.7
Vojtěch Malík NH Ostrava 15 16 1.0 15.1 5.6 0.6 2.2/3.9 56.5 1.9
Tomáš Míča Tesla Pardubice 16 15 1.0 16.1 5.1 1.5 1.4/2.3 61.8 1.5
Filip Koval Slavoj Litoměřice 16 22 1.0 11.0 4.1 0.2 2.2/4.4 50.5 2.2
David Nosek BA Sparta Praha 17 24 1.0 10.0 3.1 0.8 1.3/2.7 50.0 1.8
Lukáš Cupák SK Žabovřesky 16 21 1.0 11.4 2.9 1.4 1.5/2.8 55.2 2.0
David Šťastný SKB FASTAV Zlín 17 20 1.0 11.5 4.2 0.6 1.4/2.6 53.8 2.6
Radek Chaloupka Sokol Žižkov 15 19 1.0 11.9 2.7 1.7 1.3/1.9 0.0* 2.2
Vít Petrželka Pod U17B 17 23 1.0 9.7 3.8 0.2 1.7/3.7 44.7 2.2
12 František Harapát TJ Šumperk 16 22 1.0 10.2 3.5 0.4 2.1/3.7 56.1 4.1
Richard Mašek Levharti Chomutov 17 21 1.0 10.6 4.6 0.0 1.3/3.6 37.3 2.3
Matěj Košata Jižní Supi 17 19 1.0 11.7 3.9 0.8 1.5/2.8 51.9 1.9
Lukáš Bílek Vlci Žďár 16 21 1.0 10.4 3.3 0.8 1.4/3.0 48.4 2.0
Tomáš Růžička BCM Orli Prostějov 17 24 1.0 9.0 2.9 0.8 0.7/1.0 0.0* 1.8
Lukáš Paskovský Pod U17B 16 18 1.0 11.8 4.6 0.3 1.8/2.7 65.3 2.1
Filip Suska BA Lynx Liberecko 17 18 1.0 11.7 4.0 0.6 1.9/3.0 63.0 1.6
Matěj Krátký Tygři Praha B 15 22 1.0 9.6 3.6 0.3 1.5/2.9 50.0 1.7
Ondřej Žila NH Ostrava 16 19 1.0 11.1 4.2 0.2 2.2/4.2 53.2 3.3
Štěpán Grygar BC Nový Jičín 17 11 1.0 19.2 6.0 1.0 4.2/5.1 82.1 1.2
Lukáš Tichý NH Ostrava 16 20 1.0 10.5 4.2 0.2 1.5/2.5 61.2 2.6
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 17 22 1.0 9.5 2.5 1.3 0.6/1.1 0.0* 0.9
Dominik Suchomel Tesla Pardubice 16 21 1.0 9.9 2.8 0.6 2.4/4.0 58.8 2.4
Matěj Šaradín SK UP Olomouc B 16 22 1.0 9.4 3.5 0.0 2.1/3.5 60.3 2.3
24 Martin Bodlák BK Brandýs n. L. 16 22 1.0 9.2 1.2 2.0 0.6/1.2 0.0* 1.2
Martin Mráz BK Klatovy 16 18 1.0 11.3 5.2 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.5
František Zikmund BK Klatovy 16 22 1.0 9.0 2.8 0.7 1.5/2.2 65.3 1.1
Aleš Jancur Královští Sokoli 16 22 1.0 9.0 2.6 0.8 1.3/2.4 52.8 2.3
Michal Kubínek Slavoj Litoměřice 17 23 1.0 8.6 2.6 0.8 1.0/1.7 0.0* 1.2
Filip Zámostný Sokol Žižkov 16 23 1.0 8.6 3.9 0.0 0.7/1.2 0.0* 2.4
Bedřich Bednařík SK Žabovřesky 17 23 1.0 8.5 3.7 0.0 1.2/3.0 40.6 2.7
Vincent Krátký BA Lynx Liberecko 16 19 1.0 10.3 4.3 0.1 1.4/2.2 64.3 2.4
Filip Kikta Jižní Supi 17 24 1.0 8.1 2.6 0.8 0.5/1.3 0.0* 1.0
Jan Zapletal BCM Orli Prostějov 17 24 1.0 7.9 2.0 0.8 1.5/2.0 75.5 1.5
Václav Gola BC Nový Jičín 17 21 1.0 9.0 3.8 0.0 1.5/2.9 52.5 3.5
Vojtěch Václav Melša Královští Sokoli 16 22 1.0 8.6 2.5 0.7 1.5/2.9 51.6 2.3
Marek Kovář SK Žabovřesky 16 21 1.0 8.9 2.7 0.7 1.6/2.6 61.1 1.7
Marek Očadlík Jižní Supi 16 24 1.0 7.8 3.3 0.0 1.2/2.4 50.9 2.3
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 17 19 1.0 9.7 2.7 1.1 1.2/2.7 44.2 2.9
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 16 22 1.0 8.2 3.3 0.1 1.3/2.4 52.8 2.5
Jiří Radouš SK Žabovřesky 16 11 1.0 16.4 5.7 0.7 2.7/5.1 53.6 2.0
Filip Bartoš Jižní Supi 16 24 1.0 7.4 2.3 0.5 1.4/2.3 61.8 1.8
Štěpán Polák Levharti Chomutov 17 11 1.0 16.1 6.7 0.2 2.1/4.8 43.4 1.6
Adam Lacko Královští Sokoli 17 24 1.0 7.4 2.7 0.4 0.9/1.7 0.0* 2.2
Lukáš Kubínek Slavoj Litoměřice 17 21 1.0 8.4 1.4 1.2 1.9/3.1 61.5 1.1
Oliver Zdobinský Tesla Pardubice 16 21 1.0 8.3 2.2 1.0 1.0/1.8 0.0* 1.2
Michal Hamtil Pod U17B 16 18 1.0 9.6 3.8 0.4 0.8/2.3 34.1 2.4
Tomáš Procházka TJ Sokol Kbely 17 16 1.0 10.7 2.8 0.6 3.2/6.3 51.0 1.4
6 Martin Dvořák TJ Šumperk 15 23 1.0 7.4 3.1 0.0 1.3/4.4 28.7 2.5
Marek Dvořák Tygři Brno B 16 13 1.0 13.1 4.7 0.4 2.5/5.2 48.5 2.2
Radek Mesiarik Tygři Brno B 17 22 1.0 7.7 2.4 0.4 1.8/4.7 38.5 2.9
Lukáš Močárko BA Lynx Liberecko 16 20 1.0 8.5 2.2 1.1 1.0/2.3 44.4 2.3
Jan Donner Jižní Supi 17 23 1.0 7.3 2.0 0.8 0.9/1.9 0.0* 0.9
Mykhailo Shumskyi BA Lynx Liberecko 17 20 1.0 8.3 2.1 1.1 1.1/1.8 0.0* 2.0
Adam Lacho Tygři Brno B 17 18 1.0 9.2 2.9 0.6 1.7/2.9 56.6 1.8
Adam Gomboš BA Sparta Praha 15 22 1.0 7.5 2.3 0.7 0.7/1.1 0.0* 1.3
Lukáš Chlupsa Slavoj Litoměřice 15 17 1.0 9.5 3.1 0.6 1.4/3.6 37.7 2.1
Adam Švec Tygři Brno B 17 10 1.0 16.0 4.9 1.4 2.0/2.6 76.9 1.5
Petr Vaňourek NH Ostrava 17 12 1.0 13.2 5.7 0.3 1.1/2.4 44.8 1.8
David Leopold Pod U17B 16 24 1.0 6.5 1.8 0.5 1.4/2.1 66.0 2.1
11 Petr Vaverka BK Brandýs n. L. 16 24 1.0 6.5 2.3 0.4 0.8/1.7 0.0* 1.3
Adam Vomastek Jižní Supi 17 19 1.0 8.2 3.2 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.7
Jan Josífko BC Nový Jičín 17 20 1.0 7.8 3.4 0.0 1.1/2.7 39.6 2.1
Dan Holický Královští Sokoli 16 24 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/2.1 38.0 1.1
Štěpán Tůma Vlci Žďár 16 19 1.0 8.1 2.1 0.6 1.9/3.1 62.7 1.8
Nathan Daniel Messele BA Sparta Praha 16 15 1.0 9.9 4.5 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.4
Štěpán Kučera BC Vysočina 16 18 1.0 8.2 1.9 1.1 1.3/2.2 57.5 2.0
Tomáš Weniger Královští Sokoli 16 17 1.0 8.7 3.2 0.2 1.7/3.2 52.7 1.9
Tomáš Janík Tygři Praha B 16 22 1.0 6.7 1.8 0.8 0.6/1.2 0.0* 2.0
Jakub Mrkvík Levharti Chomutov 17 21 1.0 7.0 1.9 0.9 0.6/1.1 0.0* 1.5
15 David Holubec BK Brandýs n. L. 16 8 1.0 17.9 6.5 0.9 2.3/4.5 50.0 3.0
Mikoláš Černý Tygři Praha B 17 19 1.0 7.2 2.6 0.2 1.3/2.9 45.5 2.3
Vojtěch Urbánek Tesla Pardubice 16 18 1.0 7.6 1.8 1.0 1.1/1.8 0.0* 1.7
Maxime Sébastien Bitout Sokol Žižkov 16 21 1.0 6.5 1.7 0.9 0.5/0.9 0.0* 1.7
Filip Strouhal Tygři Brno B 16 22 1.0 6.1 2.3 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.3
Richard Štráchal Sokol Žižkov 15 23 1.0 5.8 2.6 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.4
Antonín Vojík Slavoj Litoměřice 16 19 1.0 7.0 1.5 1.0 1.1/1.9 0.0* 1.6
Robin Kalousek BCM Orli Prostějov 16 23 1.0 5.8 1.6 0.6 0.8/1.3 0.0* 1.8
Matěj Langšádl Tygři Praha B 17 8 1.0 16.5 5.1 0.5 4.8/6.5 73.1 2.1
Matyáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 17 18 1.0 7.3 2.9 0.1 1.2/3.1 39.3 2.4
Filip Adamec Tesla Pardubice 17 12 1.0 10.8 3.9 0.2 2.4/4.1 59.2 2.1
Roman Střela Tygři Praha B 17 20 1.0 6.4 2.1 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.9
Tomáš Cicvárek Tygři Brno B 17 12 1.0 10.5 3.8 0.1 2.6/4.8 54.4 2.8
Ondřej Bílek Tesla Pardubice 17 12 1.0 10.4 3.1 1.2 0.8/1.5 0.0* 1.3
29 Martin Šolc BK Brandýs n. L. 16 22 1.0 5.6 1.3 0.9 0.4/0.6 0.0* 2.5
Minh Thao Ha Sokol Písek Sršni B 16 20 1.0 6.2 1.1 0.7 1.9/3.1 62.3 2.1
Ondřej Hartman BA Lynx Liberecko 16 18 1.0 6.8 2.2 0.7 0.3/0.9 0.0* 1.6
31 Prokop Řebíček BK Brandýs n. L. 17 24 1.0 5.0 1.3 0.6 0.5/1.0 0.0* 2.1
Vojtěch Sedlák SK UP Olomouc B 17 16 1.0 7.5 2.5 0.6 0.6/1.4 0.0* 1.6
Ondřej Halenčák BA Lynx Liberecko 17 24 1.0 4.9 1.5 0.5 0.2/0.7 0.0* 1.5
Prokop Ulč Sokol Žižkov 16 24 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.2
Ondřej Matula BC Vysočina 17 23 1.0 5.0 2.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.8
Marek Lopata Sokol Písek Sršni B 17 23 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.1 44.9 2.5
Lukáš Ladman BC Vysočina 16 21 1.0 5.5 2.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.6
David Polcar Levharti Chomutov 17 21 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/2.8 25.9 2.3
Marek Petlan Sokol Žižkov 16 22 1.0 5.2 1.4 0.4 1.1/2.5 46.3 2.2
Oldřich Liška Slavoj Litoměřice 16 18 1.0 6.3 2.6 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.9
Zachariáš Andrle Tygři Praha B 17 8 1.0 14.1 3.6 2.0 0.9/1.3 0.0* 2.8
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 16 22 1.0 5.1 1.5 0.6 0.4/0.6 0.0* 2.3
Tomáš Mlčoch SK UP Olomouc B 15 21 1.0 5.4 1.3 0.7 0.8/1.7 0.0* 1.3
Daniel Vocásek Pod U17B 16 15 1.0 7.3 2.4 0.5 0.9/1.8 0.0* 3.1
Jan Džurban Vlci Žďár 17 21 1.0 5.2 2.0 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.9
Jiří Voborník Tesla Pardubice 17 21 1.0 5.2 2.0 0.1 0.8/1.4 0.0* 2.0
Viktor Novák NH Ostrava 16 5 1.0 21.8 8.0 1.4 1.6/2.2 72.7 1.6
Vojtěch Pelikán Sokol Písek Sršni B 17 11 1.0 9.8 2.4 1.2 1.5/2.3 68.0 2.0
Šimon Knol Tesla Pardubice 17 22 1.0 4.9 1.9 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.8
Sean Klégr Tygři Praha B 16 22 1.0 4.9 1.8 0.0 1.2/2.2 55.1 2.2
Štěpán Valenta Tesla Pardubice 16 22 1.0 4.8 1.9 0.1 0.6/1.0 0.0* 2.3
Vít Halenčák BA Lynx Liberecko 15 20 1.0 5.3 1.6 0.2 1.7/3.3 50.8 3.1
Nikola Nevrlý SK UP Olomouc B 16 17 1.0 6.2 2.8 0.0 0.5/0.6 0.0* 2.1
Pavel Bašta Sokol Žižkov 17 13 1.0 7.8 2.3 0.2 2.5/5.1 50.0 1.7
Jaroslav Melka BK Klatovy 16 23 1.0 4.4 1.4 0.1 1.2/1.9 0.0* 1.6
Jáchym Šrámek Levharti Chomutov 15 18 1.0 5.5 1.5 0.4 1.2/2.0 58.3 2.1
Danail Tsvetanov Tygři Praha B 16 15 1.0 6.6 2.7 0.1 1.1/1.7 0.0* 1.8
Daniel Novotný Levharti Chomutov 17 21 1.0 4.6 1.7 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.4
Martin Kamler BC Nový Jičín 17 23 1.0 4.2 1.1 0.5 0.5/1.2 0.0* 1.4
Jan Kodyš BK Klatovy 16 21 1.0 4.6 1.7 0.2 0.6/1.4 0.0* 2.0
Lukáš Podrazil Tygři Praha B 16 7 1.0 13.7 5.7 0.3 1.4/2.6 55.6 1.9
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 16 14 1.0 6.9 1.9 0.1 2.7/4.8 56.7 3.0
Adam Dřímal Sokol Žižkov 15 13 1.0 7.3 2.5 0.2 1.9/3.5 55.6 2.7
Daniel Mrázek Tygři Brno B 16 21 1.0 4.5 1.7 0.0 1.2/2.2 53.2 1.2
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 15 19 1.0 5.0 0.7 0.7 1.3/2.2 61.0 1.8
David Sláma Vlci Žďár 16 21 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/2.4 22.0 1.4
Max Polák BC Nový Jičín 17 19 1.0 5.0 1.0 0.9 0.3/1.0 0.0* 0.8
Marek Sekáč Levharti Chomutov 16 16 1.0 5.8 1.9 0.3 1.1/2.9 37.0 2.4
Tadeáš Tichý Tesla Pardubice 16 22 1.0 4.1 0.5 0.9 0.5/1.0 0.0* 1.5
Matěj Soušek Sokol Písek Sršni B 16 15 1.0 6.1 1.7 0.7 0.5/1.2 0.0* 3.5
Jan Bělohradský Tygři Praha B 16 7 1.0 12.9 5.3 0.3 1.4/3.3 43.5 2.1
Viktor Vážan Sokol Žižkov 16 22 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.1
29 Jiří Gloza TJ Šumperk 17 24 1.0 3.6 1.5 0.1 0.3/1.3 0.0* 1.1
Matyáš Kadlec TJ Sokol Kbely 15 14 1.0 6.1 1.6 0.8 0.5/0.9 0.0* 0.5
Radek Berky BA Sparta Praha 17 20 1.0 4.3 1.2 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.3
Martin Chvátal SK Žabovřesky 17 20 1.0 4.3 1.3 0.3 1.0/1.5 0.0* 1.8
Jan Škařupa BC Nový Jičín 16 20 1.0 4.2 1.9 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.1
Jan Hrubý NH Ostrava 15 10 1.0 8.4 2.8 0.7 0.7/0.9 0.0* 1.9
Robin Petřivalský BCM Orli Prostějov 17 24 1.0 3.5 1.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.8
David Reisinger Sokol Žižkov 16 10 1.0 8.3 2.7 0.6 1.1/2.6 42.3 1.9
Martin Paidar BA Sparta Praha 17 19 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.4
Kryštof Kalaš Jižní Supi 17 20 1.0 4.1 1.3 0.3 0.7/1.0 0.0* 1.9
Lukáš Žabenský NH Ostrava 15 17 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.2
Alexey Lysov BA Sparta Praha 17 22 1.0 3.7 1.3 0.2 0.4/1.5 0.0* 3.0
Matěj Rosecký Vlci Žďár 15 22 1.0 3.7 1.2 0.3 0.4/0.4 0.0* 1.0
Štěpán Lička NH Ostrava 15 9 1.0 8.9 3.2 0.6 0.8/0.9 0.0* 1.3
Tomáš Novotný Tygři Praha B 16 20 1.0 4.0 1.3 0.4 0.4/0.8 0.0* 1.7
Adam Škraňka Jižní Supi 17 19 1.0 4.2 1.6 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.6
14 Filip Stieber BK Brandýs n. L. 17 6 1.0 13.2 5.2 0.5 1.3/2.7 50.0 2.5
2 Dominik Kolář BK Klatovy 17 24 1.0 3.2 1.1 0.3 0.2/0.3 0.0* 1.0
Viktor Šilhan Tygři Brno B 16 20 1.0 3.9 1.2 0.2 0.9/1.7 0.0* 1.0
Filip Hrdlovič Levharti Chomutov 15 19 1.0 3.9 1.0 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.1
Šimon Kalhous Tesla Pardubice 17 5 1.0 15.0 4.0 1.6 2.2/2.8 78.6 2.0
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 17 18 1.0 4.2 1.1 0.5 0.6/1.1 0.0* 2.0
Lukáš Dynka SKB FASTAV Zlín 17 19 1.0 3.9 1.6 0.1 0.5/1.3 0.0* 2.6
David Svatoš Královští Sokoli 16 22 1.0 3.4 0.5 0.8 0.1/0.3 0.0* 1.0
Marco Kormanik NH Ostrava 17 3 1.0 24.3 7.0 2.0 4.3/6.7 65.0 1.7
19 Jan Kučera BK Brandýs n. L. 15 16 1.0 4.6 0.6 0.8 1.1/1.7 0.0* 1.5
Samuel Kalinay Tygři Brno B 17 5 1.0 14.6 4.6 1.0 2.4/2.8 85.7 2.6
Marek Dvořák Levharti Chomutov 14 10 1.0 7.2 2.7 0.2 1.2/1.6 0.0* 2.3
Ondřej Svejkovský Levharti Chomutov 17 21 1.0 3.3 0.8 0.3 1.0/1.2 0.0* 1.0
Adam Trejbal Slavoj Litoměřice 17 18 1.0 3.9 1.0 0.3 0.9/1.8 0.0* 2.2
Tadeáš Ehl Pod U17B 17 15 1.0 4.7 1.5 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.2
Kryštof Pyš NH Ostrava 15 15 1.0 4.3 1.5 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.2
Antonín Löffler SKB FASTAV Zlín 16 21 1.0 3.1 1.4 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.4
Štěpán Přibyl SK UP Olomouc B 16 20 1.0 3.2 0.9 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.6
8 Matěj Richter BK Brandýs n. L. 16 20 1.0 3.2 0.7 0.6 0.1/0.2 0.0* 2.5
Jan Broda SK UP Olomouc B 16 3 1.0 20.7 5.0 3.0 1.7/2.3 71.4 2.7
Michal Putera NH Ostrava 16 20 1.0 3.1 0.9 0.1 1.1/1.7 0.0* 1.0
Filip Kačírek Sokol Písek Sršni B 17 10 1.0 6.1 2.6 0.2 0.3/1.1 0.0* 1.9
Jiří Machek TJ Sokol Kbely 17 19 1.0 3.2 1.1 0.0 0.9/2.2 43.9 2.5
Zdeněk Čikl BA Lynx Liberecko 17 22 1.0 2.7 0.8 0.3 0.2/0.5 0.0* 1.7
Adam Placek BC Nový Jičín 16 10 1.0 5.9 2.0 0.4 0.7/1.7 0.0* 1.5
Petr Myslivec Sokol Písek Sršni B 17 21 1.0 2.8 0.9 0.3 0.1/0.4 0.0* 3.2
Michal Blabolil Tygři Praha B 15 8 1.0 7.4 2.1 0.9 0.5/1.5 0.0* 1.4
Štěpán Gregor SK UP Olomouc B 15 18 1.0 3.2 1.0 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.5
Jakub Broda SK UP Olomouc B 16 20 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.5
Vincent Fryc Tygři Praha B 16 12 1.0 4.8 1.0 0.8 0.3/0.8 0.0* 1.4
Jakub Šanca Tygři Brno B 17 8 1.0 7.1 3.4 0.0 0.4/2.3 16.7 1.4
František Voda TJ Sokol Kbely 15 16 1.0 3.5 1.0 0.2 0.9/1.8 0.0* 2.3
10 Lukáš Dus TJ Šumperk 17 23 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.8
Patrik Deutsch Královští Sokoli 16 21 1.0 2.7 1.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.2
Jan Kukačka Pod U17B 15 18 1.0 3.1 1.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.6
Adam Avuk Tesla Pardubice 16 4 1.0 14.0 4.5 0.5 3.5/5.0 70.0 2.3
Michal Sedmík BC Vysočina 17 5 1.0 11.2 4.6 0.2 1.4/2.0 70.0 3.4
Kristián Hager Jižní Supi 17 9 1.0 6.1 2.6 0.2 0.3/1.3 0.0* 1.2
7 Adam Syrový BK Brandýs n. L. 16 21 1.0 2.6 0.6 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.8
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 17 16 1.0 3.4 1.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.3
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 17 23 1.0 2.3 0.8 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.2
František Hladík Sokol Písek Sršni B 16 22 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.4 0.0* 2.0
David Elich Tygři Praha B 15 13 1.0 4.0 1.2 0.3 0.8/1.8 0.0* 0.5
Tomáš Hak TJ Sokol Kbely 17 12 1.0 4.3 1.1 0.4 0.9/2.3 40.7 3.2
Richard Zedek Tesla Pardubice 17 18 1.0 2.9 0.8 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.2
Pavel Procházka TJ Sokol Kbely 16 19 1.0 2.7 0.7 0.1 0.9/1.2 0.0* 1.6
Josef Böhm Tygři Brno B 16 16 1.0 3.2 1.3 0.1 0.5/1.0 0.0* 0.8
Marek Haboň TJ Sokol Kbely 16 13 1.0 3.9 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.2
Jakub Moravčík Vlci Žďár 16 15 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.7
Tadeáš Urbánek SK UP Olomouc B 16 15 1.0 3.3 1.0 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.5
Oliver Chobot BA Sparta Praha 15 13 1.0 3.8 1.3 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.8
Jiří Nejezchleba BA Sparta Praha 16 8 1.0 6.1 2.3 0.0 1.6/3.3 50.0 2.0
Jan Vilda Vlci Žďár 15 20 1.0 2.4 1.0 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.7
Jakub Iltis TJ Sokol Kbely 16 12 1.0 3.9 1.3 0.3 0.4/0.4 0.0* 1.3
Matěj Jacko Královští Sokoli 17 8 1.0 5.9 1.9 0.1 1.8/2.8 63.6 2.0
Matyáš Nechvátal TJ Sokol Kbely 16 13 1.0 3.6 1.5 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.2
Daniel Kopecký Sokol Žižkov 16 18 1.0 2.5 0.8 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.8
Patrik Vintiška TJ Sokol Kbely 17 6 1.0 7.5 3.2 0.0 1.2/2.2 53.8 2.7
Tadeáš Janoušek Tesla Pardubice 17 4 1.0 11.3 5.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Robin Šporik SK UP Olomouc B 15 12 1.0 3.7 1.3 0.2 0.5/0.7 0.0* 2.4
Jiří Vyškovský BCM Orli Prostějov 16 14 1.0 3.1 1.2 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.2
David Sotolář SK Žabovřesky 16 21 1.0 2.1 0.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.7
Jan Odermatt SK Žabovřesky 16 16 1.0 2.6 0.3 0.6 0.1/0.3 0.0* 1.1
Jan Kubát BC Vysočina 16 13 1.0 3.2 1.3 0.1 0.3/1.0 0.0* 0.5
Ivan Kaverin BA Lynx Liberecko 17 4 1.0 10.3 3.5 0.5 1.8/3.3 53.8 1.5
Adolf Zika BA Sparta Praha 16 6 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/1.2 0.0* 1.3
Jaroslav Honner SKB FASTAV Zlín 17 16 1.0 2.5 0.8 0.2 0.4/0.9 0.0* 2.6
Daniel Král Tygři Praha B 17 4 1.0 10.0 1.5 1.5 2.5/3.5 71.4 1.8
Nikolas Nezdařil Pod U17B 17 6 1.0 6.5 0.8 1.0 1.8/2.8 64.7 3.2
Jakub Galko SK UP Olomouc B 16 9 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.1
Vojtěch Grubba Slavoj Litoměřice 16 20 1.0 2.0 0.7 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.8
Tobiáš Czetmayer Slavoj Litoměřice 16 24 1.0 1.6 0.6 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.4
Denis Bělský Pod U17B 17 17 1.0 2.3 0.5 0.3 0.4/0.6 0.0* 0.8
Ondřej Voříšek Sokol Písek Sršni B 16 22 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
František Kinský BK Klatovy 15 12 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.2
21 Ondřej Kubík BK Brandýs n. L. 15 20 1.0 1.9 0.6 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.5
Filip Joch TJ Sokol Kbely 17 18 1.0 2.1 0.4 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.9
Velen Pospíšil Tygři Brno B 15 13 1.0 2.8 0.8 0.2 0.6/0.8 0.0* 1.4
Petr Hasman Slavoj Litoměřice 16 17 1.0 2.2 0.5 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.4
Lukáš Vrána Vlci Žďár 16 18 1.0 2.0 0.7 0.1 0.5/0.9 0.0* 0.9
Tomáš Wasserbauer TJ Sokol Kbely 16 6 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/1.5 0.0* 0.7
Jan Čech Slavoj Litoměřice 16 13 1.0 2.7 1.0 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.9
Jiří Nevrkla BC Vysočina 16 13 1.0 2.7 1.2 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.3
Šimon Ostrý BA Lynx Liberecko 16 11 1.0 3.1 0.9 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.2
Kryštof Němeček Královští Sokoli 16 21 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Luka Kešelj Sokol Žižkov 16 17 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.0
Daniel Kormaník NH Ostrava 15 11 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.2
Matěj Procházka Tygři Brno B 15 10 1.0 3.2 1.1 0.1 0.7/0.9 0.0* 1.3
Jakub Jirmus Tygři Praha B 17 10 1.0 3.2 1.2 0.1 0.5/0.8 0.0* 0.7
Georgij Tkačenko TJ Sokol Kbely 15 12 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Tobias Brückner BC Nový Jičín 16 14 1.0 2.3 0.6 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.8
Kryštof Holba BC Vysočina 16 22 1.0 1.5 0.4 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.4
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 17 16 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Pavel Hrdina TJ Sokol Kbely 16 17 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/2.1 36.1 0.9
Dominik Přibyl Slavoj Litoměřice 17 8 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.4
Hubert Menšík Tygři Brno B 16 8 1.0 3.6 1.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.9
Andrej Tymko TJ Sokol Kbely 15 16 1.0 1.8 0.5 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.9
23 Ondřej Baklík TJ Šumperk 17 20 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
Matěj Spáčil SK UP Olomouc B 17 19 1.0 1.5 0.4 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.4
Jindřich Mittner BCM Orli Prostějov 16 23 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Vojtěch Hornický Slavoj Litoměřice 15 11 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.8
Marek Zaspal BA Sparta Praha 16 8 1.0 3.3 0.8 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.9
Filip Jenček Královští Sokoli 16 16 1.0 1.6 0.6 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.8
Jan Kotík SKB FASTAV Zlín 15 5 1.0 5.2 2.0 0.4 0.0/0.0 0.0* 1.2
Viktor De Stefanis Levharti Chomutov 15 17 1.0 1.5 0.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 0.4
Ondřej Kvíčala BCM Orli Prostějov 17 18 1.0 1.4 0.3 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.9
Lukáš Pokorný BC Vysočina 16 11 1.0 2.3 0.6 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.4
Radovan Cvrk SK Žabovřesky 17 10 1.0 2.4 0.5 0.4 0.2/0.7 0.0* 1.1
Prokop Přibyl Sokol Žižkov 17 2 1.0 12.0 1.5 3.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Martin Pylypiv SKB FASTAV Zlín 16 10 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/0.9 0.0* 0.8
Jáchym Peniaštek Sokol Písek Sršni B 17 21 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
14 Matyáš Faltus TJ Šumperk 17 9 1.0 2.6 1.0 0.1 0.2/1.7 0.0* 2.0
Matěj Grunt Slavoj Litoměřice 17 8 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/1.3 0.0* 0.6
28 Michal Nevrlý TJ Šumperk 16 20 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Lukáš Slezák NH Ostrava 17 7 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.1
Adam Blažíček Vlci Žďár 15 22 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.8
5 Fotis Ternoczký TJ Šumperk 17 17 1.0 1.2 0.4 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.1
Ondřej Picka Tesla Pardubice 16 11 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.5
Ondřej Dobrev BA Lynx Liberecko 16 20 1.0 1.1 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.9
Martin Göpfert SK Žabovřesky 15 5 1.0 4.2 0.8 0.8 0.2/0.4 0.0* 0.8
Albert Hroch BA Sparta Praha 17 8 1.0 2.5 0.8 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.8
Filip Šnejdar BK Klatovy 15 8 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.4
Ondřej Sojka Tygři Brno B 17 9 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.8
Jakub Brabec BA Sparta Praha 17 12 1.0 1.7 0.7 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.3
32 Rodion Panforov BK Brandýs n. L. 17 4 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
David Hyský BC Vysočina 16 10 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.2
Matěj Mršťák SK UP Olomouc B 15 5 1.0 3.8 1.0 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.8
22 David Mach BK Klatovy 17 18 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.4
Jonáš Novák BC Vysočina 17 11 1.0 1.6 0.5 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.7
Jan Rakušan Jižní Supi 17 10 1.0 1.7 0.7 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.9
Matyáš Nešpor Královští Sokoli 17 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.8
Tomáš Vyskok Tygři Brno B 17 14 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.9
Filip Gyebi Ababio Sokol Písek Sršni B 16 16 1.0 1.0 0.4 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.7
Petr Toporkov Pod U17B 17 6 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.5
13 Mateo Žák BK Brandýs n. L. 16 9 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Martin Landa Slavoj Litoměřice 17 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Klieštik BC Vysočina 16 17 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Lukáš Veselský BK Klatovy 16 11 1.0 1.4 0.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.7
Daniel Hořínek BC Vysočina 17 13 1.0 1.2 0.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Přemysl El Karib Tygři Praha B 15 5 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.4 41.7 1.4
Šimon Klouček Pod U17B 16 11 1.0 1.3 0.1 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jonáš Novák BC Nový Jičín 16 7 1.0 2.0 0.7 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.0
Radoslav Sís Tygři Brno B 16 19 1.0 0.7 0.2 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.7
Andrej Fecko Tesla Pardubice 16 17 1.0 0.8 0.2 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.4
Jan Bucháček Pod U17B 17 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.6
Vojtěch Árvai Jižní Supi 17 2 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
Matyas Kubját NH Ostrava 14 1 1.0 14.0 7.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Daniel Novotný Královští Sokoli 17 12 1.0 1.2 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jan Ludva BC Nový Jičín 16 6 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.0
Jonáš Kubricht Levharti Chomutov 15 5 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.2
Viktor Kolacki BK Klatovy 16 11 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.5
Evan Robert Daniels BA Lynx Liberecko 16 14 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Lukáš Žůrek SKB FASTAV Zlín 16 16 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.5
Jiří Maršolek NH Ostrava 15 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Michal Glac NH Ostrava 16 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno B 16 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jonatan Asor Tygři Praha B 17 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 16 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Prokop Šámal BA Lynx Liberecko 17 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Jakub Horčička BA Lynx Liberecko 16 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.6
Jiří Máčala SKB FASTAV Zlín 16 10 1.0 0.9 0.2 0.0 0.5/1.0